» »

Telemach mobilna telefonija

Telemach mobilna telefonija

««
13 / 13
»
»»

motoroil ::

APPluk je izjavil:

je to normalno

Če si prekinil pred koncem prejšnjega meseca potem ti ne smejo zaračunat ker so spremenili pogoje.

XS!D3 ::

motoroil je izjavil:

APPluk je izjavil:

je to normalno

Če si prekinil pred koncem prejšnjega meseca potem ti ne smejo zaračunat ker so spremenili pogoje.

Kolikor vem, to velja zgolj, če prekineš zaradi nestrinjanja z novimi pogoji in to izrecno navedeš. Sicer se prekinitev plača normalno po ceniku, tako kot pri drugih operaterjih.

APPluk ::

Prekinil sem 17.2 in sicer paket ŠE VEČ, sem danes poklical in so rekli da so to res "administrativni stroški" :8)
nevem, ampak se mi to zdi majhni legalni nateg, glede na to, da je pogodba potekla

misek ::

Moral bi izrecno povedati, da prekinjaš zaradi spremenjenih pogojev. Tako pa so te obravnavali kot redno prekinitev.

OK.d ::

Vse je legalno in piše v drobnem tisku.
LPOK.d

XS!D3 ::

Kolikor vem, pogodba itak ne poteče. Poteče ti kvečemu vezava.

motoroil ::

APPluk je izjavil:

Prekinil sem 17.2 in sicer paket ŠE VEČ, sem danes poklical in so rekli da so to res "administrativni stroški" :8)
nevem, ampak se mi to zdi majhni legalni nateg, glede na to, da je pogodba potekla

Torej najprej reklamiraj račun ker so spremenili pogoje, ko bojo rekli da ne pa je treba stopnjevati naprej k, ne spomnim se kaj že, varstvo potrošnikov ali nekaj takega.

Ni treba nič izrecno navajati da odstopaš od pogodbe zaradi spremembe pogojev, ker imaš zakonsko pravico odstopiti od pogodbe če spremenijo pogoje.
««
13 / 13
»
»»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach Mobil - ponudba? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34375683 (22430) OK.d
»

Telemach mobilno omrezje, kako ste zadovoljni?

4921288 (13207) vofra
»

Sprememba paketa Telekom

334406 (3830) shadeX
»

TS vs. T-2 vs. Simobil

253960 (3221) mirancar
»

Tušmobil omrežje