» »

ukradena roba

ukradena roba

alesrosina ::

Hmnja, zdele sm zlo jezn .... ker so mi lihkar iz avta spizdil avtoradio in to valda ravn takrt, k se je fotr pelu z avtom (mene ni blo zravn) in on ne zna uporablat radia in ne daje ploščice dol ...
Zdej me pa sam zanima, kje naj iscem oz. kje se najveckrat prodaja taka ukradena roba, da jst to probam dobit nazaj ... Sicer sam avtoradio ni bil nevem kaj (najcenejsi za 30 jurijev cd player), tko da predvidevam da so ga spizdil ksni đanksi ....
Sicer fotru ne vrjamem cist, sam on prav da je avto zaklenu in da je bil tud pol zaklenen, nobena sipa razbita al pa kej .... ne vem, sumljiva zadeva.

anyway, se opravicujem za ksne kletvice izrecene tukile, sam nism lih dobre volje ... ;((

kajzer ::

Težko boš pršu nazaj do radia. S katerga avta so ti ga pa ukradli? :\

Tilen ::

fotr ga prodal mogoce? >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

AndrejS ::

Meni pa ni jasno kako so mu lahko ukradli radio medtem ko se je on pelal ? Menda je bil lopov neviden. Radio boš težko dobil nazaj, morda če poznaš koga ki radie krade, in ta ga bo poceni nazaj prodal. Ena možnost pa je da tipa dobijo in mu zaplenijo ukradeno robo. Tako da je najbolje sporočit na policijo. Na policiji pa imajo vsake tolko čase licitacijo ukradene robe. Se pravi če ne najdejo lastnika v določenem času potem robo prodajo.

Tilen ::

LOL tisto da se je pelalin da so mu vkradnli ni misleno dobesedno8-O . Pac da je foter vzel avto in sal ne vem v trgovino. Pelal se je ivn.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

misso ::

Kolegu so mu ukradli avtoradijo pol se je kupoval novi radio(pod drugo roko, ukradenga) je pa kupil svojega :8) , ne vprašite kaj je naredu s tem preprodajalcem(malo je padalo). Tako malo povpraši okoli da kupuješ radijo na cd(tvoja ferma) in mu reč da je lahko ukraden >:D. Lahko se zgodi da boš svojga dobil ali pač ne.

alesrosina ::

ja tako nekako, fotr se je odpelu u stacuno po nakupih. Ni to blo med vozno, hehe :D
Sej mislm da je sou zdele fotr na polcijo to prjavt, neki je tečn k svina (okej, sej jst sm tud) - mah sej jebesh, zdej sm se ze mal umiril, sam ce dobim unga modela k je to naredu ... fak, polomu bi ga totalno.
hmnja, sej lih to ne vem kje naj povprasam, se nikol nism kupvau ukradene robe in tud nikol ne mislm ....

Zgodovina sprememb…

zvitorepec ::

Naj te malo "potolazim" :P: meni so tudi ukradli radio iz avta pred nekaj leti in jih prav nic ni motilo, da sem imel ploscico s sabo - ploscico se vedno imam, radia pa nikoli nisem dobil nazaj.
Mi je pa kriminalist rekel, naj niti ne upam prevec. Potem pa je se dodal, ko je zvedel kje sem doma (Ig), da itak vsi vemo kdo so storilci in naj kar sam obracunam z njimi 8-O!!?? Me je takrat kar fajn pogrelo, ker se pac nikoli ne druzim s kaksnimi sumljivimi tipi in se nikoli nisem nicesar ukradel, on mi pa predlaga naj se grem "Renegade" 8-).

ˇ/~::::::::::^::
/ /`--´
/_/

0:) >:D
HOWGH!

Zgodovina sprememb…

Tody ::

LOL, ja men so tud spizdl radio, sicer so sfukal obe ključavnice in tud vrata so bila odprta, tko da vemo kako je bila zadeva ukradena. Radio je bil zakodiran če si ga dal vn iz elektrike. Na policiji so vzel serijsko številko pa rekl da včasih pridejo kje pa pač da majo v bazi. Sicer so mi modeli najdl tko po 3 mesecih mobitel tko da sem mislil da ga bom mogoče dobil nazaj... no such luck... Sicer sem pa imel kasko in sem dobil 45 K sit za radio ki je bil 70 k .... Mogoče tudi ni slabo it na na kako bolho al pa kak mobisux tm so pomoje bolj taki sumljivi tipit, ker ni tako triger happy moderatorjev....

alesrosina ::

hm, no zdele sm mal bl pogledu avto in opazu da so ubistvu sfukana vrata pod klucavnco - ocitno je pod klucavnco sam sraufncigr porinu in odklenu. Tko da bodo se dodatni stroski .... kasko pa bl dvomim, avto je str 15 let, kasko je samo da ce ga ukradejo ... Eh, sej se mi ne gre tolk za radio, ker je bil ubistvu pocen, ampak princip, pa ker mam zdej sam se tezave. Jebesh. Na bolhi sm ze gledal in tud bom spremljal, sam dvomim da bi to bil kdo, k bi pol to prodaju prek bolhe ...

darh ::

Ko ga dobiš, povej.. ga bomo skupej tepli.
Excuses are useless! Results are priceless!

Stampl ::

danes pa res kradejo vse zivo...........mi imamo cd-radio v avtu sm nikol nejemljemo vn sprednje ploscice razen ko smo bili na morju
pa predlagam da jih tepete z remelni takimi 50-70 cm dolgi pa po moznosti 4 oglati>:D >:D >:D
pa velik srece

BigWhale ::

Zato imas v avtu en tak radio, ki ze na dalec zgleda kot da bo razpadel... ;) Bolje to, kot pa da se vozis z radiem okrog katerega je avto... :P

Yohan del Sud ::

Ali, pa če grem še korak delje, ni avtoradia spljoh, slušalke v uhah od walkmena... (pa ne da bi koga zjebaval, tak se vsak jutr jst pelem v službo, ni praktično, je pa varno...)
www.strancar.com

Gandalfar ::

slusalke v usesih .. zelo varno ja :>

Doman ::

lusalke v usesih .. zelo varno ja :>


pa to sploh lahko vozi normalno?


No moj bratranc je mel pa avto vreden 50k, en kadet ka se je skor raspadu notr pa radio za 200k pa zvočniki za 50k tko da bl vredna avtoakustika kot sam avto :D

TribesMan ::

Hmmm moj kolega ma unota, ki je bil okoli 400kSIT... no avtoakustike ma pa za ene 700k notr... tud doma pred hišo se ga ne upa pustit :D

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Yohan del Sud ::

Varno je v mojem primeru preširok pojem. ;)

Sej ga nimam preveč naglas. In verjetno, ko se ustavim pred semaforjem, mi ne bo nihče prislonil pištole na glavo in dejal "giime your slušalke you mofo"...
www.strancar.com

sketch ::

Yohan bi te pa znal ustaviti gospod policist in od tebe zahtevati vozniško... za nekaj časa... :)

lp
s.
Adapt and overcome.

Tilen ::

In ce mu jaz recem da so bile slusalke od mobilnega telefona? Kako so potem slusalke od mobilnega telefona dovoljene od tega pa naj nebi bile kot ti pravis?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Mavrik ::

Zakaj slušalke nebi bile dovoljene, navadni avtoradio pa? V čem je dejanska razlika?
The truth is rarely pure and never simple.

Tilen ::

mavrik ti si pa zdaj cist mimo...
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

TribesMan ::

Mavrik slušalke te popolnoma zvočno izolirajo. V ZVP pa je nek člen ki pravi da je uporaba kakršnihkoli naprav, ki bi omejevale gibalno, vidno ali slišno sposobnost, prepovedana... Tudi avtoradio posušat pri velikih glasnostih je prepovedano...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Tilen ::

Hmmmm? Nam je instruktor rekel v primeru da te ustavi policist in zahetva kazen, ker si med voznjo uporabljal napravo za prostorocno telefoniranje (slusalke) se mulahko samo smejes in poves da se bos pritozil. Ker to lahko imas. Glede discmana in tega pa ne vem...
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

TribesMan ::

Pri telefonu je slušalka samo ena... pri discmanu pa sta dve... bistvena razlika.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

iso2000 ::

Jaz sem tudi proti uporabi slušalk v avtu, vendar če dobro pomislim ob uporabi slušalk odprtega tipa in pri srednjih glasnostih slišiš okolico bolje, kot ob glasnejšem poslušanju avtoradia. Slušalke pa imam v mislih neke srednje velikosti, ki ti pokrijejo uho, vendar ga ne objamejo v stilu Sennheiser PX100.

Ziga Dolhar ::

Hmmm ... ob SE telefonu sem dobil dve "slušalki".

Sicer pa je o tem govoril Sergio v svojem članku o bluetoothu oz. slušalki (jabra?), le da je šlo tam za model, ki pokriva le en uhelj.
https://dolhar.si/

poweroff ::

Hmm, tudi slušalke od mobilnega telefona so prepovedane. Prostoročno telefoniranje pomeni, da imaš notri napravo za prostoročno telefoniranje (saj veste kaj mislim). Kolega je plačal kazen, ker je uporabljal slušalke.
sudo poweroff

SodVina ::

Slisal sem anekdoto, ko je tip napisal listek na sipo "V avtu ni avtoradia", da mu pac nebi vlamljali, potem pa ko pride nazaj, pa avta nikjer, na tleh pa listek: "ne sekiraj se, ga bomo ze mi vgradili"

sicer ne vem tocno, komu se je to zgodilo, ce kdo ve, naj se javi

Tody ::

Ja, baje da brezročno telefoniranje pomeni da imate v AVTU vgrajen mikrofon in zvočnik... in če nisi lih bogataš, da daš kako super zadveo je vse skupaj dosti neuporabno saj šumi okolice dostikrat, preglasijo tvoj govor...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prostoročno telefoniranje

Oddelek: Na cesti
486121 (3854) MuadDib
»

Daljinec na volanu

Oddelek: Na cesti
71929 (1607) Nummy
»

Avtoradio in USB kluček

Oddelek: Zvok in slika
145248 (4969) Infinity
»

prostoročno telefoniranje z žično slušalko legalno/ilegalno ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
52030 (1945) popster
»

Zaščita za cd avtoradio

Oddelek: Na cesti
291758 (1393) Dr_M

Več podobnih tem