» »

JEZUS V SLOVENIJI

JEZUS V SLOVENIJI

«
1
2

||_^_|| ::

Folk a ste gledal oddajo "preverjeno"?
Ena 15letnica iz okolice Ljubljane (imenovana Sara kar baje v hebrejščini pomeni princesa al neki tazga če se prou spomnem) trdi da bo letos brezmadežno spočela in rodila Jezusa. (nej pohiti sam še 4 mesce ma:)) Uglavnem njeni tastari ji vse verjamejo, ona ma ene hude super powers, folk iz ceuga sveta prhaja h njej da jih ona pozdrav. Pa tut prihodnost napoveduje.

Komentarji?

p.s. moj sošolc je dons dobro prbou:"ona nej kr rudi jezusa, mi ga bomo pa na križ prbil!":))lol

McWolf ::

Kokr si reku ||_^_||, fotr jo bo nate...., pol bo pa punčko rodila :D:D:D:D
Go tell it on the mountains!

Huey P ::

En velik Bullshit!


..::DOOM III: The Legacy::..

Binji ::

LOL, tipica fukala z enim brez kondoma zdej pa ne sam da stari ne tezijo, se mislejo da bo Jezusa rodila, LOL!!
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

||_^_|| ::

Pol k pa nau nč is tega po pa rekla:"Skrivnostna so pota gospodova":))))

Sfinga ::

hmmm ... nauk? Da je za Jezusa treba res velik neumnosti in naivnosti na kupu?
Da neumnost baje ne boli sem že slišala, da se pa tkole razmnožuje pa še ne >:D

Elton ::

Lepo, če mu bo dala ime Jezus, kajti to ime je v Sloveniji zelo redko. Sicer pa v Sloveniji živi Jezus Kristus (ampak ne biblijski:(), le ime ima enako!

Elton ::

Sicer pa je Jezus resnična zgodovinska osebnost, in ni treba da si veren, da to veš!!!

Sicer pa je tudi Fidel Castro izjavil, da je bil Jezus prvi revolucianar. Res je bil in je bil žal zaradi tega žal križan...

Elton ::

Opa...

hatch ::

Jezus je pac izkoristil ranljivost takratnih ljudi.. kaj takega mu v danasjih casih nebi uspelo.

krucymucy ::

Baje da se je izpisala iz sole ze 6-em razredu! 8-O
Tako, da ni mogla se vedeti, da se bo z enim dol dajala cez 3-leta!!!
Sicer pa moje mnenje: :D:D:D:D:D

OldSkul ::

Eni ljudje so pač čudni.Ne bi blo čudno da je bla nekoč v umobolnici!>:D
Pa tist da bo brezmadežno spočela otroka!
Ja pa še kaj!,jaz temu pravim.Kar devica pol pa kar naenkrat bi dobila otroka!8-O
Sicer pa jaz menim da oni to delajo samo zato da bi pridobil pozornost javnosti!

Koci ::

No, ko ga bo rodila, naj ga pripelje pokazat osebno meni. Mislim...svašta!
Panta rei!!

YiMMi ::

Upam da bo ta jezus imel svoj e-mail naslov
mu bom pisal...He..Hee
666>:D666
-------------------------------------------------------------
Jebeees Olimpijo ...jaz ljubim Maribor..
Jaz ljubim Maribor.....Jebes Olimpijo.......

tejo ::

Tako kot danes na veliko nategujeji Američane, so včasih tm dol nategovali ljudi. Saj veste, krščanstvo in podobno sranje!

kuzifix ::

Sej ze dejstvo, da je iz okolice Ljubljane, govori samo zase .... ;);)
Sometimes I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us.

Elton ::

hatch: Danes ljudje nis(m)o več samo ranljivi ampak že hudo ranjeni!

Fantom ::

Najbolj zanimivo pa je da cerkev ponovnega rojstva Jezusa ne priznava.
Konec koncev zakaj pa se mora tudi drugi ''odrešenik'' ali kar koli že je klicati Jezus, saj je lahko tudi Polde, Pepe ali Viktor....

Elton ::

Fantom: Prehitel si me. Res je zakaj naj bi se imenoval ravno Jezus.

Sicer pa je normalno, da Cerkev zanika "novega" Jezusa, saj Krščanstvo sloni ravno na njem...

Koci ::

Zakaj bi se pa rodil še enkrat, če se je enkrat že. S lahk kdo rodi dvakrat?
Panta rei!!

Dalmatinc ::

Ja se lahko, jst sem se že trikrat. Jst čudim da sem bil v prejšnem življenju Jožef :Din vem da bom do smrti devičnik, to sem videl preden sem se rodil. Dana mi je moč da bom otroka spočel brezmadežno in sicer božji izbranki ki mi jo bo pri 35 določil bog.

Medved ::

Jaz VSE verjamem. Vglavnem BOG-JEZUS je zakon. Ne vrjamem pa KUČANU in podobnim njim.
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

||_^_|| ::

sej ubistvu..tehnično gledano lahko ženska brezmadežno spočne in rodi otroka. pa pr tem ne mislm nobenih ometnih oploditev&stuf, ampak enga modela njegovo spermo in njegov prst. TADAAAAA.
Mogoče je bla pa ta metoda uporabljena leta -1?:))

Koci ::

||_^_||, če bi že bla uporabljena bi bla uporabljen nekje med -4 in -6, ko naj bi se Jezus tudi dejansko rodil.
Panta rei!!

||_^_|| ::

moja napača...o tem nevem kej dost. Sm mislu da štejemo od kristusovega rojstva...jebiga:)

Thomas ::

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Koci ::

||_^_|| sej da: Fora je v tem, da se je zgodovinar Pipin Mali, pri svojem pisanju zgodovine zmotil za šest let, zaradi česar prihaja to takšnega zamika. Če smo torej natančni smo torej zdaj že v letu 2007 in ne 2001
Panta rei!!

||_^_|| ::

sam človeštvo pa nedvomno obstaja dlje:)

ahac ::

2001, 2007 sej ni važn. Čez 1000 let se sploh noben ne bo vedu kdo je Jezus bil. :D
Glede oploditve: Zdravniki lahko takoj ugotovijo kaj je blo.

Kekec ::

Heheh itak, a mislis da današnja mladina ve kdo je bil Tito, to bi bilo prav zanimivo mal po anketirat !

Medved ::

Vidim da premalo poznate judovstvo in jezusa. Biblija obstaja že 5.000 let najmanj (od jeriha naprej - najstarejše mesto). Stara zaveza je precej dlje kot nova zaveza (jezus in evangeliji itd). Tko da mal dvomim da BOJO pozabli kr tko na JEZUSA - mogoče Slovenci, ki bojo baje itak izumrli, prej kot JEZUS definitivno - zato ne nakladite o izumrtju Religije. Ko ne bo več religije ne bo niti človeštva to je definitivno.:D
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

hulahop ::

ok, biblija ni stara 5000 let temveč kvečjemu 2-2.5k let. razvijala se je približno od 2000 let pred našim štetjem, z pričetkom židovske civilizacije (TORA, v času po mojzesovem odhodu...) do nekje 4oo leta našega štetja (konciliji). stara zaveza(49 zvezkov) je bila pisana v staro-semitski pisavi brez samoglasnikov, nova zaveza(27 zvezkov) pa v grščini.
detajlov je še več, nimam pa sedaj časa...
glede jezusa pa: niti ni verodostojnih podatkov (razen biblije se-ve), da je obstajal...no o njem piše mislim da herodot, ki o kristjanih pravi: "...so židje, ki pod vplivom hrestosa povzročajo težave...", drugače pa domnevajo da naj bi to bil neki xyx zdravitelj (ime mi je trenutno ušlo iz glave...) kateremu so kasneje pripisali, vse magične moči in dejanja (riba se po ulovu veča, kajne...) in to tudi pisci peter, luka, matej...
no veliko ritualov, bajk in naukov je potegnjenih od drugje, tako židovske, starosumereske (ep o gilgamešu -noe), egiptovske in perzijske kulture in religije. plus nekaj temeljnih idej platona, aristotla in novoplatonizma, ki jih krščanstvo asimilira v sr. veku in v zgodnj. novem veku....
sam za info...

Dalmatinc ::

ker model si ti medved; cerkvi prodana duša.....nevem to mi gre tko na jetra>:D

Medved ::

ne jemlji dobesedno-ni biblija stara 5.000 let-ampak zgodbe ov njej. Sem biu v Izraelu in poznam mal. Zgodba o mestu Jeriho (zdej v rokah Palestincev) -trobente in take stvari, da ne razlagam-je stara cca 5.000 let. Toliko o tem, tukaj je premalo prostora da bi vam vse razložu, snov je prezahtevna in jo je veliko. Cela stoletja ljudje to študirajo in tudi sedaj. Židje imajo baje v svojih skritih knjižnicah marsikaj in ne dajo v javnost, zato so taki kot so in jih noben ne mara.:D
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

omejc ::

To je dokaz ilegalnega umetnega oplojevanja! :D:D:D

hatch ::

Medved. ce si bil v izrealu se ne pomeni, da imas kaj pojma o biliji.
Sicer pa bi blo vse verske fanatike treba pobit in zbombardirat cel bliznji vzhod. (eno nukico na jeruzalem, me zanima kdo bi se se hotel borit zanj)

burekar ::

Ta 15letna Sara ni nč drugga kot pa ena mlada oseba z dobrimi zdravilnimi lastnostmi(neki takga kot šaolini in pa uni friki v Indiji, sam uni pridejo do te lastnosti s pomočjo meditacije). Na žalost je tako neumna, da to pripisuje bogu. Če bo pa Jezusa rodila, bo pa to zakon, pa tud če ga bo kak lokalni cigan nardil. Predstavljite si, kaj bi kej takga nardil z našim turizmom.

Medved ::

burekar ti razmišljaš v pravo smer, brez nepotrebnega filozofiranja, turizem-->denar--->zabava----->blaginja itd itd, vse ostalo je nebitno, ali je res ali pa tud ne, američani pravjo - :Dkoga briga??
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

Daedalus ::

Tole Saro je en sam lepo nategno... Zdaj pa išče izgovor. Sam bogi njeni tastari, ko ji celo verjamejo:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

A.J. ::

Ah...Jebat jo...8-O|O8-O

Koci ::

Se strinjam z medvedom, da če je krščastvo preživelo že 4.000 let, da zagotovše naslednjih 1.000. Samo poglejtte katera je dane snajbolj brana knjiga - biblija.
Panta rei!!

Thomas ::

CHRISTIANITY has almost been anquished in Britain, Cardinal Cormac Murphy-O’Connor told a gathering of priests yesterday.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

ahac ::

Religije pridejo in grejo.
V naslednjih 1000 letih se bo civilizacija razvila veliko več kot v teh 4000 letih do sedaj. Ja, religije bodo še obstajale, ampak to ne bo krščanstvo.
Sarine starše pa hitro v umobolnico. :)
Glede turizma je sicer kul, ampak prišlo bi samo nekaj fanatikov, ki ne bi prinesli veliko denarja. Drugače je pa najboljši turizem ravno verski. Ni treba nobenih velikih investicij.
>Koci : najbolj brana knjiga - biblija.
A ne Harry Potter?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Daedalus ::

Krščansto je preveč neprilagodljivi in konzervativno da bi preživelo naslednjih 1000 let. In poleg krize v Angliji jih tolče tud kriza v Nemčiji, kjer folk masovno izstopa iz Cerkve.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Fantom ::

Krščanska vera je preveč zastarela. Še vedno uči iste stvari kot pred 2000 leti. Ljudje pa mislijo drugače kot takrat.
Vse manj ljudi veruje tudi zato, ker cerkev nima več oblasti in jih ne more prisiliti v to. Samo pomislite, da bi danes zažgali na grmadi vsakogar, ki ne bi veroval.

||_^_|| ::

harry potter je ful ql:)
glede sare pa tkole..en problemcic je.Daedalus prav da jo je en nategnu zdej pa isce izgovor. mozno, sam a je pol to ze v 6. razredu vedla ko je solo pustila?

Double_J ::

Huh ne vem ce bi kdo tako babo nategnil.
Tko da ce bo rodila je to res brezmadežno spočetje. Dokaz je, da je noben fukal nebi.

Binji ::

Double_J: Morde kumej nacrtuje fukanje pa si ce zagotovt zascito ze vnaprej:D
Zakaj pa da je nebi nobedn? Al si jo vidu?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Jst ::

Okey zdej vam bo pa se poklicni antikrist povedal svojo teorijo. Yejzusa so pribili na kriz ravno antikristi (v bistvu ne antikristi, ampak ljudje,ki se niso pustili nategovati), ker je bil prvi idiot, ki je bluzil da BOG obstaja. Zato so se pametni zbrali skupaj in se odlocili, da jim ne preostane nic drugega, kot da ga pribijejo na kriz. Vse to je bilo pozabljeno nekaj let, potem pa se je en majmun (recimo da je bil Runo) najdu, ki se je hotel delati norca iz umsko zaostalega reveza, pribitega na kriz. Ta majmun je seveda spredvidel , da ljudje verjamejo njemu in njegovim blodnjam in hotel s tem tudi zasluziti nekaj materialne dobrine. Tako se je nadaljevalo iz roda v rod. Toda Cerkev se je specializirala in zacela pobirati davke. Kdor ni verjel so ga pac skurili na grmadi. Toda iz roda v rod se je prvoten namen krscanske religije pogreznil v grob (to da treba folk posteno nategovati in pobirati kes). Zato tudi cerkev oz. Watikan ne priznava ponovno rojstvo jezusa, ker se bojijo, da je jezus v tistih parih dneh, ko je bil pribit na kriz, prisel k pameti. Tako bi novorojeni jezus povedal, da je pac malo pretiraval in vsi verniki v jok.

Zato v bistvu podpiram saro, kajti ona & njeni tastari so v bistvu antikristi. Le zakaj bi potemtakem verjeli 15 letni muli, da bo rodila jezusa, ce so verni (verniki ne priznavajo ponovnega rojstva jezusa, remember). Torej v nadaljevanju se zgodi naslednje: jejzus se rodi. Odraste. In vsem bebavim vernikom pove, da se je v teh letih nebeskega pocitka spametoval in spredvidel, da bog & njegovi kameradi ne obstajajo. Seveda pa bi vernikom dokurcilo in se spomenli prerokbe iz biblije, da bo leta dvajurja prisel antikrist al satan sej ne vem kater majmun. Tako bi verniki pribili na kriz novega jezusa in njemu spet ne bo bilo nic jasno. Samo zanima me pa kako bo te dogotke komential THEBOSS papez. Po moje bo jih bo spodbujal in jim kupil se kilo zebljev. Potem pa slavni theend krscansko-katoliske religije.
Zakaj? Povem vam: potem bi tisti verniki, ki se nimajo opranih mozganov pomislili: kaj pa ce je vse res. Tako bo padla ena abomb na watikan. V naslednjih 100 letih se bo pa spet en Runo najdu, ki bo hotel vajo ponoviti. In veste kaj? Ratalu mu bo, sm jst se cist nc ne sekiram, ker bom bil takrat v drugem agregatnem stanju.

Torej: BRAVISIMO SARA!!!

Koci ::

jst, dej si ti prvo malo poglej kdo in zakaj je križal Jezusa, potem pa klati take neumnosti :) pa brez zamere

Aja vsi tisti, ki govorite, da je krščanska vera zastarela ste verjetno slišali za II: Vatikanski koncil. Ali pa ne?


Dobro je rekel tisti, ki je rekel, da bo vera obstajalo tako dolgo kot bo obstajal človek. So naredili en zanimiv poskus, da najstnikom, ki so živeli na samotnih kmetijah v Avstraliji, niso ničesar govorili o veri, bogu in podobnem. Tudi drugje niso mogli nič slišati , ker so bile kmetije od civilizacije oddaljene tudi po več sto kilometrov. So pa pri približno 16 letih vse zalotili, kako so častili sonce. To je samo še en dokaz, da je vera človeku prirojena in da bo izginila šele ko bo izginil človek.
Panta rei!!
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali je imel Jezus potomce? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7711602 (5631) Bananovec
»

[fork] Krščanstvo je v bistvu poganska vera (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Problemi človeštva
992117257 (101867) PacificBlue
»

Napake krscanstva (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
927835 (5847) Thomas
»

Ena čist neumesna !!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
585189 (4312) Thomas

Več podobnih tem