» »

Navezovanje stika z žensko - dokaj težko delo za g33kovske klošarje

Navezovanje stika z žensko - dokaj težko delo za g33kovske klošarje

«
1
2 3

Orchestra ::

Zadeva je taka; rad bi navezov stik z žensko, mam njeno fonsko pa to, sam ne vem katero smer naj uberem...Naj ji pošlem msg, pa napišem kdo smo pa kaj hočmo, naj zaigram kao da je pomota, pa nekaj nalapam?Rad bi malo zgodbice pa to, po ovinkih bolj v stilu "nothing personal, just business"

Ne vem no, dejte kej predlagat...Looney ti zih kej veš...Umi Turban se mi pa ne da pisat, ker me prsti bolijo

iggy ::

You are asking at the wrong place my mate ;)
Hey, you're fat!

MeGreat ::

Več boš razmišljal, slabše bo

JutriPS3 ::

Kakor vem so na nejcpass maherji za te zadeve>:D

A žensko poznaš ali si kar neko mimoidočo nekje dobil?
Msg ne vem če je ravno dobra varianta....
Mora biti točno ta ali ni važno?
Ker maš kar nekaj tovrstnih posredovalnic online, pa ni vrag da ne bi kaj dobil. En prijatelj je tako spoznal punco in sta še vedno skupaj (je pa res da je povečini folk tam gori bolj obupan, ampak se najde tut dobra "roba", no vsaj ta od prijatelja je precej luštna).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JutriPS3 ()

TESKAn ::

Praš jo, če bi šla na kavo. Resno.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Orchestra ::

-Neki sva se spogledovala, pa sm reku "dost je tega, treba je nardit korak naprej"
...in to je to

Po moje, da ne pije kave...no ja, jst tud ne

Zgodovina sprememb…

iNooby ::

napiši ji spor. al pa idi enostavno do nje pa reči da reta na kavo, mogoče se ona tudi boji naret prvi korak, ponavadi mormo to narejit moški, najbolše da to narediš mogoče ti nebo žal:)
Haters gonna hate...

Marc` ::

Orchestra pol pač reči, če gre na pijačo no...:)) Kava se pač najpogosteje uporablja pri vabilu.
Drugače ji pač napiši, kar res čutiš in ne nekih scen...če ti je všeč ji povej in povabi ven.:8)

TESKAn ::

Ko sva z mojo šla prvič na kavo, sva pila zelen čaj:).

Drugače se pa vprašaj - se hočeš naslednjih nekaj tednov/mescev sekirat, ker je nisi povabil ali jjo vprašaš danes, če bo kaj, bo, čene pa vsaj veš, pri čem si in greš naprej na lov.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Fr33man ::

Načini osvajanja:
- pod 15 letom starosti: pokličeš in prekineš, pokličeš in prekineš,..... čakaš na odziv
- 15 - 18 let pošiljajo sms-e
- 18 in navzgor pokliče se zmenta za drink, al se pa kar na 4 oči zmenta

Mogoče so individualne razlike, sam v glavnem je to to. JUST DO IT:D

iNooby ::

daj si najkice gor, pa ko jo boš htel na pijačo povabit si poglej na tenisko kaj ti piše(JUST DO IT - NIKE)za vzpodbudo;)
Haters gonna hate...

Gr0unD Zer0 ::

bodi ded:D
pussyji zensk ne zanimajo

xabre ::

Prek telefona ne boš nič naredu. Direkt jo vpraši če gre na drink, ne bod preveč glup, pa kar bo pa bo.

@nny ::

Me prou zanima, koliko žensk ste na drink povabili vi žabci , ki se tukaj napihujete in pametnjačite.:D Bolj malo uporabnih nasvetov ste dali.

V glavnem - ne sprašuj po telefonu ampak v živo. Tako te težje zavrne, pa še stvar je bolj osebna. Če bi mene po telefonu vprašal en, ki ga komej poznam, bi imel bolj mal šans. Začni pogovor s čim drugim, pa tud, če ti vreme pade na pamet. In končaj s povabilom na drink.:D
Razpleti malo mrežo okrog njenega kroga, sploh okrog kakšnih frendic. Lahko jim malo namigneš, da ti je ta pa ta všeč. Če ti dajo bonus, si že na tričetrt poti. Ženske se itaq take stvari takoj zmenimo.:P

Good luck!

Icematxyz ::

Drugače pa lahko daš meni številko pa neboš imel več težave.

:D

Senitel ::

Ženske (načeloma >:D) niso zmaji, ki bruhajo ogenj in požrejo vsakega, ki jim pride pred oči. Prej ko se sprijazniš, da se nimaš česa bat in da ni treba, da se ti glas trese in si ves bled ko debatiraš z njo boljše je. :) Pa good luck.

Daedalus ::

In to bi naj bil geekovski forum0:)

Evo, malo teorije - Social Engineering Fundamentals

Z malo vaje - ima da pade:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

TekO ::

Kao da je pomota..ta je dobra, ki pa užge samo v filmih..men bi ble to bruke:D

Čist odvisno koliko jo vidiš. Če jo vidiš usak dan oz pač pogosto se malo splogleduješ z njo in je dobr počakat na pravo priložnost, da jo pač povabš vn na drink. Malo jo tud opazuješ seveda in tako probaš navezat stik/dobit njeno pozornost. ;)

Če jo pa vidš enkrat na mesc je pa pomoje najbolš poslt sms u stilu.. caw BLABLA kako si? js sm ta pa ta.. pa mau nabijas in pač poveš, če bi se dubla na pijači.
Za zgubit nimas _nič_.
Ideas are bulletproof.

Gr0unD Zer0 ::

itaq najhujše kaj se ti lahko zgodi je, da te zavrne.
ob tolkih zenskah na svetu pa to ni neki big deal

steev ::

Pa če je ženska saj malo pametna, bo šla na drink, pa čeprav mogoče noče imeti kake zveze. Ne more te kar tako zavrnt. Razen če ima kerga druzga.
:|

Gr0unD Zer0 ::

dobro no če si ji totalno antipatičen se zna tudi to zgodit:D

Looney ::

Ne vem no, dejte kej predlagat...Looney ti zih kej veš...Umi Turban se mi pa ne da pisat, ker me prsti bolijo


Napačno si si izbral za nasvete... Če pa kaj pametnega izveš se pa priporočam.:8) Jaz ti lahko samo rečem: Poskusi srečo.;)
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

JutriPS3 ::

Kaj ti bi tudi žensko rada?0:)
Al ne?

Looney ::

Ne, to pa ne.:D Mišljeno je bilo nasplošno o navezovanju stikov.
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Slo-One ::

Tisto da nima nič za zgubit ni glih res >:D .

SMS: 0,0x €
Čas zamisli si kolko eni zaslužijo v 5 min>:D .

McHregec ::

No guts. No glory.
Destroyer Of The Worlds.

BigWhale ::

Probi eno tako finto, kot v osnovni soli. Ce ti je bila sosolka vsec, si moral najprej pritegnit njeno pozornost. Torej si ji zabrisal zogo v glavo...

Bob Rock ::

Probi eno tako finto, kot v osnovni soli. Ce ti je bila sosolka vsec, si moral najprej pritegnit njeno pozornost. Torej si ji zabrisal zogo v glavo...


:D :D

ampak zdaj si ze malo starejsi in si lahko bolj konkreten. Stopi do nje in jo direkt vsipaj enkrat okrog kepe.
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

jype ::

Dodatna prednost Bobove metode je še ta, da če slabo ciljaš, ne moreš ponesreči pritegniti pozornosti kakšne druge osebe.

primzx ::

..vaja dela mojstra:D

crazy kure ::

Peles jo na drink pol pa skidaj gače dosta romantike.

Slo-One ::

Reči ji, da bi rad Hardware preveril pa malo Software updejtal. >:D

Looney ::

In upaj, da ne ve kaj je to. (Posledično ne ve kam ciljaš.)
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

JutriPS3 ::

hehe samo pazi da ne pride po sessionu do update hardwera>:D

iNooby ::

pa antivirus inštaliraj(olič)
Haters gonna hate...

DimmniBurek ::

Po moje da bo najbolj impresionirana, če boš prišel do nje, jo zagrabil za rit(zelo močno) in ji reku če gre stabo na drink.
No, grabljenje riti lahko spustiš

Pomoje da bo ženska cenla to da imaš jaja da jo prideš tako direktno vprašat. Nevem če majo rade mačke ki hodjo okrog vrele kaše. Al kukrkoli se že reče...
There Is No Stronger Drug Than Reality

Looney ::

Jaz bi ti eno primazala, če bi mi to naredil. (Zelo močno.);)
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Tic ::

Looney, ko boš odrasla, boš drugače mislila. :))
persona civitas ;>

Looney ::

O tem ne bom spremenila mnenja. Mogoče bom samo bolj usekala.:P
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Tic ::

Nebi bil tako prepričan.
persona civitas ;>

JutriPS3 ::

ko boš stara in zgubana ter s celulitom boš verjetno še vesela da te kdo mlajši zagrabi za rit>:D

DimmniBurek ::

Dobro, tisto z ritjo je bla šala, oz. prikaz tega da je direktno najboljše. Res ni treba bejb okol grabit za riti. Lahko da imajo kako omarico s sabo:D
There Is No Stronger Drug Than Reality

glinik ::

Razširi novico, da si zadel na LOTU :D :D :D Boš takoj pozabil nanjo :D

Šalo na stran. Najbližja pot do cilja ne direktna ... :)

Probaj ugotovit kje se ciljna oseba giblje. Kar slučajno se bosta videvala precej pogosto, kakošno naključje ... :D

Saj veš kaj se reče, ko se z nekom 3x na dan srečaš, greš na pijačo >:D

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: glinik ()

lambda ::

Ja, da ga obtoži zalezovanja :D

Gr0unD Zer0 ::

saj nismo v ameriki:D


ali bomo počasi res na nivoju teh runkeljnov?:\

lambda ::

Ne vem no, jst sm do nedavnega zmer dost mencal, teoriziral, planiral, pa od tega ni blo drugega kot en velik NIČ, z vsemi puncami, ki so mi ble všeč, sem ponavadi dobil čist preveč prijateljski odnos in je že mene minilo, da bi imel karkoli več z njimi, kaj šele njih. Pa se mi zdi, da zgledam čist povprečno, sem dokaj gobčen in razgledan, tko da mi ni problem pri podobno zgovorni punci z njo govorit celo popoldne, pa ne bo niti enkrat omenjen računalnik, avti in razne oh-in-sploh moške teme ... in kljub vsemu, brez direktnosti nikol ni šlo.
Važno je, da nekak zbereš pogum, povabiš punco direkt na eno kavo/pijačo, če jo kje vidiš al pa tud po telefonu če je treba, v primeru, da bo sprejela, in če nisi res čistokrven geek, bo pogovor stekel brez problema potem pa kaj hitro vidiš, ali jo zanimaš oz. če sta sploh za skup. Nato pa najboljš, da ji poveš direkt, da ti je všeč in če je kokr tolk normalna ti bo iskreno odgovorila, zgubit itak nimaš kj. OK, da ne bom preveč pameten, jst sm to naredil do sedaj samo pri eni in to pri taki, da si v sanjah ne bi mislil, da bo isto povedala kontra in se zdj super ujameva. Mogoče sm imel samo srečo, je pa to definitivno najlažje narest pri taki, ki jo prej poznaš mogoče mesec ali dva, ne pa nekaj let.

Da citiram Senitela:
Ženske (načeloma >:D) niso zmaji, ki bruhajo ogenj in požrejo vsakega, ki jim pride pred oči. Prej ko se sprijazniš, da se nimaš česa bat in da ni treba, da se ti glas trese in si ves bled ko debatiraš z njo boljše je.


Je pa težko, če nisi dost samozavesten, priznam ...

nevone ::

>Je pa težko, če nisi dost samozavesten, priznam ...

Nekaterim ženskam so tudi manj samozavestni všeč. Samo moraš upoštevet, to da nisi samozavesten in ne smeš tega skrivat pod kakšno krinko. Ker če nisi samozavesten, punca pa hoče takšnega, ki je, potem bo slej ko prej to postala v ovira.

Torej, prikrivanje značaja se lahko obnese samo za kakšne avanture, za resno zvezo je pa bolje, da se pokažeš tak kot si.

Seveda pa so za vzpostavitev prvega kontakt razne manjše finte povsem koristne.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Looney ::

Akhm... a ni to rahlo nemogoče? Skrivati, da nisi samozavesten?:P
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

kixs ::

Odvisno od situacije, ane?

kixs ::

Glede na to, da se odpiratelj teme ze nekaj casa ni javil, samo upam, da ni naredil kaj nepremisljenega 8-O

Sicer, da je tule vprasal za pomoc ni nic narobe, saj nas je veliko geekov, ki smo tezave resili :P

Napisal je bore malo, najbolj pomembno pa se mi zdi kako je dobil njeno telefonsko, ali te sploh pozna, itd.

Nekoga klicat ali posiljat sms, ki te ne pozna je prakticno obsojeno na neuspeh!

Torej, najprej naredit tako, da se spoznata, potem pa povabilo na pijacko in naprej.

Nekaterih stvari ne smes preskocit!

lp
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako pristopiti do "nepoznane" punce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5512117 (8947) napsy

Kako postati punci, ženski všeč? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34684676 (76743) bluefish
»

Kako začeti pogovor ?! (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
56858137 (36659) strictom
»

Težave s punco (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
958314 (4903) vrtnyka

Več podobnih tem