» »

Težave s punco

Težave s punco

«
1
2

dejaru ::

Men je pa ena punca ful vseč ona mene pa sploh ne "pogleda".Kva nej nardim!!!:'(

BigWhale ::

Jaz bi na tvojem mestu cim vec na slo-techu visel... Pa na ircu in tko naprej... Lahko jo zacnes zalezovat... Ali pa, kako drugace pritegnit pozornost, pri telovadbi ji zabrises zogo v glavo recimo...

;>

Ziga Dolhar ::

Ne poslušat BigWhalea, če nočeš tut ti takoj dobit froca.
https://dolhar.si/

Dr_M ::

ah kr navad se.
tako pac je. raj uzivi zivljenje :) :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Ziga Dolhar ::

--

p.s.:
a) druži se z ljudmi, ki so uspešni z ženskami
b) poskušaj različne tehnike, večkrat ["ne deluje? -morda ima slab dan"]
c) naj te ona lovi, ne ti nje
d) če si bolj moderne sorce -- doubleyourdating.com; če si "klasik" in so take tvoje tarče -- Robert Greene: The Art of Seduction & film Dangerous Liaisons (Okej ... zadnji za hardcoreovce :P)
e) benti ... za tabo leta pet žensk, ampak ti bi pa tisto frajlo, ki te pogledat noče? Bitchslap. (Ampak tak, razumevajoč bitchslap :))
https://dolhar.si/

dejaru ::

Aja pa še to sm pozabu da sm ji prej pošilou SMS-je da mi je všeč itd. Prosm pomagejte!!!:'(

Ziga Dolhar ::

Smrtonosna kombinacija.

"prej pošilou SMS-je da mi je všeč itd. Prosm pomagejte!!!"

(Shakespearova Beatrice: "I had rather hear my dog bark at a crow than a man swear he loves me")

GO TO D (doubleyourdating.com) & "E".
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

Simko ::

Če ve, da ti je všeč in če vidiš, da ji ti nisi - pozabi na njo ;) Mogoče se pa malo igra s teboj...mogoče se moraš bol potruditi, ne vem. Premalo informacij ;)

Zapomni si - tudi druge so, katere lahko potešijo tvojo željo po "sočloveku" :P

DjTonic ::

Če vidiš, da je ti ne zanimaš greš pač do naslednje, saj ta ni vredna tvoje naklonjenosti, oziroma se ne splača zgublajat časa ob njej... Enostavno "next" 8-)

Tilen ::

To temo bi lahko moderator prestavil v oddelek Problemi clovestva. >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

mlamat ::

Kako se ravna z ženskami si preberi v romanu Charlesa Bukowskega: Ženske :))

pingec ::

Tud dnar pomaga.:D
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

DjTonic ::

Ku** pa keš pa pleh pičke, če ni tapravega filinga :D

Loki ::

hm ziggga...

deja vu. ogovori jo.
zigovi nasveti ti ne bodo pomagali kaj prevec.
no offence ziga, ampak out of the book (generiki) nasveti pac ne grejo.

drugace pa poslusi bigwhala, saj ves: lepa dekleta ljubijo barabe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

Olajuwon ::

Če si ji res poslal sms... v katerem pišeš, da ti je všeč, potem si ga že oplel:D
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

DjTonic ::

Ni nujno, da ga je oplel. Če pa se po prebranem SMS-u vede do tebe bolj čudno potem pa najbolje, da ne siliš več v njo (Pač, da ohraniš ponos). Če bi hotela kaj več bodi brezskrbi, da bi ti to takoj sporočila.

Olajuwon ::

Pri puncah je bistveno, da ne govoriš o čustvih, ki jih gojiš do nje. Pa tudi o tvojih bivših nič. O sebi moraš čim manj povedat. Ker tako, se boš punci zdel skrivnosten (beri zanimiv) in posledično bo lastnosti njenega idealnega tipa asocirala nate. Zgleda smešno ampak sm še na lastni koži doživel to, da enkrat ko ti punca reče da si zanimiv... prej ali slej ti bo tudi razširila noge>:D
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

Ziga Dolhar ::

Loki (ni zamere): deja vu -- če je njegov primer kolikaj podoben določenim iz moje preteklosti -- potem so ti "generiki" precej uporabni.

Sicer pa se strinjam: v konkretnem primeru mu moji nasveti ne bodo pomagali kaj preveč. Ampak si (iz njegovih zelo skopih, a sila zgovornih podakotv) drznem sklepat, da je šel predaleč.

Morda pa mu out of the book nasveti morejo pomagat pri njegovi naslednji tarči. In menim, da bi se moral preusmerit k njim.
https://dolhar.si/

BigWhale ::

> a) druži se z ljudmi, ki so uspešni z ženskami

Khm, a to si iz kaksnega filma pobral? ;)

> c) naj te ona lovi, ne ti nje

Ce ga ze v zacetku ne mara.. oz se ne zmeni zanj, kaj ga bo pol lovila?

Tilen ::

Iluzije...
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tody ::

To so Smiljan Mori fora... Družite se z bogatimi ljudmi in tudi vi boste bogati !!

Dr_M ::

ljubite sebe in vsi vas bodo ljubili.... ROTFL!! :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Sami ::

Če mi je bila kdaj kakšna punca všeč, sem šel kar do nje in jo povabil na pijačo, če je šla pa še tok bl ql, potem pa sem ji povedal kaj čutim do nje in vse ostalo...probaj!8-)
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

IceIceBaby ::

SMS je zelo dobra iztočnica. Zdej lahko greš do nje in ji razložiš kako je prijatelj iz tvojega telefona poslal SMS in, da je vse skup zajebancija. Če boš stvar pametno izpeljal bosta do konca tvoje zgodbe že sedela v kakšnem lokalu na pijači. Pa če bo prijateljica zraven nič hudega, naj se ne počuti kot na zmenku.

BlackHole ::

Tako dolgo ji pošiljaj SMS-e, da bo končno le reagirala... spustila pse na tebe ali kaj podobnega.>:D
LP Marko

Caligula ::

Be yourself >:D
:D :D :D

A. Smith ::

Kst, točno tako: "Lažem jim!" je dejal Sartre, ko so ga vprašali, kako lahko shaja naenkrat z ženo in petimi ljubicami ;)
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: A. Smith ()

DavidJ ::

:D :D :D

Ne poslušat BigWhalea, če nočeš tut ti takoj dobit froca.


Od danes naprej ima besedna zveza ROFL nov pomen zame, Ziggga.

Mal bolj resno.

Se strinjam, da obstaja le malo slabših stvari od tega, da punci že na začetku poveš, da ti je všeč. Če to še povežeš s sluzastim obnašanjem, potem si na grob tega razmerja posadil zadnjo rožico.

Kst ima tu dobro idejo. Poskusi. Ampak moreš bit zelo prepričljiv.
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

kihc ::

Zdej lahko greš do nje in ji razložiš kako je prijatelj iz tvojega telefona poslal SMS in, da je vse skup zajebancija.


Najprej te napizdi da kaj misleš da si ti in/ali prijatelj, da jo neki zajbavata.
Pol pa te pa praša kaj dela tvoja telefonska na tvojem mobiču.
Pa te praša kdo je ta prijatelj.
Pa te praša ... :>
x

Ziga Dolhar ::

... in če sprašuje v nesramnem tonu, ji lepo razložiš, da se tako s teboj ne bo pogovarjala?

[Nakar me spet napadete :-)]
https://dolhar.si/

OwcA ::

Po kvaliteti in uporabnosti se BigWhalov odgovor vsekokor uvršča med tri najboljše v tej temi.

... pa čeprav je to (še vedno) ostra kritika.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

guest #44 ::

Jp Caligula, se popolnoma strinjam!

"Be yourself"

-poznam dosti ljudi, ki so neki glupi zakompleksani piflarji pa imajo pičko, res da ni ne vem kaj samo tipica je vseeno!
npr: pogovarjal sem se z kolegico par dni nazaj "ma ful je tak kokolo, samo full sramežljiv in ne odločen" dokaz, da samozavest ni edini faktor!
-tip je suhljat šupak, ki hodi kot da bi mel 200 kg mišične mase, pa ugani kakšno pičko ma!? tako da jo ne boš imel (ti in jaz) še 100 let
(ok, res da je tipica ena kokoš, samo pa ko jo vidiš...hehe) dokaz, da samozavest JE pomemben faktor!
-tip od moje šošolke (full lepa po zunanjosti, ma je čep z*****) je nek glumac, ki se oblači po š*******o pa še smrdi

skratka hočem povedat, delaj to kar se ti zdi tebi pametno! če si ji poslal SMS kjer izpoveduješ svoja čustva, pa te ona ima za budalo, pač ni zate! če se pogovarjaš z eno tipico kako obvladaš Counter-Strike, pa te ona res posluša, pomeni da tle se zna še kaj zanimivega zgodit!

u bistvu splošnih pravil sploh ni, saj "100 ljudi, 100 čudi" (al nekaj takega :D )

edino kar ti lahko še svetujem je to, da če ta tipica je kao ena full gadna, pol boš moral tudi ti postat gadur, kerga se te bodo vsi bali (kar pa ni najlažje)!

ampak vedi, da "sorodne duše" oz. "ta prave" ne boš NIKOLI dobu!!!!

BigWhale ::

So pa tudi take zenske, ki ti recejo: 'ejjjj, dans smo dobil tri mercede od intla!!! ves kake nore igracke so to, dans bom kr cel celo noc v sluzbi... prit greva gledat!!' in pol te prime za roko in te pelje v server room, kjer skoraj dozivi orgazem ob obcuovanju ene kiste ;)

CaqKa ::

BW kje si našel tako?

cryptozaver ::

V zivlenu se nisem srecal zenske nore na kompjutere in hkrati estetsko ter socialno sprejemljive. ;)

BadB0y ::

CaqKa

Najbrz na ircu :)


link_up ::

ce si punci ze povedal, da ti je usec...potem mas edino varjatno, da jo skenslas...kr naenkrat ti ni vec usec...in pol bo bum :D
In and Out

moj_nick ::

Dobiti punco, ki bo nora na računalnike je skoraj utopija. Dobiti punco, ki te bo zelo cenila, ker obvladaš računalnike, pa niti ni tako težko ;)

Res, be yourself.
110111001001010001010000

Sergio ::

Vsi ste tuki neki taktizerji, jebenti. Prav zanima me, kaksna je IRL situacija pri vas.

...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Tilen ::

Taktizirana. >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

cryptozaver ::

Dobiti punco, ki te bo zelo cenila, ker obvladaš računalnike, pa niti ni tako težko


Ja sam takrat ko te rabi sicer pa... zenske so preracunljive :D

Tilen ::

Hja ne smes se pustit! Najbol so trapasti tisti, ki pustijo, da jih majo punce na povodcu.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

misso ::

Hja ne smes se pustit! Najbol so trapasti tisti, ki pustijo, da jih majo punce na povodcu

Pa da se lepo maučiš lajat ko ti punca reče hov,hov >:D

Pa koker naučiš punco tako pač imaš.

p.s. jst jo dobr nauču.

Zmeraj ko sva šla k čipčaparju na sladelet je zmeraj pizdu zakaj mora punca častit:8)

BadB0y ::

Tilen :D


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BadB0y ()

mlamat ::

Ja BAdBoy: sej mamo tud mi v linuxu:

who | grep -i blonde | talk; cd ~; wine; talk; touch; unzip; touch; strip; gasp; finger; gasp; mount; fschk; more; yes; gasp; umount; make clean; sleep

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mlamat ()

Tilen ::

No comment. 8-O
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Ziga Dolhar ::

V Windowsih mamo pa takole:

a) check, check, check, ... select all
b) klikanje po Move Up/Down za določitev željenega vrstnega reda
c) klik na "Naprej ..."
d) pritisk poljubne tipke za odstranitev plavega zaslona
e) klik na "Are you sure?"
f) [uživanje]
https://dolhar.si/

Caligula ::

Jverne, vse lepo pa prav ceprav sem jaz uporabljal sarkazem. Samo tisti del o tem, da take p... ne bova jaz in ti mela pa...

Caligula je a little bit special tko, da take predpostavke niso na mestu :D

PrimozR ::

Lol teledva Linux pa Win načina sta huda :) Skor funny link :)

_Tom_ ::

Dejaru: ne poslušaj nobenega, saj za taka vprašanja ni pravih odgovorov....sploh pa ne, če dotične osebe ne poznajo...

Jverne: a smo mal zakompleksani, da se tako spravljamo na druge.. ( en je suhljati šupak, druga je kokoš, tretji pa so zakompleksani piflarji...)..ti pa seveda top model z IQ-jem člana Mense.>:D

Olajuwon: Samo delno imaš prav, odvisno je namreč ali si iščeš življ.partnerko ali pa "one night stand". Pristop je namreč skoraj diametralno nasproten.

Zdaj pa dovolj counselling-a...:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _Tom_ ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako postati punci, ženski všeč? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34688995 (81062) bluefish
»

Kako začeti pogovor ?! (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
56859745 (38267) strictom
»

Pristopi k osvajanju dekleta (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20423623 (16383) Tody
»

Navezovanje stika z žensko - dokaj težko delo za g33kovske klošarje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11313100 (5077) Snegec

Več podobnih tem