» »

World Of Warcraft

World Of Warcraft

««
22 / 31
»»

shadeX ::

Klik

Hint: Daleč zadaj.


P.S DPS metra pred levelom 100 ga ne rabiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Jerry000 ::

Aja, pol ok, sm "šele" 65lvl :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Ahiles ::

shadeX je izjavil:

Za 12 levelov?

Demon hunters will start at level 98, experiencing a unique starting experience comparable to that for death knights, before then moving "immediately" into Legion content.[4][5]


Kako ti misliš boostat 12 lvlov? če DH štarta pri 98 in ko končas starting zono si 100 boost pa deluje sam do 100.

Ps pa boost ne deluje na DHjih prav iz tega razloga. :)

Truga ::

shadeX je izjavil:

Pri wowu bos tezko dober, ce ne bos masteral svoje klase. Videno ze 1000x. Seveda ti pa noben ne brani da igras toliko charov kot zelis, ampak bos ostal noob in useless za vecino zadev, ki jih lohk skupinsko igras s folkom.

Razen kakega dungeona, pa se tam poglej na DPS meter, pa bos videl kje si :)


V ff14 sem na vrhu dps metrov smesno pogosto, pa 99% casa igram kot healer. Tko da, ocitno se vseeno da, ce se hoce? :P

Ahiles ::

Wow ni FF

Jerry000 ::

Ali je še kakšen način poleg questov in dungeona da hitreje dobivaš XP? Sem začetnik na 65lvl in nimam nobenih Heirloomov al kaj so že :). Trenutno pa večino časa kot sem že omenil delam queste ter vmes dungeon ko najde

Truga ::

Ahiles je izjavil:

Wow ni FF

Res je, ni.

Je pa FF wow klon.

ahac ::

Truga je izjavil:

Ahiles je izjavil:

Wow ni FF

Res je, ni.

Je pa FF wow klon.


Casual WoW klon. ;)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Truga ::

Zato so tezji raidi ja.

shadeX ::

Ahiles je izjavil:

shadeX je izjavil:

Za 12 levelov?

Demon hunters will start at level 98, experiencing a unique starting experience comparable to that for death knights, before then moving "immediately" into Legion content.[4][5]


Kako ti misliš boostat 12 lvlov? če DH štarta pri 98 in ko končas starting zono si 100 boost pa deluje sam do 100.


Nimam ideje. Nisem v Wow-u že 2 leti. Mislil sem namreč da boost deluje do končnega levela, torej od lvl98 (DH starting lvl) do 110 (legion)..

Ahiles ::

Ne boost deluje do max lvla prejšnega exp in zmeri je blo tko od kar so ga uvedl razlika je edin par mescov pred rls novga exp tko da lvl 110 bost boš vidu kakšne pol leta pred naslednjim exp ki pride za legion cez cca 2 leti.

shadeX ::

Aja ta fora. :)

yoco ::

A se da naštimat ko je "loot roll", da mi vedno da greed za tiste iteme ki jih ne rabim oz, ki jih pač ne morem equipat?

Wazzock ::

Pa kaj je to nek lenizem, še autopilota prosim :D

slofreak7 ::

Vaše mnenje glede pre patcha za legion?:)

ribac7 ::

Fantje kje se da poiskat tanove guide za warriorja in warlocka v patchu 7.0 ?

Jerry000 ::

Mene tut to zanima, sem warrior :)

lolek0077 ::

Ali se da kje kupit orožje(battle axes, swords...) v tej igri z goldom? Ker zadnje case dobivam slabe drope v dungeonih in mam slabo orozje, trenutno se levelam svojga chara.

DeeJay ::

Auction house

Jerry000 ::

Kako je z temi addoni? Je to odobreno iz strani Blizzarda ali lahko fašeš kakšen ban? Kateri addoni so odobreni? Oziroma stran z addoni

DeeJay ::

Dovoljeni so vsi addoni, ki ne avtomatizirajo igre. Se pravi, da bi sami klikali ali premikali karkoli.

kr?en ::

Jerry000 ::

Kako je lahko to možno...jaz sem pred 5 dnevi na cdkeys.com naročil 60dni gametime. Vse lepo in prav. Brat danes po istem postopku naroči in so problemi: 20EUR je plačal, dobil pa ni nič...pod order history nima nič, niti mail od cdkeys.com ni dobil. Samo od paypal je dobil mail da je plačal 20EUR (cca) za 60dni gametime. Se je komu že zgodilo to? Rekli ste da je stran legit, ampak men nekako smrdi po scamu tole

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Jerry000 ::

EDIT: našel na njihovi strani da zna trajat do 1h...baje ročno pregledajo če je z naročilom vse OK. Če je pa več kot 1h ti pa na mail sporočijo. Zanimivo, jaz pa sem takoj dobil. No, bomo vidli kaj bo, mogoče še komu koristi ta info :)

slofreak7 ::

Pozdravljeni vsi :)
Kateri mage je najboljši za pvp trenutno in v legionu?

yoco ::

Če kupiš Legion ne dobiš 100 boosta?

Jerry000 ::

Mene tudi nekaj zanima. Če kupim preorder v naših trgovinah, bom lahko demon hunterja igral šele potem ko dobim špil, če pa digitalno vzamem iz battle.net, bom pa lahko že sedaj poskusil demon hunterja? Prav tako me zanima kako je z tem boostom? Ga dobim tudi če naslednji mesec kupim v naših trgovinah fizično igro? Ali je to samo za preorder?

shadeX ::

Legion featuri začenjo delat ob 0:00 na dan ko je dodatek izdan. Prej seveda ne, tudi če maš legion prednaročen.

Jerry000 ::

Vem da sem nekje zasledil Demon Hunter Early Access. Kako je pa z tem če kupim igro šele naslednji mesec? Bom tudi deležen boosta ali ne? Bo kdo od vas collectorja naročil :)?

Timmah ::

Vsi tisti, ki smo Legion prednaročili bomo lahko igrali DH že jutri po maintenance.
donde esta francesca

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Timmah ()

Dosan ::

Jerry000 je izjavil:

Vem da sem nekje zasledil Demon Hunter Early Access. Kako je pa z tem če kupim igro šele naslednji mesec? Bom tudi deležen boosta ali ne? Bo kdo od vas collectorja naročil :)?


Vsi dobijo boost.

Jerry000 ::

Ok, torej se mi ne mudi z nabavo, bom potem naslednji mesec.

Bo kdo od vas vzel collector?

Timmah ::

jaz sem vzel digitalni collectors edition, fizičnega bom naslednje leto ali kasneje ko bodo cene padle. Mogoče na kakšnem ebayu, toliko da dobim art knjigo, podlogo, dvdje...
donde esta francesca

yoco ::

Dosan je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Vem da sem nekje zasledil Demon Hunter Early Access. Kako je pa z tem če kupim igro šele naslednji mesec? Bom tudi deležen boosta ali ne? Bo kdo od vas collectorja naročil :)?


Vsi dobijo boost.

A si čist prepričan? Tukaj je Legion 29€ in nikjer ne piše da dobiš boost. http://www.cdkeys.com/pc/games/world-of...
Potem pa imaš "preorder" link in je cena 44€, boost je zraven http://www.cdkeys.com/pc/games/world-of...

Jerry000 ::

Ja, to tudi mene zmede...v igabibi tudi ne piše pri fizični kopiji da je boost vključen

Timmah ::

čisto na koncu: http://eu.battle.net/wow/en/legion/#fea...
EXPANSION FEATURES
THE LEGION AWAITS
World of Warcraft: Legion is loaded with features that will transform you into Azeroth's elite vanguard against the shadow--as well as enhance your experience in other ways. We're improving the transmogrification system, allowing you to collect item appearances and save your favorite outfits without sacrificing precious bag space. We're also planning a brand-new PvP system with PvP-specific talents, rewards, and progression, as well as ways to make it easier to play with your friends. As Azeroth trembles, teaming up with your allies will be more important than ever.

FEATURES:
New continent: The Broken Isles
New class: Demon Hunter
Artifacts: customizable weapons that grow in power as you do
Hundreds of World Quests across The Broken Isles
Class Halls unique to your class
Class Campaigns: unlock an epic class-specific story as you seek out champions to join your order
New Dungeons and Raids
New World Bosses
Level cap raised to 110
Revamped PvP progression system
Improved transmogrification system
Character Boost--immediately raise one character to level 100
. . . and more
donde esta francesca

Wazzock ::

Se pravi 29€ verzija dobi boost?

guybrush ::

Wazzock je izjavil:

Se pravi 29€ verzija dobi boost?


To tudi mene zanima, ker nikjer ne pise boost.

Ales47 ::

pre order dobi boost , tak da ste že zamudli
Ryzen 7 5800X3D|Aorus X570|16GB KINGSTON DDR4|RTX 3080|250GB SSD Samsung|2TB

Dosan ::

Kristus no, vsak account, ki bo upgrade-an na Legion bo dobil boost.

Vir: https://eu.battle.net/support/en/articl...

Nikjer in nikoli ni bilo napisano "preorder only". Preorder ima samo dostop do boosta malo prej, to je vse.

shadeX ::

Folk nesposoben se levelat, glede na to da vsi hočejo boost lmao.

Zakaj sploh še igrate igre, če se vam ne da niti igrat? Itak, v max levelu boste z boostom popušili, ker ne boste imeli pojma kako igrat svojo klaso :))

guybrush ::

Zelo tesko je lvlat heirloome gor pa spis do 100 booooring. Lepo boostas do 100 kaksen BG si lesen potem se pa ze navads na 3 tipke in palis arene.

Wazzock ::

shadeX je izjavil:

Folk nesposoben se levelat, glede na to da vsi hočejo boost lmao.
Zakaj sploh še igrate igre, če se vam ne da niti igrat? Itak, v max levelu boste z boostom popušili, ker ne boste imeli pojma kako igrat svojo klaso :))


Kaj se neki buniš, itak da zlvlamo če kj nucamo. Še zmer je pa fajn če že neki kupuješ da dobiš še bombončke zravn.

SimplyMiha ::

Ma, tudi brez heirloomov se da povozit cel content do aktualnega expansiona, ker vsakič starejši content naredijo lažjega. Tako npr. v vsakem zone-u si nekoč rabil narediti 90% questov, da si ga overlevelal, zdaj pa samo še 25% in skipaš lep del zone-ov. Outland se da skipat zgolj v dungeonih.

Vseeno vse to vzame kar nekaj časa. Trenutno je aktualno levelanje skozi invazije. Nekdo je nov account zlevelal do 100 v enem tednu zgolj skozi te invazije.

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

Kaj se neki buniš, itak da zlvlamo če kj nucamo. Še zmer je pa fajn če že neki kupuješ da dobiš še bombončke zravn.


Se ne bunim :). Zaradi takih kot ste tisti, ki so boostali svoj char, sem jaz ownal v PVP areni (do 1950 ratinga, jaz sploh challenga nisem imel. Pol je ratalo malo težje ) in se vedno pojavljal med top 3 v battlegroundih. Če sem pa dobil v (pug) raidu folk, ki ni znal uporabljat osnovnih spellov / kombinacij , sem leaval takoj. Ahh koliko prišparanih živcev :D


Še vedno ne razumete, da brez vloženega časa v neko zadevo ne bo nič. Pa naj se gre za delo za denar, ali pa igre ,..whatever.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Truga ::

Grindanje low level questov na noben nacin ne pripomore h kvaliteti igralcev.

shadeX ::

Kombinacija grindanja questov, battlegroundov, dungeonov med samim levelanjem pa ja. Pa ja vem kaj govorim in tudi payoff je bil ogromen pri meni. Vedno sem deloval na ta način. Hairloomov nikoli nisem vzel, čeprav so me v low level BGjih ownali. Ampak naučil sem se dost, strugglal do zadnjega diha :)

Ena zadeva je res. WOD playerji nimate tistega, kar so imeli playerji v Lich Kingu in prejšnih expansionih. In to je težavnost questov/mobov itd, ker si za veliko questov potreboval grupo in bossa lahko downal samo s kakšno taktiko. (Sploh če je boss zahteval najmanj 3 playerje, bila pa sta v 2).

P.S

To kar je v današnjem wow-u sploh ne rečem več grind. Do MAX levela prideš takoj. Samo na sendvič skočiš vmes :))

Truga ::

Jaz sploh ne igram wow. Igram pa kup drugih MMOjev, in ti lahko povem da to kar govoris je bullshit. Nekateri igralci so obupni, ni vazno kaj naredis. Igram npr. tudi FF14, kjer sploh ne mores do nobenega max level contenta, ne da bi naredil vse dungeone na poti do tam (in nekateri znajo lepo ubit slabe igralce), pa je vseeno kup ljudi, za katere se vprasas kako so sploh prisli do levela 50, ker se tipk/ikon ne znajo pritiskat v pravem vrstnem redu.

Folk ki igra oboje pravi, da razlike v kompetenci sicer nekaj je, ampak je minimalna. Ce se nekomu jebe za to kok kompetentno igra, nimas kej narest.

shadeX je izjavil:

To kar je v današnjem wow-u sploh ne rečem več grind. Do MAX levela prideš takoj. Samo na sendvič skočiš vmes :))


Se dobro, ker je menda tako beden content, da se vecina veteran wow fanboyev pljuva cez njega.

Mato989 ::

shadeX je izjavil:

Kombinacija grindanja questov, battlegroundov, dungeonov med samim levelanjem pa ja. Pa ja vem kaj govorim in tudi payoff je bil ogromen pri meni. Vedno sem deloval na ta način. Hairloomov nikoli nisem vzel, čeprav so me v low level BGjih ownali. Ampak naučil sem se dost, strugglal do zadnjega diha :)

Ena zadeva je res. WOD playerji nimate tistega, kar so imeli playerji v Lich Kingu in prejšnih expansionih. In to je težavnost questov/mobov itd, ker si za veliko questov potreboval grupo in bossa lahko downal samo s kakšno taktiko. (Sploh če je boss zahteval najmanj 3 playerje, bila pa sta v 2).

P.S

To kar je v današnjem wow-u sploh ne rečem več grind. Do MAX levela prideš takoj. Samo na sendvič skočiš vmes :))


Kotam se od smeha, kak Lich King, tisto je bla smešnica..... Sunwell pa Lady Vashj, Kael'Thas.... pa nenazadnje Naxx 40(do tega še jaz nisem prišo) so bli raidi... ne pa Lich King...

Tisto sekundo ko si s PUGi začel harat čez "normal" raide (WOTLK) tisti dan je bil konec pravega WoWa.... no z Arthasovim koncem se je dejansko zaključil....

Vanilla in TBC sta edina WOW "dela" ki sta pomenila kaj v smislu skilla.... pa še TBC, je potem z puganjem Caverns of time(mount Hyjal) postal semi casual.... WOTLK kot expansion je bil totalno casual oriented, če izvzamemo res redke prebliske, kot je recimo "no death" achievement v Naxx 25/40, pa še Yogg Saron.... Lich kinga sem na normal ubil z random pugom, tega se ni moglo zgodit pri Naxx 40 recimo, še Lady Vashj in Kael'Thas, sta bla težja bossa kot Arthas.... to pove vse o težavnosti pa najsi bo gear level ali karkoli drugega.

Truga ::

No daj, pokazi na netu svoj character, kjer si koncal vse te raide.
««
22 / 31
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Šestnajst let pozneje: World of Warcraft

Oddelek: Novice / Igre
225601 (2820) shadeX
»

World of Warcraft vs Guild wars (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
67259805 (12835) kr?en
»

Star Wars - The Old Republic (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
915132497 (62208) ahac
»

Aion (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
81461491 (23786) Meizu
»

Rift: Planes of Telara

Oddelek: Igre
487179 (4627) Denis6

Več podobnih tem