» »

mam virus: Win Me

mam virus: Win Me

SpiDEr8 ::

No zdej mi pa tole čim prej povejte de ne bom use razbou kle pr men!!!! Mam te smotane win Me in use lepo laufa do dones ke odprem Outlook Express (mam avtomatsko prijavo) se mi prikonekta na net pol pa ko pregleda če je kej pošte avtomatsko diskonekta!!!! Tut če mam odprt kak drug program (explorer) mi prekine povezavo!!!!! in to mi skoz dela zdej kaj je lahko narobe, če nism 0 speminjal nastavitev ne za modem ne v outlook-u!!!! Povejte ke drgač pa bom formateru pa dau gor DOS!!!!!!!!!!!!!!! ;((:'(:(;(
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

OrlyTM ::

Hmm .. poglej pod nastavitve send/receive .. tam je ena opcija, hang up when finished. Najbrž je vključena.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

||_^_|| ::

skor 100% bi mogl to bit:)

Cr00k ::

Ja tvojga soseda poklič k je genij za racunalnike ane..pa ti bo zrihtu tik tak, ti bos pa lohka kvihtu :)

SpiDEr8 ::

Ja Ro?i!!!!! Sej drgač bi blo ok sam ke nism vklopu te funkcije oz. sm jo tko uklopu ke sm kliknu v ta okn pa nism opazu ..... Oki zdej pa bojo še teli win gor .... :))
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

RoMar ::

ne vem kaj bos z DOS-om, ce se pa poklikat ne znas naokoli, lepo prosim...

SpiDEr8 ::

Kwa proseš delat pejt!!!! Če bi jest vedu kdaj sm obkluku pol bi tut vedu zakaj se gre tko pa nisem vedel kdaj se je funkcija vklopla!!!! A je narobe če sm to uprašu klele???? V dosu pa ni treba klikat ..... sam tipkat v win pa je oboje .... :P
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

Koci ::

Ko ti pobira pošto, ti v tistem okencu, ko ti kaže download da možnost, da jo odkljukaš. To naredi pa bo OK.
Panta rei!!

SpiDEr8 ::

hja so mi že mal viši to povedal in zdej vem 4 ever
Koci tnx anyway ..... :D
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Posodobitev biosa (težava z navodili) (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
889021 (8033) Miha20
»

Windows Server 2003 - mnenje ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
47029128 (12562) darkolord
»

Advanced user anketa [REZULTATI OBJAVLJENI] (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Operacijski sistemi
16215201 (10283) Eru
»

Navijanje AM2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Navijanje
16411451 (7994) asus
»

PHP ?

Oddelek: Programiranje
251348 (1090) poldi

Več podobnih tem