» »

ATI Radeon -> Overlay Theater mode

ATI Radeon -> Overlay Theater mode

romario ::

ali je možno, da se neka video datoteka predvaja na full screen na TV tudi če je predvajalnik na računalniku minimiran? Če je npr. v ozadju lahko brskam brez težav po spletu, hkrati pa preko TV izhoda gledam kak video ponetek na tv, pogoj pa je da predvajalnika ne minimiram.

lp

Zheegec ::

Ce imas razlicna displaya itak ni problema, imas display 1 in display 2, pa lepo premikas iz enega na drugega. Na display 1 se predvaja film, ti pa na display 2 gledas pr0n - no problem.

Evo, tocno tako :D

/edit: aja, sorry, na display1 bi moral biti pr0n, ampak upam da je vseeno dovolj nazorno, vazno da si mislil v taksnem smislu :D /
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

romario ::

sn bolj razmišljal tako da lahko na monitorju delam druge stvari, na tv pa se mi predvaja kak film, ampak da se predvaja tudi ko je predvajalnik minimiran (MPC). Ko ga minimiram se mi tudi na TV pokaže namizje

Dejancek ::

Ah ne blodi ..

Clone monitor uporabi, 2 monitor dejansk setaš TV, v properties od grafične in zadeva laufa 110%

Za razliko od ALIEN3001 imam jaz 2 monitorja + TV in ko minimira BsPlayer na prvem monitorju na tretjem laufa brez problema ;)

romario ::

sej pa uporabljam clone. Pravim samo, da če minimiram playera mi potem na TV preklopi iz filma na namizje, če pa ni minimiran pa mi predvaja film in lahko tudi brez težav delam druge stvari.

rad bi pač da predvaja tudi takrat ko minimiram...

Dejancek ::

Igraj se z nastavitvami u properties, ker točno komplet postopka se mi res ne da sedaj ti spisat ;)

romario ::

power dvd deluje brez problema, kaj pa v Media Player Classic?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963564048 (3377) anjica
»

HD codec (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11116994 (9879) GrimReaper
»

Power dvd na tv

Oddelek: Zvok in slika
7776 (686) Volk|
»

[DivXviD] Predvajanje filmov iz PC na TV

Oddelek: Zvok in slika
265281 (4001) H_man
»

izguba programa iz vidnega dela ekrana

Oddelek: Pomoč in nasveti
91215 (1061) MadMax

Več podobnih tem