» »

FarCry

FarCry

««
5 / 13
»»

PlayTheGame ::

Ja d0h, da se skrije, sej je že več kot 2 leti star grafični čip.:\ Ob tej igri me pa res ima, da si bom letos enkrat novo grafo nabavu; sploh če bo prišlo ven še več tolk super iger kot je Far Cry. NV40, HERE I COME!>:D :D >:D
Asus P8Z77-V Pro|i5-3570K|16GB DDR3 1600|Gigabyte G1 1060 GTX 6Gb
SSD Samsung 860evo 500Gb & 850evo 500Gb|4TB HDD|EVGA G3 750W

Tilen ::

za grafa bo cez 200k :>
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Dodgeviper ::

Skrije Hm?
Odvisno od sistema, men ne pade pod 20 fps giblje se pa okrog 30-40 nekje tudi več!
Sistemček pa zgleda takole
nf7s 2.0, xp2700/2640 (12*220fsb), corsair 512mb pc3700,seagate baracuda 120gb sata,
Grafična leadtek ti4200 64ddr 310/625, 400w nap, itd...

Res je da jo je že počas konec v tej igri, a mislim da bo zdržala vsaj do konc poletja?
Pol bojo cene pri nas bolj ugodne oziroma še bolj ugodne za nakup? upam nv40?
Špil pa seka kot je bilo omenjeno se tudi jaz včasih vstavim in občudujem grafiko
Seveda ne vsega ker s to grafo tega nevidim :(.
Lp

hyphh ::

FAR Cry bo tud zelo prilagojena tud na prihajajoče grafe ( ALA R420, NV40 ) Crytek je izdal 1.1 patch ki vsebuje podporo za PS 3.0
:)

mare87 ::

Meni čez nekaj čaša igranja prek multiplayerja začne igra noro štekat in vse gre počasi. Še komu to nagaja?

Caligula ::

Jz mam ze FAR CRY kompleten spil.
3 CDji.

Rozica.

Morm pol probat. Zdele nimam casa, sm sam instaliru. Matr leti instalacija na IBM 7k250 v primerjavi z Maxtorjem :)

Fury ::

3CDji so bli beta - 1DVD (ali 5CDjev v USA) je retail verzija. Komi cakam da pride v SLO.

Caligula ::

Jah tud en primerno velik ISO prihaja k meni. Dela pa brez problema.
Sicer ga je brat prej malo na Pentiumu spilu z vse na high sam se brez antialiasinga pa vse tekoce na 9800SE@9800PRO pa Intel 2800@3150 HT.

Kej vec se se ni igrou z nastavitvami. Sam delal je vse lepo tekoce.

PlayTheGame ::

No ja, sej tud men ne pade ravno pod 20 FPS-jev, če imam naštimano na high ter medium (samo vodo imam na ultra high, k se mi full dopade :D ).

Kar se tiče novih grafičnih, bo vredno razmislit tudi o obstoječih, katerim bodo ziher cene padle, ko prideta ven NV40 ter R420, še sploh če bodo le te (pre)drage. Tako je recimo pri men v igri tudi kak Radeon 9800 PRO. >:D

Drugač pa obstaja ta špil tud na 3 cd-jih in NI beta verzija, kot je nekdo omenu.:))
Asus P8Z77-V Pro|i5-3570K|16GB DDR3 1600|Gigabyte G1 1060 GTX 6Gb
SSD Samsung 860evo 500Gb & 850evo 500Gb|4TB HDD|EVGA G3 750W

Xplicit ::

prosm da nehate debatirat o rozicah in podobnih ne legalno pridobleni 'zelenjavi' ker ne bi rad zaklenil tako obsirne teme :\

globoko grlo ::

xplcit byt me

sej je samo povedal, da ni beta in da je original špil na 3 cdjih, zakaj je to pleve, pa ne vem

Fury ::

Zato, ker originala NI na 3CDjih. Mogoce piratski final.
Original je samo na 5 CDjih v USA in 1 DVD v ostalih drzavah.

Kupte original. Gremo zdej nazaj na topic.

Ravnokar sem prisel v eno mapo, kjer mi vse cudno utripa - takoj za tistim ko uploadas info. Morm mal pogruntat kaj je narobe - kr drevesa v ozadju so bela in utripajo :)

tx-z ::

kdaj pride ta igra v slovenijo, se jo mogoče celo splača kupt :\
tx-z

Mr.B ::

Prvi špil, ki mi je r9700 pro spravil na kolena. Fenomenalna igralnost. Sem pa tja se pojavi kakšen bug, drugače fenomenalno.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Fury ::

Glede tistega problema, ki sem ga omenjal zgoraj:

Ocitno filmcki neki zaserjejo renderer - vsaj pr men...
Vsakic, ko se odigra film in se nato zloada mapa, mi serje - drevesa utripajo itd. Morem it ven iz spila in nazaj naloadat in dela.

Caligula ::

Jz sm mal betezen pa pozabljam sprot al je blo 5 CDjev al 3je:D

Skratka mam verzijo 1.0 in deluje vse odlicno, nic ne serje.
Grafika lepa, tekoca na 1280*1024 pa detajli na very high, sence na medium , ker ne rabim vec, efekti na high, voda itaq na very high,..pa bol al manj vse na very high. Antialiasing mojga AMDja zmatra.

Procesor je ozko grlo. Bratu na Intelu leti k sus se ce antialiasing pa vse na high nabije.

Dobr je, da se da tud vmes difficulty stimat k mam pbcutek, da ce bo na default, da bo slo prehitr skoz :D

PlayTheGame ::

Pomoje pa ni tolk odvisn kak procesor imaš. Recimo pri bratrancu dela kar dosti bolje pa ima P4 2.4 GHz, 512Mb rama (single ch.), zato pa ima Radeona 9600PRO, ki sicer ni bohve kaj ampak očitno v tej igri velik boljš kot pa GF4 Ti 4200. :|
Asus P8Z77-V Pro|i5-3570K|16GB DDR3 1600|Gigabyte G1 1060 GTX 6Gb
SSD Samsung 860evo 500Gb & 850evo 500Gb|4TB HDD|EVGA G3 750W

Lith ::

no sej, imam tut jaz Ti4200 /64 na Celeronu 1600 Mhz (1300 navit), 512MB, pa tut dela sam na LOW 800x600
ampak Far Cry == FOR Cry :D - sm sam probat hotu, pa se nism spravu stran ene par ur, tak me je not povleklo so se mi kar učke zarosile
... über špil

Caligula ::

Ce mas 9800 PRO je ozko grlo procesor.

Fury ::

Caligula, ne trosi takih :) Ozko grlo je definitivno graficna. Pa ce tut ce mas 9800 Pro.

Jest mam 9800 na XT clockih in se vec, pa skor ni razlike v FPS med 2ghz in 2.5ghz na procesorju - mogoce 5%.

Caligula ::

Ne bluzi. Ce jo navijem ne laufa nic hitreje, ce pa navijem procesor se pa ful pozna. Pa Bratu k ma isto kartico dela stokrat bol k men k ma dost mocnejsi procesor.

Graficno se da pocuzat takoj z raznimi antialiasingi,.. ampak cim mas na very high stvari se tuki procesor ful pozna.

Pr Sturmoviku je podobno. Ful se procesor pozna.

Brat ma isto kartico k jz in lahk vsako stvar tko sprobam in se procesor pozna pr takih spilih.

Jz mam AMD 2400 on pa Pentium 2800 HT.
Men se pozna ful ze, ce navijem na 2200 al pa 2300.

On ma skos na 3150 in mu letijo te stvari k hudic. Pa vse do fula pa te stvari pa graficne sploh navija ne za igre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

Fury ::

No ok... ti mas prov...

U glavnem - zdej sem cist na koncu, ko se cela zgodba obrne - hudo :D

Caligula ::

Itaq :D

Pa ne povedat kaj se dogaja. Mormo sami prespilat sam si je treba mal cajta vzet. Sam je pa zabavna zadevca tole :)

jest10 ::

Kje pa je bolj priporočljivo igrati? Z dx ali opengl?

Caligula ::

Jz se nism probu. Zaenkrat sm sam v DX9.

Fury ::

DX. OpenGL je sekundarna izbira pri tej igri.

boych ::

mene že vse roke bolijo od tega špila!
Prva streljačina, ki jo špilam, vse ostale mi niso ble lih pri srcu!
Kolko level-ov te ma ta špil??

njok ::

16 IIRC.

Urajmal ::

A mogoče kdo ve kako narest ono stopnjo ko nastaviš na tanker od ladje zadaj bombo gor pol pa ko raznese te začne en helikopter napadat jaz ga pa nikak ne morem dol spravt... any idea...:\

Mr.B ::

Raketometalec, ali pa ročni metalec bomb. V glavnem polno vsaj ene desetkart ga moraš direkt zadet, potem pa pobegne.Pa seveda na vrh ladje pojdi, ker se ti potaplja.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Urajmal ::

Sm mislu da ga sploh ne morš k vse rakete preživi... tnx Mr.B bom sprobu...

pia2001slo ::

Na PIII 933 in Geforce2 TI (ni ravno briljantno a ne?) dela na 800x600 low details popolnoma gladko, tudi na
1024x768 se da brez problema igrati

Jolly

Fury ::

Ja dela, ampak totalno brez kaksrnih kol graficnih dodatkov.. samo trikotniki in texture :)

Caligula ::

Pacman :D Pa se to slideshow >:D

Trojan_Horse ::

Help, anyone?



Objective je; Get to Valerie's last known position (oz. neki podobnega)

Urajmal ::

Pojdi naprej taam ko si že bil verjetn pa nisi našel izhoda... tam ko se ena pošast namaka... pač en bazen pa idi tam gor na vrh pa desna vrata tam ko spuša plin sam se ne ustrašit ni strupen tako kot onih nekaj par sob nazaj...

Tilen ::

on misli menda pikice ki se pojavljajo... ne vem od cesaq bi bile se mi pa je isto pojavlo v COS na ploscicah... in ne vem od kod to kr nekaj :) mogoce prevec navito al pa kaj... dunno
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Fury ::

Sej ni nobenih pikic? Tisto, kar je tam k zgleda kot artefakti, je slabo filtrirana texture za mrezo, ki jo lahko vidis na levo, pol pa kar zgine. :)

Trojan_Horse ::



OK, another problem :D

Slika - tule sem vstopil in našel sobo kjer sem vklučil dvigalo. Nato sem našel sobo z unim profesorjem al karkoli že je in sem ga ubil, pokazalo mi je kratki filmček kako ga ubijem s pištolco. kako in kam naprej?

Fury ::

A si ubil unga zmutiranga? al navadnega (doyla), ker pri doylu je un filmcek s pistolco... tuki bi mogl bit konc? :)

Trojan_Horse ::

Ja zmutiranega sem ubil in pravtako navadnega (v neki beli obleki). Vstopil sem v uno stavbo, kjer je bil, 4-5 krat sem ga ustrelil in je padel.. Odvrtel se je filmček v katerem mi je rekel, da prihodnosti ne morem spremeniti (oz. neki v tem smislu) in nato ga ubijem s pištolco.. that's it.
potem pa lahko dalje hodim. Vrat, ki so polek njega ne morem odpreti, lahko se le obrnem in izstopim.. in hodim okoli. nikogar več nimam za ubiti in nobenih vrat ni da bi šel kam naprej.

Vrgel sem se tudi v lavo, a sem umrl :D (čudno, kaj?)

Trojan_Horse ::

Evo sem naredu. Ponovno sem zagnal špil in ga dokončal. Zgleda, da ma špil kar nekaj bugov, kajti prej mi ni pokazalo nobenga filmčka razen predzadnjega (kill doyla), pa tudi pod objective mi ni nič pisalo :D

Mr.B ::

Ponavadi se pri meni dogaja, če igram dalj časa pa grem nekaj nivojev naprej, se začnejo teksture čudno filtrirati, imam bele sgmente tekstur po prostoru v obliki segmentov trikotnikov, pa orožje je enobarvno modre barve itd. Ko grem ven in not v igro, dela spet bp. Grafika je r9700 pro.

Aja povprečje s frapsom z cca 9500 semplov, z zbisanimi vsemi frejmi od 0 do 10 , ter vse nad 90 FPS-ji, pri resoluciji 1024-768, 2xAA , ter 3.3GZh procesorjem je povprečje 50FPS-ji, samo je zadeva komaj igralna.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

Fury ::

dr_M: Te artefakte sem tut jest dobivu.. predvsem po tem ko se je kaksen filmcek odvrtej je bla nasledna soba zasrana. Sem moral ven iz spila pa nazaj not.

gonilnik ::

Naj mi nekdo prosim pove kaj naj naredim. sem pa tam kjer so me vrgli iz helikopterja.Imam samo brzostrelko in 10metkov,ki jih porabim za prvo pošast.Ko se po slapu spustim dol pa me ubijejo.Spodaj je malo morje mutantov.
gonilnik---} driver---} šofer---} jaz

Urajmal ::

Hehe... plavaj po reki naprej al pa laufaj ob njenem desnem boku do mrtvega vojaka tam boš našel nekaj streliva, čez bližnji hrib pa je zrušen helikopter v katerem boš našel dve strojnici...brzina te spasi...

Mr.B ::

Drugače pa kamenje, malo mečeš sem pa tja da grejo do zvoka, ampak laufanje tudi pomaga, oz laufaj do helikopterja....
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

hyphh ::

Na zaćetku uno malo posast poči, nato vrzi orože stran. pridobis na hitrosti.... :D

puto ::

koliko se je do konca igre, sem tam kjer prides iz bunkerjev ven, kjer se odvija mnozicen boj med vojaki in stvori tudi tisti so novi z raketometalci

puto ::

in kako vklopis da vidis kok fsp jev imas
««
5 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crysis (strani: 1 2 3 450 51 52 53 )

Oddelek: Igre
2617141414 (14040) asaxyxas
»

Far cry 2 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
564126188 (80000) Assass1n
»

FarCry 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21817066 (11433) laught
»

Joint Operations Typhoon Rising proti Far Cry

Oddelek: Igre
152148 (1706) IceBreakr
»

connect3d radeon9600xt ?

Oddelek: Kaj kupiti
241374 (1058) boštjan

Več podobnih tem