» »

Problem!

Problem!

Sumak ::

sej nevem tocen kako ga naj razlozim, sam stvar je prblizen taka:

ob vecji aktivnosti racunala, saj milsm da je recmo vecja aktivnost (recimo ko pozenes kksn program, kej na istaliras itd) se zacne miska zatikati, kot da racunalo ne bi moglo vse to normalno prebavt. Kar pa je cudno, saj imam 1 Ghz navitga na 1133, 256 Ram, Geforce2 mx in instalirane win2000.

To se mi prej ni dogajalo, samo se ne morm tocno spomnit kdaj se je to zacelo pojalat. Vem da je blo to takrat k sm zacel sistem mal navijat, sam je svar stabilno delala vec dni nakar se je zacelo to dogajati. Sem ze todi probal procesor dati nazaj na originalne nastavitve in je stvar ista. Ob formatiranju in ponovni instalaciji winsov pravtako. Kej idej?
Oh my God! They KILLED Ke... ahmm... Kenny?

Koci ::

Zgleda kot, da bi bil sisitem preveč obremenjen, sicer pa probaj optimalizirat in defragmentirat disk, preveri obremenitve procesorja in poglej če ti mogoče v ozadju dela kakšne program.

TheHijacker ::

Včeraj se mi je zgodilo isto. Dopoldne sem dobil novega GeForce 2. Stvar dam not in inštaliram referenčne gonilnike 12.60(najnovejši za Win9x). Vse lepo in prav. Igre delujejo hitreje, lepše, blablabla... Ko pa sem zagnal program BorgTV za gledanje tv preko tunerja pa se je začelo vse skupaj zatikati. Miška se je ustavila in šla takoj hitro premaknila... Damn, kaj sedaj. Rešitev je(vsaj pri meni), reinštalacija starejših gonilnikov za grafično kartico(12.41). Sedaj se mi ne zatika več...
http://www.google.si

Sumak ::

mislm da je pr men neki druzga, ker jest uporablam 12.00 driverje... pa zdej sm ugotovu recmo da k rolam mp3je z winampom pa zravn neki delam se.. kar kol prakticno vsake par sekund mal zvok zjebe.. se zatakne al pa neki tazga... tko da tle je neki cudnga narobe...
Oh my God! They KILLED Ke... ahmm... Kenny?

rabbit_zek ::

če je tako pa imaš nekje luknjo , med prenosu podatkov med vodili, ali pa daj miški večjo prioriteto!

no ja sicer pa vse kaže na preobremenjenost procesorja ali pa kaj drugega !

:))
THE MORE I STUDY, THE MORE I KNOW!
THE MORE I KNOW, THE MORE I FORGET!
THE MORE I FORGET, THE LESS I KNOW!
                 SO WHY STUDY???
                --:[ Rabbit-zek ]:--

OrlyTM ::

Če maš not mrežno kartico, ki ni povezana na omrežje oz. ima kak drug problem, se ti lahko dogaja ravno to.

Vsaj jaz sem imel že ene pet takih primerov ... disablaš kartico in dela naprej normalno, kajti kartica venomer brska za povezavo in ker jo ni, protestira.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Sumak ::

ni bla mrezna pa procesor tud ni biu obremenjen.. sm odkriu da so bli driverji za raid krivi. Sm nove nalozu k pa ocitno niso dobr deloval z obstojecim biosom.

a kdo morda ve, ce morjo bit driverji in bios od raida na maticni iste verzije?
Oh my God! They KILLED Ke... ahmm... Kenny?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GTA 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26518846 (3832) Nyana
»

Zatikanje računalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
585383 (4209) BorutK-73
»

Windows 7 začel uspešno (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
16814936 (10618) Jst
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942265313 (64905) Seljak
»

Windows Server 2003 - mnenje ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
47029051 (12485) darkolord

Več podobnih tem