» »

Telemach ŠE VEČ

Telemach ŠE VEČ

1
2
»

dev ::

SLO je tako javno dostopna povsod. Ostalih ni.
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

spamer ::

BlackHole je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Zlati casi telemacha so mimo. Cene niso vec konkurencne.


Kako, da ne. Telemach trenutno najbolj ugoden, kolikor vem. Za cca 30€ EON full, + 2 gsm naročnini ŠE VEČ, za 2 leti.


Ja kje, to samo v casu akcije in menda samo 1 narocnino si dobu za 1€, lih, da bi pridobili uporabnike, samo so predragi, T2 ima cenjso TV2 OTT in A1 najcenejso varjanto.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

AgiZ ::

Štiri gsm naročnine za 1€ na eno naročnino s polno ceno. Za časa akcije seveda. Daleč najboljši deal v zadnjem času.

spamer ::

AgiZ je izjavil:

Štiri gsm naročnine za 1€ na eno naročnino s polno ceno. Za časa akcije seveda. Daleč najboljši deal v zadnjem času.


Kaj EON TV aplikacija dela na telefonu in kateri programi so v shemi? Imas casovni zamik? Ali lahko gledas tv na SMART TV?
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

AgiZ ::

Vse mi deluje, ampak nisem prepričan ali mi to deluje zaradi osnovnega paketa, kjer imam net+tv (kjer so vse te zadeve vključene). Kaj točno je del tega "še več" paketa bi bilo pa za vprašat. Ne gledam TV na telefonu, tako da sem samo preizkusil če deluje.

spamer ::

AgiZ je izjavil:

Vse mi deluje, ampak nisem prepričan ali mi to deluje zaradi osnovnega paketa, kjer imam net+tv (kjer so vse te zadeve vključene). Kaj točno je del tega "še več" paketa bi bilo pa za vprašat. Ne gledam TV na telefonu, tako da sem samo preizkusil če deluje.


Ja to sumim tudi jaz, ker njihov paket za EON v paketu se vec je zelo POHABLJEN, zato nocejo objaviti javno, ker gre za nateg pac, ker ko vidis kaksni programi so notri si razocaran.

Sem sel na A1, ki ponujajo dosti vec za manj denarja, dosti bolj vecjo programsko shemo ceneje in neomejen mobilne podatke za zelo vredu ceno pa se ogled za nazaj deluje, bomo vidli koliko casa, preden kaj spremenijo...

Telemach me ne vidi vec vsaj 24 mesecev ne.....
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Omrežja in internet
1901575204 (4451) Badwolff
»

Telemach mobilna telefonija (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
632171305 (27513) neosonic
»

Telekom proti Telemach (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11947025 (17265) solatko
»

Telemach narocnina (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
588704 (5598) hojnikb
»

Telemach Mobil - ponudba? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
343113124 (59871) OK.d

Več podobnih tem