» »

World Of Warcraft

World Of Warcraft

««
7 / 31
»»

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

kemicen ::

Jaz sem se že čist zgubil v tem. :P

ahac ::



Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

particle ::

Super in fajn. Zdej bomo lahko leteli nad ozemljem katerega smo itak že prečesali od tal do vrha. Nove profesije? Arheologija? Se pravi verjetno isto kot mining, ampak da bodo itemi leteli iz skal? :)

No, itak bom špilu, tako kot še vse do sedaj..

ahac ::

Nekatera stara ozemlja bodo zelo spremenjena. To so v glavnem low lvl zones za nove chare.









več tukaj


Bodo pa tud nova območja za lvl 80 do 85.
Seznam vseh screenshotov.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: ahac ()

Yaqwsx ::

lahko recem samo: wow:P
drugac pa, ki so ze ti lepi cajti, ko smo wowali 8-)

Dynko ::

LP! mene pa sam zanima ali bi lahko js z grafično kartico ATI radeon 4290 ki je integrirana na matični plošči Gigabyte GA-890GPA-UD3H igral Wow ? To bi sam začasno dokler da ne dobim nove 5770..

Meizu ::

Dynko je izjavil:

LP! mene pa sam zanima ali bi lahko js z grafično kartico ATI radeon 4290 ki je integrirana na matični plošči Gigabyte GA-890GPA-UD3H igral Wow ? To bi sam začasno dokler da ne dobim nove 5770..


Bi šlo bi.

Dynko ::

kak pa a bi fejst laggalo , pa kolk fpsja bi imev prib.?

Rotaidal ::

Odvisno kje igraš. Na starem svetu bi moral imet visoke fps, na novem pa bolj tak. Odvisno tudi od grafičnih nastavitev. Tudi najmočnejši računalniki pokleknejo ob vseh možnih efektih, če imaš vse na max. Poskusi pa boš videl.

Dynko ::

Mam čisto nov comp za 850EUR brez grafe.. Zato upam da bi mi dobro delalo =) pol ko pa denar dobim pa itak da ati 5770

manowar007 ::

Lp! mene pa malo zanima kje kaj igrate? Ste slučajno na kazzaku in igrate hordo :D?

particle ::

Ker so nam Mazrigos spremenili v PvE, smo migrirali na Deathwing ;)

ahac ::

Heh... nekateri smo migrirali z Deathwinga (aka. Deathping) dol še pred TBC. :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

AnWar ::

Jst sm na daggerspine :)

Mimgrede komaj cakam nov dodatek catalyst :)
[Asus ROG Strix SCAR III]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AnWar ()

ahac ::

Blizzard ne dovoli preprodaje WoW (oz. battle.net) accountov.


Sicer pa... kdor lahko "super opremi" char ga verjetno tudi nalevela lahko.
Sploh po Catalcysm, ko bodo low lvl zones čisto predelani. Jaz celo premišljujem, da bi low lvl alte brisal in jih še 1x naredil zato, da bom lahko igral prenovljen content od začetka. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

DOOM_er ::

mene zanima koliko časa traja reaktivacija računa, ob dolgem neigranju
Robots will steal your job. But that's OK

Rotaidal ::

V tistem hipu ko plačaš :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

nuclear ::

ahac zakaj bi brisal :D še enkrat greš z goblini ane levelat od 1 :)
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

ahac ::

Če mam pa tolk super ime. :))
Goblina pa worgena bom itak naredil novega. Ampak zgleda, da bodo tudi ostali low lvl zones dost spremenjeni. Gnome in trolli bodo dobil nov 1-5 zone, pa tudi vse ostalo bo full predelano.
Sem gledal novi Westfall... Blanchi in njena lastnika so mrtvi in od tam gre zgodba čisto drugače kot zdaj. Konča se pa s tem, da ima VanCleef hčerko, ki se maščuje za dogodke pred 5 leti.
Torej bo treba naredit nove chare vseh ras razen draenei, blood elf in mogoče dwarfa pa orka.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

DOOM_er ::

Rotaidal je izjavil:

V tistem hipu ko plačaš :)


problem je ker me do plačila ne spravi, namreč ko hočem dodati mastercard ali pa gamecard mi napiše tole

Greetings! The ability to add a payment has been turned off on this account. This could be due to a payment issue that is being investigated or to a permanent closure of this account (check your account status). If you believe that this could be related to a payment issue, could you please contact our Billing Support team via www.wow-europe.com/en/support/with the following information:
Robots will steal your job. But that's OK

Rotaidal ::

Pol že imajo verjetno razlog za to. No, kontaktiraj jih na spodnjem linku.

ArYeS ::

DOOM_er, podobne težave je imel prijatelj in sicer ker je z kartico plačeval za več uporabnikov, kar baje ni dovoljeno. Pisal je mail in so mu odprli ponovno dostop.

Vajenc ::

Rotaidal, zakaj si brez obrazložitve zbrisal, da je potrebno imeti barvno kopijo osebne, ko želiš spreminjati osebne podatke?
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Rotaidal ::

Ker si podal odgovor na post, kateri je zbrisan. Tako so vsi, tudi tvoj post, ki so se nanašali na tistega zbrisani.

DOOM_er ::

samo to traja :)) od sobote že. Danes hočem poklicat na blizz support v anglijo pa majo linije tok nafilane da ne sprejema več ljudi :))
Robots will steal your job. But that's OK

nuclear ::

aha ti igraš ali čakaš cataclysm? kje igraš kateri realm? si kej igral pvp arene? max dosežki?
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

DOOM_er ::

pred cataclysmom bi malo igral in mogoče kkšnga še do 80 spravu. Igram na Jaedenar, resto shamana, samo pve ker pvp je bil z resto shamanom v piz** :)). Max dosežki OS25 man + 2 zmaja, pa ulduar do x10 al tist boss ki je bil ko je vn vrgel srce in si mogu dpsjat ga. Potem sem nehal igrat ker je guild razpadel ( so bli bivši BTjevci pa Sunovci notr in so dejansko znal pve igrat). Z novim guildom nisem naredil nič, ker so bili rahlo neresni. Max dosežek, zmaga v areni
Robots will steal your job. But that's OK

nuclear ::

resto shaman je v pvp areni ownage s kakim opaljenim retri paladinom.. kolega je igral pa sta bp prišla do 2200 ratinga,.. je pa igral z mano, pa ne moreš ker priest prehit pade proti rush 2dps... priest je clother, nbenga pametnega crowd controla nima... warrior muka za priesta ma vse anti fear skille, isto pa recimo DK..

resto shaman ma pa tist curse žabico pa kamot zaustavi če je dps na tep.. ker se ne da dispelat.. večina ma dispel, manj jih ma decurse.. pa mislim da se tega ne da decursat.. pa še toteme maš..

priest lah igra z dobrim CCjem, kakim dobrih rougom, mageom, ali pa odličnim feral druidom.. sem igral z enim feral druidom, ko sm ga mogu učit kak igrat, me je kr minil...

tko začnema, pa on tepe tam dkja, a dk na men ane, hiler pa bp hila svojga dkja, js pa sebe hilat plus diesease dispelat z onga hapeca... ni to to, morš ti crowd controlat s priesta 100%, če ne je dead..

priest je ful močen.. samo treba je odstranit nesnago s svojga priesta...

priest dobi nekaj odličnih spellov v cataclysmu, ko povleče tvojega teammata h tebi to je noro, pa podoben power word: barrier, podobno dkjevem anti-magicu, k zmanša damage za 60%..
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

DOOM_er ::

s pvp gearom je najbrž lažje. Jst sm imel samo pve pa ni šlo
Robots will steal your job. But that's OK

nuclear ::

eh zdaj je pvp gear res na easy dobit, če mečejo v wintergraspu boosi, pa itak tkoj v bgjih nabereš pike za relentless gear. peb.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

DOOM_er ::

jah takt ni blo glih lahko glede na to da noben tega ni mel :))
Robots will steal your job. But that's OK

spellpower ::

Pozdrav vsem. Sem "spellpower", avtor strani warcraft.si. Moj namen ni strani spromovirati v nedogled, saj gre za neprofitno stran.

Glede na to, da sem v WoW-u okoli štiri leta in imam za seboj celo gôro karakterjev in eno manjšo armado karakterjev, ki so se že prebili do stopnje 80 (6, 2 pa sta že dokaj blizu), sem se odločil, da svoje izkušnje začnem deliti še z ostalimi. Ne gre za to, da povem, kako sem prišel do 80 ampak zato, da podam tudi kak nasvet, kako igrati, kaj paziti pri vašem karakterju, vašem razredu in vaših kosih oblačil. Nisem 100% t.i. theorycrafter (to prepuščam fantom na EJ/AJ), vendar poznam princip delovanja večino urokov in princip delovanja vašega solo ali družbenega igranja. Gre za bolj osebno perspektivo tega, kar se dogaja znotraj WoW-a in tega, kar pišejo o njem ostali.

Vesel bom vsakega komentarja glede strani. Če pa želite da mapišem kak članek na kakršnokoli temo, ki zadeva igre same, pa bom to z veseljem tudi storil.

Hvala!

spellpower aka. Gul'Dan.
(twitter.com/spellpower)

Good Guy ::

slovensko stran za wow že imamo..

tole je fail..
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

spellpower ::

Hvala za tvoje mnenje :)

Verjetno si jezen tudi zato, ker v Sloveniji nimamo samo ene trgovske verige, enega podjetja z gorivom, enega mobilnega operaterja in enega ponudnika mobilnih storitev.

Poleg tega je razbrati, da si prebral samo prvi stavek, ki sem ga napisal, ne?

strictom ::

Pomoje tut fail. Wow.si ima velik večji userbase, novic, etc, ...
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

spellpower ::

ne bi rad bil nesramen ampak:

[15:37:40] [strictom] matr
[15:37:43] [strictom] ****m mater
[15:37:45] [strictom] wow!!!!
[15:37:48] [strictom] po***an WOW
[15:38:00] [strictom] prijavim enga k me je hotu nategnt da mu dam login name pa pass
[15:38:17] [strictom] in mi un clovek prej rece da mi da 5golda ce ga ne prijavim
[15:38:29] [strictom] in recem v hecu da za 30g se bi pa strinju
[15:38:42] [strictom] in zdaj so meni racuna benali za par dni ker sm sprejel un dnar
[15:38:47] [strictom] da jim ***** vse po spisku
[15:38:48] [strictom] matr

S takimi pa res nimam kaj diskutirat...

strictom ::

LOL kje si pa to vn potegnil? :))))

Lej čičo, narobe si me zastopil. Nč slabga ti nočem in podpiram vsakršen razvoj na slowow comjunitju. Ampak na slovenski sceni je stran ki je znana vsakem slo wow igralcu, ima velik folka, velik člankov, relativno resno vodstvo, člankov, vodičov ...

Tvoj sajt je dezajnersko sicer lepši ampak če nimaš kaj konkretno boljšega za ponudit, bo zadeva propadla.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

spellpower ::

Hvala vsem, ki ste prebrali moj prvi komentar v celoti :)

Mimogrede- kaj vam bo najprej šinilo skozi glavo, ko pride Cataclysm? Jaz bom verjetno naredil to, kar bodo naredili vsi- najprej bom en ali dva dneva zapravil za lvlanje do 81, nakar bom, kot je bilo to vidno že v BC in WOTLK, ugotovil, da so začetne (CATA) cone preveč zasičene in ustvaril kakega Worgena. Potem pa bom skakal iz enega karakterja do drugega, dokler se dokončno ne odločim, kaj bom.

Mimogrede, kaj pravite na nova 31-točkovna drevesa?

ahac ::

Mimogrede, kaj pravite na nova 31-točkovna drevesa?


Kul.
Že zdaj je preveč talentov (in zato cel kup brezveznih al pa nujnih), pri lvl 85 bi blo pa še več. To, da bo treba takoj izbrat en spec je pa tudi kul, da bodo že pri low lvl večje razlike med speci.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

spellpower ::

Ja, tudi sam sem podobnega mnenja.

Medtem ko dejansko moraš metati točke v "zviša vaš crit za 1%, 2%, 3%...", bodo v drevesih ostale bolj zanimive stvari (tako je recimo rekel GC). Precej zanimivo je dejstvo, da celotnega drevesa ne boš mogel zapolniti (kar je ok), vendar se tudi zmotil ne boš precej.

Če bomo prišli recimo na 3. tier (3. vrsto v drevesu) in bomo imeli opcijo A in opcijo B in LE ENO bi morali izbrati, bosta bojda obe tako dobri, da ne bomo brcnili mimo, če izberemo katerokoli izmed teh dveh.

In še nekaj.. verjemite, Blizzard se ne bi odločil za tako drastično spremembo, če sam v nov sistem ne bi bil 100% prepričan.

ahac ::

Za začetnike bo tudi ta sistem bolj enostaven.
Ko sem pred 5 leti prvič igral WoW sem talente metal v vsa tri drevesa, ker mi sploh ni bilo jasno, da so najbolj pomembni tisti talenti na koncu drevesa. Vzel sem kar se mi je zdelo uporabno (povečanje dmg) in kar mi je bilo na voljo. :))
Že takrat so bila drevesa prevelika za začetnika, da bi razumel kaj se mu splača vzet (sploh, če se kasnejši talenti nanašajo na spelle, ki jih še nima), zdaj bi bila pa še tolk boljš. S to spremembno se bo pa odločil za en način igranja in potem buildal samo to... kar bo veliko bolj razumljivo.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

spellpower ::

Tudi jaz moram povedat, da sem do nekje 20 oz. 30. stopnje z mojim prvim karakterjem klikal vse povprek v talentih.

Komaj že čakam pravzaprav na testni primer vsaj enega dreveščka :)

ps: mimogrede, swifty je izdal nov film: http://bit.ly/dt9AHe
warcraft.si - osebni pogled na novitete v igri World of Warcraft.

Zgodovina sprememb…

nuclear ::

Jaz bom verjetno sprobal cataclysm.. sem končal z wowom, ampak te nove pokrajine, recimo Uldum, me delajo lačnega. pa še kak goblin zlevelat neb blo slabo, pa poraidat nove raide.. tko for sake of old times.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

spellpower ::

Morda vas bo zanimalo kaj od tega:
Prihodnost, o kateri je vredno razmisliti in kaj pravi GC o Warriorjih.

Glede na to, kako so spremenili svet ni 2x za rečt, da ne bom najprej šel ustvariti kakega novega alta, preden se bom spustil v nove predele :)
warcraft.si - osebni pogled na novitete v igri World of Warcraft.

AnWar ::

spellpower

sej nimam nc proti tebi, ampak vidim da delas reklamo sam sebi ;), da zacne "folk" hodit na tvojo stran :)

Sicer ti pa zelim, itak da bos uspel ter da bos uspesen.

Lp
[Asus ROG Strix SCAR III]

particle ::

The Arms warrior has pet names for all his weapons, while the Fury warrior shows up for battle drunk and half clothed.


Smeh... sem warrior že od začetka, pa ko sem prebral tole.. khm, ehehe :DDDDDD

spellpower ::

@AnWar, hvala za lepe želje. Načeloma bi šlo tudi brez linkov. Če misliš, da bi bilo to bolje, bom vpisoval kaj tudi brez linkov. Saj sem omenil, da ni moj namen si delat reklamo za neko korist; Zgolj to, da mogoče najdem koga, podobno mislečega. Če dobro razmislim, bom naslednjič linkal na zgoraj omenjeno stran le v primeru, če bo vnos moje delo.

@Peshkeer, se vidi, da jim ni cilj, da bi se delali iz nekoga norca ampak imajo svojo vizijo in priznat moraš, da dejansko tako izpade. Berserker stance prejema več dmg-a za ceno večjega dps-a. Manj-oklepni bojevnik (v stilu bravehearta ali konana je točno to, kar v WoWu predstavlja berserker warr. :) Nisem pa našel nobenega stereotipa za Arms. Pozna kdo kakega?
warcraft.si - osebni pogled na novitete v igri World of Warcraft.
««
7 / 31
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Šestnajst let pozneje: World of Warcraft

Oddelek: Novice / Igre
225585 (2804) shadeX
»

World of Warcraft vs Guild wars (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
67259741 (12771) kr?en
»

Star Wars - The Old Republic (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
915132212 (61923) ahac
»

Aion (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
81461398 (23693) Meizu
»

Rift: Planes of Telara

Oddelek: Igre
487162 (4610) Denis6

Več podobnih tem