» »

World Of Warcraft

World Of Warcraft

««
30 / 31
»»

Jerry000 ::

To je res. Vendar žal tudi trenutna igra ne pride v vpoštev danes, v 1 uri ne narediš veliko, sem moral opustiti za nekaj časa :/

shadeX ::

v 1 uri ne narediš veliko


Insert here random MMORPG.

yoco ::

Za classic beto, moras imet sub da dobiš vabilo?

yoco ::

Hm... ste pripravljeni na Classic?
Mene je kar malo strah sploh probat, ker vsi pravijo, da je čisto drugačna igra od trenutne.

Mato989 ::

Jaz sem perajt... fraj cel teden... no life here we come... ob polnoči udarimo 22urno sejo s kolegi!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

yoco ::

Mato989 je izjavil:

Jaz sem perajt... fraj cel teden... no life here we come... ob polnoči udarimo 22urno sejo s kolegi!

Kul! :)

A za addone moraš "ročno" datoteke v mapo dat? Ne moreš preko twitch aplikacije?

Mato989 ::

Ne, extract pač daj v wow - interface - addons =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Jerry000 ::

Mato989 je izjavil:

Jaz sem perajt... fraj cel teden... no life here we come... ob polnoči udarimo 22urno sejo s kolegi!

Ne vem zakaj ampak sem kar fauš :)

Kurzweil ::

Da špil še obstaja?

Tisti, ki igrate to igro že od samega začetka, imate nek ultimate achievement, ali ste bili... ne vem... že 173x level 90 ali koliko gre ? :))

shadeX ::

Kurzweil je izjavil:

Da špil še obstaja?



Špil še dolgo ne bo šel nikamor. Nekaj slik, ki sem jih ukradel iz fb skupin.






Jerry000 ::

Pismo lušte mi delate. Ampak a je classic za casual igralca? To pomeni vsak drugi dan po 1-2 uri?

shadeX ::

Komot lahko igraš tudi samo čez vikend, če ti ni škoda 13€ na mesec. Sedaj igraš po tistem "pacu" kakor želiš, tale igra ne gre nikamor in vse bo ostalo tako kot je.

Problem, ki sem ga vedno imel pri Wow-u je bil ta da je šla igra prehitro naprej (expansioni, updejti, itd) in nikoli nisem uspel igrat tako kot sem si želel.

To je to sedaj.

Jerry000 ::

Ja, bolj sem ciljal na to da v 1h ne narediš ravno veliko...to da ostane tam kjer je vem :)

shadeX ::

Par questov že narediš. Alpa enega.. sej nima veze.

yoco ::

Hm... grem Hunter ali Warlock? Kateri je bolj n00b friendly?

Vazelin ::

Mato989 je izjavil:

Jaz sem perajt... fraj cel teden... no life here we come... ob polnoči udarimo 22urno sejo s kolegi!

Morda se še jaz lotim, ker sem original takrat zamudil:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Master_Yoda ::

Pripravljen na classic ko pridem iz sluzbe. Z guildom iz private serverja - smo se odlocili za SHazzrah server. Se kdo iz bivsega Almighty Sisters slucajno spila ?
Dovie'andi se tovya sagain.

shadeX ::

Almighty Sisters


Feministi?

sash69 ::

Huh...

Se mi zdi da sem bil na začetku (v 2005, takoj po releasu) za en kratek čas dejansko v Almighty sisters. :)

Sicer pa ... trenutno je 10k queue na Shazzrahu. Pa je ura 11 zjutraj. :D

Correction: 12k :) (pa 3 ure estimation :D)
So, Eclipse and Xdebug walk into a bar, and then my Apache server dies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sash69 ()

Truga ::

shadeX je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

Da špil še obstaja?



Špil še dolgo ne bo šel nikamor. Nekaj slik, ki sem jih ukradel iz fb skupin.

shrani.si v 2019 :D

also, vidim da so res potrudili in pripravili avtenticen vanilla launch experience lmao

shadeX ::

shrani.si v 2019 :D


Kaj pa ti uporabljaš?

Truga ::

imgur alpa svoj server.

imgur ma se prirocen plugin: https://addons.mozilla.org/en-US/firefo...
sam desno kliknes sliko in uploadas

McClane ::

Kje se kaj slovenska Horda nahaja?
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

virusZz ::

V čakalni vrsti :D
virusZz

shadeX ::

Kakšne so vrste sedaj na EU serverjih?

shadeX ::

Folku se je čist odpeljal :))



Master_Yoda ::

shadeX je izjavil:

Almighty Sisters


Feministi?



Ne, all slovenski guild iz casov Wow in Wow-TBC, na daggerspin-u, ter kasneje kazzak-u. Potem se je preimenoval v Faculty of sin oz. samo Sin. GM je bil Valinor.
Dovie'andi se tovya sagain.

boha ::

a se kdo spomne korejske bete 2004, to so bili cajti :) zdej si ne upam tega prižgat...

Daliborg ::

Mene pa zanima statistika vzetih bolnišk in dopustov ob otvoritvi :|
Sicer pa ne bom pozabil začetnih wow izkušenj, ampak hvalabogu nimam več časa za to.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Vazelin ::

When trial 14 days?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Dosan ::

Vazelin je izjavil:

When trial 14 days?


Do lvl 20 lahko igraš zastonj na BFA serverjih. Za classic pa res ne rabiš triala, je dovolj youtube/napisanega materiala.

ahac ::

Serverji so že zdaj polni, s trialom bi bili še bolj. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Master_Yoda ::

Heh trial za 15 let star spil, ki so ga rereleasali zaradi tako velikega zanimanja uporabnikov pa res nerabis.
Dovie'andi se tovya sagain.

flisak ::

shadeX je izjavil:

Folku se je čist odpeljal :))





Can confirm :D naredil isto, da sem lahko sploh prišel not :))

McClane je izjavil:

Kje se kaj slovenska Horda nahaja?


Mograine PVP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: flisak ()

Wazzock ::

Najbolj številčnejša je baje na Gehennas. Mograine je kao aliansa.

BorutO ::

Na katerem serverju igra največ slovencev in če je tam kje kakšen slovenski guild? Meni je namreč World of Warcraft všeč vse do Cataclysma, dalje več nič, če tudi imam vse dodatke kupljene.

Wazzock ::

Wazzock je izjavil:

Najbolj številčnejša je baje na Gehennas. Mograine je kao aliansa.


Na obeh je Tree Glow guild.

Mato989 ::

Prekleti siht... Komaj 45 sem...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Master_Yoda ::

Heh, jaz sem komaj 25 - logirati se moram kaksno uro prej preko Teamviewerja iz sluzbe ce ne je vrsta predolga.
Dovie'andi se tovya sagain.

hunter01 ::

Ideja wow classic se mi zdi zelo zabavna, vendar me "skrbi" da to samo nostalgija iz mene govori in da bi hitro ugotovil, da ni to vec to?
Sicer sem nehal igrat in spremljat wow tam nekje ravno okrog cataclysma (ce se prav spomnim?). Enkrat sem vmes vzel 14day trial, in po 3h urah namescanja in downloadanja ter 30min igranja ugotovil, da to ni vec igra, ki sem jo z veseljem igral oz. sem se enostavno navelical?

Kaksni so vaši vtisi pri wow classic? So Deadmines polni? 😆

shadeX ::

Ideja wow classic se mi zdi zelo zabavna, vendar me "skrbi" da to samo nostalgija iz mene govori in da bi hitro ugotovil, da ni to vec to?


Skrb glede tega je odveč. To je igra, ki si jo igral in z njo dobiš vse v kompletu - tudi to da ti poje preveč časa.

Enkrat sem vmes vzel 14day trial, in po 3h urah namescanja in downloadanja ter 30min igranja ugotovil, da to ni vec igra, ki sem jo z veseljem igral oz. sem se enostavno navelical?


Res je. Tam ti pač ni blo več to.. igra se je z leti drastično spremenila. Blizzard je s spremembo igre želel zadovoljiti večino ljudi ampak sedaj so dokazali da je bilo to nemogoče - classic ima povsem drugo ciljno publiko kot retail.

Kaksni so vaši vtisi pri wow classic?


Ne morem govort za classic ker ga nimam časa igrat. Sem pa še 2 leti nazaj igral na privat serverjih (vanila, tbc) in z gotovostjo lahko trdim da je to to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Meizu ::

Ne morem govort za classic ker ga nimam časa igrat. Sem pa še 2 leti nazaj igral na privat serverjih (vanila, tbc) in z gotovostjo lahko trdim da je to to.


:|

Se pa strinjam, classic je to kar je WoW bil in za kar se ga radi spomnemo. Mogoce iz nostalgije, ker nas je vecina tistih, ki smo zvesti MMO spilerji ze starejsa generacija (se jaz, ki sem bil 2004 en navaden mulc se blizam pocasi 30im...), ampak tastari MMOji so prakticno vsi (tisti top naslovi ala Aion, WoW, Rift, LOTRO, Age of Conan celo itd.) imeli nekaj specialnega v formatu igre, kar danes prakticno ne obstaja vec - cas, ki ga je potrebno vlozit v to, da postanes nekaj vec kot drugi in zadovoljstvo, ko si nekaj naredil. Kar si naredil je odsevalo s casom, ki si ga mogu vlozit v to - "uuu, kje si dobil ta mount??" - "V x dungeonu farmas mate za x quest, potem moras naredit y stvar da dobis z... itd." - "Aja fak, pa koliko casa si rabu za to?" - "Kaksen mesec ali vec..."

Edini spil, ki mi danes vsaj delno nudi to o cemer govorim je Elder Scrolls Online, pa se to samo zaradi champion point sistema, kjer rabis res ogromno ur vlozit v to, da prides do max 810 levela in ja, ti pasivni atributi se se kako poznajo. Vse ostalo je pa tudi tam na nivoju danasnje razvajene mladine - Hoces ta ultra super skin/mount/armor? Super izi - placaj 30eur za ingame valuto in ga kupi, ali pa samo dokoncaj najvisjo stopnjo x dungeona in ga avtomatsko garantirano dobis.

Edit: Pa kljub temu da ESO npr. nudi to moznost, da dolgo casa izpopolnjujes svoje karakterje do konca se vseeno potrudi ta lenim cimprej narest bliznjico, najprej s tem, da se vsi mobi v igri prilagajajo tvojemu levelu (torej jaz z npr. lvl 700 characterjem sicer low levelu prinesem nek "firepower" v group ampak isto lahko tudi on dokonca s se enim kolegom), potem pa se tako, da lahko npr. od 160cp levela dalje uporabljas isti gear kot npr. jaz pri levelu 700, pa ceprav bi bilo nekako fer, da bi obstajale dolocene instance, kjer taksna razlika v levelih pride prav, da imas vsaj malo tistega oldschool MMO obcutka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

YesMan ::

Sem se tudi jaz spet lotil WoW-a po 10 letih :D (classic seveda). Igra me je spet potegnila noter kot da je 2005, hahah. Brezdvomno ima svoj čar. Z razliko od trenutne retail verzije, se v classicu pri levelingu uživa prav tako, kot v endgame-u (oz. v mojem primeru celo bolj). Špil je čisto nekaj drugega, kot aktualna retail verzija, ki je totalno poneumljena in brez kakršne koli osebnosti po mojem mnenju. Vse klase so isto sranje (ni več nobenih elementov zaradi katerih so klase bile bile unikatne), questanje je nezanimivo, neresno in vbistvu poteka v auto načinu, vse je 10x lažje kot v classic in vseh teh milijon "quality of life" sprememb je totalno uničilo socialni aspekt igre (ki je seveda KLJUČEN pri MMORPG-jih).

ABX ::

Jaz pa sem šel na retail po 14 letih.
Igra še vedno ima magijo
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

oo7 ::

World of Warcraft: Shadowlands Afterlives - Official Story Trailer | gamescom 2020



World of Warcraft: Shadowlands - Official Gameplay Trailer | gamescom 2020

Meizu ::

Kak shadowlands neki, classic pejte raje špilat, vedno nucamo nove ljudi.

Jerry000 ::

Pismo...spet me je prijelo da bi spet poprijel za WOW. Sicer BFA nisem nič igral...mogoče par ur. Nekako me ni potegnilo not. Če preskočim BFA in začnem kar Shadowlands, bom kaj izgubil, lahko expansion preskočim?

Epialt ::

Brez težav preskočiš BFA...
Dejansko je bolj zanimiv exp LK za Shadowlands.
Preden bo release si na yt poglej story so far, mogoce preigras urco prepatcha in si all set.

Jerry000 ::

Pomoje ne bom utegnil prepatch preigrat, straight to shadowlands :) Kje lahko preberem kaj bo kaj novega? Nekaj sem slišal da gremo nazaj na lvl 50?

Dosan ::

Jerry000 je izjavil:

Pomoje ne bom utegnil prepatch preigrat, straight to shadowlands :) Kje lahko preberem kaj bo kaj novega? Nekaj sem slišal da gremo nazaj na lvl 50?


https://worldofwarcraft.com/

https://www.wowhead.com/

https://www.mmo-champion.com/
««
30 / 31
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Šestnajst let pozneje: World of Warcraft

Oddelek: Novice / Igre
225549 (2768) shadeX
»

World of Warcraft vs Guild wars (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
67259535 (12565) kr?en
»

Star Wars - The Old Republic (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
915131436 (61147) ahac
»

Aion (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
81461167 (23462) Meizu
»

Rift: Planes of Telara

Oddelek: Igre
487149 (4597) Denis6

Več podobnih tem