» »

Smo Slovenci nestrpni?

Smo Slovenci nestrpni?

1
2
»

CCfly ::

Jaz sem ponosnih Slovenov sin.

Je tako bolje ?

Poldi112 ::

Dr_M, kdo te je oznacil za nestrpnega ker si slovenec ???

Thomas ::

Mislim, da z DNA analizo ne bi mogli ugotoviti kaj dosti Slovanstva. Lahko bi odkrili pa staroselstvo. Ker staroselske kosti bi tukaj lahko našli, Slovanskih za primerjavo pa nikjer. Težko vsaj.

Kako daleč je v žlahti z mano Putin? Je bližje kot Španski kralj? Ali pa Arnold ki je šel za guvernerja? Kako daleč smo si s Srbi ali s Hrvati? Kako daleč so si oni med sabo? Koliko Slovenske krvi je Bosni in njihove tukaj? (Pa ne iz sedanjega, pač pa prejšnjih časov). Koliko so Kranjski janičarji oplodili Turkinj?

Po teh analizah crkne še tisti najbolj benigni nacionalizem:

> Jaz sem ponosnih Slovenov sin.

To ti misliš. Lahko da si, lahko da nisi. Ne si predstavljat zadeve preveč preprosto po Jurčiču in Levstiku, ki sta bila oba tepčka iz 19. stoletja - gledano od danes (ko je lažje biti pameten) nazaj.

Kakšen genetski pečat so pustili (največ Nemški in Madžarski) fevdalci na naših tleh s svojo precejšnjo aktivnostjo med tlačankami?

Ponosni Slovenec si lahko, ampak to ti brezmadežne Slovenske biologije ne garantira!

Belci naše pasme so že vsaj 10000 let tukaj v Evropi. Svoje seme so pa sejali zelo nepredvidljivo - ves ta čas!
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Dr_M ::

Poldi112: ti in tvoji somisljeniki.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

CCfly ::

Kdo pa govori o brezmadežni genetski kodi. Samo razmisli iz kje izvira večina narodov v Evropi.

Poldi112 ::

Dr_M, jaz nisem rekel da si nestrpen zato ker si slovenec. Razen ko sem rekel da smo slovenci nestrpni. Kar pa pomeni vecina. In ce se sam tu notri vidis imas verjetno razlog. Podobno kot ce naprimer recemo, da smo slovenci veren narod. To pomeni da je vecina verna. Ne da smo tebe oznacili za vernika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Trend naraščanja podpore desnici v Evropi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
854511 (4511) jype
»

Trenja - DŽAMIJA:)?? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Problemi človeštva
60732576 (24982) kuglvinkl
»

Nestrpnost v Sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
1017713 (6355) jype

Več podobnih tem