» »

World Of Warcraft

World Of Warcraft

««
16 / 31
»»

krefi ::

ja to zastopim sam imam main hunterja in imam za areno precejsne tezave :/

shadeX ::

2vs2?

V kombinaciji s kom igraš?

krefi ::

ja probal sm ze z dk , pala heal, warrior in zmerj imam probleme k se nasprotnik prlima name in mu nmorm pobent tko da me prc ubije .. ker talenti so najbols ?

Jarno ::

krefi je izjavil:

ja probal sm ze z dk , pala heal, warrior in zmerj imam probleme k se nasprotnik prlima name in mu nmorm pobent tko da me prc ubije .. ker talenti so najbols ?

Odvisno, če ima nasprotna ekipa healerja.
Če sta v areni 2 dps-a se ti prilimaš na nasprotnika in ga loviš, potem si v prednosti. Seveda pa veliko vlogo igra tvoj ability setup, zato potrebuješ vsaj miško z nekaj extra gumbi.
Pala healer je bolj švoh, čeprav poznam nekaj ljudi, ki ga v areni uspešno igrajo. Skratka, BG's, dokler ne dobiš gear in potem vztrajaj v areni, da dobiš še boljšega.
Najdi si tudi dobrega partnerja in se zmeni za skype, vent oz ts - veliko je odvisno prav od sodelovanja. Recimo, da uskladita interrupte, stune ipd oz. da ne napada vsak svojega.

shadeX ::

Totally worth it :)



EDIT: Typos, broken links..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Wazzock ::

Če koga zanima Vanilla WoW,

[odstranjen link]

Dnevni peaki so po 8k ljudi, folk najdš v vsaki luknji na Azerothu. Vsak si pomaga med sabo z questanjem/dungeoni. World PVP, Barrens chat, skratka enako kot smo igrali wow leta 2006 in dalje. BG-ji vključno z AV laufajo brez problema in ni pretiranega čakanja.

Zdj je edino Blackwing Lair patch (1.6) mau zjebou server, se resetira ene parkrat dnevno za 2-3min (vsi private serverji imajo problem z BWL patchom), kasneje sledi ZG, AQ in Naxx patch lepo po vrsti.

Ingame me lahko najdš pod vzdevkom Abraxgar. (Horde/Priest)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

barakus ::

Slisi se super, z veseljem bi placal blizzardu za nekaj takega.

ahac ::

Privat serverji so piratstvo. Tega na forumu ne podpiramo.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

shadeX ::

Mah..okej. Sam zarad teh ljudi ne bo nič več playerjev na official serverjih..

Wazzock ::

Točno to shadex in zarad tega posledično ni piratstvo če ti uporablaš neki za kar ni podpore iz strani razvijalca in mu ne povzročaš škode.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

ahac ::

Izgovor "zarad tega založnik ni nič na slabšem" bi lahko uporabil za 90% piratstva.

Ampak Slo-Tech pravila so pa enostavna:
Prepovedano je objavljanje, iskanje, ponujanje in omogočanje dostopa do vsebin, ki uživajo avtorskopravno varstvo, brez ustreznega prenosa avtorskopravnega upravičenja.


Če se vam zdi, da privat serverji niso pokriti s tem, se pa lahko pritožite v temi, ki je namenjena temu.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

krefi ::

pozna kdo slovensko wow stran ?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

kuki27 ::

krefi je izjavil:

pozna kdo slovensko wow stran ?


jap sm jo pogledala po dolgem cajtu, sam nč pametnga :)

krefi ::

prodam battel.net racun vsebuje: WOW in diablo za vec informacij mi pisite ZS
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

ahac ::

Legion release: šele tretje četrtletje 2016

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

shadeX ::

Seveda. Na vsaki 2. leti je nov expansion. V dobrem letu bo legion tukaj.

ahac ::

Ampak rekl so, da bo po novem prišel nov expansion na vsako leto. Pravijo tudi, da za Warlords ne bo več novega contenta ker vsi developerji (in teh naj bi bilo več kot prej) delajo na expansionu.
Če bo res še tolk časa brez novosti v WoW, potem ni čudno, da ne bodo več javno objavljal št. naročnikov. V tem času bo verjento padlo še za polovico na kakšna 2 miljona... kdo bo pa več kot 1 leto delal isti raid?
No, mogoče pa na Blizzconu presenetijo z napovedjo kakšnega vmesnega content patcha.


edit:
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

shadeX ::

Hud trailer :) Isto kakor prejšni. Škoda da je warlords razočaral na polni črti..

Men je kul k se Sylvanas pa Varaian združita v betlu. Nekako pogrešam Vol'jina v trailerju? Kaj sploh dela tip? Sedi na prestolu in si praska jajca??

Ahac mnenja glede trailerja?

slofreak7 ::

Ej fantje a mi lahko pomagate glede nečesa.Sem nov in me zanima kaj vse moram kupiti da bom igro lahko igral?

krefi ::

igro prodam jst komplet battelnet racun + diblo3 mas zravn z dodatkom
prakticno sam kupis se prijavs in snemes igro ter igras..

ce te kaj zanima mi pisi zs..
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krefi ()

ahac ::

Ne priporočam kupovat rabljenega accounta. Zakaj bi ga imel pod tujim imenom in reskiral ban?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

shadeX ::

Plus to da nisem nikoli razumel tistih, ki kdaj kupijo account z vsemi itemi ter max levelom.

A ni čar Wow-a tudi levelanje in exploranje? Nevem no..

St235 ::

slofreak7 je izjavil:

Ej fantje a mi lahko pomagate glede nečesa.Sem nov in me zanima kaj vse moram kupiti da bom igro lahko igral?


Rabiš računalnik in igro z vsemi dodatki. Če nisi siguren ali te bo igra potegnila zadostuje tudi osnovni paket (battlechest) in potem dokupiš dodatke.

Možen je tudi nakup rabljenega accounta. Ti načeloma niso problematični (v kolikor kupiš od zanesljivega prodajalca in dobiš vse podatke o računu) obstaja pa vedno riziko, da te prodajalec nategne. Da bi zgolj zaradi prodaje dobil ban je praktično nemogoče.

Ta pot je načeloma cenejša oziroma dobiš že narejene characterje, gold itd... Vprašanje pa je, če to sploh hočeš. Osebno se mi zdi neumno, ker cel point igre je da jo igraš. Zna bit pa to način da ujameš kolege, ki že igajo.

Če se odločiš, da boš kupil nov account je odlična zadeva http://eu.battle.net/wow/en/game/recrui...

To ti omogoča, da dobiš nekaj ingame bombončkov, karkor tudi izredno hitro napredovanje v stopnjah, če igraš s soigralcem. Glede na to, da tudi tvoj soigralec dobi par bombončkov (nenavsezadnje mesec dni game tima) boš kaj hitro našel koga, ki bo za akcijo. Je pa to po mojem mnenju najboljši način kako začet z igro, ker zna bit na začetku vse skupaj zmedeno in ne škodi, če ti da kdo kak nasvet kako in kaj. Pa tudi kak item/gold prav pride. Questanje brez konkretno velikih bagov je recimo še kar nadležno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

slofreak7 ::

no hvala za odgovore rabljenega accounta nimam namena kupovat ker bi rad sam začel in questal ker se mi zdi to zabavno in praktično o igri ne vem ničesar in je nebi znal igrati če bi imel moj junak max. lvl.

Hk416 ::

Ali pa ga enostavno pihneš na "Lordaeron" in preveriš stvar iz prve, brespačno seveda. :P

Ps. Ahac, prste vstran.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hk416 ()

slofreak7 ::

A igra je še kar tak zelo igrana ko je bila pred leti?

Hk416 ::

Ne, ampak baza pa je še vedno ogromna. Problem je edino v tem, ker je današnji stil igranja že po samen dizajnu bolj samotarski in ti v bistvo ne treba več nič drugega kot pa guliti svojo stvar do onemoglosti, brez da bi se zapletal s komerkoli (LFG for ewriting, če razumeš...).

slofreak7 ::

ja vem da igra to veliko ljudi mislim da okoli 7 milijonov ljudi če se ne motim in ali bo po vašem mnenju igra zelo igrana naslednjih par let?

krefi ::

igra je vsako leto manj igrana seveda bomo vidli kaj bo z novim delom
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

St235 ::

slofreak7 je izjavil:

ja vem da igra to veliko ljudi mislim da okoli 7 milijonov ljudi če se ne motim in ali bo po vašem mnenju igra zelo igrana naslednjih par let?


Zadnjih 10 let je praktično ves čas najbolj igrana MMORG tega tipa. In nič ne kaže, da bise v kratkem to spremenilo. Trentno je sicer zatišje, ker naj ne bi bilo novega contenta do druge polovice 2016 ampak igra še vedno ogromno ljudi.

Hk416 je izjavil:

Ne, ampak baza pa je še vedno ogromna. Problem je edino v tem, ker je današnji stil igranja že po samen dizajnu bolj samotarski in ti v bistvo ne treba več nič drugega kot pa guliti svojo stvar do onemoglosti, brez da bi se zapletal s komerkoli (LFG for ewriting, če razumeš...).


Ja in ne. Res je, da je sedaj precej več vsebine dostopno tudi samotarjem, samo to ne pomeni da ne smeš ali ne rabiš komunicirat. Velik del čara te igre je pač interakcija z igralci. In te sploh v guildih ne manjka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Hk416 ::

Da bi wow kdaj propadel? Ne verjamem. Naložba ti je bolj kot ne varna, ampak samo če si siguren da se ne boš navolil igre?

slofreak7 je izjavil:

no hvala za odgovore rabljenega accounta nimam namena kupovat ker bi rad sam začel in questal ker se mi zdi to zabavno in praktično o igri ne vem ničesar in je nebi znal igrati če bi imel moj junak max. lvl.


A res? Sam sem tudi začel iz nule, za prvo avanturo sem pa izbral mage male draeneira (:))) s katerim sem potem po štirih mesecih rednega igranja še kar čepel v Shattrath-u (outland), 100% prepričan v sebe da že naravnost obvladam. ;(( Pač jbg, moj prvi MMORPG.

Sicer pa imaš lahko tudi po 10 charov, oz. šampijonov kot jih danes imenujete, na vsakem serveru posebej - njih pa je kar nekaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hk416 ()

krefi ::

wow sem igral briblizno 2 leti je zlo zanimiva igra samo tezka za za zacetnike ker so ta dobri guildi ze usi zasedeni in pvp je zelo tezak samo ko se navadis gre ceprav jih veliko odneha prav zaradi tega ter trenutnega dodatka s katerim so dosti zafrknili s garisonom kjer se ljudje zadrzujejo
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

krefi ::

drugace pa ce kdorkoli kupuje wow ga lahko kupi od mene zraven dobi se diablo 3 z dodatkom po ugodni ceni moznost tudi menjave za kasno drugo igro ponudbe na zs.... seveda ne mislim nobenega zafrkniti lahko bi mu posredoval podatke v zivo seveda z prenosom racuna na njegov gmail ali preko racunalnika... pri wowu lahko zbrises use chare. ki jih imam ali pa naredis samo se nove to ni noben problem sam igra te pride ceneje pa se diablo dobis zravn..
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

DOOM_er ::

menjam za Guild Wars :))
Robots will steal your job. But that's OK

krefi ::

za guild wars ti menjam the elder scroll online :)
k pri guild wars je tudi narocnina?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

shadeX ::

Ne..

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Wazzock ::

Mau z zamudo novica: https://en.nostalrius.org/

ahac ::

Ni nepričakovano.

Ampak odziv communityja je pa čisto drugačen kot je bil ko so zapiral ostale serverje (tiste, ki so poskušal konkurirat uradnim). Upajmo, da bo Blizzard končno videl kolk je zanimanja za vanilla WoW... 8-O
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Truga ::

lol

Smo vidli kok je zanimanja za ~vanilla wow experience~, ko gre wildstaru tako dobro :D

ahac ::

Hm.... very gut point. :)

OK, Wilstar sicer ni ravno vanilla WoW, ampak ja...
Folk je želel težje raide, itd. in Wildstar je to ponudil... + vse "quality of life" stvari, ki jih vanilla WoW ni imel pa jih igralci zdaj pričakujejo od MMOja.
Pa tega vseeno nihče ni želel igrat...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

McClane ::

Vanilla server bi bil zanimiv kak mesec ali dva - starejši bi malo obujali nostalgijo, mlajši pa bi malce izkusili tako opevano težavnost vanille. Potem pa bi server zamrl.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

shadeX ::

McClane je izjavil:

Vanilla server bi bil zanimiv kak mesec ali dva - starejši bi malo obujali nostalgijo, mlajši pa bi malce izkusili tako opevano težavnost vanille. Potem pa bi server zamrl.


Daleč od tega. Poglej statistiko nostalirusa. Več kot leto je bil live ob vzponu je imel slabih 15k igralcev (istočasno na strežniku). Sploh pa kje piše da bi bilo potrebno dati 15 vanila serverjev? Dodajaš postopoma in gledaš odziv publike. To je to.

Kar dela Blizz narobe je to da ne posluša ljudi in s takim pristopom bo WoW samo še tonel. Denar ni problem, so že mnogi povedali. Če hoče blizz denar ga bo dobil... ampak ne. To njim ni v interesu očitno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Truga ::

Zadeva je skrajno simpl. Kokr vem so vsi stari raidi se v igri, ne? Naredis level sync, tko k majo vsi normalni mmoji dandans, pa je stvar resena. Se lahko folk synca na level 60 in igra molten kore.

shadeX ::

Ni isto :)

Pri vanili si se pač za epic gear RES potruditi. Car si bil že, če si na sebi nosil full rare gear. In se ne gre samo za raide. Gre se za to da igro naredijo nazaj multiplayer v nasprotju z danes, ki je praktično že single player. Ni potrebe po komunikaciji več, za dungeone si se moral zmenit v chatu, socializirat, it do summoning stona... itd. Svet je bil bolj živ, vedno si se bal da bo za tabo kdo skočil, te napadel in ownal. Bal si se iti skoz gozd poln high level mobov, ker če so te ubili, si spet zgubil toliko časa. Pač to je kar se danes pogreša.



ahac ::

Truga je izjavil:

Zadeva je skrajno simpl. Kokr vem so vsi stari raidi se v igri, ne? Naredis level sync, tko k majo vsi normalni mmoji dandans, pa je stvar resena. Se lahko folk synca na level 60 in igra molten kore.
Sploh ni tolk simple.

Kdor želi vanilla WoW experience, želi veliko več kot samo stare raide.

Vsa območja so bila takrat drugačna, questi so bili drugačni, classi so bili drugačni (skilli, talenti, itd.), PvP je bil drugačen (tako battlegrounds območja kot tudi sistem za nagrade), itemi in statsi so bili drugačni, ni se dalo letet in teleportirat čez cel Azeroth.
Že sama organizacija raida je bila zahtevna stvari, ker je bilo treba dobit 40 ljudi in vsi so moral tudi pridt do instance. Takrat so se pred Molten Core dogajal random fajti med Alliance in Hordo. Zdaj se pa samo teleportiraš direkt v instanco. Gear je bil zelo pomemben in če bi lahko raidal z nekim drugim (downscaled), to ni več isto.
Potem je dober primer Alterac Valley (PvP battleground), ki se zdaj konča z 5min, takrat je pa ena bitka trajala tudi po več dni.

Folk hoče vse to...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

shadeX ::

Folk hoče vse to...


Jp. In nostalrius je lepo to pokazal. Ampak Blizzardu je težko zrihtat en server in preizkusit kako bi se obneslo. No jaz že vem kako bi bilo :)

Največji problem je najbrž to da se bojijo za njihov ponos in nočejo priznati da je današnji WoW poden od podna. Pa še komentar Blizzardovega uslužbenca iz mehike :) (vklopite podnapise)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

St235 ::

15k igralcev

To se sliši kot precej slaba šala

http://www.statista.com/statistics/2766...

ahac ::

Dejansko ne bi bilo tolk lahko naredit tega.

Ne vem kako točno je delal ta server, ampak verjetno se je tam uporabljal nek star WoW client? Recimo zadnja verzija pred 2.0?

Blizzard pa ne more vzet kar starega clienta, ampak bi skoraj moral popravit stvari, ki so bile popravljene v kasnejših verzijah (bugi, izboljšave engina, battle.net login, itd.) brez, da bi dodal spremembe, ki so spremenile igro. To seveda pomeni tudi spremembe na serverju....
Na koncu bi moral pa vse skupaj še supportat. GMi bi moral poznat staro verzijo, uporabljat stara orodja.
Vse to bi bilo ogromno dela in sploh ne enostavno.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

shadeX ::

St235 je izjavil:

15k igralcev

To se sliši kot precej slaba šala

http://www.statista.com/statistics/2766...


Si slabo prebral moj post. Govoril sem o privat (nostalrius) serverju, ne o official.
««
16 / 31
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Šestnajst let pozneje: World of Warcraft

Oddelek: Novice / Igre
225601 (2820) shadeX
»

World of Warcraft vs Guild wars (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
67259800 (12830) kr?en
»

Star Wars - The Old Republic (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
915132483 (62194) ahac
»

Aion (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
81461484 (23779) Meizu
»

Rift: Planes of Telara

Oddelek: Igre
487179 (4627) Denis6

Več podobnih tem