» »

World Of Warcraft

World Of Warcraft

««
21 / 31
»»

Jerry000 ::

Kje boste naročili Legion (v fizični obliki)? Gledam in nekaj ne razumem...naprimer na igabiba je igra:
https://www.igabiba.si/world-of-warcraf...

Super cena, brezplačna dostava. AMpak...a dobiš tukaj tisti lvl 100 boost? Ker na primer pri mantisu je tako:
http://www.igresozakon.si/N0/i_6310_pc-...
http://www.igresozakon.si/pc-windows/N1...

prvi link je isti kot pri igabibi, drugi link je pa prav preorder in kaže tisti 100lvl boost. Malo ne razumem...a ni vse to preorder? Kdaj dobiš ta 100lvl boost?

Dosan ::

"It will almost certainly be like it was in WoD: You get the boost early for pre-ordering, but everyone who buys it gets the boost."

Vsi ki kupijo game ga dobijo. Če ga kupiš v preorder ali navadno ko izide, ga lahko ponucaš takoj ko dodaš expansion key na svoj account - torej ko je tvoj account flagged, da že imaš kupljen Legion.

Če kupiš preorder verzijo ga torej lahko samo malo prej ponucaš, to je vse (pa malo prej lahko narediš demon hunterja).

Jerry000 ::

Aa ok, hvala :). Torej je vseeno kje kupim in kdaj. Me pa še zanima, ali dobiš tudi kakšen free mesec z tem ko kupiš dodatek? Ali moraš kupit dodatek + game time oziroma subscription?

shadeX ::

Ti bi pa vse zastonj rad, kajne? Svet ne funkcionira tako.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

SimplyMiha ::

Pač, pač. Vsaj za izbrance.

Kakorkoli že, WoW: Legion na Battle.Net stane 45€. Od kod 36€?

shadeX ::

Igabiba z linka zgoraj. Na uradni strani je vedno veliko dražje kot drugje.

SimplyMiha ::

Saj to me zanima: zakaj je na uradni strani dražje kot v trgovinah, kjer je vsaj en posrednik vmes?

Jerry000 ::

shadeX je izjavil:

Ti bi pa vse zastonj rad, kajne? Svet ne funkcionira tako.

Jah čakaj, kupim njihovo igro oziroma dodatek za 40€ cca...glede na to da izide na x let bi lahko dali 1 mesec free subscription. Če pa ne pa pač ne, mi ne bo težko subscription plačat. Drugače pa velja, če ne vprašaš potem ne veš ;)

shadeX ::

SimplyMiha je izjavil:

Saj to me zanima: zakaj je na uradni strani dražje kot v trgovinah, kjer je vsaj en posrednik vmes?


Pač dobavna cena za trgovine. Na uradni strani je dražje, ker veliko ljudi kupi direktno iz njihovega shopa. Je enostavno, to lahko narediš z nekaj kliki, pa večini se še jajcat ni treba z drugimi trgovinami. :) Vedno je bilo tako, tudi z drugimi igrami. To je očitno dobro pogruntan business model, za večjo prodajo :)


Jerry000 je izjavil:

shadeX je izjavil:

Ti bi pa vse zastonj rad, kajne? Svet ne funkcionira tako.

Jah čakaj, kupim njihovo igro oziroma dodatek za 40EUR cca...glede na to da izide na x let bi lahko dali 1 mesec free subscription. Če pa ne pa pač ne, mi ne bo težko subscription plačat. Drugače pa velja, če ne vprašaš potem ne veš ;)


Dodaten game time moraš vedno kupiti zraven, dodatki ti ga ne nudijo. Izjema je edino kadar kupiš nov account.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

ahac ::

shadeX je izjavil:

SimplyMiha je izjavil:

Saj to me zanima: zakaj je na uradni strani dražje kot v trgovinah, kjer je vsaj en posrednik vmes?


Pač dobavna cena za trgovine. Na uradni strani je dražje, ker veliko ljudi kupi direktno iz njihovega shopa. Je enostavno, to lahko narediš z nekaj kliki, pa večini se še jajcat ni treba z drugimi trgovinami. :) Vedno je bilo tako, tudi z drugimi igrami. To je očitno dobro pogruntan business model, za večjo prodajo :)

This... plus:
Še nekaj let nazaj Blizzard ni želel digitalno prodajat expansionov, ker so midnight releasi v trgovinah bili dogodek o katerem se je govorilo. To je super reklama...
Niso vsi igralci taki, da berejo forume, itd... veliko kupi igre ko jih vidijo v trgovini (no, mogoče ne v Sloveniji). Zato je še vedno pomembno, da je igra prisotna v trgovinah. Če bi Blizzard digitalno prodajal igre ceneje kot jih lahko trgovine, potem bi izginile iz polic, plakati bi izginili iz shopping centrov...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Jerry000 ::

No, men je čist super v trgovini nabavit, je poseben čar :). Je pa res da imam malo zbirko na polici, in jo rad občasno povečam

DeeJay ::

Če kdo hoče Legion beta key nej mi v ZS piše. Dam zastonj.

DeeJay ::

Zaenkrat sm mel dva, ki sta že šla. Keye sm dobil iz premiere filma Warcraft, da ne bo kdo mislu, da kej šmuglam :) Če dobim še kakega od frenda, ki ne bo igral, pa sporočim tukaj.

yoco ::

Prvič in zadnjič sem igral novembra 2014. Igra ni bla slaba, a me je hitro minilo, nekak me ne pritegnejo MMO igre ki imajo questing sistem. Igral pa sem hunterja. Premišljujem, da bi probal še enkrat, tokrat bi šel healerja. kakšen je najhitrejši način da prideš do max lvla?

shadeX ::

Kupiš boost za 50€.

Jerry000 ::

Če pa ti ni 50€ za dat pa quest in dungeon

yoco ::

50€ ne dam :P

A se da premikat "okenčka". Sem delal prvi dungeon kot healer in sem se malo lovil, ker so bla tok majhna. Oziroma, kateri addon je najboljši za to?

Jerry000 ::

Katera "okenčka" to misliš?

shadeX ::

Misliš spell bare?

Klik

SimplyMiha ::

Unit frames?

Unit Frames addons

Zgodovina sprememb…

yoco ::

Okenčka likov. Osebni, levo zgoraj, in ko si v grupi. To me je motilo, k so bli res majhni sem komaj kaj videl!

SimplyMiha ::

Ja, tisto so "unit frames".

Uporabiš lahko MoveAnything addon, ki ti omogoča spreminjanje pozicij in velikosti teh frame-ov, če ti custom unit frame addoni niso povšeči.

Wazzock ::

Pa a ni da lahko naštimaš ful ogromna party in raid okna? Use brez addonov.

slofreak7 ::

ali obstaja kaksn raid guild na serverju Silvermoon ?

yoco ::

Em... a moram vedno pritisnit Shift če hočem primerjat gear?

Jerry000 ::

Se mi zdi da ja, sej pa ni tak problem ali? :)
Me pa še zanima, imam human warrior fury, ali j ekakšen način kako bi lahko hitreje rage dobival? Ali pa povečal kapaciteto?

yoco ::

Ma mal nadležno je. Ko oddaš quest in moraš izbrat en gear ti lepo prikaže primerjavo, tko v inventory pa ne. Mal čudn!

ribac7 ::

Mene pa zanima sledece katerga warriorja se bol splaca igrat v PvP arms ali fury? Kakšne so razlike(dmg,healt...), kateri je bol priljubljen itd...

99ghetto99 ::

V areni je bolje igrati Arms, saj ima damage tudi ce nisi pri tarči. Sam rajse igram fury saj mi je bolj zapaven za igranje, prav tako pa imas lahko 2 two-hand-a in izgled je izjemno lep ce imas transmog:p fury je bolsi v pve in pa mogoce tudi v Battlegroundu.

ahac ::

yoco je izjavil:

Ma mal nadležno je. Ko oddaš quest in moraš izbrat en gear ti lepo prikaže primerjavo, tko v inventory pa ne. Mal čudn!

Če se prav spomnim (že dolgo nisem igral) moraš držat CTRL ali SPACE, da vidiš primerjavo.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

yoco ::

Pri meni je SHIFT!

ribac7 ::

Fantje kje se da najceneje kupiti wow game card za 30 dni?

yoco ::

Sem šele lvl 40. Temnice so bl meh, ker večinoma folk že vse pozna in hočjo čim prej končat! Najbolj me moti, k dobiš queste in potem sploh ne vem kaj točno morš nardit, ker nimaš časa za prebrat!
Em, sem Holy Priest in na sebi imam staff. A je to samo za melee attack? Ker ni nikoli v mojih rokah!

ribac7 je izjavil:

Fantje kje se da najceneje kupiti wow game card za 30 dni?

Pomoje so game card za 60 dni.

shadeX ::

ribac7 je izjavil:

Fantje kje se da najceneje kupiti wow game card za 30 dni?


Game card je samo za 60 dni. Tukaj lahko kupiš 60 dnevni gamecard poceni. Če razdeliš na mesečni strošek te pride slabih 10€ / mesec, kar je super cena.

Jerry000 ::

shadeX je izjavil:

ribac7 je izjavil:

Fantje kje se da najceneje kupiti wow game card za 30 dni?


Game card je samo za 60 dni. Tukaj lahko kupiš 60 dnevni gamecard poceni. Če razdeliš na mesečni strošek te pride slabih 10€ / mesec, kar je super cena.

Je legit ta stran? Še nikoli nisem kupoval tukaj

shadeX ::

Jp. Sicer sem kupil samo 1x, ampak ni bilo problemov. Tudi scamadviser se ne pritožuje.

Jerry000 ::

shadeX je izjavil:

Jp. Sicer sem kupil samo 1x, ampak ni bilo problemov. Tudi scamadviser se ne pritožuje.

Super, hvala za link! Ko zmanka game time-a bom tukaj kar nabavil :)

99ghetto99 ::

Še malo pa prepatch.. že veste katero class-o boste igrali?

Sam se odlocam med Warrior in pa Shamanom.. Warrior je bil kar konkretno nerfan v beti.

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Jaz imam trenutno Human warriora, ampak ko pride legion bom pa kr demon hunterja vzel in nanga dal lvl boost :)

shadeX ::

Za 12 levelov?

Demon hunters will start at level 98, experiencing a unique starting experience comparable to that for death knights, before then moving "immediately" into Legion content.[4][5]

Jerry000 ::

shadeX je izjavil:

Za 12 levelov?

Demon hunters will start at level 98, experiencing a unique starting experience comparable to that for death knights, before then moving "immediately" into Legion content.[4][5]

No to pa še nisem opazil. Bom pa pando boostal, jih je še veliko na spisku :D

shadeX ::

Beginner mistake. Never play more than 1 character before you fully master the one you're playing :)

Wazzock ::

shadeX je izjavil:

Beginner mistake. Never play more than 1 character before you fully master the one you're playing :)


In to traja... več let.

Jerry000 ::

shadeX je izjavil:

Beginner mistake. Never play more than 1 character before you fully master the one you're playing :)

Pa če je tok zanimivih karakterju :)

Truga ::

shadeX je izjavil:

Beginner mistake. Never play more than 1 character before you fully master the one you're playing :)

Al pa igras vse naenkrat!

Epialt ::

Sploh, če živiš za igrce!

Wazzock ::

Ja sam ponavad tak tip za polovico skillov/talentov ne ve in sucka na veliko. Saj takšne so izkušnje če igraš z rojaki.

Truga ::

Jaz sicer wowa ne igram, igram pa ff14 in imam odklenjene vse classe (in 5 njih na max levelu) pa nimam nekih jakih problemov. En je sicer main, ki ga jasno igram bolje kot ostale, ampak to da mors igrat samo en class dokler nisi najboljsi (al kaj pomeni "fully master?") je bebarija.

shadeX ::

Pri wowu bos tezko dober, ce ne bos masteral svoje klase. Videno ze 1000x. Seveda ti pa noben ne brani da igras toliko charov kot zelis, ampak bos ostal noob in useless za vecino zadev, ki jih lohk skupinsko igras s folkom.

Razen kakega dungeona, pa se tam poglej na DPS meter, pa bos videl kje si :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Jerry000 ::

Kot noob, kje je ta DPS meter? Nisem bil ravno pozoren na to pa me zanima, da vidm kje sm :)

««
21 / 31
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Šestnajst let pozneje: World of Warcraft

Oddelek: Novice / Igre
225601 (2820) shadeX
»

World of Warcraft vs Guild wars (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
67259797 (12827) kr?en
»

Star Wars - The Old Republic (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
915132450 (62161) ahac
»

Aion (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
81461473 (23768) Meizu
»

Rift: Planes of Telara

Oddelek: Igre
487179 (4627) Denis6

Več podobnih tem