» »

Izkušnje iz dvd/divx predvajalnikom HYUNDAI

Izkušnje iz dvd/divx predvajalnikom HYUNDAI

Mži ::

Zanimam me če ima kdo izkušnje iz to znamko zanimata pa me sledeča modela

http://www.comshop.si/article.asp?Artic...
http://www.comshop.si/article.asp?Artic...

Nemelk ::

priporočam ti, da prednakupom pogledaš kako izgledajo podnapisi pri divx/xvid filmih! moj hyundai dvx-600b ima namreč mikroskopske, in jutri roma nazaj v štacuno!
Nemelk ™

Mži ::

Nemelk to se pravi s podnapisi je problem ostalo dela vredu zvok slika.Kolk pa so to mejhni podnapisi

MEDENA ::

nov firmware se da gor pa je.

zcetrt ::

Kupil v Merkurju pred mesecem enega za 11 jurjev z USB in SD režo in bil pozitivno presenečen s kvaliteto sliike (s-video kabel) in zvoka, razočaran nad daljinskim upravljalniku (moraš cilati kot s puško in tipke so preveč enake... v temi si mrzel brez vaje). Predvajal pa vse, kar sem mu vtaknil noter (nisem načrtno iskal obskurnih xvidov in divxov, gledal, kar mi je pač pod roko prišlo).

Zaradi navdušenja kupil še enega za starše, ki pa bil krš. Ni predvajal nekaterih dvd-jev (original) in ropotal. Sem zamenjal in tudi zamenjava nekaj ropota (ni centritan motorček izgleda), a predvaja v redu.


Če imaš smolo, bo bolj kompromisen. Jaz sem imel toliko večjo srečo in imam super strojček, kjer mi je še posebno všeč SD reža in pa usb seveda. 2GB SD in divx gor pa smo zmagali.

edit: model je m390u, podnašisi srt so levi... Majhni in spodaj odrezani.

Kdo ve za nahajališče firmwara?
4.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zcetrt ()

Dr_M ::

jest mam 590, pa morm rect, da je kr uredu. ednino tisto z daljincem je res, da mors res skor zravn stat.
usb dela bp, card readerja se nism probu.

sta pa 480 in 590 najnovejsa predvajalnika od hyundaia, recimo 600 in 710 pa stara in....zelo slaba, tko da se ju ne splaca kupovat. (nej vas mejhne in velike stevilke ne zavedejo). tut 790 ni nic boljsa od 590 recimo.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Opkow ::

Tukaj se naj bi dobilo firmware

Mži ::

Vsem hvala za odgovore sporočim za kaj sem se odloču

zcetrt ::

Nadgradenj je glede na morje dosegljivih modelov bolj malo... Morda ve kdo, ali nadgradnje popravijo podnapise sub in srt? Kdo ve, če je M390U združljiv s katerim od firmwarov ali jim poskusim zatežiti na mail? Na škatli namreč piše nekaj v stilu "Izdelano specialno za Merkur"... Dvomim pa, da je drobovje v vsakem predvajalniku različno, saj bi bila tako nizka cena teže dosegljiva.
4.

nedoxy ::

a kdo ve če tle gor prklopiš zunanji disk velik 60GB ... a bo to špilalo divx-e pa mp3 al sploh nič ne bo ... ps: disk ima svoje napajanje. misli seveda dvx m390u!
hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nedoxy ()

zcetrt ::

Verjetno bo hotel imeti fat. Jaz sem priklapljal le kljucke in sd kartice velikosti do 2GB. Ntfsja ne prepozna. Sem poizkusil zdajle. V fat pa ne bom šel formatirati;)
4.

radiokills ::

140 GB. Ena fat32 particija. Dela. Samo rabi nekaj časa da prebere disk.

nedoxy ::

stvar je sledeča ... kupu sem zunanji disk (lastnoi napajanje), naredil fat32 vendar zadeva ne špila ... kaj je narobe ? ko priklopim disk mi napiše read usb, potem mi pa kr napiše stop pa nič ne naredi ... mogoče rabim kak novi firmware ? imam hyundai dvx m390u. je mogoče kaj z player-jem narobe ?

zadevo sem rešil... particija je bila nekaj narobe narejena ... hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nedoxy ()

ttommy ::

Ali je kdo za ta model že dobil firmware?Podnapisi so res nikakvi...
Hyundai DVX-M390U
lp
Gamer


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divXvid] Hyundai predvajalniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
13639081 (11130) JanezC
»

DVD predvajalnik predvaja le del zvoka

Oddelek: Zvok in slika
142278 (1894) Wit75
»

[divXvid] Scott predvajalniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
9221496 (9112) Heavy
»

tv tuner

Oddelek: Kaj kupiti
101159 (974) BlackHole
»

Router asus ali linksys?

Oddelek: Kaj kupiti
181927 (1580) rimljan

Več podobnih tem