» »

World Of Warcraft

World Of Warcraft

««
5 / 31
»»

Rotaidal ::

Human:)) Horde wtf:D

Ja malo si prebereš kako in kaj? Narediš si svoj build. Zakaj bi moral kopirat?:D


Če pa že moreš...
http://www.wowhead.com/?talent=LV0Ibfht...

http://talent.mmo-champion.com/?warrior...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

AnWar ::

Nope horde, alliance:), Hvala
[Asus ROG Strix SCAR III]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AnWar ()

croma ::

vprasanje: moj kolega ima world of warcraft z dodatki zanima me ali lahko dva igrata na moj račun ali potrebuje še cd-je in ali lahko posodim cd-je pa mora on kupiti svoj račun, in kaksen je postopek.

Dami ::

Na enem accountu lahk igra samo eden naenkrat. Lahk jih več uporabla sicer (kar ni priporočljivo, kr se s tem povečuje možnost da komu hacknejo) pa tudi je prepovedano s strani blizzarda, sam da se. Komplet inštalacijo lahk dobis z neta.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

strictom ::

Včeraj sem tudi videl, da so uvedli heirloom iteme. So itemi z rumenim napisom, level req. je pa 1-80. So pa Account Bound.

Se pravi dobiš ga z svojim lvl 80 charom za 200 badgov, pošlješ na alta in voila. Statsi predmeta se spreminjani z levelom. Pri lvl 1 ima recimo 6dps pri lvl 80 pa 120dps. So kot povprečni 'modri' itemi.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Rotaidal ::

Ja.. to je super. Če želiš hitro lvlat alta na 80

strictom ::

Yes. Pa še sweetlooking so :)

Lvl 1 z staff of jordan al pa unem sweetlooking mail shoulders :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: strictom ()

Rotaidal ::

Samo so ti predmeti dokaj dragi... veliko onih shardov rabiš.

AnWar ::

Vprasanje:;

Kako pridobim ikonce, ker sem opazil da ostali igralici imajo na levem ter na desnem kotu zaslonu polno ikon...

Upam da razumete kaj mislim..
[Asus ROG Strix SCAR III]

strictom ::

Stisnes escape -> Interface -> Action bar -> in obklukaš tiste ki rabiš.

Potem pa še moraš dodati skille/spelle iz spellbooka v actionbare:)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

AnWar ::

thnx
[Asus ROG Strix SCAR III]

hidetr ::

Lol tisti ki je rekel, da z dk naizy zbomba maga.. mogoce kasnega z zeleno ali bres opreme ali pa takega ki se s smernimi tipkami obraca..

Deathgrip? blink.

Strangulation? iceblock.

Tista frost slow zadeva? trinket.

DK ni nic bolj imba od ostalih class le proti dolocenim classam tako kot vse. In ne ne igram maga in nisem neki zagovornik, samo trditi da je mage na izy z dk-jem.. lol prej kontra.

Navelical sem se igrati priesta malo rogue lvliram sm 65 zdaj in 90% dk-jev s katerimi sem imel opravka je izy mod. Imam tudi DK lvl 64 in razen fancy animacij in hude starting gear ni nic posebnega. OP classe ta trenutek muti rogue, retardadin in Arcane mage.

Aja se tistemu ki je rekel da prot war ni za pvp.. lol ocitno se nisi videl prot war vs rogue fighta oz. nisi igral par mesecev.

Drugace pa igram praktično 3 leta in moram reci da se mi wotlk zelo dopade, prijetna osvežilna sprememba po TBC-ju, skoda da sluzba skuri prakticno ves cas in nimam veliko casa za geekanje.

strictom ::

Prot warr je fuck'n imba v PVPju. Sm ga prakticiral tam v 60, 70 AV. Razni DKji so padali ko marjetice. Praktično edini warr builds s katerim lahko poownaš arcane magea zaradi spell reflecta.

Zdaj pa tolčem battlegrounde pri lvl 78 z arms specom, Savage Saronite oprema, pvp trinket in 600 crit ratinga, 380 res in 20k HP (22 z commanding shout).

Ni ga BGja v katerem nebi bil prvi. Je pa res da je to večinoma po zaslugi raznih lvl 70 ki pridejo pač malo probat.

Retadine pa magee pa večino ubijem le če se mi poserje kak 8k critical z execute.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

strictom ::

Hehe, sem opazil smešno razliko med preTBC questi in TBC/WOTLK questi zdaj ko malo leveliram svojega maga.

V preTBC se kvest glasi: Pojdi tja in pobij te žvali.

v TBC/WOTLK je pa: pojdi to tega npcja, kupo to stvar, jo uporabi pri tistem kipu, pojdi tja z nekem sick flying mounto, pobij une in uporabi tisto stvar na njihovih truplih.

Če imaš stil questanja tako kot jaz da poberem vse kveste in potem samo laufam po mapi s questhelperjem, se ti hitro nabere pol inventory quest itemov, ki potem ne veš zakaj jih uporabiš... :(
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

ronaldo ::

Kupil bi 2x Wow + BC dodatek pa me zanima ena stvar. Pri nas stane 35+35= 70 + postnina, kar se mi zdi totalno predrago.
V angliji je enaka igra le £17.99 + £17.99 = £36.00 + postnina. Torej zanima me ce lahko kr v Angliji narocim in tle igram ? (seveda 1 mesec zastonj tud) Je ze kdo kupil v tujini Wow in koliko je priblizno postnina.
Zanima me tudi GC ce lahko v Angliji kupim, ker je dosti cenejse kot pri nas.
Hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: ronaldo ()

strictom ::

Seveda se da. Anglija spada isto pod EU.

Zakaj pa preprosto potem ne kupiš prek interneta na www.wow-europe.com?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

ronaldo ::

Nazalost nimam kreditne, tako da www.wow-europe.com odpade. Narocil pa bom iz Anglije, tako da hvala.

strictom ::

Če boš igral, naredi enga karakterja, ki lahko igra kot tank ali pa healer. Saj drugače ni možno dobit ene random skupine za instance, vsaj na chromaggusu ne.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Rokm ::

Ronaldo na Igabibi dobiš originalen wow in dodatek the burning crusade za 34€.

https://igabiba.joker.si/izdelek.php?me...

AnWar ::

Vprasnje:

Ce kupis samo wow kar stane 14€, lahko igras 1 mesec? Ne rabis takoj dokupit gamecard?
[Asus ROG Strix SCAR III]

Rotaidal ::

Da.

Kenshin ::

Vprasnje:

Ce kupis samo wow kar stane 14€, lahko igras 1 mesec? Ne rabis takoj dokupit gamecard?


Saj ti na škatli piše, da imaš 30-day free gameplay zraven...
Drugače pa lahko tudi prej izkoristiš 10-day free trial (imaš vse info na WoW strani) in nato pač podaljšaš za en mesec z keyem, ki si ga dobil v škatli.

andry ::

Imam eno težavo. Kupil sem Wrath of the lich king expansion in ga inštaliral, ko pa hočem zagnati warcrafta pa mi potegne dol 631 mb velik patch. To je vse lepo pa prav samo vedno ko hočem patch inštalirat se mi na 7% zaustavi in mi napiše tole:

Blizzard Updater was unable to read the file "C:\Users\Public\Games\World of Warcraft\Data\common.MPQ". This error may be caused by problems with the media or drive at C:\--for example, a scratched or dirty CD-ROM/DVD-ROM, hard drive corruption, or a networking problem while downloading the update. (The data being read was "shaders\vertex\vs_3_0\Diffuse_Env.bls", and the error code was 0.) If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (Converter::Load).

Prosim pomagajte.
hvala.

Rotaidal ::

Probaj repair. Ta ti najde možne napake in jih propravi.

andry ::

Sem že večkrat probal in mi napiše , da imam preveč napak in naj igro reinštaliram ampak sem na wow forumih bral imajo nekateri iste težave in jim ne dela ćeprav so na novo inštalirali.

Rotaidal ::

Pol pa ni druge. Ponovni inštal. Progaj na drugo particijo oz disk.

andry ::

ok bom povem če bo delovalo

Rotaidal ::

Lahko tudi,da so mediji poškodovani ali pa kaj. Če poznaš koga ki ima wow, naj ti ga posodi. Ali pa dl z neta.

Ahiles ::

Ma z uradne strani si potegn celo verzijo se mi zdi da je že patchana vsaj na 3.0. Pa merkej da maš pravo verzijo EU/USA med sabo nista enaka. https://www.wow-europe.com/en/downloads...

Pesimist ::

Dlaj z neta in ce ti bo sevedno kake errore fuknilo mas Ram defektni.

strictom ::

1st rule of warcraft: thou shall not blame Blizzard!
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Rotaidal ::

Kočno.

Po računalniški igri World of Warcraft bodo v režiji Sama Raimija posneli hollywoodski film

http://www.dnevnik.si/novice/kultura/10...

ahac ::

Sej od Dnevnika ni za pričakovat, da bodo prav napisal... ampak od drugih (wow.com, mmo-champion) bi pa mislu, da poznajo razliko med World of Warcraft in Warcraft svetom (ki vključuje vse - izdane in neizdane - igre, knjige, stripe, mange... in čez par let še film).
Čist možno je, da bo film postavljen v drug čas kot WoW, torej ne moreš rečt, da bo posnet po igri.

*** NERD RAGE ***
:P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Ales47 ::

WoW itq ni vec to kar je bil...

Rotaidal ::

Tako kot vsak mmo....

DOOM_er ::

je kdo igrov Aion closed beto zele?
Robots will steal your job. But that's OK

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Vajenc ::

how soon is that?! ;p
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Vajenc ::

Ker je torek dan za patch-e bodo US serverji dobili 3.2 že danes.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Rotaidal ::

pvp lvling>:D

Rotaidal ::

how soon is that?! ;p



Kaj bi pa naj bilo to?8-O

Vajenc ::

vajenc>how soon is that?! ;p
Rotaidal>Kaj bi pa naj bilo to?


If it aint in blue, it aint the true. Blizzard nikoli ne pove točnega datuma izida zato se velikokrat špekulira o izzidih iger, patchov ..., njihov odgovor na vprašanje kdaj? je ponavadi Soon!
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

AnWar ::

Joaoo spet gradit talente tree,,..;(, pa spet kako naredit dobet tree..

Pozna kdo dobro stran kjer so ze narejeni talnents tree za tank in dps (Death Knight).

Lp
[Asus ROG Strix SCAR III]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AnWar ()

Vajenc ::

Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

ahac ::

btw. Faction restriction on PvP servers lifted. :D
Se pravi... lahko imate alliance in horde hkrati tudi na pvp serverjih.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

XsenO ::

Lep način za dokončno pokopati pvp
1 + 1 = 1

Vajenc ::

Lep način za dokončno pokopati pvp
Čemu?
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

XsenO ::

Ker samo to je manjkalo, da ti lahko vsi, ki jih fentaš ko nabirajo rožice pridejo ti težit in spraševati, zakaj si jih ubil...
1 + 1 = 1

Rotaidal ::

In? Desna tipka in ignore. Zadeva rešena. Če pa še z drugimi pride, pa lepo report spam.
««
5 / 31
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Šestnajst let pozneje: World of Warcraft

Oddelek: Novice / Igre
225598 (2817) shadeX
»

World of Warcraft vs Guild wars (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
67259796 (12826) kr?en
»

Star Wars - The Old Republic (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
915132446 (62157) ahac
»

Aion (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
81461471 (23766) Meizu
»

Rift: Planes of Telara

Oddelek: Igre
487179 (4627) Denis6

Več podobnih tem