» »

Siol TV mi ne dela več

Siol TV mi ne dela več

TaDayDreamer ::

Težave so se začele pojavljati tri dni nazaj. Ko prižgem TV, Amino (nevemkajže), in Switch, se mi tam, kjer bi sicer moral biti meni pokaže le puščica na črnem ozadju. Včasih v pogovornem oknu piše tudi:
"Could not fetch ... URL!" (oziroma nekaj podobnega).

Internet sicer dela, po moje dela tudi switch, saj gorijo lučke (vhod in dva izhoda) in tudi prestavil sem vhode, pri čemer internet deluje. Po moje je nekaj s tisto Amino škatlico. Sicer pa, kako sploh veš ali je Amino "škatlica" prižgana ali ne - lučka namreč gori ves čas.
"Dont do to others what you dont want others do to you"

Vesoljc ::

odklopi ga s stroma za par sekund... :\
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

TaDayDreamer ::

Odklopil sem ga že (skupaj z vsem drugim) ampak ne pomaga. Pomaga le toliko da se pokaže tisto okno. Potem kliknem OK, nakar se pojavi črn zaslon z belo puščico, ki jo običajno lahko premikam (ne vedno).
"Dont do to others what you dont want others do to you"

ddeben ::

Pa prej ti je delal normalno ali ne? Malo preveri kable. da ni kaksen slucajno fuč.

TaDayDreamer ::

Ja, prej mi je delal normalno. Bom poskusil zamenjati še kable.
"Dont do to others what you dont want others do to you"

gregy ::

drgač maš pa telefon pa zavrti 116 (motnje telekom) pa bojo naslednji dan pri tebi .. preden obrneš stanovanje naokol ...

TaDayDreamer ::

Naj bo to zadnja možnost.
"Dont do to others what you dont want others do to you"

gregy ::

narobe .. naj ti bo to prva moznost .. nihce od nas na forumu ne vidi kaj je z porti na centrali, kako je z meritvami .. na Telekomu naredijo to v 15 minutah .. zmerijo, zresetirajo in te pokličejo

res ne vem zakaj se delat pametnega in odkrivat toplo vodo !?;(

DominusSLO ::

Valda njih pokliči, saj jih plačuješ:\

OldSkul ::

Ti pokliči 116, jim razloži proble in naslednji dan, ali pa čez dva dni bo pri tebi že en človek iz Telekoma. Pa ne serji s takimi odgovori.

Alexius Heristalski ::

Kliči na Telekom, to je njihovo delo in ne vem zakaj bi morali mi podpirati njihovo lenobo.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Scorpia ::

Pr men se tud te težave dogajajo, ko izklopim/uklopim aminota. Men pomaga, da ko ne more najt url-ja(to mi vedno napiše), pritisnem tipko home. Pol mi se pojavi geslo, in ko utipkam, počakam 5-10 sekund pa spet tipko home in dela ko šus. Dokler ga spet ne izkopim.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siol TV <-> client za PC, etc... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
380105129 (21496) jurre
»

IPTV na PC: STB vs. VLC (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Omrežja in internet
483121611 (45811) Looooooka
»

ADSL TV @ SiOL (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Omrežja in internet
65956210 (16534) dinozaver7
»

ADSL problem (telekom)

Oddelek: Omrežja in internet
282987 (2134) TribesMan

Več podobnih tem