» »

FarCry

FarCry

««
6 / 13
»»

Caligula ::

\r_displayinfo 1

AtaStrumf ::

A je kdo že probal inštalirat 1.1 Patch na DVD verzijo in kako je potem z crack-om? Ne pozabit moderatorji, crack je popolnoma legalen, če si lastnik original DVD-ja, ker ga pač nočeš izpostaviti stalnemu rokovanju, saj se lahko ta precej občutljiva in draga plastika hitro uniči.

njok ::

S patchem ni tezav, sploh se ne zmeni za crack. Kar lepo instaliraj.

Twoface ::

rabo bi kode za vsa orozja

Climber ::

Eno vprašanje.

Mam Athlon 64 3000+, 512 Mb DDR Ram Infineon 400Mhz, Radeon 9800 Pro 128Mb...
in me zanima zakaj se mi igra takrat ko je akcija na čase malo zatakne?

Ali je 512Mb Rama res premalo ali je problem grafična ker ma 128Mb?

Hvala za pomoč

Climber

Fury ::

Mnogim se zatakne. Se je pa men zelo poznal prehod iz 512 na 1024 MB rama. Ful manj zatikanja.

AtaStrumf ::

Meni prvih par stopenj dela dela čist gladko, pa mam Bartona 2500+@3200+, 512 DC DDR400 RAM-a, 9800 Pro, WD80 JB. Laufam 1280x1024 nastavitve na default, edino filtriranje sem dal na bilinearno, kar zna biti precejšnja razlika v gladkosti, glede na trilinearno. Čeprav ni zatikanja, pa mi začne v nekaterih notranjih stopnjah recimo na letalonosilki, tako malo "počasneje" delat, kot nekakšno zglajeno zatikanje - malo čudno.

Špil je še kar kul, čeprav nič revolucionarnega. Fizika je bolj tako-tako, malo slow-motion, deluje samo na par stvari, animacija ima mal premal sličic, sodi so valji z največ šestkotnikom kot osnovno ploskvijo, texture so neka srednja do že kar velika žalost, umetna pamet nič posebno pametna, vozila precej standardna, igralnost sivo povprečje, .... Edino kar je res lepo je voda, pa ta velike zunanje stopnje, ki ti dajo res občutek, da si v enih tropskih krajih.

Ocena 7,3

OrlyTM ::



sicer mal mimoteme pa vendar ... taisto pusko mas v SOF2 ... zanimivo :) zgleda popularna u ibr :) ...

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Caligula ::

Morm rect, da sm se zlo zabavu med spilom. :D
Voda je res huda, itak pa je znano, da ATI in Nvidia trilinearnega glajenja se ne obvladata dobro in je boljse met bilinearno.

Meni ni kaj veliko stekalo niti pri hudih akcijah ampak mislim ,da se tudi disk pri tem pozna. Mogoce tudi zaradi cacheja.

Skratka z spilom zadovoljen Dost razlicne scenografije,.. zdaj pa cakam spet na kako nadaljevanje od NOLF.
PA kako hard core streljacino. Mam itak se ogromn spilov za prespilat doma. Sam cajt si vzet 0:)

globoko grlo ::

En se je hvalil s kodami, bi jih hotel imeti, vsaj za full ammo

tnx

Mr.B ::

Caligula,
"Meni ni kaj veliko stekalo niti pri hudih akcijah ampak mislim ,da se tudi disk pri tem pozna. Mogoce tudi zaradi cacheja."
Omoisli si več rama, ker ti ne sme nič ribati po disku.....
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Fury ::

Ata strumf? Pa ti mas vse na high? Ker pr men so recimo sodi lepo okrogli in se tut kotalijo kot taki? Texture so ful detajlne? Ne vem no... jest mam vse na Very High...

Caligula ::

To sploh, glede grafike ne bluzite tisti, ki nimate vse na high pa antialiasinga.. nasponanga. Grafika je ze huda, sam nase boge masince ne zmorejo :D

Ceprou bi se dal tud tako igro verjetn narest z dost manj pozresnim koncnim rezultatom. Max Payne 2 ma tud hudo pa se da sponat vse do fula pa se premika k sus.

Mr.B ::

Hec pri grafiki na fullllll je to da kak Ti4200 full ne podpira tistega kar R9200SESE ali ka FX podpira itd..., seveda je pri 4200 procesor oz. dvigovanje frekvenc procesorja bolj pomembna......

Seveda pa sem jaz s 3.3GZh procem 1GBrama ter R9700PRo moral v povprečju kar nekaj detaljev znižati, bi rekel neke vrste medium nastavitve , da je igrica pri 1024x768 igrabilna...Pa seveda nastavitve grafike pod display utilitiyem so tudi pomembne......

Tisti ki ste gdaj dali 3dmark2003 čez s sceno unega jezera, pa potem prelet metulja, ter nihanje trave z vsemi detalji, to je v igri, ne unih križanih testur....
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Caligula ::

Aja, se tisto, ko se je nekdo obregnil tudi ob umetno inteligenco. Naj da na najtezji nivo pa naj pol govori >:D

mloncar ::

v 10i misiji sem na tegale naletu, pa sm tak utis na njega naredu, de se mi je kr prklonu :D :D



Abit NF7-s, barton 2600@2655(231x11.5), 2x256mb Geil Value PC3200,
Leadtek FX5900LX 128mb MyVIVO

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mloncar ()

Jok3r ::

Dej si kontrast mal poveci ko se nc ne vidi 8-)

e-marko ::

Super, da lepite takšne slikice... :\
Vsi (še) nimamo ADSL-a. ;)

LP
E-marko
...somebody, somewhere...

Caligula ::

Itaq. Lobisti za Siol pa Telemach >:D Sej je prou. Stopi v korak s casom pa bodo tegobe zginle :D

e-marko ::

Brez skrbi!
Pogodbo nesem jutri na Telekom! :D

LP
E-marko
...somebody, somewhere...

Caligula ::

Priden. :D Skoda sam, da ne dobim provizije :P

e-marko ::

Sploh ni problema!
Koliko? Bo 50% dovolj? Torej 2 tolarja...:D

Ne, ne, sem se že pred mesecem odločil, vendar bom sedaj realiziral, ko je ravno akcija.

LP
E-marko
...somebody, somewhere...

kuglvinkl ::

KOlk časa naj bi trajalo, da se špil naloži? Indikator loudanja mi pride do konca, potem pa nič. več kot 7 minut.
Your focus determines your reallity

Bobb ::

Jaz sem inštaliral s treh cd-jev, 3x se je dekomprimiralo, trajalo približno 50minut (P4 1,8 512MB Fx5200 )

Lp Bobb

kuglvinkl ::

Čaki, 50 minut si gledal v zaslon, kjer je prikazano kolk je nalaga (nekaj takega kot pri Winsih) ali si 50 mint čakal, da ti je dekompresiralo?
Your focus determines your reallity

ali3n ::

yap - verjetno res traja kako uro; prva dva ploščka gre hitro, ko daš zadnjega not, pa pojdi na kavo/piwo/izlet...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

zile ::

50 minut lol, a ste pri sebi !!!.
Z diska naložil v par minutah. Virtual drive, pa to... :D

Mr.B ::

DVD z diska , v parih minutah, še dojel nisem ko je bilo konec...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Fury ::

Kuglvinkl verjetno govori o LOADANJU sobe v spilu, ne instalaciji.

Men je loadal cca. 20 sekund, ampak racuni da mam 1GB rama.
Prej ko sem mel 512 mi je (demo verzija) loadla mal cez 30.
Sosolcu, k z 256 igra pa loada cez minuto. :)

Groovy ::

zgleda počasi dojemaš :D

Ne, ni 50 min, je pa ene 5-7
I am the captain of my soul

puto ::

jest sem pa tam ostal ko si ravno sklatu on helikopter na ladji in pol gres mal kasneje v katakombe in mi notr ful šteka igra,(je počasna) in preden namerim na one stvore je prepozno

a ce bi imel 1gb rama bi blo kaj bolje

in kako dalec je se do konca:\
msi k8n neo platinum, athlon 3000 64, geforce gt 6600, sata wd 200, lc6420

Oblivion ::

Meni je 1GB rama prinesel veliko razliko, dosti bolj tekoce igranje. Glede livela pa, si se na zacetku, dolga pot je se za tabo :))

puto ::

če jo že en teden špilam, ta igra je pa res dolga a ne:\
msi k8n neo platinum, athlon 3000 64, geforce gt 6600, sata wd 200, lc6420

mloncar ::

ene 10min pa je bila igra naložena!


50min je mal preveč
Abit NF7-s, barton 2600@2655(231x11.5), 2x256mb Geil Value PC3200,
Leadtek FX5900LX 128mb MyVIVO

delfinus ::

19 stopenj je. Meni se sploh ni zdela tako dolga, obrnil sem jo v dveh popoldnevih. lp, D.

Caligula ::

Dva do tri dni. Seveda ne celi dnevi.
Meni se je nalozila v cca 10 minutah. Sam rozica.

Bobb ::

Japan power, mislim, da če si inštaliral igro s treh cd-jev, pa da si dobil vsaj ikono na namizje, je pa le trajal vsaj kakšnih 10 minut x 2 (recimo dobrih 20 minut)?
Sem pa slišal, da z dvd-ja je pa slabih 10 minut, kajneda.

Sicer pa sploh ni to pomembno, sem vesel, da dela, pa razpizden, ker rabim boljšo grafo (P4 1,8 512MB GF5200FX 128MB). Za dokaj dober boj rabim minimalno konfiguracijo, pa vse na medium, ker na low pa vse skupaj izgleda bolj češka slika, grem pa rajši igrat MOHAA.

Lp Bobb

Caligula ::

Raj si prisparaj spil za pol, ko bos menjal grafo. Sam se cem manj kot 9800 pro in 5900 je ze tezko resno lepe zadev pricakovat ceprav so tu nekateri tudi drugacnega mnenja. 0:)

Fury ::

Jest sem prej z 9700 mel isto k z 9800 samo par frejmov manj :)

mesoreznica ::

Sem bil res navdušen ko sem dobil Far Cry. Prva igra, ki mi je res pokazala potencial Asusa 9950.:)) Glede na to, da imamo Beta verzijo (in ta na treh CD-jih je Beta) me zanima a mislite da je polna verzija boljše optimizirana? Da bi lahko dal še višje kot samo High nastavitve. No saj slika je že zdaj fantastična ampak tu si človek res želi izluščitše zadnje kapljice te res čudovite grafike.:))

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

puto ::

jest mam 30 fps pa mi notr v katakombah šteka

fps sem meru vzunaj

ta špil je ful dolg :)
msi k8n neo platinum, athlon 3000 64, geforce gt 6600, sata wd 200, lc6420

Caligula ::

Kakor za koga >:D

Men je blo ze naslednji dan zal, da je blo konec :|

AtaStrumf ::

Enmu mojmu kolegu dela na AXP 2200+/512MB DDR333/8500LE@275/275/80GBMaxtor/15"monitor na 800x600 super gladko, samo je moral najprej tanove catalyste 4.4 gor dat. Prav da je grafika super in da laufa ful gladko, prej (stari catalysti) se mu je pa non stop zatikal, pa zmrzoval.

Bobb ::

Meni na začetku s starimi gonilniki sploh ni štartala igra. Uvodni filmi so bili čist brez zatika, ko pa se je naložila igra, ko se znajdeš v jami, se je pa pokazala kao neka čudna slika, pa je vse zmrznilo. Ko sem naložil nove detonator gonilnike, je pa normalno delovalo, ampak kot sem rekel že prej, bolj slabo, zatika grafika:O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bobb ()

mesoreznica ::

Jaz uporabljam kar Asusove gonilnike, ker sem opazil, da so boljše optimizirani kot originalni. Imam resolucijo 1280x1204 vse na High, vodo na Ultra High, edino Lightning imam na Medium, Antialiasing imam 4x. Pa naj še kdo reče, da Nvidia FX 5900 (9950) ne bo folgala držat koraka z 9800 pro.8-) Res je da ponekod malo zatakne, ampak zelo redko.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Zgodovina sprememb…

Fury ::

Dej nej en z geforcom FX5800/5900/5950 napise v konzolo \d3d9_nv30_ps20 in pove al je 1 al 0. Ce je 0 naj nastima na 1 in napise kok je razlike v FPS.

mesoreznica ::

Bom probal. Sporočim jutri, ker doma nima neta.:\

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Caligula ::

Sem sel mal pogledat h bratu-se igra z nekim cheatom s katerim letis po zraku :D
Pa kok se njemu vse ful premika ;(

Vse na ful pa tok leti vse, da je groza.
Ma zdele antialiasing na 2krat pa mu skor nikol ne pade pod 70 FPS. ZA sekundo kadar ful dogaja. Nenavit 9800SE@9800PRO.

In to pr ful hitrem letenju povsod. Sam ta cheat je ful hud :D
Bom sou se enkrat cel spil s tem cez >:D

Pa se pr seb morem FPSje probat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

boych ::

Koja je to fora, ko te vržejo iz helikopterja z 10 naboji, pa me pote, ko skočim po slapu one zverine kar takoj razcefrajo. tudi hitrost mi ne pomaga, samo puške pa še nisem probal vstran vreči. moram probati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: boych ()

alexb ::

Kako vklopim prikazovanje FPS?

lp, alex
««
6 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crysis (strani: 1 2 3 450 51 52 53 )

Oddelek: Igre
2617141461 (14087) asaxyxas
»

Far cry 2 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
564126198 (80010) Assass1n
»

FarCry 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21817073 (11440) laught
»

Joint Operations Typhoon Rising proti Far Cry

Oddelek: Igre
152148 (1706) IceBreakr
»

connect3d radeon9600xt ?

Oddelek: Kaj kupiti
241374 (1058) boštjan

Več podobnih tem