» »

a obstojajo...

a obstojajo...

«
1
2

ro3b ::

a mislite da obstojajo NLP-ji al ne in ce kdo jih to posilja
:D

Kekec ::

Borg Queen

Thomas ::

Bullshit. Ne obstojajo.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

OZZY ::

Jest verjamem, da je v vesolju še drugo življenje in ne moremo biti sami. Samo ali pa prihajajo k nami je pa drugo vprašanje. Je možno, zakaj pa ne.
Go with the flow.

goranTNT ::

Jst mislm da obstajajo.V to sm 100% sigurn.
Sicer pa je bla ena odlicna odaja o tem par dni nazaj na Discovery chanel.:)

Marjan ::

verjetnost, da obstojajo NLP-ji je takšna kot to, da boš ti preživel, ko se boš s fičkotom 200km/h zaletel v 2m debel betonski zid.
>:D

Tomi ::

Seveda obstajajo. Ker to je edini možen način razlage, zakaj je bil naš izpit anatomije in histologije tako težek;((
Sedaj pa resno. Glede na Drakovo enačbo ( več o njej npr. tule), je nemogoče, da ne bi obstajali. Seveda je drugo vprašanje, ali bomo sploh kdaj zmožni najti jih oziroma obratno. In če je, kako bi komunicirali ( nekaj o tem tukaj)?
Sicer pa imamo sami s sabo dovolj dela in težav, zakaj bi jih še iskali v vesolju?
metrodusa.blogspot.com

Monster ::

Ma valda da obstajajo... 100% pizda.. oni so naš bog... Pa pejd v lib pa si sposod kako knigo o njih
Ka zaboga...

rasta ::

Včasih so mel vile pa palčke, dons mamo pa NLP.
En glup švicarski znanstvenik je celo izjavil, da so nas naredil nezemljani tko da so spremenil od opice gene...
...da ne govorimo o tem, da ko so vidl svetlobo, ki so jo mel za NLP, nato pa se je izkazalo, da je to samo jata gosk, od katerih se je odbila mestna svetloba.
samo nakladajo!

JurijTurnsek ::

normalno da
http://www.slatnaskejta.com

whatson ::

mah...
življenje zunaj Zemlje obstaja... nedvomno... 99% ...
zakaj tako mislim? nevem... there IS something out there....

(btw nisem pod vplivom xfilesov... ):P
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Thomas ::

Pred 15 milijardami let - ni bilo nikogar.

10 milijard let nazaj - najverjetneje tudi še ne.

Potem so začeli počasi prihajati.

Ampak prav lahko, da smo eni prvih. Lahko celo prvi.

Sicer bi se to moralo nekje poznati.

Kar se pa Drakeove enačbe tiče - lahko da so vsi faktorji zelo majhni. Tako da je njihov produkt trenutno komajkaj večji od 1.

8-)

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

SkIDiver ::

Neki že more bit. Po moje. Folk ni slikal po nebu menda krožnika k ga ma za jest.

rasta ::

kva pa veš. ponaredkov za skrivnostne neraziskane (sem spada NLP, nessy, jetiji in podobne izmišljotine) pojave je cel kup. folk piše celo navodila, kako naredit dober ponaredek...;(

Marjan ::

SkiDiver, tocno to so slikal, in dejansko to so bli N.L.P. -ji (za tiste ki so to sliko gledal)

Jest verjamem, da obstaja v vesolju poleg nasega, se zivljenje. Samo to verjetno ni "inteligentno", to je tko, zlo hitr se pojav in zlo hitr izgine... kaj pa je to miljon let za vesolje, pha...

Sam, da bi pa nas prsli gledat z krozniki, NLP-ji... dej zresn se!

frudi ::

NLPji so, to je dejstvo, vprašanje je le, kaj so. jaz se sicer nagibam k temu, da so terestrialnega izvora ali pa recimo ne-umetni vesoljski odpad. nikakor pa si ne bi upal s kakršnokoli zagotovostjo trditi, da dejansko ne gre za tuja plovila.
ampak, če že predpostavimo, da je možno, da gre za medzvezdna plovila... zakaj se nihče ne vpraša, če ne gre morda za časovne stroje? ali pa kaj še bolj eksotičnega...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Medved ::

nč ni nikjer fantje, prazno vesolje, razen naše lepe zemljice, zato jz vrjamem v BIBLIJO, to je edina vteha v praznini>:D:D;((

TESKAn ::

Jao, verjet, da se je življenje razvilo sam tle na zemlji...butasto. Tut če je verjetnost, da nastane tak planet, kot je zemlja, se prav z življenjem in vsem, ena prot milijardi, še zmeraj ostane dost planetov. Nekje v vesolju zagotovo obstaja inteligentno življenje, če bi obstajalo samo na zemlji - a terribile waste of space, kot se je nekdo izrazil.
Lp
TESKAn
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Medved ::

maš prou TESKAn, vendar vse kaže da je tako, do sedaj ni niti najmanjšega znakca da bi še kje drugje kaj bilo, tko da ne vem ne vem, vse bl se nagibam k BIBLIJI.:)

rasta ::

Glede na to, da so američani našli življenje v pradavnini na Marsu, je življenje verjetno še kje drugje, samo vprašanje je na kakšnji stopnji.
Ampak enih nezemljanih, ki nas hodjo gledat z letečimi krožniki in ugrabljajo ljudi pa definitivno ni!!!

Thomas ::

Tisto življenje na Marsu - je najbrž neživo. Ene sorte kristali - nekej takega. Pa četudi bi bilo živo - bi najbrž prišlo z Zemlje s kakšnim meteoritskim ali vulkanskim šplitarjem.

Odgovore iskat v Bibliji - je pa tudi nesmiselno - Medved. Uteha ni pot do resnice.

TESKAn - če pa verjetnos ni ena proti milijardi - ampak ena proti milijardi milijard - smo v "Lokalnem Vesolju" - sami. Mah, sej sem o tem že veliko napisal. Nekaj milijard svetlobnih let od tu -je pa verjetno že kdo.

Ta vaste of sapce pa seveda ni noben relevanten argument. Zlahka bi bilo tudi celo Vesolje prazno. Nobena ekonomija se tle ne upošteva.

Če ma pa Marjan prav - s kratkoživostjo inteligentnih civilizacij - potem smo pa 99.9999% doomed in the near future. Možno je, da ma.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Tomi ::

Rasta: jeti seveda obstaja. In celo dokaj aktiven član foruma je:D
Sicer je pa res, da je kontakt med civilizacijami, če seveda obstajajo, praktično nemogoč. Ali pa vsaj sedaj ne. Poglejte samo razdalje, pa pomislite, kako bi komunicirali z nekom, ki je 300 svetlobnih let daleč. Pa recimo, da je to Telekomovo omrežje, ki bi vmes parkrat crknilo;((
metrodusa.blogspot.com

Medved ::

zakaj je po svetu toliko verstev??? odgovor(moj): zato ker je človek nemočen in si ne zna na veliko stvari pametno odgovorit, ma omejen mozak (tko k men eni očitajo), ampak ga mamo vsi, definitivno smo butli (glede na neskončnost vesolja in časa itd itd):):)
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

Thomas ::


Medved,

To seveda ni čisto res.

Kar dober del skrivnosti s(m)o že razrešili.

Nekateri bolj malo kapirajo - potem pa mislijo, da je z drugimi tudi tako.

Pa ni. Nekateri razumemo a lot! 8-)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Medved ::

lepo da eni razumete, mnogo pametnih svetovno znanih filozofov ni prišlo resnici do konca in so obupali (einstein je tud med njimi, sartre, da ne naštevam na tisoče skozi celo zgodovino):)
Steven Howking (to je tisti veliki človek na vozičku) je izjavo:vse se da nekako razložit o vesolju samo TISTE prve 3 sekunde velikega poka pa ne, mora bit bog (do te ugotovitve je prišel pred njim tudi veliki einstein)
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

sifu ::

clovk bi popizdiu ce bi mu nekdo trdil da je sam v vesolju...zato taksne basni kot so nlp-ji in podobno...v resnic so lohk kaksna nova ameriska plovila al pa od koga drugega k folk ne more dojet da jih je mozno narest...

anyway..po mojem..ce je ze verjetnost da so nekje dalec vesolcki, pol je tud verjetnost da bi vsaj 1% od njih razvili super tehnologijo za potovanje med zvezdami in je tudi verjetnost da bi vsaj 1% od le-teh prisli do nas in je tudi majhna verjetnost da bi vsaj 1% le-teh ze srecal....

in ker je vesolje neskoncno ogromno..je ta mejcken procent tako velik da je ta verjetnost tako velika da bi se to skoraj zagotovo moralo zgoditi...

ker se pa ni to zgodilo pa lahko sklenemo da pac vesolckov NI in smo sami :D

Tomi ::

Tako mimogrede, piše se Stephen Hawking, več o njem pa tule.
metrodusa.blogspot.com

Medved ::

pustmo zdej slovnico, velik tega čitam, skoraj vse njegove knjige, pa biblijo, pa koran pa še marsikaj:):)
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

Thomas ::

Eh Medved. Do unifikacije šibke in elektromagnetne sile v enotno - elektrošibko - je bilo teoretično mogoče prodreti nazaj do +3 sekunde po Big Bangu. To si pač čital eno 20 let staro knjigo.

Zdaj, ko pa nekoliko več vemo tudi o vektorskih bozonih ipd. - je resolucija zvišana praktično do Planckovega časa. Manj se pa ne da - ker manj niti ni.

Einstein je pa res obupal, da bo prišel do "Teorija vsega". Ampak en sam človek je zato itak prešibak. Množica ljudi ojačana še z umetno inteligenco - bo pa zadevi gotovo kos.

Pa četudi ne veš še "poslednje resnice" - si z danes znanimi lahko kar precej pomagaš.

Kljub temu, pa celo večina ljudi obupa in reče - "saj ne moremo vedeti sploh".

Ne vem od kod jim taka samozavest. Jest recimo nimam malo ali nič glasbenega posluha - pa se enostavno vzdržim razprav o glasbi.

Ne bi bilo slabo, da ta moj svetli primer sledijo tisti, ki jim je razumevanje kozmoloških teorij tuje. :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Medved ::

thomas (z malim) zate so milijarde ljudi po svetu, ki so v glavnem VERNUJOČI (različna verstva), razen par komunistov in anarhistov, kučanov in tebi podobnih - vsi mi smo budale a ne?? - ti si pa pameten, tudi OK - samozavesten kot pežo 307 hahahaha
zaključujem; se ne splača več:)
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

Thomas ::

Medved ... če bi bil ti dlje časa na forumu, bi videl, da sem jest politično precej desno. Najbrž tudi bolj desno od tebe. Ampak samo politično.

Tukaj na teh straneh sem branil (kljub temu da sem taprav ateist) - tako nadškofa Rodeta, kot RKC na Slovenskem, kot verujoče nasploh.

Nimam pa seveda nobenih pomislekov povedati tudi "desnim" vse kar jim gre.

Naprimer nekaj mi že ni jasno - kako lahko ponujaš storitev oplojevanja tukaj, če si veren človek, ki naj bi se držal določene spolne morale?

;)

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Vuco ::

Thomas: neumnosti govoris, velik del zemlje sploh se ni raziskan, govorim o pragozdih v juzni ameriki, neciviliziranih obmocij u aziji (Sibirija), da oceanov sploh ne omenim !

Kar se pa NLP jev tice vrjamem da obstajajo neke druge civilizacije, vendar v letece kroznike in podobne stvari pa ne verjamem prevec !

Thomas ::

Heh Beast,

Kjerkoli na Zemlji že si - človek je že bil - najverjetneje samo par metrov daleč.

Tole o širnih neraziskanih prostranstvih - je velika neumnost, ki si jo (ti) nakvasil.

:D

(V leteče krožnike (nekoliko) verjame pa mene zmerja, da govorim neumnosti ... jej jej jej! :D)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Vuco ::

Elemen_T: ah ... prosm te lepo, ne govor neki ce nisi preprican, pragozdovi v juzni ameriki niso raziskani, lih zanc sm bral o enem plemenu ki so ga pred kratkim najdli in so za njih mislli da so ze izumrli, o oceanih pa sploh ne bom govoru ker jih 3/4 ni raziskanih, res da so bli na vseh krajih in mestih, ampak globin oz dna oceana pa nebojo razvozlali se lep cajt, preber si kako knjigo ti ne bo skodl, tok da vids kok se motis !

U NLPje ne vrjamem, najbrz si pozabu ocala nataknt k si to bral, vrjamm in skor 100% sm da obstajajo inteligentna bitja, vesolje je neskoncno, galaksij je neskoncno, sonc (taksnih kot je nase) je na miljarde, torej, zakaj nebi obstajala ziva bitja na drugih planetih ?!

Medved ::

Beast imaš čist prou, velik zemlje še ni raziskane, to je znano:)Thomas lupa v prazno hmm>:D
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

Thomas ::

Beast:

    vendar v letece kroznike in podobne stvari pa ne verjamem prevec !

Thomas:

    V leteče krožnike (nekoliko) verjame

Beast:

    U NLPje ne vrjamem, najbrz si pozabu ocala nataknt k si to bral


Sicer pa vidva z Medvedom zgleda res živita v 19. stoletju, ko so še obstajala neraziskana prostranstva na Zemlji. Danes jih ni več. :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Medved ::

morje definitivno ni raziskano, kje ti živiš in ne provociri ljudi brez veze, al pa res nimaš pojma
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

Vuco ::

Pa Thomassssssssss clovk bozji, zdj bos reku da so ze usak koticek na zemlji preiskal ? Oceanov DEFINITIVNO niso, ne vem kako lahko trdis to ?!

ahac ::

Thomas:
Tokrat se pa strinjam z medvedom. (z malo)
Obstajajo področja, ki še niso raziskana.
Oceani sploh!
Glede NLP: Klikni tukaj in potem na NLP.

Thomas ::

Vsak hektar morskega dna je kartografiran z natančnostjo parih metrov. Tako z ladij, kot podmornic in satelitov.

Vse kar je ostalo od vajine trditve je to, da bi utegnilo biti precej vrst rib in drugih morskih živali, ki jih še nismo odkrili.

Pa tudi kašen kopenski medved ali kak drug beast bi še utegnil biti neznan. :)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Aggressor ::

Jah, Thomas, z natančnostjo parih metrov, da. Nimamo pa pojma o tem, kakšna bitja lahko živijo na teh prostranstvim, pojma nimamo, kakšne snovi so lahko sintetizirane na teh prostranstvih, pojma nimamo, kje so še kakšni arheološki ostanki. Po tvoji logiki bi morali torej najti prav vsako potopljeno in pogrešano ladjo. Pa je pač ne. Zato, ker nimamo pojma, kje je. Ker terena vseeno še ne poznamo dovolj. Pa ne le oceana. Vprašaj kakšnega biologa, koliko je bilo že procentualno raziskanega področja tropskih gozdov. Če dobiš cifro, večjo od števila tvojih prstov na en roki, se ti je zlagal.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

Thomas ::

Sam sem povedal, da neodkrite vrste živih bitij vsekakor so še. Ampak - to niso nikakršna "še vedno neraziskana prostranstva". Vsa kopna Zemlja je že mnogokrat prehojena.

Kar se pa tiče potopljenih ladij pa tole. Tiste, ki jih ni prekril mulj so locirane praktično vse.

(Evetualna neodkrita razbitina NI neraziskano prostranstvo).

Ne mi zdej dokazovat "več z manj" - ni korektno. :)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Aggressor ::

Vsa kopna Zemlja že mnogokrat prehojena??

Brez besed.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

Thomas ::

Jasno da. V Sloveniji boš težko našel ar (100 kvadratnih metrov) kamor človeška noga še ni stopila. V Evropi boš težko našel hektar zemlje kamor človeška noga še ni stopila. Na celem svetu pa težko kvadratni kilometer.

V povprečju pa je vsak kvadratni meter prehojen ne milijonkrat ampak milijardokrat. 8-)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

hahaha ::

nč.se uzdržim.hahaha.
SADJE CAKA OBIRALCE. PRISTOPI!

Vuco ::

Ah thomas ti ga serjes res .... serjes serjes .... ti si prvo govoril da ni mesta kamor ni stopla cloveska noga, zdj si pa ze presaltu da je oceansko dno poslikano, am je velka razlika med tem kjer je bil clovek oz tem kar je znano samo preko 'fotografij', take fotografije k ti pravs najbrz predstavljajo relief morskega dna, se pravi to niso glih slike na katerih bi se dalo kj vidt ... mah ne da se mi vec stabo k ti clovk ne pride do konca, misls da mas prow pa nimas !

undefined ::

Thomas, pa je ne boš zdaj še rekel, da je bil tudi Bermudski trikotnik že raziskan pa preslikan?

Thomas ::

Beast:



    Thomas: neumnosti govoris, velik del zemlje sploh se ni raziskan, govorim o pragozdih v juzni ameriki, neciviliziranih obmocij u aziji (Sibirija), da oceanov sploh ne omenim !

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Thomas ::

In od tam leteči krožniki? Iz Bermudskih trikotnikov?

Zresnite se!
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

We come in peace... (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24241215 (34819) Gandalfar

UFO Area 51 - The Alien interview (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
58441608 (32648) STASI
»

UFO tehnologija (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20216617 (11907) dukenukem
»

UFO nad Kuala Lumpurjem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
566516 (4677) Tic
»

N L P .....click here to find out more... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1828519 (6335) jetam

Več podobnih tem