» »

Nadzorna kamera, brezžično!

Nadzorna kamera, brezžično!

yapka ::

Zanima me, kaj bi lahko uporabil za brezžičen prenos signala iz nadzorne kamere in pa seveda kakšno kamero bi uporabil?. Sistem bi potreboval za opazovanje dogajanje v hlevu. Žični prenos mi ne ustreza, ker je vmes preveč preprek. Poskusil sem že z nekimi majhnimi kamerami, ki že imajo vgrajene brezžične oddajnike, samo se ni obneslo. Te so predvsem mišljene za nadzorovanje na majhne razdalje in da je vmes kvečjemu ena stena. V mojem primeru je razdalja cca. 100m, signal pa bi potoval iz notranjosti hleva v hišo. Aja, pa financ ministra je treba upoštevat!;)

Matev ::

a to bi bilo za kak realiti šov
štala2

LuGi ::

http://www.dealextreme.com/details.dx/s... preko wifi nebi smel imeti problemov če bi postavil se kaksen AP vmes

yapka ::

Reality šov?! Hja - mogoče bi pa lahko konkuriral vsej tej poplavi tovrstnih oddaj. Včasih se živali znajo lepše obnašat, kot pa osebki.
Prej sem pozabil dopisat, da je če je možno da je slika ''tekoča'', da ni tako kot pri nekaterih nadzornih kamerah, ko ti pošiljajo sličice. Ker tu je pomembno, da se vidi kako se žival obnaša. Kolikor sem že imel možnost videt delovanje IP kamer, te niso omogočale.

Tear_DR0P ::

boš moral kaj več povedat o situaciji, v katero vgrajuješ reči. WiFi signal je dost občutljiv na motnje iz okolice, kakšni težki delovni stroji (puhalnik, krožna žaga,...). za tekoč signal pa tako ali tako bolje da se izprsiš za kakšne semi profi kamere in povezavo z BNC kablovjem
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nadzorna kamera (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6724613 (5116) refosk
»

Ojačevalnik wifi signala

Oddelek: Kaj kupiti
4118232 (6041) Robert
»

Videonadzor kako in kaj? (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
5012841 (9192) starfotr
»

Domači videonadzorni sistem z pomočjo spletnih kamer

Oddelek: Zvok in slika
133863 (2022) Pesimist
»

Podaljšanje wireless omrežja

Oddelek: Pomoč in nasveti
51731 (1602) 5er-->

Več podobnih tem