» »

World Of Warcraft

World Of Warcraft

««
8 / 31
»»

sajko33 ::

Ja Wow sem že kar nekaj časa nazaj nehal igrat. Sem se enostavno naveličal. Po prihodu Wotlk, zlevlal Roguea in Resto Shamana do 80 neredil nekaj raidov(Naxx in tiste kratke varjante), ostal mi je tudi Prot Warrior na lvl 76 in death knight na 72 ter nekaj low lvl altov. Igral Sem Alliance na The venture Co serverju. Sicer pa kakšne 3 leta nazaj joj to so bili lepi cajti, ko smo prvič pucali karazhan in se nam je ustavilo pri Princu in ga probavali premagat celo noč. Svoje čase mi je bil zanimiv tudi tisti show, ko so štirje raidali ampak tudi to je šlo v franže. Mislim da se je show imenoval Project-Lore oz nekaj podobnega. Skratka toliko iz mojega pogleda na wow, najbrž ga ne bom več igral, ampak account imam še zmeraj, kaj pa veš kdaj te bo spet prijelo.

spellpower ::

*SPOILER* *SPOILER* *SPOILER*
31-točkovni talent treeji so zunaj! wowtal jih ima tukaj.
*SPOILER* *SPOILER* *SPOILER*
warcraft.si - osebni pogled na novitete v igri World of Warcraft.

Zgodovina sprememb…

nuclear ::

spellpower ko bo kej pametnega novega, kr linkaj na svojo stran... sj ne dobiš vse na pladnju, tko da če pobrskaš kej zanimivega glede cataclysm pa tega, da glih ni iz mmo-champion(ker tam dokaj beremo) kr nalinkaj..
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

spellpower ::

Nekaj kratkega sem spisal na temo Paladinov in njihovih talent treejev, ki prihajajo.

Wowtal sicer ima zadnja drevesa vendar se morate zavedati, da so Paladini, kar se Cataclysm dodatka tiče, zadnji v vrsti. Zato bodo tudi drevesa predstavljena zadnja.

Sam sem sicer preizkusil vse tri možne načine igranja paladina, pve in pvp. Odkar so retriji dobili mana regen z Replenishmentom (Judgement of the Wise) so vsa drevesa odlična. Morda bi spremenil oz. dodal boljši mana regen prot paladinom. Ti sicer niso imeli težav ko se je nate zagnalo par nepridipravov, vendar je bil pri soliranju oz. opravljanju misij v dokaj slabi situaciji, kljub temu, da si uporabljal Divine Plea.

Kaj pa vi mislite?
warcraft.si - osebni pogled na novitete v igri World of Warcraft.

slawc ::

Retribution paladini so bili in očitno bo tako tudi ostalo najbolj problematičen razred kar se tiče pvp. Paladin z mano naj ne bi imel težav, pa ni važno ali je holy, prot ali ret. Problem je v načinu bojevanja. Trenutno ret kot DPS enostavno nima pravih sistemov za enakovreden boj z ostalimi DPS razredi. In očitno ne najdejo prave rešitve. Če popravijo pvp, uničijo pve in obratno. To bo še sranje... :)
LP, Slawc

DOOM_er ::

a buc buc :)) Ko so bili pa OP ob prihodu Lich Kinga se pa noben ni pritoževal ? :))
Robots will steal your job. But that's OK

slawc ::

Kako se ni noben pritoževal? Cela skupnost in to do te mere, da je šlo v popolno nasprotje. Enostavno ne gre, retribution paladin ne more biti DPS pvp razred. Ta trenutek ne in ravnokar berem predloge, ki se testirajo, tudi ne bo. Vsekakor je pa prezgodaj govoriti o tem.
LP, Slawc

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: slawc ()

MTm2H37rqt7B ::

DOOM_er je izjavil:

a buc buc :)) Ko so bili pa OP ob prihodu Lich Kinga se pa noben ni pritoževal ? :))


Cela skupnost je jokala. Reke solz.

spellpower ::

MTm2H37rqt7B je izjavil:

DOOM_er je izjavil:

a buc buc :)) Ko so bili pa OP ob prihodu Lich Kinga se pa noben ni pritoževal ? :))


Cela skupnost je jokala. Reke solz.


Saj sem napisal- vsi so jokali in potem Ghostcrawlerjev znan rek "to the ground, baby", ki se je nanašal na NERF retrijev.

Mimogrede- ste opazili kaj delajo Fury bojevnikom? Očitno jih želijo spraviti na PvP bojišča!

http://www.wowtal.com/#k=fUH7f-G.9mn.wa...

Glejte predvsem Piercing Howl, Furious Attacks in Heroic Fury. Wooohooo :)
warcraft.si - osebni pogled na novitete v igri World of Warcraft.

Zgodovina sprememb…

Pesimist ::

ki so tisti casi ko smo wow trial igrali pa po 4 dneh pustli. Sevedno tak bedno?

Bolf3nk ::

očitno si edini...:))

ahac ::

Pesimist je izjavil:

ki so tisti casi ko smo wow trial igrali pa po 4 dneh pustli. Sevedno tak bedno?


Low lvl content je isti. 70+ je seveda čisto nekaj drugega.
Ampak v Cataclysm bodo tudi starting zone orenk prenovil.

btw., 4 dni je kar nekaj igranja. Jaz tiste res zanič demote in triale brišem po 10 minutah. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

nuclear ::

v cataclysm bom verjetno zlevelal goblin warriora.. pve tanking, pa še kak pvp sprobam :)

vi bote zlevelal goblina? oziroma ally worgen?

jaz ne igram že 4 mesece in sem že čisto ogret pri čakanju na cataclysm, in na občutem, ko bomo spet s starim guildom raidal. fajn bo.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nuclear ()

Rokomah ::

Mi zna kdo pomagati?
Želim spremeniti svoj email account (email.si), ker ni več veljaven, strežnik jim več ne deluje. Na support strani to sicer lahko storim, vendar postopek zahteva, da spremembo na novi email potrdim še na starem, kjer pa steržnik ne deluje več in to ne morem narediti.
Kako bi rešil problem?

Po dolgem času bi želel ponovno igrati, vendar če imam še stari email naslov verjetno ne bo šlo (razne potrditve, plačilo meseca itd. ne morem izvajati, ker je moj email mrtev).

nuclear ::

vse moreš imeti. identito kako da si res ti, pa preko blizazrda poslati pa urediti..
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

BladE_ ::

Kako naj pa jst uredim/spremenim podatke, ker sem acc kupil in je navedeno cist drugo ime? Ali je mozno dokazati, ker placujem preko svoje kreditne kartice?

Pesimist ::

ahac je izjavil:

Pesimist je izjavil:

ki so tisti casi ko smo wow trial igrali pa po 4 dneh pustli. Sevedno tak bedno?


Low lvl content je isti. 70+ je seveda čisto nekaj drugega.
Ampak v Cataclysm bodo tudi starting zone orenk prenovil.

btw., 4 dni je kar nekaj igranja. Jaz tiste res zanič demote in triale brišem po 10 minutah. :P


4 dni ni isto ko 96 ur. LOL

BladE_ je izjavil:

Kako naj pa jst uredim/spremenim podatke, ker sem acc kupil in je navedeno cist drugo ime? Ali je mozno dokazati, ker placujem preko svoje kreditne kartice?


Muhahhahaha

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

ahac ::

4 dni ni isto ko 96 ur. LOL


Če si igral po 1 uro na dan, je to že skoraj več kot je cel CoD:MW2 SP dolg. ;)

BladE_ je izjavil:

Kako naj pa jst uredim/spremenim podatke, ker sem acc kupil in je navedeno cist drugo ime? Ali je mozno dokazati, ker placujem preko svoje kreditne kartice?


Ne. Bolj verjetno, da boš fasan ban, ker je kupovanje accountov prepovedano. ;)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

BladE_ ::

Ja al pa če že dve leti igram na temu accju... vsi chari k jih mam so moji in niso od prej...

Sepravi ni možno?

Pesimist ::

ahac je izjavil:

4 dni ni isto ko 96 ur. LOL


Če si igral po 1 uro na dan, je to že skoraj več kot je cel CoD:MW2 SP dolg. ;)

BladE_ je izjavil:

Kako naj pa jst uredim/spremenim podatke, ker sem acc kupil in je navedeno cist drugo ime? Ali je mozno dokazati, ker placujem preko svoje kreditne kartice?


Ne. Bolj verjetno, da boš fasan ban, ker je kupovanje accountov prepovedano. ;)


Prej 10 minut top. Pol se pa vsak dan probal enrkat in vedno priso do iste ugotovitve da spil smrdi. In se to samo zarad frienda ko geekal to bedarijo. Sem mislo da se mi bo dopadlo pa nikakor.

EVE Online mi je 100x bolsi, celo narocnino sem imel pa spilal cirka pol meseca in tudi obupal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Rokomah ::

Naj mi prosim nekdo na hitro pove, kaj prinese dodatek Burning Crusade?
Imam namreč klasičen WOW account. Ali je smiselno (glede na ceno) kupiti tudi dodatke?

ahac ::

Burning Crusade ti da možnost, da levelaš od 60 do 70 na novem območju in 2 novi rasi (draenei in blood elf).
Potem imaš pa Wrath of the Lich King, ki ti odklene levelanje od 70 do 80 in Death Knight class (ki začne pri lvl 55, ampak rabiš vsaj 1 drug char pri 55 ali več).

Cataclysm bo pa omogoču levelanje od 80 do 85 in spet 2 novi rasi (worgen in goblin).

Če imaš lvl 60 character potem je pametno, da si kupiš BC in tudi WotLK. Območja nad 60 so boljša od prejšnjih. Questi so boljši, quest flow je velik lepši (manj laufanja okrog), lahko imaš flying mount, ...
WotLK je pa spet boljši od BC (questi boljš pašejo v zgodbo, uporablja phasing, da se svet spremeni ko narediš kakšen quest). Pri lvl 60 itak nimaš več kaj počet, ker so vsi lvlal naprej.
Sploh če bi rad enkrat igral Cataclysm potem bi bilo pametno, da si zdaj kupiš BC in WotLK ter spraviš kakšnega chara do lvl 80 (tam imaš potem tudi veliko daily questov, nove battlegrounde, itd..).

Če pa misliš lvlat low lvl chare potem bi bilo pa mogoče pametno, da počakaš na Cataclysm expansion (oz. patch, ki bo izšel malo prej), ker bo večina starih območij prenovljenih (tudi za tiste, ki ne bodo imel expansiona). Ker tisto kar zdaj preigravaš od 1 do 60 je staro več kot 5 let in tam ni blo veliko novosti.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Rokomah ::

So mi že naredili spremembo glede emaila, hitri so, ni kaj.
Sedaj mi pa piše, da moram narediti konverzijo accounta v Battle.net. Ne vem kaj in zakaj je to. Moram narediti novega ali samo prenesem iz stareka nekako?
Jaz že imam svoj karakter na 40 stopnji in nočem, da se mi zdej kaj resetira.

Rotaidal ::

Moreš prenest na b.net. Nič se ti ne resetira.

ahac ::

Battle.net account je skupni account za WoW, Starcraft 2 in Diablo 3 (ko pride). Če ga še nimaš ga narediš na eu.battle.net in potem greš na "manage games -> merge world of warcraft account". Za login v špil (in forume) imaš potem battle.net account (ki uporablja email namesto username).

ps.
Če si lvl 40, potem expansionov za enkrat še ne rabiš, razen če bi rad začel z novimi rasami od začetka.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

nuclear ::

kaj ahac, boš zlevelu pol goblin warriora ko sma se zmenla? boš tank :D
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

ahac ::

Em... jaz se nisem nič menil o goblin warriorju. 8-O
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

nuclear ::

itz a .. joke... pirate joke. lolz ;((
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Rokomah ::

Vprašanje:
Kupil sem Starcraft2 in noter sem dobil tudi quest pass key-play free for 10 days.
Zanima me sedaj ali lahko s tem igram že moj ustvarjen karakter (nadaljujem igro kjer sem končal za 10 dni), ali velja samo za novince?

Rotaidal ::

Nope. Pol bi lahko vedno igral for free :)

nuclear ::

Itak, da za novince.. pa to je brezveze ta quest pass key-play for free je v bistvu samo reklama.. ker itak ko greš na njihovo stran imaš tam trial 10 days.. kaki key no :) krneki.

ima kdo kak account na Sunstrider-u?
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

feryz ::

Dobil sem vabilo za beta test Cataclysm.
A je še kdo to prejel?
Bom naložil, vsaj toliko, da vidim, kako to izgleda.
Firbec, čeprav se mi zadnje čase nekako ne da igrati.

Rokomah ::

Kakšen slo guild, kamor se lahko priključim?
Rabim zato spreminjati strežnik na svojem accountu?

Guzzy ::

Ahem.. Jaz sicer ne igram wowa, mi pa cel cajt spemajo mail za raznimi maili da mi grozijo da mi bojo zbrisali account ker je kao bil shekan al prodan(od triala),
že 16x so me povabli v beta cataclysm, je kakšen način da bi jih ''blockal''?

imam hotmail.

ahac ::

Tega ti ne pošilja Blizzard, ampak spamerji, ki hočejo dobit tvoj password.
Gmail to čisto lepo vrže v smeti.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Rokomah ::

Naj mi nekdo pomaga, kako se prijavim v dungeon Stormwind Stockade?
Sem v Stormwind city, moram nardit neko misijo v tej instanci, pa ne morem sam.
Malo pomoči, prosim.

Hvala

St235 ::

Nament instanc je, da jih ne moreš sam naredit. Uporabi orodje Dungeon finder: http://www.worldofwarcraft.com/info/und...
http://www.worldofwarcraft.com/info/und...

Rokomah ::

Uporabljam Dungeon finder, vendar to ni rešitev za moj problem, ker dungeon Stormwind Stockade ne morem izbrati ali označiti. Imam namrč nalogo da nekaj naredim v Stormwind Stockade instanci, v kateri pa sam ne morem nič nardit, v party pa se mi nihče noče pridružiti.

ahac ::

Mogoče si prenizek level?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Rokomah ::

ahac je izjavil:

Mogoče si prenizek level?


lvl 35 imam trenutno

St235 ::

Potem si pa previsok level za dungeon finder. Zateži v LFG kanalu ali pa počakaj še par levelov, da boš lahko siliral.

ahac ::

Eh, zbriši tisti quest. Saj ni tolk fajn instanca, pa zdaj si itak previsok lvl, da bi karkoli pametnega dobil tam. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

strictom ::

Meni je bla kul ker sem jo lahko soliral z prot pallyjem, specanim za aoe farmanje.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Vajenc ::

si spet igrat začel, strictom, kaj?
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

strictom ::

Nah... Ni blo časa zdaj. Mogoče pol ko bo dodatek priš :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Rokomah ::

...se obetajo kakšne novosti, dodatki ali kaj podobnega pri WOW?

ahac ::

WoW: Cataclysm:

max. lvl 85, odprta nova območja, instance, raidi, ..
Popolna predelava nekaterih 1-60 zones, voda zalije cela mesta, nastanejo nova mesta,... , čisto novi quesi in drugačen quest flow, novi lvl range za veliko območij,.. predelane stare instance (recimo Hogger bo boss v Stockades).
2 novi rasi, nove kombinacije class/rasa,... nov poklic,...
Velike spremembe talentov, spellov, statsov, glyphov,... guild leveling, guild achievements, guild rewards, ... ranked pvp battlegrounds, nov battleground, nov outdoor pvp zone, ...
Nov sistem downloadnja igre (lahko igraš preden se vse zdownloada), predelan UI (leveling, guild, skills, ...)

To bo očitno največji expansion do zdaj. Več si preberi tukaj: http://www.wowwiki.com/Cataclysm in http://www.wow-europe.com/cataclysm/

Ampak to tega je še par mescev. Malo preden bo izšel expansion (datum še ni znan) bo patch z vsemi temi spremembami (torej bodo stara območja spremenjena tudi, če ne kupiš expansiona). Verjetno še pred tem bodo pa gnomei in trolli zavzel nazaj svoja mesta (ker v expansionu dobijo nov starting zone).
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Rokomah ::

Kaj še lahko počnem....
Sem na lvl 37, questanja imam dovolj, instance so več ali manj vse enake, odkrivanje sveta tudi ni več neki za dol padit..., kaj še lahko delam? Nisem še nikoli raidal, kako se to dela, imam že dovolj velik lvl, itd? Tudi nisem v nobenem guildu. Slovencev tudi ni na mojem strežniku. Kako si najbolj enostavno poiščem dober guild? Sem na strežniku Aeria Peak.

ahac ::

Za raidat moraš bit max. lvl (trenutno 80). Sicer obstajajo stari raidi za lvl 60, ampak tistega nihče več ne igra.
Levelat se zdaj da tudi v PvP, če hočeš battlegrounde igrat.
Drugače pa počakaj na patch pred expansionom (par mescov), ker bodo stara območja in questi dost izboljšani.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Nejc1994 ::

Dej Wow je kr neki. Sam lore je pa dobra.
««
8 / 31
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Šestnajst let pozneje: World of Warcraft

Oddelek: Novice / Igre
225549 (2768) shadeX
»

World of Warcraft vs Guild wars (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
67259533 (12563) kr?en
»

Star Wars - The Old Republic (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
915131432 (61143) ahac
»

Aion (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
81461161 (23456) Meizu
»

Rift: Planes of Telara

Oddelek: Igre
487149 (4597) Denis6

Več podobnih tem