» »

Medal of Honor: Pacific Assault

Medal of Honor: Pacific Assault

sk8er ::

Čudno da še ni odprte teme o tej igri (razen o demu). Kakšni so vtisi?

Moji so zelo dobri, po začetnem branjenju Pearl Harboura, kk bo naprej bomo pa še vidli. Se mi zdi da so avtorji kr velik truda vložil v to igro, ker je prav zgodba,ter dobro prikazovanje vojnih "neprijetnosti". Grafika je pa tut 1A. Odsevi ognja v vodi, ptiči v gozdu, noro dobre eksplozije, fantastično uporabljen motion blur...
Flip that sh*t!

nikooo ::

Jaa kaj naj rečem... nabavu sem ta game ker so mi ful zanimive vojaške in sem razočaran, igirca NE DELA ;( in kaj zdaj pišem in upam da mi bo gdo pomagal.
Imam PC:
Celeron 1.6
512RAM
Ge-Force 4 mx 440 64mb
...
..
.
Javi se mi to okence ko zaženem game:


Ja pa še instalirane mam najnovejše drivere za nvidia + Dx9.0b 9.0c pa neki sem še instaliru 8.1.
:( :( :( :(

Hvala za vsako pomoč!!!!

lp, niko

boštjan ::

nabavi novo grafo,saj ti napiše s katerimi so stestirali.aja ta igra ne podpira 98,98SE in ME winsow
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

tsatthoggua ::

Igra mi je kar vseč res pa je da za lepo delovanje rabiš hudo mašino.
Sam imam naprimer 512 Rama, 2GHz proc in 9800pro in igram na 800x600
(medium,medium) z povprečno 40fps. Skoraj na meji igralnosti. Grafika
in efekti trgajo, vidi se da so se potrudili v zvezi z vsem kar je v igri.

Bolj kot SP pa me je zanimal MP. Zdi se mi da je igra idealna za klane,
saj je res potrebno igrati v teamu. Na public serverjih bo tole igro
se mi zdi nemogoče igrat - vsaj da nebi izgubil živcev. Tukaj govorim
o objective ( invader ) načinu. Folku morajo najprej jasne ratat osnove,
torej zakaj medic, engeneer,kaj je objective,.... Kdor je igral RTWC mu
tukaj ne bo delal problemov, vendar je se vedno miljon swizcov ki so
navajeni dobit puško pa strelat. K ga skinijo pa ves besen po F tipki
nabija ceprav jest nad njemu stojim z inekcijo.

Igra ga bo zarulala čez kako leto ali dve ko bo večina folka imela
dovolj sposobne grafične za normalno delovanje. Ja pa 1G rama
je tud skorej pogoj.

sk8er ::

ja en giga rama je že skor obvezn. Js sm jih dans nabavu še 512 tk da jih mam zdj 1024. Igro sm bol na hiter sprobu ( textures : very high, models: high), in mi je laufala z okrog 40fps, kjer ni blo akcije, sem pa mel ene 10 svojih vojakov pred nosom.
athlon 2200+, 1024 ddr, r9800pro
Flip that sh*t!

Kaufmann ::

A obstaja CD verzija? ker sem en mesec nazaj DVD pogon prodal:'(
Kje je spisek grafičnih na katerih naj bi igra delovala? na EA nisem nič najdu
ni podatka

boštjan ::

mokelembembe, klik
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

mtjz33 ::

Nikooo "pa neki sem inštaleru 8.1"
Da nisi ti čez Direct x 9c,inštaliral kakšno starejšo verzijo direct 8 al pa kaj podobnega.

Minimum Configuration

= Windows XP or Windows 2000
= 1.5 Ghz Intel Pentium IV or AMD Athlon processor
= 512 MB RAM
= 3D video card with 64+ MB video memory which fully supports
DirectX 8.1
= At least 3.0 GB free space on your hard drive for Standard
Edition, and 4.5 GB free space for Director's Edition.

iro ::

Kaj deluje igra samostojno al je potrebno instalirat tudi prejsne izdaje:\

mtjz33 ::

Igra je "samostojna"

Mirč ::

Igra res seka grafika čudovita sploh vmesne sekvence itd.Za igranje res potrebuješ kar hudo mašino.Meni na 3200+amd in 768rama in ob gfti4200 dela na 800*600na medium kar zadovoljivo nekje tam 25-60 fps,edino ko je bil napad na pearl harbor je padlo tu na 15 fps kasneje pa okol 25-30fps.Res izvrsna igra,kapo dool.
lp:)

ziga car ::

= At least 3.0 GB free space on your hard drive for Standard
Edition, and 4.5 GB free space for Director's Edition. u čem je pa razlika med tema 2 inštalacijama ?

tsatthoggua ::

V directors edition imas se nekaj filmov o tem kako so igro delali - to pa mislim da je tudi vsa razlika.

simnov ::

Jaz Sem zdaj v sobi sitting ducks-naitulus deffense to je tam kjer si na podmornici
pa japonci spustijo torpede v morje k podmornici na kateri sem.A kdo ve kako se
uniči torpede

R33D3M33R ::

Mene izredno zanima kateri pogon uporablja igra, ker zgleda čisto nov. :))

LP
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

mchaber ::

Men deluje kot fifa 2004:))
.

R33D3M33R ::

x800xt: pojdi levo in se usedi na maschinegun, ostalo je samo še klikanje ... :D
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Loki ::

Na letaliscu, ko prides do AA-topov, se nekdo zadere, da napadajo bombniki strmoglavci (divers).
kaj moras narediti tam?

ne glede na to, kako se trudim, vedno demolirajo oba hangarja, jaz pa umrem.

mojsterleo ::

Jaz Sem zdaj v sobi sitting ducks-naitulus deffense to je tam kjer si na podmornici pa japonci spustijo torpede v morje k podmornici na kateri sem.A kdo ve kako se uniči torpede

>Streljaš vanje?

Na letaliscu, ko prides do AA-topov, se nekdo zadere, da napadajo bombniki strmoglavci (divers).
kaj moras narediti tam?

ne glede na to, kako se trudim, vedno demolirajo oba hangarja, jaz pa umrem.

>Hm mislim da so trije hangarji. Greš do AA topa in sesuješ vsa(?) letala. V glavnem nažigaj dokler ne bo igra rekla da si kvest opravil.
Sploh pa se ne spomnem če je ta cilj treba 100% opravit, ker je to hidden objective. Sam sem imel probleme malo naprej, ko moraš branit neko transportno letalo pred Zeroti. Tam pa je igre konec če ga sesujejo...

-- Leo

RC14 ::

Ta igra res seka u nulo, ni kaj, grafično je zelo lepa, zelo igralna, me pa nekaj moti in to grafična zahtevnost igre. Ne vem kaj folk misli da imamo vsi doma 6800 ultra v SLI načinu, pa še tu bi verjetno moral zmanjšat detajle.

A je to normalno, da mi pade tud pod 25 FPS ko je akcija , igram pa na 1024x768
brez AF in FSAA na very high (tud če dam na high je isto) in shader2.0.
Mam pa barton 3200+ ,768MB rama, Geforce 6800GT, Hitachi 120gb disk 8Mb. Driverji so 66.93


Moje vprašanje je, a tudi vam tko nizko padejo FPS-i ali mene kaj J.... ;( . Zanima me predvsem za tiste ki imate grafične tega ranga ( 6800, X800..) . vsa mnenja dobrodošla.

Lp

Mirč ::

jaz igram na medium z gf ti 4200 in 800*600 30-50fps
lp

mojsterleo ::

@RC14 Imam 9800pro in v 1024 na very high brez AF in FSAA dela čisto tekoče. Če maš probleme s performansami, si nujno inštaliraj popravek, drugače boš v nekaterih stopnjah (predvsem Guadalcanal) gagal od štekanja. Slabo narejen grafični motor pač:(.

boštjan ::

tako je,RC14 nujno si naloži 1.1 popravek,ker pol vse lepo gladko laufa
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

RC14 ::

Ja sem naložil ta popravek in malo se je izboljšalo, teče bolj gladko,sam očitno je res slabo narejen grafični pogon, npr v gozdu imam večinoma okrog 40 FPS (High detail) kar je na meji igralnosti. Pa zanimivo je, ko vklopim 4xAA in 8xAF imam v igrci še vedno robove (AA funkcija) število slikic pa pade, uglavnem nič jasno. Tko da upam da bo Brothers in Arms bolj tekoče deloval.
Kupiš grafično za več kot 100k pa igre ne moreš igrat popolnoma tekoče na 1024x768,;(( slabo delo so opravili na tem področju, ali pač pri men nekaj ne klapa.
Sem mislil da je kaj z mojo grafično narobe, samo 3dMark 03 in 05 mi normalno pokažeta rezultat.


Lp

killer14 ::

jaz sem si tudi z dodatkom nekaj malega izboljšal, vendar mi je vse delalo na high čisto normalno

RC14 ::

killer14:
Problem je v tem ker je za nekatere gladko igranje 25 FPS-jev za mene pa ni gladko igranje če ni vsaj 40 FPS-jev. In v tej igri mi npr tam na začetku ko si na čolnu in streljaš japonska letala spusti tud na 28 slikic kar ni več gladko igranje.? drugač pa mam povprečno 40. Pod 40 FPS-jev se pri taki zvrsti igre ne bi smelo nikoli spustit, še posebno pri grafičnih serije X800 in 6800. Še bolj zanimivo je to, da mi z radeonom 9800 PRO dela bodobno hitro na istem sistemu.8-O

A je ta igra mogoče bolj odvisna od procesorja kot pa od grafe??

Lp

Oblivion ::

AMD64 s939 2,2GHz, ATi X800Pro ter 1GB rama. Deluje na 1024x768 high details ter 4xAA in 8xANISO okrog 50FPS. Nisem opazil nekih padcev FPS-jev. Je pa res, da ne glede ali imam uklopljen AA ali ne, so vseeno robovi. Probal sem gonilnike vse od 4.9 pa do sedanjih 5.1.

Croc_X ::

jest mam 2800+ AMD, radeona 9800 XT, spilam pa pr 1200*986 (al kok ze)
pa mi sam med eksplozijami mal zasteka drugac pa dela cist igralno (teksture pa detajli so na medium, shader je 2.0 pa decals je ON). drugac je pa spil cist carski!

G-Force ::

Uh ja, sm sam čakal da boste odprli temo o tem špilu.
Če ne bi jo jaz.

Sam se jo obrnil na Medium pred par dnevi, zdaj grem pa na Realistic poskusit. To sem vidu, da si brez kompasa in crossaira...to bo po moje klanje ej. Samomorilsko zgleda!!!:)

Drugac sm pa tut sam sam za ta spil nabavu 512 RAMa (skupaj 1024 GB), ker ce hoces igrat na High and above, rabis vsaj tolk RAMa. Pac zelo pozresna zadeva.

Igralnost je 1A, res Japonci gate trgajo...zvok je hud..grafika pa itak!

Z Leadtekovo 6600GT PCI-E, in procom P4 3.0 mi dela na high brez blema, na very-high pa ob dolocenih zahtevnih dogodkih (velik letal in eksplozij ipd.) na meji igralnosti...sam je ze na high grafika huda, tk da se ne sekiram kaj prevec.

In ja, torpede na Nutilusu mors streljat, da jih raznese. Lahk sicer streljas tut letala in jih sklatis nekaj preden odvrzejo torpede, sam skoraj nemogoce je sklatit vsa letala preden odvrzejo deadly cargo (torpede).

LP.

Trocki ::

A kdo ve zakaj mi noče zagnati igre? Inštalira vse lepo. Imam Geforce 6600 ter najnovejše driverje (probal sem tudi z drugimi). Druge igre mi delujejo normalno pri tej pa najprej zažene pa po 2 sekundah ven zabriše. Bi mogoče patch 1.1 pomagal? Da ga ne bom zastonj dol vleku z modemom! 8-O

boštjan ::

ja žal druge šanse ni,kot ,da si patch dol povlečeš
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

Magic ::

Bom obudil tole staro temo... verjemite mi da sem iskal in zaenkrat nič našel.

Torej, pri inštalaciji Pacific Assaulta (enako mi dela pri dodatkih MOHAA Spearhead in Breathrough) mi javi tole napako:

"Windows cannot find 'Medal of Honor Pacific Assaulttm_Code.exe'. Make sure you typed the name correctly, and then try again. To search for a file, click the Start button, and the click Search."

Fora je v tem, da ta datoteka JE na CD-ju. Zakaj jo potem ne najde?


LP

Jan987 ::

jest mam verzijo na CD-jih ki je bla kupljena v BOF-u.

Glih sem začel špilat pa pridem mislm da do druge sobe pa tm na konc k rastreliš tisto bajto pa k pol rakete na ene hribčke postavjo pa jih merkajo. kaj je pol tm treba naredit ker jest nism nobenga vojaka tm najdu.

Drugač pa men igre sicer na 800*60 in na najmanjši natančnosti dela pribljižno tekoče na:

Amd anthlon xp2400+
geforce fx 5600
512Mb rama

res me zanima kaj se naredi tm k sm že zgori opisov?

mojsterleo ::

Glih sem začel špilat pa pridem mislm da do druge sobe pa tm na konc k rastreliš tisto bajto pa k pol rakete na ene hribčke postavjo pa jih merkajo. kaj je pol tm treba naredit ker jest nism nobenga vojaka tm najdu.

>Ok nič ne razumem kje maš probleme. Če je to tist sklop misij k je v džungli v temi (takoj za Pearl Harborjem) pol morš nakonc razstrelit radijski stolp drgač te napadejo zeroti. Uglavnm vse pokolješ in pol je konc.

Lešo ::

Jst mam pa athlona 64 2800+ in 9800xt in 512 rama pa se mi zatika pri 1024*768 in vse na medium?!?
Kolikor jst vem se nebi smelo.
Kaj naj naredim?
To so bile moje besede

RC14 ::

Rabiš še 512 Mb rama, pa bo kar občutno bolje.

Lp

Mirč ::

Obrnil ta špil po parih meseih igranja,sicer sem vmes igral tudi druge igre,ampak zelo dober konec kr natebe letijo japončeki-kamikaze.
Dobre sekvence efekti metki letijo povsod zakon špil.
Še malo pa bo call of duty 2.
lp

Jan987 ::

ka pa narediš tm ka se iskrcaš pa mene zmeri ubijejo (sem probaval ene parkrat, pol pa greš čez eno urjenje) pa me zanima al je to normalno al kaj moraš tm naredit da prezviš

Mirč ::

to je začetek in to je normalno,boš videl proti koncu se vrneš......
lp

Jan987 ::

aja. Pol ne bom obupal.

Koliko časa pa traja tisto urjenje k je kr dost dolgočasno?

Mirč ::

5-10min
in je koristno



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crysis (strani: 1 2 3 450 51 52 53 )

Oddelek: Igre
2617141352 (13978) asaxyxas
»

FarCry (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
64744901 (18824) X-Hair
»

Call of Duty 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11312582 (8417) G-man
»

Grafična od 80000-100000 SIT ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
564226 (3544) RC14
»

6800 gt sparkle (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
695886 (4880) jest10

Več podobnih tem