» »

Call of Duty 2

Call of Duty 2

1
2
3

mtosev ::

Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Robert_S ::

Pejt na options/graphics tm maš pol Rendering Method Preference.

steev ::

Men čist lepo dela na GF4, 1280 X 1024, 75 Hz, Antialiasing izkloplen.
Sam megla mal muri.
:|

steev ::

Pozna kdo ksn slovenski server?
:|

matjash ::

Uporabi All-Seeing Eye tam je že kar nekaj slo serverjev
... bolje pozno kot nikoli.

wodan ::

multiplayer je kr ok, vseeno se po mojem ne more dajat s cod uo, razen na podrocju grafike... pingi so pri polovici folka nad 100, in je prakticno nemogoce igrat z rifelco... mape so vecjo kot rpi codu, manjse kot pri cod uo, drgace pa ni velike razlike(pa se nekaj novijh orozij)
lp

steev ::

Sam morš met najnovejši AllSeeingEye.
Moji prvi vtisi: grafika je uredu (na gf4 štrajka sam megla), igralnost je dobra. Moti me da ne moreš menjati orožja na koleščku (mogoče lahko, pa jest nevem), pa bomb ne morš aktivirat v roki, pa tečt ne morš.
:|

EvilDare ::

steev: options-shoot-switch weapon in naštimaš koleščk v obe smeri (dvakrat klikneš in enkrat premakneš kolešček gor enkrat pa dol).

CODman ::

Ne bom zdej pametvov kar cele še nism sprobu, sam pri demotu sm mel z vse na max in 1280x1024 35 fps (dx9), z dx 7 pa od 60-130fps, v nebo in tla 250. Tko da bom mel pri Mp najbrš kf v dx7 mode, ker mam rajs 70fps, kukr pa dx9. Sploh mi je pa skor z dx7 bolš, ker je slika čistejša in vidljivost je bolša, kar je v MP pomembno. Boli me K če se ti vidi senca od dlake na rok, al pa da je bl meglen (kao bl real).

CODman ::

aja grafa je pa navita 6800GT in AMD64 3000+ 512rama, X-fi........

mkonci ::

Glihkar obrnu COD 2 (3 dni)>:D . Je super špil se najbolj se mi dopade tist hrib k ga je treba brant. Zdej bo treba pa se multiplayer sprobat!:D

AnZo ::

Jaz že skoz igram mp, začeli smo ga na lanu v soboto. Vendar je že na samem lanu bil ping okol 40-60.. Zdaj prek neta pa vsake tulk časa čist zapingira. Pozna mogoče kdo kako rešitev (preden pride ven popravek)?
Snowboarding is the best thing you can do with your pants on...

velentzar ::

Ja jas poznam rešitev: ko zapingira, restart server:D :D :D

AngelOfDeath ::

Sam uporabljam ločljivost 1280x1024 (ker je to pač privzeta ločljivost za LCD) z večino detajlov na high in mi dela od 60 - 100FPS. Igram na dx7 ker pri dx9 je ping opazno večji in bolj meglena slika.

1.8 AMD Barton
512 rama
6600GT

fitipaldi ::

a je kdo naredu misijo "crossing the rhine" ko že vse pobiješ pa napiše "secure the town of wallender" ampak naprej ni nobenga ,stojim pa na kompasu tm ko je zvezdica ...:)

mikko ::

Angel, a pa maš ti to kej navito ?
Na MP ti mora štekat...

Jz imam na 1024 x 768 @ 50fps

AMD64 3000+
1GB
GT6600

AngelOfDeath ::

nič ni navito pa leti ko raketa :)

smonito ::

Pozdravljni!

Igra Call Of Duty 2 je zakon. Zanima me će ima kdo podoben problem ampak v igri mi vrže ven error in mi napiše da imam samo še 5mb na disku, čeprav imam v resnici 30 gb prostora.
Zaradi tega problema ne morem igrati saj me vedno vrže ven iz plate.

ZA pozitiven odgovor se VAm že vnaprej zahvaljujem.

Lp

Smonito

mikko ::

nimam tega problema, reinstalli igrco...
maš original al crack ? deviance dela OK!
pa povej kater PC imaš itd...
malo spucaj PC s tune-up utilities itd.

RC14 ::

Razlika med DX7 in DX9 je kot dan in noč. Na Dx7 igra dobesedno leti, sam je pa tudi dosti slabša grafika. Idealno za tiste, ki imajo malo slabše grafike.

Sem poskusil na DX7 z 4xAA in dela brez problema (popolnoma tekoče), dočim na DX9 in 2x AA je lih nekak na meji igralnosti.


Lp

FXMagic ::

Nekaj me zanima. Kako pa naj inštaliram Dx7 na računalnik, kjer je Dx9c že gor?
Sem downloadal dx7, poženem inštalacijo in normalno pride do konca inštalacije. Grem v dxdiag in tam še vedno piše, da je dx verzija 9.0c 8-O

mtosev ::

DX7 nemoreš dat gor. Na XPju je že 8.1 not.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

jest10 ::

Seveda ga lahko daš. Le starega je potrebno ven zbrisati(ja mtosev obstajajo programčki za te stvari)
Samo itak ni potrebe. DX je združljiv za nazaj

RC14 ::

FXMagic:

Ne vem zakaj bi inštaliral DX7. Pač v igri izbereš DX7 in to je to . Ti kr mej DX9.0c drugače ti druge igre ne bomo delale.


Lp

AngelOfDeath ::

@smonito virtual memory si povečaj :)

poluks ::

jaz pa skor nism opazu razlike med DX7 in DX9 pa nimam neke graficne (radeon 9000) - igram celo z 4xAA pa mi cist normalno dela - fpsji so pa od 30-50 odvisno kam gledam.
OK morm priznat da me glede fpsjev edino dim (bombe) malo j***.

Pa men se zdi da so eni serveri malo bol tak tak (ping pa to), da ne omenjam nastavitev glede sniperov.

dn dnes bi vsak noob bil rad sniper!!!!!!!!

drugace pa COD2 RULES

pumparca je zakon

r5r ::

Preigral v dveh dneh, glede na prejšno verzijo mi je tudi ta prekratka, igrat bi jo moral kakšen teden. :)

Sicer pa dela v DX9 načinu na R9600PRO in bartonu 2500+. Samo še multiplayer moram sprobat.
And it makes me wonder.

Reddmen ::

Špil je ful prekratk 1 dan za ruse in angleže... zj pa še 3 misije z američani...
Brothers in arms je men osebn ful bol--zavetje--flank´em--- bum bum

Aja pa nasprotniki so zabiti ene 20 jh pride iza istga vogala jz jih pa čakam na oknu, drgač za igrt pa je akcija je dobra , grafa je dobra...
Sam vseen 2dni igranja za 10k

speed machine ::

Sam vseen 2dni igranja za 10k


Ta igra ni izdana za sp, srce igre je mp, in zato jo ljudje kupujejo.
//

poluks ::

kaj vsi spilate na najlazji tezavnosti?

pejt na najtezji pa ziher ne bos preigral spila v dveh dneh edino ce si po 10h/dan na compu

drugac pa 10k si dal tudi za MP ki pa ti ne bo dolgocasen ratal

kar sm reku sm reku!

CODman ::

prioriteta cod2 je MP , SP je sam za posladek ;)

tony10 ::

kje pa vidte FPS.je, jst tega ne najdem...

pa "zdravja" tud ne prikazuje, je kr mau moteče. Se da to kej naštimat?
kruha in iger

EvilDare ::

Zdravja nikjer ne prikazuje ker ga ni, kakšni serverji pa imajo že mode da ti prikazuje. Za FPS-je po options-game options daj kozolo na yes. Potem pa odpreš kozolo s tipko pod ESC-om in levo od 1 in vpišeš cg_drawfps 1 .

poluks ::

kaj ni consola ze pod defoultom nastimana???

EvilDare ::

Ko sem jaz igro naložil ni bila ne pod SP ne pod MP.

LoLe3K ::

ejte js bi pa sam prasu ko sm komi usaj temo za cod2 najdu me pa zanima za cod (ne dvojko) ce ve kdo kodo za instalirat....ker je na netu nisn najdu:Dce kdo ve nej jo tlele napise!HVALA!
ŠoLa~jE~dReK~ŠoLa~jE1šIt~BoL~sI~v~nJeJ~bOl~sI~ZaBiT~

AngelOfDeath ::

@poluks

Konzola ni po defaultu naštimana:

Activision: The console is an unsupported feature of this game.

Necro ::

Pač COD 2 se ne more primerjat z COD 1, itak so pretiravali z grafiko in zato ni to taprava igralnost kot pri enki, preveč dima, otožne barve, upam da bojo prišli kaki popravki, čeprav je COD 1 za mene še vedno boljši za igrat!!!
Kakšno je vaše mnenje???

LoLe3K ::

lol js sm prasu ce mi pove kdo kodo:Dplissss:D
pa ne mi z anglescino prosim no :D
ŠoLa~jE~dReK~ŠoLa~jE1šIt~BoL~sI~v~nJeJ~bOl~sI~ZaBiT~

poluks ::

ne vem ne vem, jaz nism nc stimal pa mam consolo nastimano od samega zacetka ko sm igrco instaliral, edino kar sm si mogu napisat je blo za fpsje in za lagometer!

lolek preberi si pravila slo-techa in ne ponavljaj svojih postov!

Itak pa slo-techovci originale kopujemo!;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: poluks ()

gorazd10 ::

Imam težavo s COD2.
igro sem že igral, zdaj pa se je ne da več zagnati. javi : cod2sp_s.exe je naletel na težavo in se mora zapreti. Opravičujemo se vam za neprijetnost....bla bla bla.
Sem vse že dvakrat na novo naložil, pregledal računalnik za črve in viruse pa nič. Enostavno se ne zažene. Napiše pa še da se nazadnje ko je bila igra zagnana ni ustavila pravilno in če želim zagnati v varnem načinu.
Nič ne pomaga, razen formatiranje, kar ne bi rad naredil.
Ima kdo kak nasvet?
Hvala.

Henixman ::

Men pa napako javi pri vsakem zagonu vendar daš OK pa se nadaljuje :D :D :D

Glede same igre po moje je vse spek zaj**ala dimna bomba k mi gre na k***c!!!!1 I iz 127 FPSja mi če grem skozi dim zniža na 20 in je spek vse zanč!!!!! To je edino slabo vsaj meni. aja pa glede mitraljezov niso tk realni k se ne majajo ( mitraljezi se bi mogli zk premikat k bi blo bl resnično!!!!

Pumparca je pa not sm ztr prtožb ki so pametnjakoviči ugotovili da bi bila igrica bolj popularna če bi bi imala še to orožje, kar je bilo tako tudi pri dobri stari MOHHA-i!!!!

poluks ::

pejte pogledat na bosanski server k ze majo pam; tam je zdravje pa 20 na 20 se igra, cela ludnica (na zacetku sploh ne ves ker si ti k jih je tolk:D ).

baje se da dobit ta pam na tej strani www.sultansofbash.com(sm naredil povezavo pa ni delovala-ne vem zakaj), ampak nism se preveru.


Drugace pa ne hodit na SLO-FACA server k kickajo brez razlogov!
so zadnjic enga kickali samo zato k ga je eden ubil in ni on njega (omfg). Smo dva ostala in kr naenkrat vidis
console: ubi ga ce ne bos kickan
, nakar ga jaz ubijem in ne mine sekunda player kicked - halo kak je to public server da si to privoscijo.

ta server je ziher v lasti enih noobov ki so povrhu se froci!!

Kar sm reku sm reku!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: poluks ()

_Dejan_ ::

hm, jst sm zedele aml igral ta špil in me zanima kako granato vržeš tako kot v UO da ti že prej odšteva čas?
Primer v UO: izbereš granato pritisneš in držiš levi gumb nato pa pritisenš desni gumb in začne odštevat... Ker to možnost malce pogrešam...

Drugače pa men igra v single playerju dela na 1024/768 tako da mam vse možnosti naštimane na najboljšo kvaliteto (ne da se mi vsega naštevat) in imam v povprečju zunaj na terenu 50slikc ko pa pride kakšna megla pa malce pade na cca35 slik...
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

boko34 ::

Jaz imam pa sledec problem.Ker mi igra v multiplayerju iz cvetlicarne ni delala,sem sel kupit original.In se mi dogaja isto.Single player dela normalno,multiplayer pa mi tezi KEY CODE NOT VALID (prav tako v igri iz cvetlicarne).Kaj bi bilo lahko narobe????
Help, nocem formatirat diska!

EvilDare ::

Vrni v trgovino in reči da imaš ukraden cd-key in naj zamenjajo.

Jernej L ::

za začetek vtipkaj svojo serijsko v google pa poglej če jo najdeš, v tem primeru pač nesi v cvetličarno da je imela igra ukraden serial key, v drugem primeru pa majlaj activision-u.

macgajver ::

pod pričakovanji|O
tenstan krompir je pa zakon

poluks ::

COD2 rules ; mape so zakon edino predelave iz enke so pa v *urcu. ok railyard je se vredu,carantan je itak ista, downvile je zanic(razen za capture the flag) in brecurt je ne glede na spremembe ista ko prej (ce odmislis da se vidi grm ko ne meris - bug!!!)

to pa da ni zdravja oz da se zdravis je pa zelo dobra domislica ki nekoliko spremeni igro/taktiko.

Drugace pa upam da bo cimprej novi Pach prsu ki bo popravil te buge (ki jih je veliko) in nredil igro se bolj igralno kot je.
Kar sm reku sm reku!!!!

cole-22 ::

Za vse tiste ki bi radi imeli v igri malo več FPSjev...

V opcijah naštimajte, da imate SLI in igra bo bolje delala!
Za katere kartice vse to velja ne vem, pač probajte.
Jaz sem dobil iz 48 FPSjev na 58 FPSjev ko sem "SLI" omogočil v igri! Pač nekje, ki imate sejvano pozicijo s FRAPSom poglejte koliko imate FPSjev nato pojdite v meni naštimajte SLI in potem poglejte, če se vam je kaj spremenilo na bolje.

PS: To opcijo je treba vsakič prižgati, ko na novo igrate, saj se noče shranit!!!

Še LINK ...
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

cod2 fps

Oddelek: Pomoč in nasveti
494913 (2501) racinoto
»

Cod 2-------->fps-ji (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8117284 (9554) DiaMonDer
»

GeForce 7600 GT

Oddelek: Kaj kupiti
432528 (1311) Being cool
»

ja en problem !!! (pri spilih)

Oddelek: Strojna oprema
61030 (940) NighthawkSLO
»

Kje je tezava?!-radeon9600pro

Oddelek: Strojna oprema
191272 (1000) Engineer_SLO

Več podobnih tem