» »

Si želite živeti 450 let?

Si želite živeti 450 let?

matsed ::

Na internetu je šokantna stran, kjer avtor trdi, da je izumil sredstvo, ki te naredi NESMRTNEGA.

Kar je najbolj zanimivo, je to, da ti tega sploh ne skuša prodati, temveč ti pove, kako stvar izdelati sam... če se ti pa ne da, ti pošlje brezplačno po pošti.

Oglejte si stran in mi povejte vaše mnenje. Če je vse skupaj trik, zakaj? Kakšne koristi bi imel avtor?

Sicer pa... deluje zelo logično!

Alexchiu

undefined ::

Matsed, raje nam ti povej, kaj imaš TI od tega...

http://www.alexchiu.com/affiliates/clic...matsed ?? :)

mile ::

:D

matsed ::

Brezplačne stvari na vsakih... mislim da 80 klikov. Ampak ni to bistveno, sem eden redkih, ki se mu ni dalo čakat 2 dni, da naberem 80 klikov in dobim zastonj in sem naroču s kreditno kartico.

Zanima me vaše mnenje...

M.

BadB0y ::

matsed:
nam bos ti iz prve roke znau povedat ce bos nesmrten :)

undefined ::

> Brezplačne stvari na vsakih... mislim da 80 klikov. Ampak ni to bistveno

Je bistveno in to zelo, ker v tem primeru je to spam. :)

matsed ::

Sam osebno ne verjamem v nesmrtnost s temi magneti.

Verjamem pa, da ti lahko pomaga, da te lahko izboljša.

Za tiste, ki nocete klikniti na moj link, za ogled strani kliknite

http://www.alexchiu.com/

Res mi ni bistveno.

Me pa fascinira, kako veliko veste, brez da bi sploh obiskali stran.

M.

Matek ::

Me pa fascinira, kako veliko veste, brez da bi sploh obiskali stran.

Mja, ne vem, sam bi pričakoval, da bo taka stvar ko/če bo izumljena v vseh časopisih in na TV, ne verjamem pa eni temi nekoga, ki se je ravnokar registriral in odprl samo to temo, poleg tega pa podal še link, v katerem je njegov nick.

Call me weird >:D .

Mimogrede, niti prvi link, niti http://www.alexchiu.com (meni) ne delata.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

undefined ::

> Me pa fascinira, kako veliko veste, brez da bi sploh obiskali stran.

Morda še nisi uspel prebrat s čim se ta stran sploh ukvarja.

Drugače pa mislim, da se bodo kmalu še začeli pojavljati linki v smislu "Enlarge your penis today!". :D

Double_J ::

Matsed, ti bongo.:D

Mi imamo tamle pod Znanost in tehnologija že temo PROTOKOL. Bomo že zaradi tistega zastonj nesmrtni. Kdo rabi še eno nesmrtnost?

Pa še nevarno je.:D

Watch out for the polarities. If you put the rings on with the wrong polarity, you could get sick within hours!

Double_J ::

Madona kakšni fetiši, vkljenjevanje nožnih prstov8-O Abotno!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

undefined ::

Da ne bi nasedal, fantje. Tole je le promocija za internetno služenje denarja - SPAM! Ne boš zbolel, pa tud nesmrtnik ne boš postal. Če bi bilo res kaj na tem, bi o tem že poročali časopisi in TV programi, kot je napisal MMM. Če pa bi se šlo za skrito vladno odkritje, pa se tudi ne bi izvedelo kar tako. Skratka, bullshit. Razen če tudi verjamete v tisto večanje penisa, potem pa je to druga zgodba. :)

Double_J ::

Iceman, ja ne a res. Sem malo še bral na tisti strani in videl, da ima tip cel kup različnih neslanosti. Podobnih kot je tale.:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

Double_J ::

Mene bo kap.:D

Lep pozdrav. Sem 24-letni Alan iz ... Želim se vam samo zahvaliti za te čudovite vaje s katerimi sem vzgojil 22-centimetrsko pošast.

undefined ::

Lep pozdrav. Sem 39-letni Žorž iz ... Želim se vam samo zahvaliti za te čudovite nasvete o nesmrtnosti, s pomočjo katerih mi je do danes uspešno uspelo preživeti brez večjih preglavic. >:D

Tr0n ::

Hmm, bealted?

Xgeneration ::

Jaz bi tako stvar(ki te naredi nesmrtnega) uporabil le, če bi jo uporabili vsi. Ne bi rad potem gledal, kako umirajo moji kolegi in prijateljice pa še njihovi otroci, vnuki...

Aspirinix ::

Grozljivo kaj vse bi potem moral doživeti. Zamisli si Thomasa, ki 450 let nabira info in znanje.>:D

undefined ::

> Zamisli si Thomasa, ki 450 let nabira info in znanje.

A misliš, da bi v tem času kaj spremenil mnenje, al bi bil celih 400 let enako trmast? :D

OrkAA ::

IceMan: tebi nakup (izdelavo) teh magnetov vsekakor odsvetujem... >:D >:D

speed machine ::

Become a vampire and you will live forever. >:D
Dej ga ne lomt no. Kakih 450 let neki. (tuki bi blo zanimivo vprasanje zakaj glih taksna stevilka:)) )
Jz pa prodajam posebno vrsto trave, ki sem jo sam vzgojil. Jo jes en mesec in lahko letis. 5k na kilogram.:D Zanima koga?

Yohan del Sud ::

Mene je sram. :8) Dejansko sem kliknil na link s prve. 8-O :8) Ampak bilo je po nesreči. :\ Zihr. :8)

Ok. Rabil sem pa točno 10s, da sem ugotovil, da je čisti BS. :D

Yohan del Sud ::

Speed M. Cena izgleda načeloma v redu, ampak valute nisi napisal. ZS? 8-O :D 8-O

matsed ::

Vse skupaj je po pricakovanjih popolnoma brezveze.

Sicer so neki efekti... cutis neko elektriko, ki ti siba po rokah in nogah, ampak na dolgi rok ni kakih drasticnih sprememb.

Ima kdo kake drugacne izkusnje :)

M.

iskra ::

Please consult your doctor if you have a heart problem or if you are pregnant before using this device.

WTF?? Kaj majo magneti veze z zdravniki?

I am not one of those stupid moron who don't know what I am doing. I know about FDA. FDA raids hundreds of small businesses every year that deal with alternative medicine or therapy. They take away your computer, seize your $200,000 inventory, and drive your company totally out of business in no time if they ever approach you. My prices are very low and reasonable. One phone call to the FDA by an unsatisfied customer then I'm in BIG trouble. The reason why I insist on publicizing the Eternal Life Device is because this really works!! This is the most incredible medicine in the world! I have to publicize it just for the sake of it! I have no choice but be brave and face the danger and laughter! So please don't email me insults. If I don't deserve your belief, at least I deserve your respect. If you are not satisfied with the products, you have 90 days to refund them. I believe that I can earn more money by selling "How to make one million dollars in one month" report. Why should I sell a device which is believed to allow eternal life? This is a very risky business, and most people don't believe me. There is a good reason why I am doing all this. BECAUSE IT WORKS!!! Isn't that cool? I'm selling eternal life right off of internet. If you want it, get it now! If you don't, its cool too! If you think I'm crazy, email rave@feist.com, or Michael RAZOR@msn.com, or Dorothy dorothy@jps.net. They are users of my devices, and they will tell you the truth!

Grem stavit, da so gesla za tiste tri e-mail naslove na koncu identična, if u know what i mean ... :\

Murat in Jose bi to stran komentirala kot: "KRNEKIIIII"

iskra ::

Pa še ta izjava, s katero moraš soglašati preden karkoli naročiš: Yes, I would like to try the Eternal Life Device(s). I understand that the inventor, Alex Chiu, guarantees me that if I am not satisfied with the Eternal Life Device for any reason, I am allowed to get a full refund within 90 days. Se pravi, da bom v 90ih dneh vedel, če sem nesmrten :D :D :D :D

Ajow, 5 metru drow ...

Vikking ::

kakšen nateg! pa ne da verjamete no... pol majo pa prav tisti k pravjo da smo slovenci naiven narod!

Gandalfar ::

PrimozR ::

Mislm da je matsed vrgu zlo smešno kost za glodanje:D

ABX ::

Poglejte formu.

Za crknit od smeha. :)

Does the rings and foot brace fix your teeth straight?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

PrimozR ::

:)) :)) :)) Huda. Morm pol ubavt, če ravnata.

Brane2 ::

AlexChiu je znan jebiveter na netu in s temi svojimi magnetki je postal "slaven".

Te njegove reklame sem nasel na netu ze 8 let nazaj.

Da ne bi kdo slucajno kaj investiral v ta crap... :\

mchaber ::

Moram reč, da sem kupu to stvar in deluje! Do sedaj nisem niti enkrat umrl.>:D
.

Tilen ::

LOL jaz pa brez tega nisem tut še umrl :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

CaqKa ::

meni se zdi zadeva za v ložo zato sem jo premaknil.
lp

bezerk@work ::

stupid

Zgodovina sprememb…

mchaber ::

Sem pozabu napisat. Zraven je seveda garancija, vendar jo lahko uveljavi le uporabnik tega izdelka, če izdelek neha delovati.Get it?>:D
.

Caligula ::

Masted, ti kdaj stopis tudi do vedezevalca? Cisto tako vprasam. Ker mamo se eno fajn temu v lozi, ki bi ti bla pisana na kozo :D

sketch ::

Fantje, ostanite na temi pa malo prisparajte zbadljivke - za kaksno debato, ko jih boste res rabili. Ker tema hitro degenerira.

Hvala,
s.
Adapt and overcome.

Avenger ::

--- HEAL THE HANDICAPS. (blind, deaf, dumb) :D

Khm, khm... oglasi:
Prodaja se BMW 530i, letnik 2003, 12.000 kilometrov, nepoškodovan, kot nov, cena 1,500.000 SIT.

19 letna punca, prijetnega videza, 92-60-90, udeleženka Hawaiian tropic, išče resnega, umirjenega fanta, za skupno preživljanje prostega časa.

Prstani za nesmrtnost, ki ozdravijo invalidnost, hemeroide, bebavost in ošpice, 40.000.


Tele ponudbe imajo eno skupno stvar, predobre so, da bi bile resnične. Jaz na kilometer zavoham bulšit, čist enostavno je, pri normalni robi, če cena bistveno odstopa navzdol od povprečja na trgu, je gotovo nek nateg. Če ti nekdo obljublja neverjetne zadeve, po možnosti vse kar se je možno spomnit, nek čudežen strojček, ki reši vse tvoje probleme z zdravjem in to prvič prebereš na eni .com strani... hehe, mislm, jaz sem vedu da je bulšit še predno sem kliknu.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Citati, ki vam kaj pomenijo (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
22652121 (2691) yansek
»

Everetova interpretacija QM

Oddelek: Znanost in tehnologija
161235 (990) Saladin
»

Encarta prek MSNja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
8410211 (7695) Dragi
»

Poglejte to tehnologijo? Want eternal life?

Oddelek: Loža
292123 (1541) Grey
»

Personality test... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
545926 (4802) XShaeboX

Več podobnih tem