» »

Pandemija presežene umrljivosti

Pandemija presežene umrljivosti

««
14 / 20
»»

Miki N ::

Hja čisto možno, da gre malo tudi za "fenomen nategnjenega kupca" oziroma kot sem mu jaz nekoč rekel "top shop efekt". Dejansko je znano, da najbolj fanatične "prodajalce" šit robe dobiš med nategnjenimi kupci, ki bodo užaljeno zagovarjali in reklamirali produkt iz nekakšnega "inata". Neka osnovna psihologija vedno.

fulk ::

darkolord je izjavil:

globoko grlo je izjavil:

A gremo naštevat ktere teorije zarot sploh niso bile teorije zarot?
Za pezdetke in opranoglavce je itak vse teorija zarot.
Ravno obratno.

Za teoretike zarot so poleg vsega bullshita "teorije zarot" tudi čisto mundane stvari, ki jim nihče ne oporeka, zato da lahko potem rečete, da ste imeli prav.

In ja, lahko svobodno začneš z naštevanjem ...


Po bitki se je lahko iti generala.
V začetku nam je bilo zagotovljeno, da so zadeve bile izpeljane by-the-book. Danes pa vidimo, da je to kačje gnezdo.
Vsaj bodite pošteni in priznajte "da, nafukali so nas. Ene bolj druge manj." To bi vam morala biti lekcija za naslednjič, ampak imam slab občutek, da se niste ničesar naučili.

Invictus ::

Tega pro-korona fanatiki ne bodo nikoli priznali.

Tako kot pro-Ukrajina fanatiki ne bodo priznali, da je ta vojna sprovocirana s strani ZDA in NATA. Še manj pa, da je Ukrajina od leta 2014 streljala na Ruse na vzhodu Ukrajine.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

fulk ::

Zgleda je še ena teorija zarote na dobri poti k uresničitvi.

Kar nekaj časa nazaj, so covid "teoretiki" zarot objavljali, da WHO planira sprovesti nek nad-nacionalni akt, kjer bi on določal kako in kaj v naslednji pandemiji. Še Potrč je intervjual Goloba na to temo, kolikor pomnem.
Glej ga zlomka. Zadnje čase se v MSM objavljajo tolažilne novice, da je dokument res v nastajanju in da ta ne pomeni obveznega cepljenja, zagotavlja Bešič Loredan.
Združenje organizacij za človekove pravice je v Ljubljani organiziralo razpravo o temu dokumentu, češ kako predstavlja nevarnost za svobodo posameznika, če bo sprejet tako kot mislijo, da bo sprejet.
Med drugim argumentirajo, da je WHO dandanes zgolj 11% javen, ostalo (89%) pa plačan od privatnikov in zaradi tega nevreden zaupanja.
Lani je bila ustanovljena služba za sodelovanje z WHO, katero vodi Vesna Kerstin Petrič.

Moji komentarji so sledeči.

Gospoda ministra treba spomniti, da skoraj nikjer ni bilo uvedeno obvezno cepljenje. V Avstriji so ga na črno skušali splaviti v publiko, pa je bil kasneje razveljavljen. Še v Severni Kore, mislim, Avstraliji tega ni bilo.
Kar je bilo pa je PCT, track and trace, no jab no job ipd.
Povsem neetičen, kriminalni IMO, pristop k širjenju precepljenosti.

Drugič. Sedaj lahko vidimo, da so v resnici naše krovne regulatorne organizacije povsem ujete oz. skorumpirane. Jaz osebno pri njih ne vidim več mandata za dobrobit ljudi, kot je to bilo v osnovi zastavljeno, ampak vidim, da so povsem poslušne agendam interesnih skupin. Dobrobit javnosti je kvečjemu stranski učinek in ne njihovo poslanstvo.

Tretjič. Kdo je ta Vesna V. Petrič in zakaj jo potrebujemo? Sklepam, da je nastavljenček, infiltrator za propagacijo agende.

Po treh letih ne vidim, ničesar kar bi mi vplivalo zaupanje v ta WHO dokument. Po mojem mnenju gre zgolj za še en poskus power-graba.
Nasploh sem izgubili zaupanje v te nadnacionalne tvorbe. Izkazalo se je, da izrabijo vsako priložnost. IMO jo včasih kar skonstruirajo, če je ni.

Sami ocenite, ali so vredni zaupanja. Jaz vem kje stojim in kje bom stal do nadaljnjega.

globoko grlo ::

Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

fulk ::

Zame se konča, ko izvem, da so največji donatorji, privatniki.
Privatni denar, ne bi smel biti v teh "mednarodnih" organizacijah. Pika, konec.

Ne vemo kakšni deali se sklepajo pod mizo. Zagovarjam izstop iz WHO.

V bistvu skoraj ni nadnacionalne organizacije, ki ne bi bila skorumpirana. WHO, ZN, IMF. Častno omembo dobijo še EU agencije in uradi. ECDC itd.

c3p0 ::

Malo pazi, ker s tem Billyju zanikaš njegove pravice biti neizvoljeni komandant svetovne vojske.

Njihov seznam donatorjev sicer vara, Billy & Melinda sta pri vrhu namreč.

Our (WHO) top voluntary contributors

Germany
Japan
United States of America
Republic of Korea
European Commission
Australia
COVID-19 Solidarity Fund
GAVI Alliance
United Nations Development Programme
Bill & Melinda Gates Foundationn
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
New Zealand

kamiKaZaA ::

Malo se že kažejo osnutki New World Orderja in kako imajo to namen izpeljati.

Končni New World Order je ena neizvoljena oblast (vlada), ena digitalna valuta in ena vojska. Kot kaže bo ena neizvoljena oblast (vlada) WHO, kateri bo nad vsemi dosedanjimi vladami držav, katere bodo morale slediti ukazom iz WHO. Kako pa bodo izpeljali po celem svetu eno digitalno valuto in eno vojsko, pa bomo čez čas tudi po obrokih spoznali kot smo sedaj spoznali to prevaro s WHO in skritimi pogodbami, katero je tudi Slovenija pred dnevi podpisala.

»Nobena organizacija nas ne more prisiliti v obvezno cepljenje«
https://www.gov.si/novice/2023-02-21-no...

Seveda ne bo obveznega cepljenja, bo pa spet teror in PCT, ker če se ne boš želel cepiti boš imel omejitve na vsakem koraku kot smo to že doživeli med to pandemijo, katere pa še ni konec.

darkolord ::

O obveznem cepljenju trobiš že skoraj 3 leta ...

kamiKaZaA ::

darkolord je izjavil:

O obveznem cepljenju trobiš že skoraj 3 leta ...

8-O

Kaj ni jasno iz mojega vpisa?

Seveda ne bo obveznega cepljenja, bo pa spet teror in PCT, ker če se ne boš želel cepiti boš imel omejitve na vsakem koraku kot smo to že doživeli med to pandemijo, katere pa še ni konec.

Namen mojega komentarja je bil, da so vlade podpisale pogodbo s hudičem (WHO), kjer bo vladal WHO in bodo naše vlade izpolnjevale njihove zahteve na podlagi te podpisane pogodbe. Sedaj pa nas te iste vlade prepričujejo, da ta pogodba ni nič kaj takega in da ne bo obveznega cepljenja. Seveda ga ne bo. Ga niti ni bilo. Je pa bil teror in PCT in če si se temu želel ogniti si se cepil ali pa vsakih 24ur tišal palčko v nos, kjer si dnevno izgubil več kot 2 uri svojega prostega časa (odpeljati si se moral pred ZD, najti parkplac, ga plačati, stati v vrsti kot teliček, potem čakati rezultat in se odpeljati domov), kasneje so sicer odprli štante pred večjimi trgovinami tako, da si po novem samo 1 uro časa izgubil. Zakaj že? Zakaj smo morali dokazovati, da smo zdravi, medtem ko so cepljeni asimptomatsko okuženi trosili virus okoli in ubijali dedke in babice.

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

Na koncu pa se je izkazalo, da se politikom in farmacevtom nikoli ni šlo za naša življenja, ampak je vse skupaj bil biznis in da so lahko na podlagi vzroka-posledice ponudili rešitev, da bo sedaj WHO vladal kot ena oblast, ena vlada celemu svetu. Ostali, ki pa so podpisali pogodbo (Slovenija pred parimi dnevi) pa bo morala izvrševati njihove ukaze. Nič dobrega se nam ne piše...

darkolord ::

Kaj ni jasno? Da si 3 leta trobil o obveznem cepljenju, sedaj pa "seveda ga ne bo".

Invictus ::

A je kdo bral od Schwaba knjige?

Sam sem jih ravnokar našel in downloadal...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

kamiKaZaA ::

darkolord je izjavil:

Kaj ni jasno? Da si 3 leta trobil o obveznem cepljenju, sedaj pa "seveda ga ne bo".

Dobro, to pa imaš prav. Se posujem s pepelom.

Res je, da sem bil prepričan da bo obvezno cepljenje, a izkazalo se je njihova, da je njihova taktika bila čisto drugo in dejansko nisi mogel prebrati (uganiti) kaj bo končni cilj.

Je pa elita vse vrhunsko izpeljala in nategnila 8 milijard ljudi. Vsi smo poraženci in vsi smo nekaj izgubili (del svobode, del pravic, del prostega časa...) dobila pa je elita (dodatno moč, gremo v smeri, da bo ena neizvoljena oblast vodila cel svet oz. vse članice WHO).

Slopek ::

Invictus je izjavil:

A je kdo bral od Schwaba knjige?

Sam sem jih ravnokar našel in downloadal...

Ne, nikoli nisem bral knjig, samo odlomke. Kje si jih pa našel?

Dimnik ::

kamiKaZaA je izjavil:

darkolord je izjavil:

Kaj ni jasno? Da si 3 leta trobil o obveznem cepljenju, sedaj pa "seveda ga ne bo".

Dobro, to pa imaš prav. Se posujem s pepelom.

Res je, da sem bil prepričan da bo obvezno cepljenje, a izkazalo se je njihova, da je njihova taktika bila čisto drugo in dejansko nisi mogel prebrati (uganiti) kaj bo končni cilj.

Je pa elita vse vrhunsko izpeljala in nategnila 8 milijard ljudi. Vsi smo poraženci in vsi smo nekaj izgubili (del svobode, del pravic, del prostega časa...) dobila pa je elita (dodatno moč, gremo v smeri, da bo ena neizvoljena oblast vodila cel svet oz. vse članice WHO).


Standard, spet ujet na laži....

Kayzon ::

Seveda ne bo obveznega cepljenja sedaj ko vemo da cepiva ne ucinkujejo. Se vedno prenasas covid,se vedno se okuzis itd.. Se najbolje smo odnesli tisti ki se nismo cepili niti enkrat 8-)

kamiKaZaA ::

Dimnik je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

darkolord je izjavil:

Kaj ni jasno? Da si 3 leta trobil o obveznem cepljenju, sedaj pa "seveda ga ne bo".

Dobro, to pa imaš prav. Se posujem s pepelom.

Res je, da sem bil prepričan da bo obvezno cepljenje, a izkazalo se je njihova, da je njihova taktika bila čisto drugo in dejansko nisi mogel prebrati (uganiti) kaj bo končni cilj.

Je pa elita vse vrhunsko izpeljala in nategnila 8 milijard ljudi. Vsi smo poraženci in vsi smo nekaj izgubili (del svobode, del pravic, del prostega časa...) dobila pa je elita (dodatno moč, gremo v smeri, da bo ena neizvoljena oblast vodila cel svet oz. vse članice WHO).


Standard, spet ujet na laži....

Tukaj debatiramo kaj bo in kaj nam podgane na vrhu piramide pripravljajo. In logično, da če nekaj napoveduješ, da se lahko tudi zmotiš.

globoko grlo ::

Pa dobr kere budale se zdej obešate na besedo obvezno????
Sej tut zdej ni blo nič obvezno, sam tankat nisi mogu, al pa si se mogu jebat z žnj ovirami.
Pizde lažnive boste klele tupili kako ni bilo nič obvezno!
Lopovi eni!
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

kamiKaZaA ::

V nulo. Končno!

Resnica na koncu vedno zmaga. In bo tudi v tem primeru. Na dobri poti smo. Čeprav z mnogo grenkega priokusa, saj smo vsi, ki smo naznanjali resnico v zadnjem času, pretrpeli mnogo. Od torture, žalitev in etiket. Nismo popustili in nikoli ne bomo.

Še enega v množici korakov k končni zmagi je včeraj na RTV Slovenija storila naša Sabina Senčar dr. med.


Video iz RTV SLO:
https://www.facebook.com/story.php?stor...

solatko ::

Kako ni bilo obvezno, če je sin v službi dobil ultimat ali cepivo ali na zavod?
Delo krepa človeka

darkolord ::

Pokaži ta ultimat - osebne podatke lahko zakriješ.

Slopek ::

Ah Darko ne ga srat, no.
Moji so v podjetju rekli, da se kot necepljena ne sme družiti s cepljenimi. Gre za eno bolj znanih slovenskih podjetij, ki pa za tovrstno početje ni ravno izdajala potrdil. Se čudiš zakaj?
Ravno tako je pa s to zadevo generalno. Ne glede na vse, smo nekateri pokazali vsem tem zares traparijam sredinca, pa nam nič ne manjka danes. Sploh pa nam ne manjka snov, ki ste jo mnogi komaj čakali, kot odrešitev za človeštvo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Dimnik ::

Pekec, si zajebal, veš kako je lepo bit namagneten......ahahahaaaaa, še vedno ne dojameš, kake gluposti ste nabijali in očitno nadaljujete

Slopek ::

Dimnik je izjavil:

Pekec, si zajebal, veš kako je lepo bit namagneten......ahahahaaaaa, še vedno ne dojameš, kake gluposti ste nabijali in očitno nadaljujete

Kakšen histeričen smeh. Mogoče zato, ker si se po nepotrebnem cepil z nepreverjeno substanco? Kdo je izpadel glup, je pa že vrabcem jasno, vi pa še vedno nabijate.

Dimnik ::

Aha, zanimivo kako ignoriraš svoje budaleštine izpred dveh let, da nimaš slučajno demence....

Slopek ::

Dimnik je izjavil:

Aha, zanimivo kako ignoriraš svoje budaleštine izpred dveh let, da nimaš slučajno demence....

Dajva tole 1x za vselej rešit, ker smradiš znova in znova z dve leti starim drekom, čeprav sam stojiš do vratu v svojem-svežem.
Rekel sem kar sem rekel, videl kar sem videl in tudi, če bi to bilo mali sivi, ali zeleni, ne spremeni dejstva, da so te nategniti in si zdaj na nivoju gensko spremenjene hrane. Tudi IQ je nekje tam, zato niti ne odgovarjaj, ker ti še vedno ni jasno, da sem jaz v vsej tej zgodbi, zate popolnoma nepomembna neznanka, katere ti ni treba iskati, da prideš do rešitve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Dimnik ::

Ti, si videl......nevem ali se je za smejat ali jokat....eni ste res bogi

kamiKaZaA ::

Slopek je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Aha, zanimivo kako ignoriraš svoje budaleštine izpred dveh let, da nimaš slučajno demence....

Dajva tole 1x za vselej rešit, ker smradiš znova in znova z dve leti starim drekom, čeprav sam stojiš do vratu v svojem-svežem.
Rekel sem kar sem rekel, videl kar sem videl in tudi, če bi to bilo mali sivi, ali zeleni, ne spremeni dejstva, da so te nategniti in si zdaj na nivoju gensko spremenjene hrane. Tudi IQ je nekje tam, zato niti ne odgovarjaj, ker ti še vedno ni jasno, da sem jaz v vsej tej zgodbi, zate popolnoma nepomembna neznanka, katere ti ni treba iskati, da prideš do rešitve.

+1

V nulo!

Dimnik ::

Uhhh, kamikaza....ti so tud u nulo

Slopek ::

Dimnik je izjavil:

Ti, si videl......nevem ali se je za smejat ali jokat....eni ste res bogi

Še najbolj bogi si ti s temi enovrstičnicami. Je to posledica nepreverjene substance, katero so ti vbrizgali, ali si že prej imel to hibo, kjer si v debati na nivoju amebe? Prej se nisva poznala niti na internetih, zdaj pa mi že dve leti slediš in odgovarjaš, ko se samo oglasim in v debati z pomembno vsebino, sem ti jaz že dve leti prioriteta. Pač si bil nategnjen in ne glede na to, da ti je bilo to všeč, jaz ne porivam v dimnike in auspuhe. Fuj, fuj.

darkolord ::

Ne vem kaj nabijaš/nabijate o tem nategovanju, ko je jasno, da so FB in YT dohtarji nategnili kvečjemu vas.

Dimnik ::

Darko, a vidiš, da še sedaj nabijajo te nebuloze izpred dveh let, saj drugo jim ne preostane....potem bi pa taki radi, da debatiraš z njimi..
Komedija, en še vedno verjame v nebuloze, ki jih je natrosil izpred dveh let,
drugi se posipa s pepelom in opravičuje o napovedih iz kristalne kugle, ko ga dobiš na konstantnih lažeh, zdaj pa imej debato, potem pa še solatko uleti...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

kamiKaZaA ::

darkolord je izjavil:

Ne vem kaj nabijaš/nabijate o tem nategovanju, ko je jasno, da so FB in YT dohtarji nategnili kvečjemu vas.

Res je. Lepo so me napizdili, da se nisem cepil in sedaj mirno spim, ko gledam preseženo umrljivost med 22.-44. letom, kjer se srčeki nenadno ustavijo. In tudi med naslednjo pLandemijo bom mirno spal in ne bom paničaril, medtem ko boš ti posran do križa in ves paničen 1. v vrsti stal za naslednjih 5 šusov, ker bo to stroka priporočila. Na, še mojih 5 domerkov ti odstopim. Za ziher.

StarMafijec ::

Poglejte na Sledilniku presežno umrljivost za starostno skupino do 50 let za februar 2023.
+155 % presežnih smrti. Po mojem je to napaka.

132552 ::

Slopek je izjavil:

in si zdaj na nivoju gensko spremenjene hrane. Tudi IQ je nekje tam, zato niti ne odgovarjaj, ker ti še vedno ni jasno, da sem jaz v vsej tej zgodbi, zate popolnoma nepomembna neznanka, katere ti ni treba iskati, da prideš do rešitve.


Hm, zanimivo, cepiva se ne dotikajo genov, anticepilci pa veselo govorijo o tem, da so cepljeni na nivoju gensko spremenjene hrani. In potem nekaj o IQju.

Ocitno so zabiti kot noc, ampak to jih ne ustavi, da govorijo neumnosti, tudi po tem, ko se je vse njihovo zabito strasenje izkazalo za navaden bullshit podpovprecno inteligenih ljudi.
"Rather than shield firms and jobs from change, the state should ensure markets
are efficient and that workers, not jobs, are the focus of policy."

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 132552 ()

Slopek ::

132552 je izjavil:

Slopek je izjavil:

in si zdaj na nivoju gensko spremenjene hrane. Tudi IQ je nekje tam, zato niti ne odgovarjaj, ker ti še vedno ni jasno, da sem jaz v vsej tej zgodbi, zate popolnoma nepomembna neznanka, katere ti ni treba iskati, da prideš do rešitve.


Hm, zanimivo, cepiva se ne dotikajo genov, anticepilci pa veselo govorijo o tem, da so cepljeni na nivoju gensko spremenjene hrani. In potem nekaj o IQju.

Ocitno so zabiti kot noc, ampak to jih ne ustavi, da govorijo neumnosti, tudi po tem, ko se je vse njihovo zabito strasenje izkazalo za navaden bullshit podpovprecno inteligenih ljudi.

A midva živiva v isti paraleli?
Strašenja so bila predvsem iz pro cepilskih krogov. Necepljenih naj bi po njihovih/vaših besedah praktično izumrli.
Verjetno si se prav zaradi stahu zaščitil. Ah ne, vsi ste samo dobrosrčno zaščitili vse starejše in seveda pomagali zdravstvenemu sistemu prebroditi največjo humanitarno in zdravstveno krizo v zgodovini.
Zato prosim brez twistow, pa čeprav je to in. Pa nehajte že s temi anticepilci, saj večina nas je polno cepljena z vsemi dozdajšnjimi predpisanimi cepivi. Je pa lepo posploševati, kajne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

fulk ::

kamiKaZaA je izjavil:

V nulo. Končno!

Resnica na koncu vedno zmaga. In bo tudi v tem primeru. Na dobri poti smo. Čeprav z mnogo grenkega priokusa, saj smo vsi, ki smo naznanjali resnico v zadnjem času, pretrpeli mnogo. Od torture, žalitev in etiket. Nismo popustili in nikoli ne bomo.

Še enega v množici korakov k končni zmagi je včeraj na RTV Slovenija storila naša Sabina Senčar dr. med.


Video iz RTV SLO:
https://www.facebook.com/story.php?stor...


Vsaj teden kaj novega izvemo. Sedaj vemo, da več kot 50% smrti, niso niti želeli zabeležit po statusu cepljenja.

darkolord je izjavil:

Pokaži ta ultimat - osebne podatke lahko zakriješ.


To je izredno podlo od tebe.
Vsem, ki se nismo vdali nelegalni prisili je povsem jasno, kje so bili tej ultimati.
Še vedno se greš hudičevega odvetnika ali si res prikrito na drugi strani.

darkolord ::

Sure, vam je vedno vse jasno. Vse je jasno kot beli dan in na očem tistih, ki samo želijo videti in ki niso zaslepljeni, ane?

Samo razložiti pa tega nočete. Ker je očitno preveč jasno.

kajtimara ::

Vsi pametni!
Pa nas noben ni hotel opozoriti na to stanje danes.

fulk ::

@darkolord
Kako naj dokažem, da me je šef ustno opozoril?
Glede črpalk pa bi lahko kar sam preizkusil ko je bilo to aktualno.

Z vsem spoštovanjem darklord, delaš se podlega bedaka.
Veš dobro kakšne pritiske se je izvajalo nad populacijo.

Tehnično gledano imaš prav samo to, da morda, MORDA, če bi tožil šefa, Petrol itd. bi lahko zmagal, glede na to, da je bila zakonodaja še nejasna. V praksi se tega pri nas ni izvajalo. Varnostniki so odstranjevali nezaželjene iz preventive.

Tehnično gledano velja tudi, "dokaži, da se mož ni šel proti-sovjetske aktivnosti". Obnašaš kot post Stalinov apologet, kjer kar ni bilo uradno zapisano in overjeno, ni bilo res.
Nagravžno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fulk ()

darkolord ::

Pač neosnovane grožnje nekih šefkov ne nardijo cepljenja obveznega.

Nekje so prepovedali nošenje mask v pisarnah. Obvezno prekuževanje?

In kako iz PCT prideš do "obveznega cepljenja", je tudi neka logika, ki jo razumejo samo posebni.

Če je obvezno, ni nobenega "or else".

Glede tankanja si lahko:
- se prekužil
- naredil PCR test
- naredil HAGT test
- šel na avtomatsko črpalko
- prosil drugega, da natanka zate
- kupil EV
- uporabljal javni prevoz, šel peš, ostal doma, ...

Skratka cel kup alternativ.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

solatko ::

darkolord - Ultimat je izrekel PV za javne uslužbence in njegovi vazali so po oddelkih ministrstev to tudi striktno zahtevali od ljudi, ki so zaradi narave dela, morali delat na delovnem mestu in ne od doma (policija, zdravstvo,....). Večina se vas je cepila zaradi green-pass-a, da ste lahko brez omejitev okuževali staro in mlado vse povprek, krivi pa smo bili zdravi necepljeni (kar smo dokazovali z rednimi, tudi vsakodnevnimi testiranji).
Za necepljenje smo imeli vsak svoj razlog in pokazalo se je, da večinoma upravičene, saj cepivo ni narejeno za vplivanje na virus (mimogrede ta strašni virus ima smrtnost 0,04%-te večji od vsakoletne gripe), temveč je bilo zadaj nekaj popolnoma drugega, kar se danes kaže na veliko večji umrljivosti zdravih, sorazmerno mladih ljudi po celem svetu.
Seveda nategnjeni ne boste priznali da so vas na suho, brez vazelina, ravno tako pa ne pričakujem priznanja "strokovnjakov" o velikem zajebu s cepivi, niti ne pričakujem klasičnega ups sory mistake.
V Sloveniji se je zaradi strahu pred tem strašnim virusom cepilo cca 60.000 ljudi (te so polno cepljeni, tudi z boster-ji), vsi ostali ste na istem, kot antivaxerji, razen tega, da ste bistvo - prvi odmerek, prostovoljno (ali pod grožnjami) sprejeli in se ga ne da odstranit, nikoli in nikakor.
Ste pa ostali bedaki, ki to agendo velikih še vedno podpirate.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

Horas ::

v letu 2023 še zdaj ne poznamo zdrqvila kaj šele cepiva proti prehladu,

potem je pa prišel nek virusek na nivoju prehlada in ekola, hokus pokus, so zvarili cepiva v enem letu????

nepreverjena netestirana, farmacijske korporacije so se dobosedno grebla za naročila, se tožarile in šle take in drugačne umazane posle, za katere mi še "ne vemo". prednjači pa samo eno, pfizer, kdo je lastnik?? kdo je govoril 10let nazaj o morebitnem izbruhu virusa? vsi vemo. ampal to so teorije zarote?

ni neumen tisti ki dvomi, neumen je tisti ki je slep!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

132552 ::

Slopek je izjavil:

A midva živiva v isti paraleli?

Absolutno ne. Jaz ne zivim na istem nivoju z idioti in tudi sicer se jim izogibam na vse pretege.

Slopek je izjavil:

Strašenja so bila predvsem iz pro cepilskih krogov.

Seveda imas pravico, do svoje demence, jaz se pa spomnim, kako si zatrjeval, da bojo vsi, ki se cepijo pomrli. No izgleda, da se ni uresnicilo, ergo, ste pac bedaki, ki verjamete v pravljice, da pa bi podprli svoje zablode, si izmisljujete nove pravljice.

Pravzaprav nic slabega, na razgovoru za sluzbo se da fino uporabit, vprasas ali je bil cepljen, ce mogoce lahko pokaze potrdilo (samo iz firbca, se razume) in se cloveka, ki odkloni ali se izrece za anticepilca, gladko zavrne.

Koncno obstaja preprost kriterij, da se znebimo idiotov/egoistov, ki nocejo sodelovati z nikomer, razen s samimi sabo, iz druzbe. Odlicno. Skorajda ne bi moglo biti boljse.

Slopek je izjavil:

saj večina nas je polno cepljena z vsemi dozdajšnjimi predpisanimi cepivi. Je pa lepo posploševati, kajne?

To samo dokazuje, da ste bolj zabiti od vasih starsev, ki res niso bili anticepilci in so dali svoje otroke, v njihovo lastno korist, cepiti. In, da so imeli vasi starsi vec intelekta in ste jim v sramoto. Pa ne samo njim ampak celotni slovenski druzbi.

Zato smo tudi ena redkih drzav, kjer ne-cepljenja ne zagovarja pregovorno degenerirana desnica.
"Rather than shield firms and jobs from change, the state should ensure markets
are efficient and that workers, not jobs, are the focus of policy."

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 132552 ()

Slopek ::

Upam, da so taki osebki boostali tudi svoje potomstvo.

132552 ::

Slopek je izjavil:

Upam, da so taki osebki boostali tudi svoje potomstvo.

In spet FUD, pac bedaki se niso sposobni soociti z dejstvom, da so jih imeli na facebooku za idiote in so na polno nasedli.

Pac si izpadel bedak, namesto, da delas se vecjega bedaka iz sebe, utihni in naslednjic ne nasedaj vsakemu bullshitu, ki ga preberes na netu.

Lahko pa seveda nadaljujes z razlagami, kako vsi cepljeni se niso pomrli (bili magnetni, 5g connectani,...) takrat, bojo pa zdaj, ne zdaj, cez 10 let, ne cez 10 let ampak v naslednji generaciji, ne v naslednji generaciji, cez 5 generacij...

Ne razumem, kako lahko te naivne, narcisticne mazace kdorkoli sploh se kdo resno jemlje.
"Rather than shield firms and jobs from change, the state should ensure markets
are efficient and that workers, not jobs, are the focus of policy."

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 132552 ()

Dimnik ::

Ne nooo, on je videl namagnetene, ni iz fejsa potegnil....videl je na lastne oči, mogoče je še kaj več videl, pa noče povedat.....komedija

fulk ::

darkolord je izjavil:

Pač neosnovane grožnje nekih šefkov ne nardijo cepljenja obveznega.

Nekje so prepovedali nošenje mask v pisarnah. Obvezno prekuževanje?

In kako iz PCT prideš do "obveznega cepljenja", je tudi neka logika, ki jo razumejo samo posebni.

Če je obvezno, ni nobenega "or else".

Glede tankanja si lahko:
- se prekužil
- naredil PCR test
- naredil HAGT test
- šel na avtomatsko črpalko
- prosil drugega, da natanka zate
- kupil EV
- uporabljal javni prevoz, šel peš, ostal doma, ...

Skratka cel kup alternativ.


Nimam nobenega interesa se ukvarjat s tvojimi semantično-pravniškimi igricami. Najbrž tudi sam veš, da trosiš podlosti, ampak želiš ohranit fejs za vsako ceno.

132552 je izjavil:


Lahko pa seveda nadaljujes z razlagami, kako vsi cepljeni se niso pomrli (bili magnetni, 5g connectani,...) takrat, bojo pa zdaj, ne zdaj, cez 10 let, ne cez 10 let ampak v naslednji generaciji, ne v naslednji generaciji, cez 5 generacij...


Trenutno imajo bolj prav kot vaši. Opažamo povečano smrtnost že dobro leto in pol po vrhuncu krize in to v najmanj pričakovani kategoriji. Razlogi ostajajo nepojasnjeni.
Tudi ne vemo zares, če nas še kaj čaka v bližnji prihodnosti. Ekvivalent te insinuacije je v živalskem svetu realni pojav.


Drugače pa se bližamo obletnici pandemije v sloveniji.
Mediji pa so bolj sladko-kisli. Po eni strani nadaljujejo z agendo, po drugi strani pa priznavajo, da ni bilo vse ok.
Polno je tega "nismo vedeli", "smo se učili sproti", "želeli smo dobro". Strokovnjaki še vedno propagirajo cepiva, čeprav izven "za ogrožene ljudi" se niso zares sposobni izpostaviti.
Mario Fafangel, kolikor razumem, zapušča NIJZ, da se posveti ženi in otrokom. Pogosto v praksi, ko zapuščaš udobno delovno mesto, to pomeni, da "imam zdravstvene težave in ne zmorem opravljati dela" ali pa "podatki so inkriminantni, bolje da spizdim dokler je še čas".
Od ene novinarke sem celo zasledil srkastično pripombo na račun pretekle pandemije.

Novim zmagam naproti kolegi.

Slopek ::

Nova bitka je na vidiku, kdo bo pa zmagal, pa lahko že zdaj napovemo.
https://www.24ur.com/novice/tujina/v-sp...
««
14 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

NOVI Koronavirus - V ponedeljek najvišji porast okužb po začetku aprila (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Loža
1252208535 (82633) BigWhale

Resnejši stranski učinki po cepljenju ali Covidu-19 (pričevanja resničnih zgodb) (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Problemi človeštva
758100118 (77556) AliRes

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60479429 (60931) BigWhale

Več podobnih tem