» »

Povezava PC na TV z HDMI kablom

Povezava PC na TV z HDMI kablom

cajhi ::

Prosim,če mi lahko kdo pove ali je normalno,da se dvigne temperatura grafični kartici pri povezavi PC-ja s televizijo s HDMI kablom.Temperatura grafične je sedaj 50 stopinj celzija,čeprav televizija ne deluje in je prižgan samo PC.Ko je bil PC brez povezave s televizijo,je bila temperatura grafične okoli 37 stopinj.(MSI 560 gtx).PC je povezan preko mini HDMI vhoda na grafični.

Mare3 ::

Tudi pri meni se dvigne temperatura za čisto malo ne vem pa če je to normalno...

amater87 ::

Ciao.
Si bom sposodil temo.
Povsod piše kako se poveže in s kakšnim kablom PC in TV nisem pa nikjer zasledil kakšnega vodiča kakšne so nastavitve, da bi lahko gledal filme na TV prek PC-ja. Delam pa to prvič in sem popolni lajk na tem področju zato bi vas vprašal naslednje:
Kako naredim, da bom lahko gledal filme katere imam na PC, ker sedaj ko sem povezal PC in TV s HDMI kablom imam na TV-ju samo namizje, pa še to brez ikon, neglede kaj naredim na računalniku.
hvala že vnaprej.
Pa fajn se imejte kjer koli že ste.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amater87 ()

Tilen ::

Nastavis extended desktop in samo potegnes media player iz enega monitorja na drugega.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Dr_M ::

cajhi je izjavil:

Prosim,če mi lahko kdo pove ali je normalno,da se dvigne temperatura grafični kartici pri povezavi PC-ja s televizijo s HDMI kablom.Temperatura grafične je sedaj 50 stopinj celzija,čeprav televizija ne deluje in je prižgan samo PC.Ko je bil PC brez povezave s televizijo,je bila temperatura grafične okoli 37 stopinj.(MSI 560 gtx).PC je povezan preko mini HDMI vhoda na grafični.



To je normalno.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

amater87 ::

Hvala. probal in gre.
Ampak je možno, da ne bi rabil zmeraj vleč sliko na TV.
Tako, da ko vžgem TV in nastavim vhod se mi avtomatsko začne predvajati film.
Malo nerodno je ker nimam tako obrnjenega računalnika kot TV in se lovim potem z miško.
Pa fajn se imejte kjer koli že ste.

mihco ::

cajhi je izjavil:

Prosim,če mi lahko kdo pove ali je normalno,da se dvigne temperatura grafični kartici pri povezavi PC-ja s televizijo s HDMI kablom.Temperatura grafične je sedaj 50 stopinj celzija,čeprav televizija ne deluje in je prižgan samo PC.Ko je bil PC brez povezave s televizijo,je bila temperatura grafične okoli 37 stopinj.(MSI 560 gtx).PC je povezan preko mini HDMI vhoda na grafični.

ce sta na graficno priklopljena dva monitoja se frekvence gpuja in pomnilnika v idle ne znizajo tako nizko kot pri samo enem priklopljenem monitorju...zato nekaj vecja temperatura

amater87 je izjavil:

Hvala. probal in gre.
Ampak je možno, da ne bi rabil zmeraj vleč sliko na TV.
Tako, da ko vžgem TV in nastavim vhod se mi avtomatsko začne predvajati film.
Malo nerodno je ker nimam tako obrnjenega računalnika kot TV in se lovim potem z miško.

nastavi na clone?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihco ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Povezava grafične z HDMI ter LCD TV

Oddelek: Zvok in slika
243305 (1303) ales1977
»

Povezava pc-ja in televizije???

Oddelek: Zvok in slika
212977 (2638) zagi123
»

Navijanje ATI Mobility Radeon HD 4650

Oddelek: Navijanje
81047 (863) Gray_Warden
»

Zamrznitev računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
101116 (1016) mihamedo
»

Voodoo3

Oddelek: Zvok in slika
51846 (1565) mojsterpeter

Več podobnih tem