» »

Joint Operations Typhoon Rising proti Far Cry

Joint Operations Typhoon Rising proti Far Cry

Nejc0 ::

Zivjo!
Zdele imam namen kupiti en original spil, ker ga rabim zaigranje preko interneta, pa me zanima katera igra se vam zdi boljsa za igranje preko interneta. Ce kdo ve naj tudi pove katera od teh dveh iger deluje boljse na slabsem racunalniku-Joint Operations Typhoon Rising mi na high na case malo spusti slikc ampak deluje zelo dobro in se da na high igrati brez problema-zanima me ce je far cry bolj pozresna in seveda katera je boljsa.
Lep pozdrav

kihc ::

pomoje je far_cry bolj požrešen, samo nisem pa 100% ker ga nisem igral po netu. Je pa ta joint operejšn še kar zakon prej sem malo igral. Dejte probat boste vidl.

Review@gamespot

download (2 fina ftpja)
x

Nejc0 ::

Zivjo!
Ze na kar nekaj forumih sem bral, da je Far Cry preko interneta za igra zelo zanic-je to res, ker jaz igram ze cel teden join operation preko neta pa full seka, za far cry pa so bile pritozbe kdo kaj ve?

Mr.B ::

FarCry tudi kot sevrer serje, že v lanu, ko igraš kak timplay tam osem igralcev šteka s pingi po 80ms, tam dethmach pa je med 16ms do 30ms.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Nejc0 ::

zdej sm se odlocu joint operations typhoon rising bom nabavu-a je ze v sloveniji kje za kupit? Ali je drugace far cry k mas multiplayer tud zelo velik prostor oz. drevesa itd... zelo velika soba....
Lep pozdrav

flisko ::

Jaz igram joint ops od samega začetka in špil je res super,če rabiš za online igranje si prvo dol potegni novi demo.Tudi jaz kupujem original,sam zaenkrat ga še ni v evropi.Grafika je nora,igram na 1280*1024 in vse detaile na very high in imam povprečno 48fps.Drugač je pa špil zelo zahteven za grafiko.Aja mam x800pro navitega na 600core 600@1200 ram.Pa ostalo tudi ni slabo.Če te kaj zanima in se zmenimo za kak fight dej pošlji mail na bojan@flisko.com

kihc ::

ej kako se uklopi števec fpsjev?
x

flisko ::

odpreš konzolo-tipka levo od 1 in vpišeš FPS

Bevcan ::

Ker smo že glih pri konzoli far cry kako v tem špilu v konzolo napišeš backslash (\). To zdej počnem tko da ga napišem v beležnici pol ga kopiram pol pa v igri nalimam vendar mi to ne diši preveč.

falotXP ::

A je tale igra Joint Operations Typhoon Rising samo za igranje prek spleta ali pa lahko igraš tudi singleplayer?

IceBreakr ::

falotXP: Joint Ops je izkljucno vecigralska igra (za katero potrebujes originalni kljuc za dostop do Novaworld streznikov). FarCry pa je pravi uzitek v enoigralskem nacinu in ena najboljsih igralskih izkusenj vseh casov......

IceBreakr ::

Več o Joint Ops in naročilu si oglej našo stran: http://www.natosoldier.com

flisko ::

joint ops je za mene ena najboljših iger,drugač pa igram Black hawk davn tudi.Če je pa keri pameten ga pa vabim na 1vs1 na server da vid kak se to dela.Lep pozdrav bojan

queen51 ::

Backslash v FarCry se napiše tako: držiš CRTL in ALT in pritisneš Q.

IFiT ::

jaz tak recem JO je nareta za multiplay, tak da je v multiplay pomojem boljsa.

IceBreakr ::

IFit: saj nima singleplaya, razen 12 trenažnih misij, ki so samo za tiste, ki se pripravljajo na prvi odhod na strežnike NovaWorld.

Danes ali jutri bo že aktivna slovenska Joint Ops stran:
JointOps.NatoSoldier.com

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FarCry (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
64744958 (18881) X-Hair
»

Nekaj podobnega kot Operation Flashpoint, a novejšega

Oddelek: Igre
81323 (1152) OmegaM
»

Igra kdo Joint Operations?

Oddelek: Igre
291321 (1088) OmegaM

Joint Operations: Typhoon Rising

Oddelek: Igre
7878 (751) Xplicit
»

Ruter LevelONE FBR-1405TX - jajca od največjih jajc!

Oddelek: Strojna oprema
61072 (865) IceBreakr

Več podobnih tem