» »

izguba programa iz vidnega dela ekrana

izguba programa iz vidnega dela ekrana

bota ::

Pojavlja se mi problem, ko odprem nek program, lahko tudi outlook express, nato ga pa minimiram v startno vrstico, ko pa ga naslednjič želim maximirati čez cel ekran pa mi izgine desno izven vidnega dela ekrana( zadaj), včasih ga lahko z miško potegnem ven, sedaj pa se z enim že eno uro matram.prosim za pomoč

Gwanaroth ::

V taskbaru klikneš z desnim na željeni program ter izbereš Restore. Probal to ?
Lights often keep secret hypnosis..

bota ::

dej mi prosim povej kje je taskbar
hvala lepa za pomoč

bostjan44 ::

sem našel taskbar, vendar nimam tipke restore, vse sem poizkusil vendar se program noče odpreti,

bota ::

ali mi lahko kdo pomaga. Na vsake toliko časa se mi zgodi da mi program izgine iz vidnega dela ekrana ( desno zgoraj iz ekrana) in se potem 2 uri matram da z miško potegnem program, ki je že odprt nazaj na vidni del ekrana

ali je kdo imel podobne težave

prosim za pomoč

Gill ::

Da nimaš mogoče v display properties settings omogočena 2 monitorja. In se ti razširi program na drugi monitor, ki ga v resnici nimaš in ga zato ne moreš videti.

bota ::

kje pa to lahko pogledam

gfighter ::

Drugače obstaja ena finta za premik okna, ki ga ne vidiš. Z desnim knofom na miški klikneš na ikonco od programa na taskbaru (Če ne veš, kaj je taskbar, naj ti bo v pomoč spodnja slikca) ter daš Move. Nato držiš tipko Control na tipkovnici in s smernimi tipkami na tipkovnici premikaš program.

Gill ::

Na namizju (desktop) klikni desno miškino tipko. Ko se ti odpre meni, klikni na Properties > Settings. Tukaj vidiš display. Poglej če imaš 2 monitorja in kako imaš nastavljena.

MadMax ::

Meni se to vsake toliko zgodi ravno z OE.
"Normalno" okno je pomanjšano na minimum ter izven vidnega polja levo zgoraj.
"Restore" ne pomaga, prav tako ne "move" ali pa "size".
Če maximiram iz taskbara se normalno pojavi, vendar jaz hočem met neko določeno velikost in pozicijo.
Pomaga le, da "našponam" resolucijo, potegnem uno zadevo na sred ekrana, povrnem resolucijo in znova nastavim velikost/pozicijo okna.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 8.1 Update 1 prihaja že marca (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
10529698 (24094) kamuee
»

Predogled Windows 8 na voljo (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
421100591 (82536) techfreak :)
»

Vista dizajn v Sedmici

Oddelek: Operacijski sistemi
312194 (1450) jizzer
»

Premik celotne slike na zasloni v desno winXP

Oddelek: Pomoč in nasveti
101203 (1025) Duhec
»

menjanje resolucije

Oddelek: Pomoč in nasveti
141306 (1173) ferjan

Več podobnih tem