» »

Pandemija presežene umrljivosti

Pandemija presežene umrljivosti

««
15 / 20
»»

coffeetime12 ::

Invictus je izjavil:

Tega pro-korona fanatiki ne bodo nikoli priznali.

Tako kot pro-Ukrajina fanatiki ne bodo priznali, da je ta vojna sprovocirana s strani ZDA in NATA. Še manj pa, da je Ukrajina od leta 2014 streljala na Ruse na vzhodu Ukrajine.

Jep, si le teoretik zarot, ekstremni desničar, neizobražen, ruski propagandist, ravnozemljaš itn itn. Navadi se, LOL. Sicer pa, temu venomer sledi vsesplošni forumski umor.
Ovčjereja medtem še vedno ne razume, žal :



Medtem BBC, RTVSLO, CNN ... :

Zgodovina sprememb…

kajtimara ::

Če bi ne bilo Evrope, ki nas virus izkoreninil!

aviator ::

Nisem veliko v zivljenju veliko dosegel, ampak cepil sem se pa. Zato sem vec od tebe in terjam spostovanje. Podoben sistem so ubrali naciji, oni so sli pri poznavanju psihe.

Zal poznam dovolj ljudi, ki so zaradi nepravilnega odnosa z mamo zelo jezni, obsedeni z idejo da bodo enkrat dosegli nekaj velikega, ker pa ni talenta in volje kaj doseci, pa se usmerjajo v tezenje in nagajanje ostalim. Cepljenje po navodilu drzave je majhna cena, da se zacnes obnasati kot policaj do sodrzavljanov.
Ce bi dosegli nek cin z ovajanjem necepilcev, bi to z veseljem poceli.

Koletivna narcisoidnist. Na obeh straneh. Seveda so ljudje umrli od COVID. Tudi ljudi sem srecal, ki jih je korona precej sesusla. 0snovni namen te psihoze ni bil da je vrlim funkcinarjem mar za nas uboge proletarce. Resiti je bilo potrebno gospodarstvo, ki je zacelo tonit v recesijo z pumpanjem QE smo to resili, sedaj pa je glavna Ukrajina.

Povisana smrtnost sedaj za moje pojme nima veze z korono. Ljudje se pospeseno starajo in pocasi bo tudi v Sloveniji zacelo umirat po 30,35k ljudi letno, ceprav je bila smrtnost do sedaj pod 20k.

fulk ::

aviator je izjavil:

Nisem veliko v zivljenju veliko dosegel, ampak cepil sem se pa. Zato sem vec od tebe in terjam spostovanje. Podoben sistem so ubrali naciji, oni so sli pri poznavanju psihe.

Zal poznam dovolj ljudi, ki so zaradi nepravilnega odnosa z mamo zelo jezni, obsedeni z idejo da bodo enkrat dosegli nekaj velikega, ker pa ni talenta in volje kaj doseci, pa se usmerjajo v tezenje in nagajanje ostalim. Cepljenje po navodilu drzave je majhna cena, da se zacnes obnasati kot policaj do sodrzavljanov.
Ce bi dosegli nek cin z ovajanjem necepilcev, bi to z veseljem poceli.

Koletivna narcisoidnist. Na obeh straneh. Seveda so ljudje umrli od COVID. Tudi ljudi sem srecal, ki jih je korona precej sesusla. 0snovni namen te psihoze ni bil da je vrlim funkcinarjem mar za nas uboge proletarce. Resiti je bilo potrebno gospodarstvo, ki je zacelo tonit v recesijo z pumpanjem QE smo to resili, sedaj pa je glavna Ukrajina.

Povisana smrtnost sedaj za moje pojme nima veze z korono. Ljudje se pospeseno starajo in pocasi bo tudi v Sloveniji zacelo umirat po 30,35k ljudi letno, ceprav je bila smrtnost do sedaj pod 20k.


Povišana presežna smrtnost je v kategoriji mlajših. Tako v sloveniji kot še drugje.
Ljudje od 0-51 niso na koncu življenske dobe. Nekaj drugega jih pobija.

fulk ::

https://www.24ur.com/popin/tuja-scena/z...

Razumem. Razumem. "Anekdota! Kje imaš študije!?!?!?!?$#$&%$%/$(&&/96"

Utk ::

https://www.rtvslo.si/svet/s-in-j-ameri...

Še ena "teorija zarote" najverjetneje drži.

kamiKaZaA ::

Utk je izjavil:

https://www.rtvslo.si/svet/s-in-j-ameri...

Še ena "teorija zarote" najverjetneje drži.

Kakšna je razlika med teorijo zarote in resnico?
Odgovor: 6-12 mesecev.

Ok, sedaj moramo popraviti odgovor na: 2-3 leta. ;)

darkolord ::

fulk je izjavil:

https://www.24ur.com/popin/tuja-scena/z...

Razumem. Razumem. "Anekdota! Kje imaš študije!?!?!?!?$#$&%$%/$(&&/96"
Kaj ti bojo študije, ko je vse kristalno jasno.

Nekdo, ki ima 45 let težave z drogami, umre za možgansko anevrizmo, kriva so pa cepiva.

solatko ::

darkolord - nekdo, ki je bil do cepljenja popolnoma zdrav, nikoli kadil, pil ali se drogiral, nenadoma umre zaradi strdkov, anevrizme, srčnega popuščanja, možganske kapi,.... star okoli 40.
Delo krepa človeka

111111111111 ::

solatko je izjavil:

darkolord - nekdo, ki je bil do cepljenja popolnoma zdrav, nikoli kadil, pil ali se drogiral, nenadoma umre zaradi strdkov, anevrizme, srčnega popuščanja, možganske kapi,.... star okoli 40.

Spongebob Squarepants?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PovemVfaco ::

Jaz sem cepljen in boostan. Ko sem bil drugič tam, me je mlada medicinska sestra po špiku začela božat po deltoidu, bicepsu, tricepsu in mi tiščala svojo telefonsko. Naslednji dan me je malo srbelo in peklo v spodnjih predelih in nehalo čez kak dan, tudi hrbet sem mel popraskan, tako da ni cepljenje popolnoma brez posledic, zelo odvisno od medicinske sestre.

kamiKaZaA ::

PovemVfaco je izjavil:

Jaz sem cepljen in boostan. Ko sem bil drugič tam, me je mlada medicinska sestra po špiku začela božat po deltoidu, bicepsu, tricepsu in mi tiščala svojo telefonsko. Naslednji dan me je malo srbelo in peklo v spodnjih predelih in nehalo čez kak dan, tudi hrbet sem mel popraskan, tako da ni cepljenje popolnoma brez posledic, zelo odvisno od medicinske sestre.

Odlično basen si zapisal, a kaj ko si ti to le predstvaljaš da se bi naj to zgodilo in hkrati sam sebe prepričuješ, da je res (si patološki lažnjivec) vsi ostali pa vemo, da se nič od tega ni zgodilo. :P

P.S. zelo slab trol si. Neprepričljiv.

PovemVfaco ::

Bom dopisal samo tole: seveda ni garancije, da bodo posledice cepljenja enake pri vseh. Pri shujšanem mozoljastem nerdu s 3cm debelimi stekli bodo posledice cepljenja skoraj gotovo bistveno drugačne in to seveda ve tudi iz svojih izkušenj. Jaz samo delim svoje.

globoko grlo ::

Da ni bla sestra samo oblečena v sestro, pa si ti bajto falil? A si mogu na konc plačat?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

111111111111 ::

PovemVfaco je izjavil:

Jaz sem cepljen in boostan. Ko sem bil drugič tam, me je mlada medicinska sestra po špiku začela božat po deltoidu, bicepsu, tricepsu in mi tiščala svojo telefonsko. Naslednji dan me je malo srbelo in peklo v spodnjih predelih in nehalo čez kak dan, tudi hrbet sem mel popraskan, tako da ni cepljenje popolnoma brez posledic, zelo odvisno od medicinske sestre.

Jaz pa pred cepljenjem, nisem mogel laufat ker sem se takoj zasopel, bolela so me kolena in špikalo pod rebri, po cepljenju brez problema laufam maratone, se potapljam do globine 100m na dah in ne rabim več očal.

Skratka fantastično.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PovemVfaco ::

To mi pa zveni, kot da so ti še malo steroidov dali zraven in ti nehote popravili nizko naravno raven testosterona ali kakšne druge težave. Pri sebi razlik v počutju, energiji ipd. nisem opazil.

kajtimara ::

solatko je izjavil:

darkolord - nekdo, ki je bil do cepljenja popolnoma zdrav, nikoli kadil, pil ali se drogiral, nenadoma umre zaradi strdkov, anevrizme, srčnega popuščanja, možganske kapi,.... star okoli 40.


Od rojstva pa do cepljenja živel v sterilnem okolju?

globoko grlo ::

Zakaj bi mogu zvet v sterilnem okolju? Al hocs rect, da ga je ena pica 10 let nazaj zdej pokopala?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

solatko ::

kajtimara - Kak si pa ti bister.
Delo krepa človeka

132932 ::

Bo slikica naivnim antivaxerskim luzerjem kaj pomagala? Velja tudi za vse druge primere, boste razumeli ali vam moram retusirat "Hospitalized" v "Mrtvi"?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

solatko ::

lyssa - Daj podatke mrtvi med 20-55 cepljeni, necepljeni.
Delo krepa človeka

111111111111 ::

solatko je izjavil:

lyssa - Daj podatke mrtvi med 20-55 cepljeni, necepljeni.

Cepljeni od 20-55, 30 mrtvih (2021)
Necepljeni od 20-55, 816 mrtvih (2021)

Vir: https://www.stat.si/statweb
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

fulk ::

A ste spregledali slučajno tisti RTV posnetek, kjer predstavnica Resnice pokaže kako Celjska bolnišnica za 50% umrlih s covidom ni zapisala status cepljenja?
Kot drugo, v 2021 se je cepivo zares potalalo šele proti polovici leta.
Kot tretje v SLO imamo relativno dobro razmerje cepljenih/necepljenih, 60/40.

c3fizl ::

111111111111 je izjavil:

solatko je izjavil:

lyssa - Daj podatke mrtvi med 20-55 cepljeni, necepljeni.

Cepljeni od 20-55, 30 mrtvih (2021)
Necepljeni od 20-55, 816 mrtvih (2021)

Vir: https://www.stat.si/statweb


Pa komu ti lažeš model? Po podatkih covid sledilnika je v starostni skupini 15-54 let od začetka pandemije, marca 2020, pa do 26.2.2023, s covidom v Sloveniji umrlo 205 ljudi.

https://covid-19.sledilnik.org/embed.ht...

111111111111 ::

c3fizl je izjavil:



Pa komu ti lažeš model? Po podatkih covid sledilnika je v starostni skupini 15-54 let od začetka pandemije, marca 2020, pa do 26.2.2023, s covidom v Sloveniji umrlo 205 ljudi.

https://covid-19.sledilnik.org/embed.ht...

Saj ni spraševal koliko jih je umrlo za Covidom. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

solatko ::

111111111111 - Res je, sprašujem za presežne smrti 20-55 v zadnjem letu, glede na prejšnje obdobje in podatek, koliko je od teh cepljenih, česar pa v statistiki ne boš našel, zato je tvoj post popolnoma brez veze, samo, da nekaj napišeš, če prav vprašanje ni naslovnjeno nate. Kot po navadi, tvoje pisanje seka popolnoma mimo zadane teme.
Delo krepa človeka

darkolord ::

solatko: še enkrat poglej to sliko, in še enkrat, dokler ti ne bo jasno:



Roza krog je vedno večji, zelen pa vedno manjši.

Zgodovina sprememb…

solatko ::

darkolord - Kaj hočeš s tem krogom povedati pri presežni umrljivosti cepljenih mladih?
Delo krepa človeka

kajtimara ::

solatko je izjavil:

kajtimara - Kak si pa ti bister.

Ti pa slabo vidiš!

sarcasm ON/OFF

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

solatko je izjavil:

111111111111 - Res je, sprašujem za presežne smrti 20-55 v zadnjem letu, glede na prejšnje obdobje in podatek, koliko je od teh cepljenih, česar pa v statistiki ne boš našel, zato je tvoj post popolnoma brez veze, samo, da nekaj napišeš, če prav vprašanje ni naslovnjeno nate. Kot po navadi, tvoje pisanje seka popolnoma mimo zadane teme.

NIč bolj kot ti. In ker se mi ne, da iskati relevantnih virov, ki jih ti zavržeš, z nekimi anekdotami tipa:

solatko je izjavil:

darkolord - nekdo, ki je bil do cepljenja popolnoma zdrav, nikoli kadil, pil ali se drogiral, nenadoma umre zaradi strdkov, anevrizme, srčnega popuščanja, možganske kapi,.... star okoli 40.


solatko je izjavil:

darkolord - Kaj hočeš s tem krogom povedati pri presežni umrljivosti cepljenih mladih?

Solatko pa tebi osnove niso jasne.

POmisli na %. Koliko jih % umre v posamezni skupini. Sicer dvomim, da ti bo jasno, ker si že v eni temi falil z ulomki popolnoma mimo. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

solatko ::

111111111111 - Virov ne boš našel, ker se pri umrlih ne vpisuje status cepljenja, dejstvo pa je, da je umrlih v najlepših letih več, kot jih je bilo pred cepljenjem. Informacije so še vedno prilagojene agendi covid.
Delo krepa človeka

globoko grlo ::

Pa mimgrede maja nej bi who prevzel kontrolo nad vsem zivim in nezivim. Dobesedna diktatura. Pa verjamem da bo folk spet ploskal in nastavljal riti.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

darkolord ::

solatko je izjavil:

111111111111 - Virov ne boš našel, ker se pri umrlih ne vpisuje status cepljenja, dejstvo pa je, da je umrlih v najlepših letih več, kot jih je bilo pred cepljenjem. Informacije so še vedno prilagojene agendi covid.
In to dejstvo ne pove čisto ničesar.

Ker jih je več, kot jih je bilo pred:
- covidom
- lockdowni
- delom od doma
- vojno v Ukrajini
- novo vlado
- ...

111111111111 ::

solatko je izjavil:

111111111111 - Virov ne boš našel, ker se pri umrlih ne vpisuje status cepljenja, dejstvo pa je, da je umrlih v najlepših letih več, kot jih je bilo pred cepljenjem. Informacije so še vedno prilagojene agendi covid.

Enake vire kot ti za svoje trditve lahko vedno najdem. Si jih pač izmislim.

Po moje ni bil COVID ampak 5G, to sem včeraj prebral na facebooku pri 3 influencerjih. 5G nas pobija, vsi ki smo izpostavljeni bomo enkrat morali umreti. To je res težko sranje.

Pri tebi solatko gre pa takole:
Če bi Jezusa cepili ne bi nikoli vstal od mrtvih. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

LeQuack ::

Covid je še kar aktualen. Vsaj v našem zdravstvu, kjer pridno dobivajo dodatke:
https://www.primorske.si/slovenija/covi...
Quack !

Notnow ::

ahahaha pa kak so mi vsi v luft skakal ko si nisem dal maske gor :))

The pooled results of RCTs did not show a clear reduction in respiratory viral infection with the use of medical/surgical masks. There were no clear differences between the use of medical/surgical masks compared with N95/P2 respirators in healthcare workers when used in routine care to reduce respiratory viral infection.
https://www.cochranelibrary.com/cdsr/do...

Od tega da nekatera cepiva bolj sesujejo mlada srca kot kovid,do tega da pred cepivi, od covida ni bilo miokarditisa in perikarditisa.. Dobra novica,za vse ki smo preboleli kovid..če se nisi cepljen seveda...
We did not observe an increased incidence of neither pericarditis nor myocarditis in adult patients recovering from COVID-19 infection.
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/3545630...

StarMafijec ::

Ljudje v starosti 0-51 čedalje bolj umirajo že dolgo časa:

2014    482
2015    556
2016    577
2017    569
2018    638
2019    699
2020    746
2021    835
2022    929


Trend naraščanja je opazen že v letih 2015-2020, torej še pred cepljenjem.

dexterboy ::

RobertoH je izjavil:

Kaj ti bo orožje? Planiraš kakšen pokol? Orožje je za pobrat nima kaj počet v civilnih rokav v 21 stoletju, ste preveč nestabilni in zdolgočaseni.

troll account, kok ti plačajo za tvoje nebuloze? da vidimo, če si sploh vreden življenja in samega obstoja?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

primoz4p ::

StarMafijec je izjavil:

Ljudje v starosti 0-51 čedalje bolj umirajo že dolgo časa:

2014 482
2015 556
2016 577
2017 569
2018 638
2019 699
2020 746
2021 835
2022 929


Trend naraščanja je opazen že v letih 2015-2020, torej še pred cepljenjem.

Trend trolanja in podajanja podatkov iz etra (brez linka do vira podatkov) pa tudi.

Naprimer:
Če obkljukaš ustrezno na portalu pxweb.stat.si
https://pxweb.stat.si/SiStatData/pxweb/...
in sešteješ za npr. leto 2017
Dobiš št. umrlih do vključno 49 leta starosti 765 ljudi, kar je veliko več kot 569 umrlih do 51 leta starosti.

Glugy ::

Večina stroke je vzela kovid resno ko je bila potreba za to da se vzame kovid resno ( simptomatske+asimptomatske imunosti naravne in cepilne praktično ni bilo ). Zanemarljivih par % resno ogroženih se nabere če teh par % vzameš iz celotne populacije. Ko večja masa ljudi rabi zdravnika kot ga sistem lahko kvalitetno sprejme, potem naraste smrtnost kar je logično. Da ne govorimo o tem da sam zato ker je bil kovid ogražujoč za tiste čase še ne pomen da so takrat druge bolezni in potrebe po zdravljenju izginile. Torej je smrtnost in ogroženost še na drugih segmentih zdravstva večja zaradi splošne večje zasedenosti.

Kovid sam po sebi če bi ga izoliral kot samostojno sprejemljivko neodvisno od drugih ne bi rabil ukrepov. Ampak živimo v svetu ki je povezan z raznoraznimi sprejemljivkami in šele ko to skupaj daš kot celotno sliko lahko razumeš zakaj je malenkostni par % pretres sistema imel za posledicno velik vpliv na celoten sistem preko tek parih %. Brez ukrepov bi bilo takrat toliko več smrti. Preko souplivanja in povezanosti ostalih dejavnikov bi bilo več kot samo linearno več smrti.

Zdej ko imamo pa imunost cepilno in naravno je pa spet prav da nimamo toliko ukrepov. Vse je bilo prav v pravem času jz pravim. Hvala bogu da ni vse odvisno od samo od občutkov ljudi ker drugač bi imel večkrat krize.

globoko grlo ::

A veš da smo mel umetno omejen 150 covidnih postelj? Lahko bi jih mel konkretno več.
A na vse plesoče/žurajoče sestre si pozabil?
Da ma dohtar ene 500 ur/mesec + kovidne dodatke si tut pozabil. Le zakaj so bli tih, res ne vem.

Zakaj se noben ne sekira zaradi presežne umrljivosti? A ni tko, da vsako življenje šteje?
Zakaj smo mogl nost maske, če je evidentno, da nič ne koristijo?

En miljon zakaj je kle, tko da ni bilo nič v pravem času. Če bi se šlo za zdravje bi prepovedal cukr, pa procesirano hrano, pa obvezno 2h/dan migat, ampak ne, cept, to nas bo rešil.

Eni mate res plašnice na očeh. Verjetn vam bo tut fajn, k bomo dejansko živel v orwellovem svetu na 10 potenco.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

fulk ::

The lockdown files

https://www.telegraph.co.uk/news/lockdo...
https://www.telegraph.co.uk/news/2023/0...

Matt Ročnitič (Handcock) zgleda ni dobil svojega deleža na TRR in se je odločil leakniti vladne SMSje v času pandemije.

Povzetek zgodbe. Ko eni rečete "ah, naj jim oprostimo, saj nihče ni vedel kaj narediti". To v bistvu ni res. Vedeli so kaj (ne)delajo.
Sami so vedeli, da je večina teh ukrepov totalen bullšit.
Johnson se je v nekem trenutku celo šalil, parafriziram "Ta virus pobija pretežno samo ostarele? Le kaj naj se odločim, med smrtjo babice ali sesutjem celotne ekonomije."
Maske so vedeli, da so pretežno neefektivne.
Tisto 666 pravilo. Torej 6 ljudi v hiši, 6 čevljev narazen, 6km od doma. Je bil totalen bullšit.
Kako naključje ane, ravno 666 je prišlo. Eh ta lumpa naključja.

V bistvu tisti, ki pravite, da so obsežne zarote težavne, imate nekoliko prav. Za vodit tako zaroto moraš vprežti določene idjote, kot je tip zgoraj in zna se zgodit, da ko je butthurt kaj leakne.
Ampak glejte v čemu je čar.
Nobenemu se ne bo nič zgodilo.
Rajo ne zanima več.
Nekateri celo po štoholmovsko še dandanes podpirajo svoje ugrabitelje.
Naslednjič se bo ponovilo isto.

In na dolgi rok zarotniki zmagujejo, tudi če vmes jih 100x razkrinkamo. Moč persistence in magija zabite publike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fulk ()

111111111111 ::

fulk je izjavil:

In na dolgi rok zarotniki zmagujejo, tudi če vmes jih 100x razkrinkamo. Moč persistence in magija zabite publike.

Jap, samo da ste teoretiki zarot zabita publika.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

globoko grlo ::

Lol, who je spremenil definicijo pandemije zakaj ze?
Naravna imunost na kovid ni obstajala, dokler MSM ni sporocil da pa le obstaja.

Lolek en pejt spat.

Ce se kdo ne ve, ameri so financiral wuhan, kitajci so zajebal, namerno al pa ne. Ostalo je oa en navadn power grab. Vi ovce jim pa se ploskate.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

111111111111 ::

globoko grlo je izjavil:

Lol, who je spremenil definicijo pandemije zakaj ze?
Naravna imunost na kovid ni obstajala, dokler MSM ni sporocil da pa le obstaja.

Lolek en pejt spat.

Ce se kdo ne ve, ameri so financiral wuhan, kitajci so zajebal, namerno al pa ne. Ostalo je oa en navadn power grab. Vi ovce jim pa se ploskate.

Uuuuuu... Obvladaš. Pa koliko linkov na relevantne vire si prilepil. Noro. To si moram vse prebrat.

Ej, Lolek, preberi moj podpis. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

StarMafijec ::

primoz4p je izjavil:

Trend trolanja in podajanja podatkov iz etra (brez linka do vira podatkov) pa tudi.

Naprimer:
Če obkljukaš ustrezno na portalu pxweb.stat.si
https://pxweb.stat.si/SiStatData/pxweb/...
in sešteješ za npr. leto 2017
Dobiš št. umrlih do vključno 49 leta starosti 765 ljudi, kar je veliko več kot 569 umrlih do 51 leta starosti.

OK. Hvala za povezavo. Moj vir je sicer: https://api.sledilnik.org/api/age-daily...

Lahko, da sem kaj narobe izračunal.

globoko grlo ::

111111111111 je izjavil:

globoko grlo je izjavil:

Lol, who je spremenil definicijo pandemije zakaj ze?
Naravna imunost na kovid ni obstajala, dokler MSM ni sporocil da pa le obstaja.

Lolek en pejt spat.

Ce se kdo ne ve, ameri so financiral wuhan, kitajci so zajebal, namerno al pa ne. Ostalo je oa en navadn power grab. Vi ovce jim pa se ploskate.

Uuuuuu... Obvladaš. Pa koliko linkov na relevantne vire si prilepil. Noro. To si moram vse prebrat.

Ej, Lolek, preberi moj podpis. :D


Ja trolat zna vsak trol, če pa nisi sledil temi, je pa to tvoj problem.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

111111111111 ::

globoko grlo je izjavil:


Ja trolat zna vsak trol, če pa nisi sledil temi, je pa to tvoj problem.

Takole, pa je FireSnake dobil še advokata. :D Ne zmore sam. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

fulk ::

111111111111 je izjavil:

fulk je izjavil:

In na dolgi rok zarotniki zmagujejo, tudi če vmes jih 100x razkrinkamo. Moč persistence in magija zabite publike.

Jap, samo da ste teoretiki zarot zabita publika.


Glede na to, kdo je bil nategnjen, ne zgleda, da imaš prav.

111111111111 ::

fulk je izjavil:


Glede na to, kdo je bil nategnjen, ne zgleda, da imaš prav.


 Beri graf.

Beri graf.

Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.
««
15 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

NOVI Koronavirus - V ponedeljek najvišji porast okužb po začetku aprila (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Loža
1252206723 (80821) BigWhale

Resnejši stranski učinki po cepljenju ali Covidu-19 (pričevanja resničnih zgodb) (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Problemi človeštva
75899064 (76502) AliRes

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60478418 (59920) BigWhale

Več podobnih tem