» »

Ali fizična oseba lahko izda račun?

Ali fizična oseba lahko izda račun?

DR0N ::

Na trenutni firmi imam možnost nekaj dodatno zaslužiti ( urejanje okolice) - 200€ na mesec.

Ali je možno, da jaz kot fizična oseba izdam račun? Ali je potreben popoldanski sp? Prispevek znaša cca 80€? Kar je preveč za prihodek 200€.
Ali še je mogoča kakšna druga možnost?

val46 ::

Če si na tej firmi že zaposlen, zakaj komplicirat? Naj ti ob plači izplačajo teh 200€ kot ne vem, posebno stimulacijo, nadure, ali kaj podobnega. Oziroma naj pogruntajo nekaj, da bo treba čim manj davka plačat za to. Če obstaja možnost, najboljše kar kot potne stroške. Vem, pravno je to prekršek, ampak če vas nihče ne prijavi, ne bo nobena inšpekcija se v to vpičila ;)

mojsterleo ::

Če imaš svoj os. avto, potem ti naj pri obračunu napišejo v tajništvu potne naloge npr. do Lendave in nazaj. Potem ti to obračunajo kot potne stroške na plačilki. Nekje do 200 eur na mesec ni problema. To se ne šteje v dohodnino, se pa šteje kot prihodek.

Pithlit ::

mojsterleo je izjavil:

Če imaš svoj os. avto, potem ti naj pri obračunu napišejo v tajništvu potne naloge npr. do Lendave in nazaj. Potem ti to obračunajo kot potne stroške na plačilki. Nekje do 200 eur na mesec ni problema. To se ne šteje v dohodnino, se pa šteje kot prihodek.

Zakaj s tem kompliciran ko pa komot lahko prek stimulacije (tko kot je predhodnik že napisal) rešijo?

Lahko ti malico dvignejo, lahko ti potne dvignejo... kar nekaj teh stvari je. V končni fazi ti lahko - shocking, I know - plačo dvigne.

Ampak mi trenutno predpostavljamo da uporabnik to počne za delodajalca (ker je post tako napisan). Ampak samo vprašanje, poleg ideje o popoldancu, nakazuje na to da se bo nekaj čaralo izven samega šihta in s tem povezanih delovnih nalog. V tem primeru mislim da se lahko 'samoovadiš' fursu. Ne me za besedo prijet.
Life is as complicated as we make it...

starfotr ::

Ali pa naj mu povišajo plačo in odvedejo vse prispevke.

feryz ::

In bo dobil 100 evrov? Ostalo pa golobnjak?
Ravno temu se želijo vsi izogniti.

Najdi normiranca. Ki ne dela preveč.

Tidule ::

Pithlit je izjavil:

mojsterleo je izjavil:

Če imaš svoj os. avto, potem ti naj pri obračunu napišejo v tajništvu potne naloge npr. do Lendave in nazaj. Potem ti to obračunajo kot potne stroške na plačilki. Nekje do 200 eur na mesec ni problema. To se ne šteje v dohodnino, se pa šteje kot prihodek.

Zakaj s tem kompliciran ko pa komot lahko prek stimulacije (tko kot je predhodnik že napisal) rešijo?

Lahko ti malico dvignejo, lahko ti potne dvignejo... kar nekaj teh stvari je. V končni fazi ti lahko - shocking, I know - plačo dvigne.

Ampak mi trenutno predpostavljamo da uporabnik to počne za delodajalca (ker je post tako napisan). Ampak samo vprašanje, poleg ideje o popoldancu, nakazuje na to da se bo nekaj čaralo izven samega šihta in s tem povezanih delovnih nalog. V tem primeru mislim da se lahko 'samoovadiš' fursu. Ne me za besedo prijet.


Ne bo pilo vodo, sploh ker gre za njegovega delodajalca. Furs bo tako stvar mirno obravnaval kot del prihodka, izdal odločbo glede plačila dajatev in po možnosti še kakšno položnico zraven.

Mato989 ::

Ja to je še en primer naše preljube SLO... nekdo bi nekaj dodatno delal, da bi bilo kakega stotaka ali 2 zraven AMPAK če odpreš popoldanca je fix 85EUR stroškov in se ne splača, če ti dvignejo plačo in stimulacijo pobere država 40%+ torej ostane samo še mutibarič potni do Lendave ali you name it.

Kakšna žalost.

Že davno sem rekel da bi popoldanc moral bit 0 fiksnih stroškov in 4% na promet do 12k letno, to bi bilo edino smiselno.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Tidule ::

Kako pokvarjena držva, ker ne pusti, da bi delodajaelc malo tako na roko stisnnil kakega stotaka svojim delavcem.

jao, mato imaš srečo da država skrbi zate, ker drugače bi bil z odprtimi usti lovil droptinice, ko bi se šefu zazdelo da ti kak kovanec vrže.

feryz ::

Potem bi vsi imeli minimalno plačo in maksimalno na popoldancu.
V momentu.
Fikusi pa v jok.

Najboljša sta regres preko in božičnica.
Po logiki bi človek pričakoval, da bosta obdavčena z dohodnino.
Ampak ne, še enkrat plačaš penzijo in zdravstvo. Kot bi lahko dvakrat koristil to dvoje. Ok, vsaj pri penziji se pozna. Za 0,000001 procenta večjo dobiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

Mato989 ::

feryz je izjavil:

Potem bi vsi imeli minimalno plačo in maksimalno na popoldancu.
V momentu.
Fikusi pa v jok.


Na koncu bi pa bilo v SLO prometa več, davka bi se pobralo več, in biznis bi bolj laufal...

Pač kompliciramo kot zmeraj... poenotit sp in zaposlene, da je vsak zaposlen normiran s.p. da bo končno izenačeno pol pa greeemo.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Furbo ::

Kaj zdaj komplicirate, naj plača 80€.

Vedno vsi tukaj pizdite čez barabe, ki ne plačujejo davkov, zaradi kakršnih se v Sloveniji ne cedita med in mleko. :))
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

val46 ::

In spet ste zašli v neke svoje namišljene ideje, kot že pri n-ti taki temi. Naj gre s svojim nadrejenim k računovodji na firmi, naj se pogovorijo kaj se da in kaj se najbolj splača in se potem odloči če je vredno teh 200€ več "pobrat" ali ne. Enostavno da bolj enostavno ne more bit.

starfotr ::

feryz je izjavil:

In bo dobil 100 evrov? Ostalo pa golobnjak?
Ravno temu se želijo vsi izogniti.

Najdi normiranca. Ki ne dela preveč.


Naj mu dvignejo toliko, da bo na koncu dobil želeni neto ven.

Mato989 ::

val46 je izjavil:

In spet ste zašli v neke svoje namišljene ideje, kot že pri n-ti taki temi. Naj gre s svojim nadrejenim k računovodji na firmi, naj se pogovorijo kaj se da in kaj se najbolj splača in se potem odloči če je vredno teh 200€ več "pobrat" ali ne. Enostavno da bolj enostavno ne more bit.


Problem je ker za 200EUR ni noben normalen način kjer bi se ti splačalo karkoli delat sploh če je dodatno delo (razen če je to 2 do 5 ur dela mesečno za 200EUR pol se še splača popoldanca met pa odbit 85EUR)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

D3m ::

val46 je izjavil:

Če si na tej firmi že zaposlen, zakaj komplicirat? Naj ti ob plači izplačajo teh 200€ kot ne vem, posebno stimulacijo, nadure, ali kaj podobnega. Oziroma naj pogruntajo nekaj, da bo treba čim manj davka plačat za to. Če obstaja možnost, najboljše kar kot potne stroške. Vem, pravno je to prekršek, ampak če vas nihče ne prijavi, ne bo nobena inšpekcija se v to vpičila ;)


Naj ti napišejo potne naloge pa bo.

Lp.
|HP EliteBook|R5 6650U|

feryz ::

To je, seveda, goljufija.
Ampak ok, keš bo na račun.

estons ::

OP, po mojem bi urejanje okolice šlo skozi osebno dopolnilno delo (ODD). Poglej tukaj navodila: https://spot.gov.si/sl/teme/osebno-dopo...

Kupiš na UE vrednostnico za 11 eur in s tem si dal državi kar ji pripada. Moraš še neke obrazce izpolnit, seveda. Pa neke omejitve so glede vrste dela in maksimalnega zaslužka, ampak z 200 eur ne boš tega presegel.

Mogoče vprašaj še na FB v skupini Od hobija do biznisa, se znajo dobit koristne informacije.

Glugy ::

Mato989 je izjavil:

Ja to je še en primer naše preljube SLO... nekdo bi nekaj dodatno delal, da bi bilo kakega stotaka ali 2 zraven AMPAK če odpreš popoldanca je fix 85EUR stroškov in se ne splača, če ti dvignejo plačo in stimulacijo pobere država 40%+ torej ostane samo še mutibarič potni do Lendave ali you name it.

Kakšna žalost.

Že davno sem rekel da bi popoldanc moral bit 0 fiksnih stroškov in 4% na promet do 12k letno, to bi bilo edino smiselno.

no 4% to bi država vseskp nč dobila vn. poleg tega bi pa pol folk začel vse delat sam da bi prikazoval manjši promet ali dobiček ( odvisno na kaj bi blo vezano ) ; del bi se plačeval na roke. Čim imaš fiksne stroške se temu ne moreš izognit. Vsi bi sam čim nižje davke država naj pa zasadi drevo kjer bo denar rastil. Edino kar se strinjam je da bi blo treba državo nardit bolj transparentno pa se resno lotit korupcije in nepotizma.

feryz ::

Problem je, da to, s čimer se strinjaš, nihče ne udejanja. Delajo ravno kontra. Kako čim več zagoniti in pokrasti.
Tisti drugi del, kar se davkov tiče, pa zelo.

Zato so taka vprašanja, na žalost, zelo na mestu.

starfotr ::

Država mora biti pasja in pobirat čim več. Ker so ljudje pokvarjeni in bi samo gledali, kje bodo utajili davke. Ne glede na to ali govorimo o branjevki ali pa o tajkunih.

Zato ne moremo imeti nižje obdavčitve.

Mato989 ::

Glugy je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ja to je še en primer naše preljube SLO... nekdo bi nekaj dodatno delal, da bi bilo kakega stotaka ali 2 zraven AMPAK če odpreš popoldanca je fix 85EUR stroškov in se ne splača, če ti dvignejo plačo in stimulacijo pobere država 40%+ torej ostane samo še mutibarič potni do Lendave ali you name it.

Kakšna žalost.

Že davno sem rekel da bi popoldanc moral bit 0 fiksnih stroškov in 4% na promet do 12k letno, to bi bilo edino smiselno.

no 4% to bi država vseskp nč dobila vn. poleg tega bi pa pol folk začel vse delat sam da bi prikazoval manjši promet ali dobiček ( odvisno na kaj bi blo vezano ) ; del bi se plačeval na roke. Čim imaš fiksne stroške se temu ne moreš izognit. Vsi bi sam čim nižje davke država naj pa zasadi drevo kjer bo denar rastil. Edino kar se strinjam je da bi blo treba državo nardit bolj transparentno pa se resno lotit korupcije in nepotizma.


Ja vse skup bi dobila nič ven oz malo več kot nič, ampak zdaj pa polovica mutibari preko potnih fake, polovica pa reče fuck it za to da dam 50% državi od prihodka ki je par stotakov ne bom delal raje doma ležim in na koncu država dobi ven še manj kot z 4% in nič fix prispevkov za popoldanca... tu je problem
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

bbbbbb2015 ::

feryz je izjavil:

To je, seveda, goljufija.
Ampak ok, keš bo na račun.


To je, seveda, ponareditev listin z namenom pridobitve protipravne koristi, če smo že pri tem.

IL_DIAVOLO ::

Slisim in vidim, ko recejo delodajalci "v nedeljo se ne stemplat, dobis v kuverti", tako da tudi tebi lahko dajo v kuverti.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

feryz ::

starfotr je izjavil:

Država mora biti pasja in pobirat čim več. Ker so ljudje pokvarjeni in bi samo gledali, kje bodo utajili davke. Ne glede na to ali govorimo o branjevki ali pa o tajkunih.

Zato ne moremo imeti nižje obdavčitve.
Btw, da ne boste mislili, da je to naš problem.
Zadnjič sem par dni preživel v Franciji, na azurni obali. Tam te na koncu obvezno vprašajo, kako boš plačal.
Če jim rečeš s kartico, dobiš striktno sprintan račun.
Če jim rečeš, da s kešem, dobiš striktno na roke napisan račun.
Ni mogoče, da gre za naključje, ker se je zgodilo vsakič.
Presenetilo me je tudi, koliko Francozi plačujejo z gotovino. Veliko več kot mi. Skorajda vsak.

Takole izgleda račun, če plačaš z gotovino.

Pithlit ::

Tidule je izjavil:

Pithlit je izjavil:

mojsterleo je izjavil:

Če imaš svoj os. avto, potem ti naj pri obračunu napišejo v tajništvu potne naloge npr. do Lendave in nazaj. Potem ti to obračunajo kot potne stroške na plačilki. Nekje do 200 eur na mesec ni problema. To se ne šteje v dohodnino, se pa šteje kot prihodek.

Zakaj s tem kompliciran ko pa komot lahko prek stimulacije (tko kot je predhodnik že napisal) rešijo?

Lahko ti malico dvignejo, lahko ti potne dvignejo... kar nekaj teh stvari je. V končni fazi ti lahko - shocking, I know - plačo dvigne.

Ampak mi trenutno predpostavljamo da uporabnik to počne za delodajalca (ker je post tako napisan). Ampak samo vprašanje, poleg ideje o popoldancu, nakazuje na to da se bo nekaj čaralo izven samega šihta in s tem povezanih delovnih nalog. V tem primeru mislim da se lahko 'samoovadiš' fursu. Ne me za besedo prijet.


Ne bo pilo vodo, sploh ker gre za njegovega delodajalca. Furs bo tako stvar mirno obravnaval kot del prihodka, izdal odločbo glede plačila dajatev in po možnosti še kakšno položnico zraven.

Seveda poje vodo. Na stimulacijo gredo čist vse običajne dajatve. Še vedno mu ostane več kot če gre popoldanca odpirat
Life is as complicated as we make it...

BuDi79 ::

https://e-uprava.gov.si/podrocja/delo-u...
Če želite opravljati osebno dopolnilno delo, ga morate pred pričetkom opravljanja priglasiti na AJPES.
S plačilom vrednotnice naročnik in izvajalec poskrbita za zakonito naročilo in izvedbo dela, izvajalec ima s tem tudi večjo socialno varnost. Vplačana vrednotnica namreč prinaša pravice iz pokojninskega in invalidskega zavarovanje ter pravice iz zdravstvenega zavarovanja.

starfotr ::

feryz je izjavil:

starfotr je izjavil:

Država mora biti pasja in pobirat čim več. Ker so ljudje pokvarjeni in bi samo gledali, kje bodo utajili davke. Ne glede na to ali govorimo o branjevki ali pa o tajkunih.

Zato ne moremo imeti nižje obdavčitve.
Btw, da ne boste mislili, da je to naš problem.
Zadnjič sem par dni preživel v Franciji, na azurni obali. Tam te na koncu obvezno vprašajo, kako boš plačal.
Če jim rečeš s kartico, dobiš striktno sprintan račun.
Če jim rečeš, da s kešem, dobiš striktno na roke napisan račun.
Ni mogoče, da gre za naključje, ker se je zgodilo vsakič.
Presenetilo me je tudi, koliko Francozi plačujejo z gotovino. Veliko več kot mi. Skorajda vsak.

Takole izgleda račun, če plačaš z gotovino.


Od tega računa je odveden davek. Medtem, ko pri nas od "računa" aka "stanje mize" ni odveden davek.

Gotovina je lajf. To je prihodnost.

darkolord ::

Sigurno je odveden davek, ja. Ni ne datuma, ne izdajatelja, nič. Isto kot je odveden davek na listku skret papirja.

starfotr ::

Imajo pavšalno obdavčitev. In če ti izdajo račun ali pa ne je davek plačan. Ali pa če je račun na sekret papirju je vseeno.

Mi bi tudi morali imeti tak sistem. Tako bi gostilna plačala davek ne glede na to ali izdajo račun ali ne. Itak so navajeni ne izdajat račune. Davčne blagajne pomagajo. Vendar samo, če je račun izdan. Če ni, potem ne pomagajo.

darkolord ::

Kakšno pavšalno obdavčitev? Gre za davek na dodano vrednost, tu ni nobenega pavšala.

Utk ::

Koliko šiptarjev pri nas je zavezancev za ddv?
V Franciji niti v hotelu zmeraj ne rabiš pokazat osebne, sploh jih ne zanima, imaš avtomate za checkin, ki itak ne morejo vedet koga in kaj si prijavil, niti jih to ne zanima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

starfotr ::

Tidule ::

Pithlit je izjavil:

Tidule je izjavil:

Pithlit je izjavil:

mojsterleo je izjavil:

Če imaš svoj os. avto, potem ti naj pri obračunu napišejo v tajništvu potne naloge npr. do Lendave in nazaj. Potem ti to obračunajo kot potne stroške na plačilki. Nekje do 200 eur na mesec ni problema. To se ne šteje v dohodnino, se pa šteje kot prihodek.

Zakaj s tem kompliciran ko pa komot lahko prek stimulacije (tko kot je predhodnik že napisal) rešijo?

Lahko ti malico dvignejo, lahko ti potne dvignejo... kar nekaj teh stvari je. V končni fazi ti lahko - shocking, I know - plačo dvigne.

Ampak mi trenutno predpostavljamo da uporabnik to počne za delodajalca (ker je post tako napisan). Ampak samo vprašanje, poleg ideje o popoldancu, nakazuje na to da se bo nekaj čaralo izven samega šihta in s tem povezanih delovnih nalog. V tem primeru mislim da se lahko 'samoovadiš' fursu. Ne me za besedo prijet.


Ne bo pilo vodo, sploh ker gre za njegovega delodajalca. Furs bo tako stvar mirno obravnaval kot del prihodka, izdal odločbo glede plačila dajatev in po možnosti še kakšno položnico zraven.

Seveda poje vodo. Na stimulacijo gredo čist vse običajne dajatve. Še vedno mu ostane več kot če gre popoldanca odpirat


Spet blodiš v tri dni. Kaj točno ima stimulacija (ki je del osebnega dohodka) s samoprijavo?

Pithlit ::

Tidule je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Tidule je izjavil:

Pithlit je izjavil:

mojsterleo je izjavil:

Če imaš svoj os. avto, potem ti naj pri obračunu napišejo v tajništvu potne naloge npr. do Lendave in nazaj. Potem ti to obračunajo kot potne stroške na plačilki. Nekje do 200 eur na mesec ni problema. To se ne šteje v dohodnino, se pa šteje kot prihodek.

Zakaj s tem kompliciran ko pa komot lahko prek stimulacije (tko kot je predhodnik že napisal) rešijo?

Lahko ti malico dvignejo, lahko ti potne dvignejo... kar nekaj teh stvari je. V končni fazi ti lahko - shocking, I know - plačo dvigne.

Ampak mi trenutno predpostavljamo da uporabnik to počne za delodajalca (ker je post tako napisan). Ampak samo vprašanje, poleg ideje o popoldancu, nakazuje na to da se bo nekaj čaralo izven samega šihta in s tem povezanih delovnih nalog. V tem primeru mislim da se lahko 'samoovadiš' fursu. Ne me za besedo prijet.


Ne bo pilo vodo, sploh ker gre za njegovega delodajalca. Furs bo tako stvar mirno obravnaval kot del prihodka, izdal odločbo glede plačila dajatev in po možnosti še kakšno položnico zraven.

Seveda poje vodo. Na stimulacijo gredo čist vse običajne dajatve. Še vedno mu ostane več kot če gre popoldanca odpirat


Spet blodiš v tri dni. Kaj točno ima stimulacija (ki je del osebnega dohodka) s samoprijavo?

Nič, ampak če jaz opisujem 3 stvari bi bilo od tebe fajn da mal specificiraš na kaj se tvoj odgovor nanaša. V nasprotnem primeru bom pač jaz izbrala to kar meni ugaja.

Torej samoprijava praviš? Seveda pije vodo. Vsaj v mojem primeru kjer sem izrecno omenila da gre mimo delodajalca.
Ampak ja, blodim v tri dni.

Je pa fajn da so fantje omenili dopolnilno delo. Na to niti pomislila nisem. Bravo in hvala.
Life is as complicated as we make it...

Tidule ::

Torej samoprijava praviš? Seveda pije vodo. Vsaj v mojem primeru kjer sem izrecno omenila da gre mimo delodajalca.
Ampak ja, blodim v tri dni.

ja še vedno blodiš. Kako gre mimo delodalajca, če ga delodajalec plača na roko mimo pogodbe o delu? Je že res da na FURS niso nek presežek, ampak ko bereš take neumnosti...

Pa je tebi sploh jasno kaj je samoprijava in čemu služi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

Pithlit ::

Zato ker sem tako napisala. Dej ne bit nepismen idiot kot tisti ki jim ponavadi odpisuješ. Napisala sem da se bo "nekaj čaralo mimo delodajalca in delovnih nalog. V tem primeru mislim da se lahko samoovadiš fursu". Kako ti je tebi tukaj uspelo prebrati da ga delodajalec plačuje na roke mimo pogodbe, meni ne gre v glavo.

V kolikor ga pa dejansko delodajalec plačuje, v okviru šihta, pa valda ne bo šlo (ampak jaz tega nisem napisala, če greš ponovno brat moj zapis). Pa lep dan še naprej.

Tidule je izjavil:

Pa je tebi sploh jasno kaj je samoprijava in čemu služi?

Tudi "jaz mislim" pa "ne me za besedo prijet" ti ni uspelo prebrat? Ni čudno da blodim v tri dni...
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

Tidule ::

ja, če si izmišljaš fiktivne scenarije, ki nimajo nič v vprašanjem OP potem lahko še kaj poveš o vodi na marsu in gojenju banan.

Pithlit ::

Prav. Če nočeš prebrat pa bi se rad po vsej sili nad neko znesel ker očitno nimaš pametnejšega dela... Izvoli. Boš pač le še nov nick v moji bukvici. Sam upaj da se op ne oglasi pa slučajno potrdi moj sum.
Life is as complicated as we make it...

DR0N ::

estons je izjavil:

OP, po mojem bi urejanje okolice šlo skozi osebno dopolnilno delo (ODD). Poglej tukaj navodila: https://spot.gov.si/sl/teme/osebno-dopo...

Kupiš na UE vrednostnico za 11 eur in s tem si dal državi kar ji pripada. Moraš še neke obrazce izpolnit, seveda. Pa neke omejitve so glede vrste dela in maksimalnega zaslužka, ampak z 200 eur ne boš tega presegel.

Mogoče vprašaj še na FB v skupini Od hobija do biznisa, se znajo dobit koristne informacije.


Žal ODD ne gre skozi v mojem primeru.

Vrednostnica je samo za fizične osebe. Za podnjetja pa ne.



Skupina A – vrednotnice za opravljanje dela mora kupiti naročnik storitve

Tovrstnih del ne smete opravljati za pravne osebe, tuje pravne subjekte ali samozaposlene osebe. Gre za storitve pomoči v gospodinjstvu, njim podobna dela ali druga manjša dela, ki jih opravljate samostojno:


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Razlika v bruto plači (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8710725 (6853) buttcrack
»

Normiranci so rak rana naše ljube Slovenije (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Problemi človeštva
823164396 (129216) jype
»

Dvig urne postavke, Bruto in Neto plača (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8119483 (17099) McHusch
»

Manjša plača (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12228494 (21254) Mato989

Več podobnih tem