» »

Telemach Mobil - ponudba?

Telemach Mobil - ponudba?

Netrunner ::

radmannsdorf je izjavil:

50kom. ni dovolj?


Prej jih še ni bilo.

RockyS ::

Ta paket za 6€ je nesmisel, ker ga sparmobil povozi, razen ce posljes vec ko 880 smsev na mesec. Tisti za 15 pa se ze lahko vkljuci v igro s simobilom in telekomom. Drugace pa sem pricakoval kak extra boom za cetvorcke pa jih ni. Torej bolj kot ne slaba ponudba saj s tem ne bodo privabili nobenih novih uporabnikov.

Netrunner ::

Kakšni so pogoji da dobiš tistih "do 100€ prihranka" ? ... Ta prihranek vernetno ni že prikazan pri ceni telefona?

Tac20 ::

Jao za kabelsko pa ni prenove, kr akcija do konca leta polovico cenej super za en mesec...

seba-beba ::

Ali je ta nova spletna stran še v delu...namreč ne najdem ponudbe MIX oz. 4 MIX, ki je bila prej pri Telemachu...

hojnikb ::

RockyS je izjavil:

Ta paket za 6€ je nesmisel, ker ga sparmobil povozi, razen ce posljes vec ko 880 smsev na mesec. Tisti za 15 pa se ze lahko vkljuci v igro s simobilom in telekomom. Drugace pa sem pricakoval kak extra boom za cetvorcke pa jih ni. Torej bolj kot ne slaba ponudba saj s tem ne bodo privabili nobenih novih uporabnikov.


imaš pa za to LTE in 3€ nižjo naročnino od špar, če si telemach naročnik.

Tako da paket je dost smiseln, sam 4€ bi mogu bit za vse.
#brezpodpisa

Filipko ::

hojnikb je izjavil:

RockyS je izjavil:

Ta paket za 6€ je nesmisel, ker ga sparmobil povozi, razen ce posljes vec ko 880 smsev na mesec. Tisti za 15 pa se ze lahko vkljuci v igro s simobilom in telekomom. Drugace pa sem pricakoval kak extra boom za cetvorcke pa jih ni. Torej bolj kot ne slaba ponudba saj s tem ne bodo privabili nobenih novih uporabnikov.


imaš pa za to LTE in 3€ nižjo naročnino od špar, če si telemach naročnik.

Tako da paket je dost smiseln, sam 4€ bi mogu bit za vse.


Točno tako LTE odteta. Pa še D3GO imaš pri več paketu. Meni se zdi zelo smiseln, vsaj napram nizkocenovcem.

Dr_M ::

RockyS je izjavil:

Ta paket za 6€ je nesmisel, ker ga sparmobil povozi, razen ce posljes vec ko 880 smsev na mesec. Tisti za 15 pa se ze lahko vkljuci v igro s simobilom in telekomom. Drugace pa sem pricakoval kak extra boom za cetvorcke pa jih ni. Torej bolj kot ne slaba ponudba saj s tem ne bodo privabili nobenih novih uporabnikov.



Jest sem trenutno pri telekomu, paket 2015, mislim, da je 23€ na mesec, porabim mogoce 100-200 enot na mesec. Sicer paket bi obdrzal, problem je, ker pri nas v hribih delajo vsa mozna omrezja, razen telekom.
Zdej razmisljam o simobilu, ne zaradi cene, mi je pa padel v oko tale paket za 6€, ki je res odlicna opcija, edino malo me skrbi omrezje (malo baznih postaj, te navite do konca, pokritost kao super, telefon kaze signal, v resnici si pa nedosegljiv, predvsen izven mest, v mestih ni take panike) in tisti gnil odnos, ki ga je imel tusmobil. Ce bo slo na bolje, potem je definitivno opcija.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

hojnikb ::

Upam da tut kej prenovijo predplačniške pakete. Men osebno bi najbolj pasala kak 1GB opcija za par €. Druga tko nerabim ubistvo.
#brezpodpisa

radmannsdorf ::

hojnikb pomir se no. Počakajmo še malo, da se pokaže kako in kaj. Eni pišete tukaj kaj bi vam pasalo. Izgleda pa kot ena molitev :)
Hiti počasi ;)

Slo-One ::

Telefone so v primerjavi s "prejšnjimi Tušmobil cenami" vse podražili, bi rekel.

6151 ::

Ali je tista dodatna simka mišljena kot da enote lahko uporabljata 2 uporabnika? Ali pa kot druga simka z isto stevilko?
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Netrunner ::

6151 je izjavil:

Ali je tista dodatna simka mišljena kot da enote lahko uporabljata 2 uporabnika? Ali pa kot druga simka z isto stevilko?
isto številko

jakan123 ::

Že kdo ve kako je z gostovanjem v Telekomovem omrežju in s prenosom podatkov?

KuntaKinte ::

Netrunner je izjavil:

6151 je izjavil:

Ali je tista dodatna simka mišljena kot da enote lahko uporabljata 2 uporabnika? Ali pa kot druga simka z isto stevilko?
isto številko

Dvomim,ker dat 10 eur mesečno za klon kartico je neumnost,bo kr prvo

nejodagreat ::

http://www.zurnal24.si/uradno-tusmobila...

Pri večjih dveh paketih je mogoče za deset evrov mesečne naročnine dobiti še eno sim kartico, tako da lahko kvote iz paketa koristita dve osebi.



Pa to je še zanimivo:
Popust za obstoječe naročnike fiksnih storitev Telemacha lahko koristi naročnik in še trije družinski člani, ki prebivajo na istem naslovu.

Zgodovina sprememb…

Netrunner ::

KuntaKinte je izjavil:

Dvomim,ker dat 10 eur mesečno za klon kartico je neumnost,bo kr prvo


Nisem prepričan, vendar mislim da je tisto enkratni strošek da dobiš še eno kartico poleg in ne mesečni strošek.

6151 ::

Stran imajo pa izjemno nepregledno in pomanjkljivo.

Ali kdo ve;

-Kolikšen je strošek spemembe paketa (naprimer iz paketa za 6€ na paket za 15€)
-Kolikšen je strošek prekinitve (tudi če nisi vezan?)
-Cenik dodatnih MB (na strani je namesto linka do opcij le text)

jakan123 je izjavil:

Že kdo ve kako je z gostovanjem v Telekomovem omrežju in s prenosom podatkov?

Gostovanje naj bi bilo omogočeno zastonj, vendar le za klice/sms, prenos podatkov se naj bi zaračunal
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Spc ::

6151 je izjavil:

Stran imajo pa izjemno nepregledno in pomanjkljivo.

Spletna stran jim sploh ne deluje.

-------------------------------
Bad Request - Invalid Header

HTTP Error 400. The request has an invalid header name.
-------------------------------
 

issak ::

A se že da dobit samo internet, ali so oni še vedno 'primarno ponudnik televizije'?

Ker zdaj jim bom gladko odgovoril če rabijo tisti ki želijo mobilen paket tudi imeti obstoječ priključek televizije...

Ali lahko v sklopu izbranega paketa trojček povečam samo internetno hitrost?

Internetna hitrost je omejena glede na izbrani naročniški paket. Za spremembo internetne hitrosti je potrebna sprememba obstoječega naročniškega paketa v enega izmed višjih paketov.


Ma keri trotli so to... Čeprav 32€ na mesec za 200/6 interneta pa niti ni švoh...
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: issak ()

Evolve ::

6151 je izjavil:

Stran imajo pa izjemno nepregledno in pomanjkljivo.

Ali kdo ve;

-Kolikšen je strošek spemembe paketa (naprimer iz paketa za 6€ na paket za 15€)
-Kolikšen je strošek prekinitve (tudi če nisi vezan?)
-Cenik dodatnih MB (na strani je namesto linka do opcij le text)

jakan123 je izjavil:

Že kdo ve kako je z gostovanjem v Telekomovem omrežju in s prenosom podatkov?

Gostovanje naj bi bilo omogočeno zastonj, vendar le za klice/sms, prenos podatkov se naj bi zaračunal


strošek menjave bo tak kot je bil 20€(če se ne motim)

dodatnih stroškov pri prenosu ne bo(zmanjša se ti hitrost na 512kb), v primeru da presežeš prenos ki ti pripada
omejitev na roamingu bo hitrost 128kb(brez dodatnih stroškov)

u bistvu telemach poseka vse po dolgem in po čez.

3 osnovni paketi, strošek nakupa telefona ne bo vezan na paket ampak se bo razdelil na 24 obrokov ne glede na to kateri paket in telefon vzamemo.

stranke ki uporabljajo tudi druge telemachove storitve(interent,tv) imajo ddoaten popust pri paketih

telen ::

Hm. Zdej zgleda da smo vsi stari naročniki ki smo imeli opcijo izgubili dodatne mb prenosa podatkov? Ali pa še nimajo porihtano da bi to kazalo med porabo :)

jusv ::

Bilo je povedano, da bo za stare uporabnike ostalo vse isto, kot je bilo do sedaj. Zato dvomim, da smo izgubili opcijo...
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

KuntaKinte ::

Netrunner je izjavil:

KuntaKinte je izjavil:

Dvomim,ker dat 10 eur mesečno za klon kartico je neumnost,bo kr prvo


Nisem prepričan, vendar mislim da je tisto enkratni strošek da dobiš še eno kartico poleg in ne mesečni strošek.


ni enkratni strošek,sem vprašal,ker bi imel klon kartico za tablo,možno tudi da na Podpori govorijo neumnosti,ne bi bilo prvič

Netrunner ::

Kakšma je razlika med paketi gold in gold trojka ? .. pač vidim razlike, vendar me zanima kaj eno je kabel drugo optika ? .. jaz imam silver in dam 32€ / mesec .. za isto ceno dobim onega gold trojka?

Ryanair ::

KuntaKinte je izjavil:

Netrunner je izjavil:

KuntaKinte je izjavil:

Dvomim,ker dat 10 eur mesečno za klon kartico je neumnost,bo kr prvo


Nisem prepričan, vendar mislim da je tisto enkratni strošek da dobiš še eno kartico poleg in ne mesečni strošek.


ni enkratni strošek,sem vprašal,ker bi imel klon kartico za tablo,možno tudi da na Podpori govorijo neumnosti,ne bi bilo prvič

Res je, to sem tudi jaz vprašal. Je mesečni strošek, ampak dobiš drugo številko, in če je za 2 dovolj 5GB/mesec (plus neomejeni klici in SMS/MMS) je to dobra ponudba. In to za 25EUR/mesec. Za Telemachove naročnike pa celo 22EUR :D

Aha, še to: za vse, ki smo poklicali po telefonu in na ta način "uredili papirologijo", bodo prvi mesec dali gratis naročnino (ne pa priključnine, ki znaša 12 EUR... grrr).

Aha, še to #2: LTE je vključen in enako (po registraciji) velja za online-TV oziroma njihovo D3 GO televizijo. Zame za 4EUR ni slabo... :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ryanair ()

clix ::

Kaj to pomeni za telemachove naročnike? Obvezno fiksni trojček, ali je dosti samo TV?

LTE je forever v paketu? ne samo do recimo konca leta?

globoko grlo ::

Glede menjave paketa, če greš iz dražjega na cenejšega te upalijo za 20 ojrov, v obratni smeri te pa ne, kapitalisti na kubik :)

dodatnih stroškov pri prenosu ne bo(zmanjša se ti hitrost na 512kb), v primeru da presežeš prenos ki ti pripada
omejitev na roamingu bo hitrost 128kb(brez dodatnih stroškov)


Se pravi če sem na telemachovem omrežju (+stari TUŠ omrežje?) mam normalno 3g oz. LTE hitrost?
Kuj ko sem pa na roamingu (kar bo skor skos, ane) mam pa 128 KBit. To je 16 kilobajtov/s?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

clix ::

Ne. Zakupljene enote lahko porabiš v obeh omrežjih. Ko pa presežeš, pa je v lastnem omrežju hitrost 512kb/s v roamingu pa 128kb/s.

globoko grlo ::

aha, tnx
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

zasavc ::

Na kakšni frekvenci pa dela LTE od telemacha?

...:TOMI:... ::

Poglej na stran od akos, tam so napisane vse dodeljene frekvence v državi.
Tomi

chucki ::

Jaz sem šel danes na paket za 12 €. Vklopili ga bodo 28.9.... Poročam kako je s signalom iz Celjskega konca
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

CallMeAl ::

zasavc je izjavil:

Na kakšni frekvenci pa dela LTE od telemacha?

Telemach uporablja 800 MHz frekvenco za LTE. Na 1800 bo po novem letu samo GSM, na 900 in 2100 pa UMTS. Špekuliram, da bodo v prihodnje LTE v mestih odprli tudi na 1800.
(vir: SvetIdej na alter.si forumu)

Sicer pa po mojem mnenju najboljši vir o lokacijah anten in frekvencah: http://www.mobilna-telefonija.com/mobil...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CallMeAl ()

hojnikb ::

3 dni rabijo za vklop paketa ?
#brezpodpisa

Gregor5816 ::

Verjetno zaradi vikenda, čeprav je malce čudno, da tega ne storijo že danes. Ko sem pri tušmobilu sklenil pogodbo, sem prišel v njihovo poslovalnico v petek ob dveh in so rekli, da bodo takoj dali naprej, da ne bi rabil čakat do ponedeljka za vklop. Ob štirih sem imel paket že aktiviran.

chucki ::

More prej telekom deaktivirat številko, ker se prenese...

Edit: Sem dal kartico notri in deluje :)
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chucki ()

hojnikb ::

A še kirmu ne pošlje puk/pin kode, ko to zahteva preko web vmesnika moj telemach ?
#brezpodpisa

kumer ::

ali za LTE potrebujem novo sim kartico in ali jo dobim brezplačno pri telemachu?
kako sploh je z tem LTE pri telemachu, že deluje?
hvala
LP

kumer ::

sedaj imam naročnino za 1 tel (1000 enot) + 2 dodatna tel in to pride cca 25 eur (cca 2 eur za vsak dodaten tel)

sedaj pa ne vem kako je to rešeno pri teh novih paketih, ali lahko imamo dodatne tel št? oz je potrebno vzeti 3 naročnine, ker pride potem npr za paket "še več" 36 eur, to pa mi je že veliko preveč :(

še to, kaj pomeni naročnih fiksnih storitev, samo kabelska ali kabelska in tel?, torej kakšen je pogoj za nižjo ceno mobilnih storitev?

LP

chucki ::

Če pošljem poraba na 7070 je vsakič večji znesek? Kako je to mogoče, če imam neomejeni paket

Sporočila MMS 1,60EUR
Stanje 13,60EUR
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chucki ()

chucki ::

Že vem, številka še ni bila prenešena iz mobitel omrežja in so mi zaračunal, kar sem klical.... ;((
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Siddh ::

Mene ima, da bi presedlal iz telemacha nazaj na mobitel oz. telekom. Pred letom dni sem sklenil pogodbo s tušmobilom zaradi ugodnejšega paketa, pa je do nedavnega vse delovalo super. Dober teden dni nazaj, oz. odkar je telemach prevzel tušmobil pa mi pogosto prekinja sogovornika. Enostavno med pogovorom za sekundo ali več vse utihne. Sem jim že pisal na podporo in čakam na odgovor. Se pa to dogaja tudi drugim z telemachovim paketom.


globoko grlo ::

Mmen dela čist kul. Ravnotako iz Tuša na telemach.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

hojnikb ::

Še kdo opaža, da mu signal zgine za par sekund in se potem poveže nazaj ?
#brezpodpisa

ahac ::

kumer je izjavil:

ali za LTE potrebujem novo sim kartico in ali jo dobim brezplačno pri telemachu?
kako sploh je z tem LTE pri telemachu, že deluje?
hvala
LP
Odgovor na vsa 3 vprašanja: Da.
Edino... mogoče je menjava sim kartice brezplačna samo v določenem obdobju.


hojnikb je izjavil:

Še kdo opaža, da mu signal zgine za par sekund in se potem poveže nazaj ?
Jaz sem to opazil pred nekaj dnevi, zdaj je pa spet OK.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Siddh ::

Danes ponoči se mi je telefon prevezal na neko hrvaško omrežje. Da sem prešel nazaj na tušmobil sem moral ročno izbrati omrežje. Če se bo to nadaljevalo bom prej kot v mesecu dni presedlal na telekom ali simobil.


chucki ::

Meni je šel na roming k telekomu, kjer ni bilo signala....
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chucki ()

mrkć_majstor ::

Mene pa zanima kako ste na splošno zadovoljni s Telemach Mobilom. Kakšen je odnos v njihovih poslovalnicah - so pripravljeni pomagati in se zanimajo za stranko ali jim je vseeno in noben nič ne ve o tem kaj sploh ponujajo?

Kot sem prebral je možno brezplačno gostovati v omrežju Telekoma. To pomeni, da so SMSi in prenos še vedno določeni glede na paket (SMSi neomejeno, prenos 500MB/5GB/10GB), klici pa se potem odštevajo od minut, ki ti pripadajo glede na paket (za VEČ je torej 120 min)? Ali kljub temu, da se zamenja omrežje med pogovori še vedno prihaja do "napak"? Kako je s prenosom obstoječe številke k njim, je brezplačno ali plačljivo?

Sem jih že poskusil kontaktirati preko webchata, vendar nisem dobil nobenega odgovora. Ker me zanimajo stvari iz prve roke uporabnikov, sem zato napisal preostala vprašanja kar tu, saj verjetno kdo ve kakšen odgovor. Hvala za pomoč!

globoko grlo ::

Kolikor več cifro že dolgo časa prenašaš brezplačno.

Tehnična pomoč je full prijazna. Sem klical ene 3 al 4x, pa se kar hitro oglasijo, hitreje kot na Telekomu.

Kot sem prebral je možno brezplačno gostovati v omrežju Telekoma. To pomeni, da so SMSi in prenos še vedno določeni glede na paket (SMSi neomejeno, prenos 500MB/5GB/10GB), klici pa se potem odštevajo od minut, ki ti pripadajo glede na paket (za VEČ je torej 120 min)?

Tako pravijo tudi na tehnični pomoči.

Ali kljub temu, da se zamenja omrežje med pogovori še vedno prihaja do "napak"?

Kakšne napake?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach mobilno omrezje, kako ste zadovoljni? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5430579 (3925) link_up
»

Telemach mobilna telefonija (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
632167166 (23374) neosonic
»

Menjava operaterja. Koga izbrati?

Oddelek: Mobilne tehnologije
337650 (4413) krneki0001
»

TS vs. T-2 vs. Simobil

Oddelek: Mobilne tehnologije
256418 (5679) mirancar
»

Tušmobil omrežje

Oddelek: Mobilne tehnologije
499955 (8014) Dzhimen

Več podobnih tem