» »

Kateri DVD/Divx predvajalnik?

Kateri DVD/Divx predvajalnik?

odklop ::

Pozdrav vsem!
Časovno ne utegnem brati vseh člankov, komentarjev, mnenj zato vas prosim kateri divx predvajalnik naj kupim:
YAMADA 6700
XORO DVD DivX, HSD 415
DVD/DIVX predvajalnik Philips DVP3010
DVD/DivX Predvajalnik Gorenje 2805X
Pioneer DV-380-S/K
DVD PREDVAJALNIK JVC XV-N316SEV
----- (PRIPOROČILA)
V glavnem da predvaja divx z slo podnapisi,da je nadgradljiv ....
Hvala za trud!

samo112 ::

Js mam yamado 6700 in morm reč da za svojih 14.000sit lavfa zlo dobro, brez problemov s podnapisi in čemer koli.....

Alec999 ::

Na tvojem mestu bi od nastetih samo tele 3 gledal:
YAMADA 6700 (MTK procesor, odlicna underground podpora)
XORO HSD 415 (ESS procesor, ze v originalu 40px fonti v najnovejsem original firmwaru, VGA izhod)
Gorenje 2805X (ESS procesor, zanimiv predvajalnik narejen v Turciji, underground 32px velikost fontov na transparentni podlagi )

Ostalih nastetih sploh nebi kupoval npr. Philips DVP3010 sploh nima underground podpore razen na hiter narjenih crk za Grke ...

P.S.
V Franciji dobis Höher T 078 kopija Gorenja za 49€ :)
V Italji pa Autovox axdvx 05s za 39€, mal drugacen izgled (izta tovarna) ampak notr ima pa izti stuff kot Gorenje.

Lp,
Alec999

d0rK ::

Ok, med Xoro in Yamado...Katerega izbrati?! Morda obstaja se kaksna boljsa izbira tja do, 50.000 Sit?

Te dni je trg tako preplavljen s temi playerji, da se clovk takoj izgubi :(.



Zelim si samo lepe slike, podpora šumnikom v podnapisih, predvajanje DVDjev in DivXov in pa zanesljivost.

Alec999 ::

Izpostavu bi se en predvajalnik Quadro 705 in 707 vec o njem TUKAJ.

Drgac sem pozabu napisat XORO HSD 415 in Gorenje 2805X NE podpirata QPEL filmov. Za Xorota 415 vem da podpira NeroDigital.
Sth. to think about.

d0rK ::

Jao Alec no =)....Dej povej direkt. Kater player nej kupim? Nagibam se k Xoro-tu 415.

Alec999 ::

Hehe nemorem ti rect ta je dober, ker imajo vsi svoje napake. Do sedaj se je se najbolje izkazal Xbox :D

Jst sem pac prebral use teme od Divx predvajalnikov na tej strani in vsi imajo taksne in drugacne probleme, ko pride do predvajanja Divx, Xvid filmov :D

Drgac cene vseh teh predvajalnikov so od 12-15 000 Sit tko da najbols, da ga kupis in sprobas.
Vsaka oseba je drugacna in ga bojo motile cisto druge stvari. Enim ni usec, da ne predvaja WMA, drugim da nima QPEL, pol nekaterim izginjajo podnapisi (MTK), pri ESS je velikost imen v menuju omejena na 10 crk, drugim daljinec ni usec, ker ga je treba usmeriti v predvajalnik, visina crk na ekranu je prevelika in se in se.

Ce bi gledal izkjucno ESS predvajalnike s katerimi imam najvec izkusenj, potem bi izbral Xoro 415.

Lp,
Alec999

odklop ::

Jaz sem nabavil Xoro 415!
Sem ga nadgradil na zadnji uradni upgrade in zaenkrat sem zadovoljen!
Zaenkrat prebavlja vse kar mu dam!
V kratkem bom pa kupil še en divx in seicer Sony DVP-NS32 !

d0rK ::

Ok, danes grem po Xoro-ta.


Odklop, kako pa da bos kupil nato se Sonyja? V cem je boljsi?

odklop ::

d0rK
K Sony-jevi TV, VIDEU, ZVOČNIKIH, OJAČEVALCU, paše tudi Sony dvd-divx predvajalnik!
Čeprav v primerjavi z ostalimi dvd divx ponuja manj!

Sony me zaenkrat še ni razočaral!

Wox ::

Mi imamo doma Xoro 415 in pa Pioneer DV-575. Nisem še naletel na zadevo, ki bi jo en predvajal, drug pa ne. Se je pa Xoro po nekje 9. mescih pokvaril (pogonski mehanizem) in zdaj čakam servis, da mi javijo kako in kaj. Drugače pa je Xoro proti Pioneerju en kup cenene plastike. Zvoki pri odpiranju pladnja niso kaj prida prepričljivi in sam mehanski in transportni mehanizem je bolj bogi kot ne. Pri Pioneerju pa imam občutek, da bo zadeva delala še kar nekaj let. Sicer pa ga uporabljam tudi za kaj drugega, kot samo za divx/xvid filme. Je pa Pioneer malo dražji. Tako da, če kaniš zadevo uporabljat še za kakšno predvajanje DVD, SACD, DVD-A in želiš imeti zadevo dalj časa, ti priporočam Pioneerja. Sicer pa pri teh Yakumo, Yamada itd. itak nimaš kaj dosti razmišljat ker je to potrošniška roba. Ko greš kupit mleko pa jogurt si mimogrede še eno Yamado daš v voziček.
Commodore 64

d0rK ::

Lih k kupm player, pridm u pisarno in vidm tvoj reply! No ja, bom ga uporablu dokler bo laufou.
Dokler mi bo spilu DVDje pa DivXe bo kul.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

Wox ::

Ne sekiraj se. Sej je dober, pa ni rečeno da se bo tebi tudi pokvaril. Ampak za ta denar tudi ne moreš pričakovat trpežnost in robustnost. Itak se zadeve na področju divx/xvid hitro spreminjajo in vprašanje je, kaj bo čez leto dni aktualno. Tako da če si kupil zadevo samo in le za divx/xvid si kupil zelo dobro zadevo, ker v tem primeru se ti ne splača dajat kaj več denarja za player, ker bo zadeva kar hitro zastarela.
Commodore 64

d0rK ::

Joj bostjan, un "jeb se" je biu itaq v sali napisan....Nubene potrebe ni blo da si editieou moj post.


Zadeva je sledeca....Od uceri sm do dons pogledu 8 delov Lost-a in vse spila fine and dandy.
Upam da mi bo player drzal kako leto ali dve,nato imam pa tako ali tako nacrte za veliko drazji in bolj sofisticiran hisni kino.

Stepni Volk ::

Tovrstna tema za debato obstaja: [DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave

Kot tudi specifične teme o posameznih predvajalnikih, poglej si INFO temo: mini KAZALO oddelka Zvok in Slika.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divXvid] Gorenje predvajalniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14133368 (7199) copkacopi
»

[divXvid] Xoro predvajalniki (strani: 1 2 3 439 40 41 42 )

Oddelek: Zvok in slika
2059225426 (35932) fr33sat
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724305 (8919) bizi72

Kateri dvd, dvix player kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
121490 (1271) Stepni Volk
»

Kateri Divx predvajalnik kupiti svojim staršem?

Oddelek: Kaj kupiti
152509 (2071) Yossarian

Več podobnih tem