» »

Pandemija presežene umrljivosti

Pandemija presežene umrljivosti

««
20 / 20
»
»»

globoko grlo ::

Tale nuull je bil v prejsnjem lajfu skor zihr inkvizitor, sezigalec knjig in carovnic, ker je Zemlja sredisce vesolja in samo moja resnica.

Navadna pedercina.

Predlagam zaklep teme.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

dexterboy ::

111111111111 je izjavil:

Znanost ni nezmotljiva, tako kot mislite. Lahko prilepite cel kup filmčkov kako se je znanost motila skozi stoletja. Nič vam ne pomaga. :D
Znanost je najbolje kar imamo trenutno, pa se lahko facebook zdravniki na glavo postavite. Ko boste pregloboko zarezali z nožem, boste leteli po šive, ko boste na operaciji, vam bodo dali cel kup zdravil z ogromno stranskimi učinki, takrat zahtevajte operacijo brez anastezije, ker medicini ne verjamete. :D Pred takimi anticepilci, kapo dol. Ostali ste pa samo ovce, ki še tega ne veste da nič ne veste.

Sorry, ampak ali se zavedaš, da prav prosiš za PNG naziv? Ne samo, da si troll, ki je lahko v vzor drugim, še žalitve si dvignil na čisto višji nivo… res, kapo dol!
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

dexterboy ::

Pithlit je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Covid is still a thing? Nimate drugega dela kot se s tem ukvarjat cele dneve?
Prej so šteli do posameznika natančno vsak primer, top novica dneva, za življenja gre. Zdaj je še veliko večja presežna umrljivost, 15-20% letno odvisno od države, ampak Pithlit samo zamahne z roko, kaj pa je par tisoč mrtvih gor dol.
Zato ker Pithlit zna brat. Nek samomorilček tukaj pa sproti dokazuje da mu to povzroča ogromne težave. Bodisi namerno ali nenamerno. Confirmation bias vas pa napeljuje da pihate v isti rog brez da bi malo premislili. 50k ni ravno 300k kajne? Še manj pa 500k. Ampak to vas ne ustavi da bi malo razmislili o temu komu verjamete. Niti lastnih virov ne razumete, kaj šele kaj bolj kompleksnega. Pa bo sedaj samomorilček letel in mi razložil da sem jaz tista ki je funkcionalno nepismena, vi mu boste pa ploskali.

Ni vam pomoči. Da sem jest država, bi vsako jesen in spomlad organiziral brezplače cepilne akcije pod raznimi pretvezami, ki bi bile za tisto obdobje aktualne… počasi bi se planet že spucal sam od sebe. Ker, kaj naj drugače civilizacija dela z milijardami ljudi, ki še s svojo glavo ne znajo razmišljati?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

kamiKaZaA ::

Danes še vam lahko pišem, ker od jutri dalje grem v zapor in se nekaj časa ne bomo slišali (razen če mi dajo dostop do interneta: ve kdo kako je to v zaporu?). Zakaj grem v rest? Nevem še točno obtožnice, bom pa izvedel v naslednjih dnevih kakšen zločin sem storil, da si zaslužim prijavo na policijo? Zdaj že preko ZS dobivam grožnje s policijo od @Dimnik :)):D



Edit: včeraj sem napisal 6 komentarjev v to temo in 5 komentarjev v temo "Torrent invite mojblink" in nevem kateri komentar je razlog za prijavo na policijo. Pustimo se presenetit. 8-)

Tidl-lidl wu-wu-wu-wu tidl-lidl...

kamiKaZaA ::

Še en mlad cepljeni športnik doživel srčni zastoj. Tokrat se je vsaj srečno končalo, ker so ga takoj začeli oživljati.

Nov kolaps mladega športnika na igrišču. Zgodilo se je v tretji španski nogometni ligi. Dogodek, ki pa se, upajmo, ne bo končal tragično. Srbski nogometaš Dragiša Gudelj se je med tekmo zrušil na travnik in ostal brez zavesti in tudi zaznanega srčnega utripa. Bilo je na obračunu njegove Cordobe in Ferrola.

https://www.24ur.com/sport/nogomet/srbs...

133127 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Še en mlad cepljeni športnik doživel srčni zastoj. Tokrat se je vsaj srečno končalo, ker so ga takoj začeli oživljati.

Nov kolaps mladega športnika na igrišču. Zgodilo se je v tretji španski nogometni ligi. Dogodek, ki pa se, upajmo, ne bo končal tragično. Srbski nogometaš Dragiša Gudelj se je med tekmo zrušil na travnik in ostal brez zavesti in tudi zaznanega srčnega utripa. Bilo je na obračunu njegove Cordobe in Ferrola.

https://www.24ur.com/sport/nogomet/srbs...


Seveda, to je zaradi cepiva, razsiri novico cimdlje, obvesti vso javnost o tem. Manj se jih cepi, bolje bo za clovestvo, cepivom se ne sme verjeti, hujsa so od bolezni, genski inzineering, 5g, pa se magneten ratas. Le siri Resnico, ti postavimo spomenik, po tem, ko kaksen Marburg useka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 133127 ()

kamiKaZaA ::

133127 je izjavil:

Le siri Resnico, ti postavimo spomenik, po tem, ko kaksen Marburg useka!

Za Marburg ni cepiva. Če Marburg useka in se razširi po celem svtu kot korona potem gre od 25% do 75% prebivalstva, ker je takšna smrtnost ob okužbi in je vseeno ali si mlad, star, fit ali imaš pridružene bolezni. Marburg je zelo nevaren virus v rangu Ebole ali črnih koz.

Ti res primerjaš Marburg virus s korono in gripo, kjer umre 0,10% okuženih pa še to po večini tisti s pridrženimi boleznimi in starejši 70+ let? 8-O Kje se najdete taki pametnjakoviči z novimi računi v tej temi?

kopriwa ::

Kot kontra samomorilcu, na voljo imate mnogo (znanstvenih) člankov, v katerih so statistično obdelali pojav nenadnih smrti pri mladih. Podajam samo povezavo do enega, v katerem s številko poročajo o pojavu nenadnih smrti med mladimi, ne-športniki in športniki za primer Benečije (IT) (predkoronska doba; 1979-1999). 300 primerov nenadnih smrti v tem obdobju, 55 med športniki in 245 med ne-športniki. Poudarjam, to
velja samo za Benečijo. Sedaj pa to v mislih približno skalirajte na poljubno veliko območje in boste imeli vsaj malo občutka koliko nenadnih smrti je dejansko med nami in jih je vedno bilo. In koliko je takih, ki jih rešijo s hitrim posredovanjem ter predvsem zaradi razvoja medicine. Na nasprotni strani pa imamo kričače, ki nam mečejo posamezne primere.

111111111111 ::

dexterboy je izjavil:


Sorry, ampak ali se zavedaš, da prav prosiš za PNG naziv? Ne samo, da si troll, ki je lahko v vzor drugim, še žalitve si dvignil na čisto višji nivo… res, kapo dol!

Zakaj PNG? Ker vas postavim pred dejstvo, da nimate nekih relevantnih podatkov za svoje trditve?

kamiKaZaA je izjavil:

Še en mlad cepljeni športnik doživel srčni zastoj. Tokrat se je vsaj srečno končalo, ker so ga takoj začeli oživljati.

Nov kolaps mladega športnika na igrišču. Zgodilo se je v tretji španski nogometni ligi. Dogodek, ki pa se, upajmo, ne bo končal tragično. Srbski nogometaš Dragiša Gudelj se je med tekmo zrušil na travnik in ostal brez zavesti in tudi zaznanega srčnega utripa. Bilo je na obračunu njegove Cordobe in Ferrola.

https://www.24ur.com/sport/nogomet/srbs...

Kamikaze še enkrat. Nenadne smrti, če niso nujno povezane s cepljenjem proti COVID-19 in tega tudi ni smiselno trditi. Če pobrskam malo pred 2020, verjetno ni prvi mladi športnik, ki se je zrušil na igrišču, pa še ni bilo cepiva.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

111111111111 je izjavil:


Kamikaze še enkrat. Nenadne smrti, če niso nujno povezane s cepljenjem proti COVID-19 in tega tudi ni smiselno trditi. Če pobrskam malo pred 2020, verjetno ni prvi mladi športnik, ki se je zrušil na igrišču, pa še ni bilo cepiva.

Vsekakor se strinjam. Dejansko pa nikoli ne bomo vedeli, če bi se ta športnik tudi zrušil sredi igrišča (doživel srčni zastoj), če se ne bi cepil. Pravtako tudi za ostale, ki so se cepili ne bomo nikoli vedeli če bi se isto zgodilo, če se ne bi cepili.

To je zdaj res dvorezen meč in bodoče sporočilo vsem, ko bo Bill Gates v navezi s Klausom Schwabom zaštaral pLandemijo 2.0 enkrat do leta 2030 in se bo takrat pametno cepiti ali pa ne. Upam, da bomo takrat imeli možnost izbire brez sankcij, če se boš drugače odločil in ne kot sedaj, ko so nas prislili izbrati med korenčkom in palico, ter si bil tepen na vsakem koraku, ker si izbral palico...

primoz4p ::

Pojavnost miokarditisa/perikarditisa po cepljenju z mRNA COVID-19 med otroci in mlajšimi odraslimi v ZDA znotraj 7 dni po ceplenju
https://www.acpjournals.org/doi/full/10...

133127 ::

kamiKaZaA je izjavil:

133127 je izjavil:

Le siri Resnico, ti postavimo spomenik, po tem, ko kaksen Marburg useka!

Za Marburg ni cepiva. Če Marburg useka in se razširi po celem svtu kot korona potem gre od 25% do 75% prebivalstva, ker je takšna smrtnost ob okužbi in je vseeno ali si mlad, star, fit ali imaš pridružene bolezni. Marburg je zelo nevaren virus v rangu Ebole ali črnih koz.

Ti res primerjaš Marburg virus s korono in gripo, kjer umre 0,10% okuženih pa še to po večini tisti s pridrženimi boleznimi in starejši 70+ let? 8-O Kje se najdete taki pametnjakoviči z novimi računi v tej temi?


Seveda je cepivo (spet blebetas "kot ta velik" o stvareh o katerih nimas pojma), eksperimentalno, namagneteno in 5g oziceno. Zato pa je nujno, da se ti in podobno-misleci, v prihodnosti ne cepite, ker lahko dobite miokarditis. Le vzami si za zivljensko poslanstvo, da vse idiote prepricas, naj se ne cepijo. To bi bilo naravnost cudovito.

Pa prosim, ne pozabi, da obstaja tudi Tik Tok, da razsiris svoj doseg, Facebook ni vec dovolj. Mogoce se lahko posnames in se delas, da si doktor, pa jih prepricujes, kako poznas ljudi, ki jim je odpadla glava zaradi cepljenja.

(p.s.: daj izvedi se eno tisto tvojo detektivsko foro, ko ugotavljas kdo je bil kaj prej, me vedno nasmejes, ko se pametnega delas :)))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 133127 ()

primoz4p ::

primoz4p je izjavil:

Pojavnost miokarditisa/perikarditisa po cepljenju z mRNA COVID-19 med otroci in mlajšimi odraslimi v ZDA znotraj 7 dni po ceplenju
https://www.acpjournals.org/doi/full/10...


Znotraj 7 dni po ceplenju ...?
Za razumevanje tega je potrebno pogledati še kakšno drugo študijo. Recimo to, ki spremlja pojavnost znotraj 42 dni po prvem ceplenju.
https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/N...

111111111111 ::

kamiKaZaA je izjavil:

To je zdaj res dvorezen meč in bodoče sporočilo vsem, ko bo Bill Gates v navezi s Klausom Schwabom zaštaral pLandemijo 2.0 enkrat do leta 2030 in se bo takrat pametno cepiti ali pa ne. Upam, da bomo takrat imeli možnost izbire brez sankcij, če se boš drugače odločil in ne kot sedaj, ko so nas prislili izbrati med korenčkom in palico, ter si bil tepen na vsakem koraku, ker si izbral palico...

Se ti je zdela taka represija? Jaz sem gledal na druge EU države, so imel blažje samo še Švedska in Danska. Nekaj je bilo vsekakor slabih odločitev, ampak se mi zdi da skupni rezultat ni bil tako slab. Zdravstveni sistem je zdržal, neke večje štale ni bilo. Tako da v splošnem sem ocenil, da ni bilo slabo, če se seveda primerjam z ostalimi državami.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

kamiKaZaA ::

111111111111 je izjavil:

Se ti je zdela taka represija? Jaz sem gledal na druge EU države, so imel blažje samo še Švedska in Danska. Nekaj je bilo vsekakor slabih odločitev, ampak se mi zdi da skupni rezultat ni bil tako slab. Zdravstveni sistem je zdržal, neke večje štale ni bilo. Tako da v splošnem sem ocenil, da ni bilo slabo, če se seveda primerjam z ostalimi državami.

Seveda ni bilo slabo, če si 2x ali 3x nastavil ramo in si avtomatsko bil tretiran kot nadrasa, vse ostale pa so dol tolkli, da niti delat nisi smel, če nisi vsakih 24ur dokazoval da si zdrav medtem, ko so cepljeni trosili virus okoli in se niso potrebovali testirati. Jaz recimo skoraj leto dni nisem mogel obiskati mame v Avstriji, ker je nekaj časa za prehod meje veljalo P ali C, jaz pa se nisem želel cepiti, hkrati pa me ta hudič od virusa ni želel, da bi lahko postal prebolevnik.

Za mene sta ti dve leti bili peklenski. Najhujše pa je, da sedaj ko je tega konec in ko se ve, da so pretiravali z ukrepi in pretiravali s posiljevanji s cepivi, da nihče ne odgovoraja za ta dejanja. To prav kliče po ulici in da ulica sodi tej "stroki", politikom in bogatunom, kateri so zrežirali to pLandemijo. >:D

dexterboy ::

Folk nima več jajc, @kamiKaZaA. Naredi vprašalnik tukaj na ST-ju, pa boš videl, da ne boš presegel 25 ljudi, ki bi šli na ulico. Povedano drugače, če je folk utihnil ob JE*ENIH 200 evrih za turistične bone, je to dovolj tehten kazalnik o nedoraslosti splošne populacije. Vse bolj postajano kot usa rednecki, pa je vseeno, ali smo za piđna ali pa jajo. Tisti trenutek, ko nisi več zmožen treznega in konstruktivnega razmišljanja, se lahko samo še usedeš v najljubši lokal, si naročiš pivo in gledaš kolaps civilizacije iz prve vrste... seveda ni iz danes na jutri, ampak tudi vsega piva ne moreš spiti v enem dnevu. Itak bo pa vmes polno "tapametnih", tako iz tukaj forumskih vrst, kot gibanja ahten marec kot une lajdre iz Šubičke... ah, it's a fucking long list.
:))
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

111111111111 ::

kamiKaZaA je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Se ti je zdela taka represija? Jaz sem gledal na druge EU države, so imel blažje samo še Švedska in Danska. Nekaj je bilo vsekakor slabih odločitev, ampak se mi zdi da skupni rezultat ni bil tako slab. Zdravstveni sistem je zdržal, neke večje štale ni bilo. Tako da v splošnem sem ocenil, da ni bilo slabo, če se seveda primerjam z ostalimi državami.

Seveda ni bilo slabo, če si 2x ali 3x nastavil ramo in si avtomatsko bil tretiran kot nadrasa, vse ostale pa so dol tolkli, da niti delat nisi smel, če nisi vsakih 24ur dokazoval da si zdrav medtem, ko so cepljeni trosili virus okoli in se niso potrebovali testirati. Jaz recimo skoraj leto dni nisem mogel obiskati mame v Avstriji, ker je nekaj časa za prehod meje veljalo P ali C, jaz pa se nisem želel cepiti, hkrati pa me ta hudič od virusa ni želel, da bi lahko postal prebolevnik.

Za mene sta ti dve leti bili peklenski. Najhujše pa je, da sedaj ko je tega konec in ko se ve, da so pretiravali z ukrepi in pretiravali s posiljevanji s cepivi, da nihče ne odgovoraja za ta dejanja. To prav kliče po ulici in da ulica sodi tej "stroki", politikom in bogatunom, kateri so zrežirali to pLandemijo. >:D

P ali C, pri nas ali pri Avstrijcih?

No s cepivi smo že dokazali, da je bilo več pozitivnih učinkov kot negativnih.

Pretiravali z ukrepi? Morda z nekaj ukrepi res, v splošnem pa bolje da so bili, kot da jih ne bi bilo.

dexterboy je izjavil:

Folk nima več jajc, @kamiKaZaA. Naredi vprašalnik tukaj na ST-ju, pa boš videl, da ne boš presegel 25 ljudi, ki bi šli na ulico. Povedano drugače, če je folk utihnil ob JE*ENIH 200 evrih za turistične bone, je to dovolj tehten kazalnik o nedoraslosti splošne populacije. Vse bolj postajano kot usa rednecki, pa je vseeno, ali smo za piđna ali pa jajo. Tisti trenutek, ko nisi več zmožen treznega in konstruktivnega razmišljanja, se lahko samo še usedeš v najljubši lokal, si naročiš pivo in gledaš kolaps civilizacije iz prve vrste... seveda ni iz danes na jutri, ampak tudi vsega piva ne moreš spiti v enem dnevu. Itak bo pa vmes polno "tapametnih", tako iz tukaj forumskih vrst, kot gibanja ahten marec kot une lajdre iz Šubičke... ah, it's a fucking long list.
:))

Na ulico? Po kaj? Še vedno menim, da se stvari rešujejo na volitvah, pa vidimo da stranka Stevanovića ni dosegla nekih vidnih uspehov. Očitno je le prevladal razum. :)
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

solatko ::

111111111111 - Zanimivo, človek, ki vse druge razen uradnih podatkov imenuje FB študije, zahteva študije, ki so relevantne. Takih študij ni, ker enostavno niti ni podatkov, koliko ljudi je umrlo zaradi covid-a in koliko s covid-om. Samo nekaj zdravnikov v svetu je, ki se upajo trditi, da so za presežne smrti pri sorazmerno mladih in zdravih ljudeh, kriva cepiva pa so hitro utišani in iz "pravih" medijev izključeni, brisani, banani,..
Od kje ti verodostojni podatki, da so cepiva pripomogla karkoli pozitivnega v zvezi s corono? Kadija tuži, kadija sudi ni ravno fer.
Delo krepa človeka

Pithlit ::

solatko je izjavil:

111111111111 - Zanimivo, človek, ki vse druge razen uradnih podatkov imenuje FB študije, zahteva študije, ki so relevantne. Takih študij ni, ker enostavno niti ni podatkov, koliko ljudi je umrlo zaradi covid-a in koliko s covid-om. Samo nekaj zdravnikov v svetu je, ki se upajo trditi, da so za presežne smrti pri sorazmerno mladih in zdravih ljudeh, kriva cepiva pa so hitro utišani in iz "pravih" medijev izključeni, brisani, banani,..
Od kje ti verodostojni podatki, da so cepiva pripomogla karkoli pozitivnega v zvezi s corono? Kadija tuži, kadija sudi ni ravno fer.

Zato ker uradne cifre so edino o katerem se lahko argumentirano pogovarjamo. Vse ostalo so ugibanja (v najboljšem primeru) in izmišljotine (v najslabšem).

Pogosto (veliko prepogosto) so viri teh 'ugibanj' med ljudmi ki na ta račun konkretno služijo.

Jap, farmacija tudi konkretno služi. Ampak za razliko od prejšnje kategorije ljudi je za farmacijo znanost. Znanost je pa tudi nad farmacijo (nad prejšnjo kategorijo ljudi ni nikogar, zadaj tudi ne... pravzaprav nikjer ni nikogar). In ko znanost ugotovi ter dokaže da stvari ne štimajo, se sama sebe popravi. Če se ugotovi da farmacija ve, pa nič ne stori, se jo pa komot na odgovornost kliče (za razliko od prejšnje kategorije).

Zato raje operiramo z uradnimi cifra I in ne izmišlijotinami. Daleč od tega da jim slepo zaupamo... so le najboljše kar imamo na razpolago. Alternativa so pa razni vrači in homeopati. Če so za vas tile bolj verodostojni, naj pač tako je. Sam pol se ne čudit če se vam smejemo ker nasedate glupostim. Sploh v luči tega da marsikdo v tej temi ne zna brat (domnevam da v zanosu... ker 500k se sliši bolj šokantno kot 50k).

In dokler so vaši viri omejeni na razne dailymail članke pa YouTube videe... Da dragi moj, to so fb študije. Vredne točno nič (oziroma še manj kot nič ker le zavajajo in razvajajo - sploh s pomočjo vas).
Life is as complicated as we make it...

111111111111 ::

solatko je izjavil:

111111111111 - Zanimivo, človek, ki vse druge razen uradnih podatkov imenuje FB študije, zahteva študije, ki so relevantne. Takih študij ni, ker enostavno niti ni podatkov, koliko ljudi je umrlo zaradi covid-a in koliko s covid-om. Samo nekaj zdravnikov v svetu je, ki se upajo trditi, da so za presežne smrti pri sorazmerno mladih in zdravih ljudeh, kriva cepiva pa so hitro utišani in iz "pravih" medijev izključeni, brisani, banani,..
Od kje ti verodostojni podatki, da so cepiva pripomogla karkoli pozitivnega v zvezi s corono? Kadija tuži, kadija sudi ni ravno fer.

Mislim, da je Philit lepo povzela moje mnenje.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Conqueeftado ::

Takšne kot je kamikaza ali bacilček, kakor mu pravite bi bilo potrebno odstranit is civilizirane družbe in zgonit na samotni otok pa naj začne spet iz nule pametnjakovič.

Da te ni sram govedo smrkavo! Bomo zrihtali se že menimo!

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

Conqueeftado je izjavil:

Takšne kot je kamikaza ali bacilček, kakor mu pravite bi bilo potrebno odstranit is civilizirane družbe in zgonit na samotni otok pa naj začne spet iz nule pametnjakovič.

Da te ni sram govedo smrkavo! Bomo zrihtali se že menimo!

Nobene potrebe po tem. Vsak ima pravico do svojega mnenja. Vse dokler svojega mnenja ne začne predstavljati kot dejstva (hkrati pa še izkrivljati podatke tako da v narativo pašejo, pa čeprav se s tem de facto lažejo). Niti to ni panika ker vedno, res vedno, ko jih po virih povprašaš le teh ni, ali pa so kar nekaj iz najgloblje luknje interneta. Kontra argumentov se pač niti posluša ne, ker obstaja samo njihova resnica (vsi ostali se lažejo - statistika je pa en kurc vredna).

Vsak ima tudi pravico se ne cepit če presodi da to ni v redu. Spet... Problem nastane ko se udriha po vsem in vsakomur kar je povezano s cepivi (ne bom se spuščala v to koliko laži je bilo izrečenih, še manj pa bom špekulira la o tem koliko nepotrebnih žrtev je bilo zaradi tega).
Life is as complicated as we make it...

solatko ::

Pithlit - Če ima vsak pravico do mnenja, zakaj se je toliko napadalo tiste, ki se zaradi različnih vzrokov nismo hoteli cepit, saj nsimo podlegli množični histeriji, temelječi na napumpanih uradnih podatkih. Nikoli ne sledim FB in podobnim socialnim omrežjem, da se ne cepim, je bila moja legitimna odločitev, glede na to, da nisem imel pri 67-ih nobenih zdravstvenih težav, sem brez kakršnih koli zdravil, v dobri kondiciji pa sem bil takoj, ko sem pojasnil svoje argumente spoznan kot ravnozemljaš, FB doktor, antivaxer, levenuh,.. takoj brisan iz vseh tem o covid-u, si prislužil naziv PNG, ker sem včasih na vse žalitve (noben od žalilcev ni dobil naziva in redki so bili iz tem izključeni, pač domena modre ribe), tudi sam odgovoril žaljivo.
Ko so se pričeli kazat določeni znaki slabosti cepiv, se je to vse pospravljalo pod preprogo in še danes, začuda, če bi se hotel cepit, moram najprej dobit prvo cepivo za sev alfa in potem šele boster, torej po kmečki logiki prva doza vsebuje nekaj, kar je nujno potrebno, da cepivo deluje po željah izdelovalcev in naročnikov, kaj je to bomo izvedeli po 73.-eh letih. Vse ostalo je igračkanje s statistiko, netočnimi ali vsaj napihnjenimi podatki, brez natančnih primerjalnih obdelav,..... in zanikanju možnih negativnih posledic cepljenj, ki se pojavijo po daljšem obdobju od pika.
Poleg tega so bili nekateri prisiljeni v cepljenje, kljub temu, da so zadevo preboleli, če so hoteli normalno opravljat svoje delo. Popolne resnice ne bomo nikoli izvedeli, ne s strani proizvajalcev in naročnikov, kot tudi tistih, ki morda niso v celotni igri sodelovali, so pa bili na tak ali drugačen način obveščeni od razvoja virusa naprej.
Delo krepa človeka

133127 ::

solatko je izjavil:

Pithlit - Če ima vsak pravico do mnenja, zakaj se je toliko napadalo tiste, ki se zaradi različnih vzrokov nismo hoteli cepit, saj nsimo podlegli množični histeriji, temelječi na napumpanih uradnih podatkih. Nikoli ne sledim FB in podobnim socialnim omrežjem, da se ne cepim, je bila moja legitimna odločitev, glede na to, da nisem imel pri 67-ih nobenih zdravstvenih težav, sem brez kakršnih koli zdravil, v dobri kondiciji pa sem bil takoj, ko sem pojasnil svoje argumente spoznan kot ravnozemljaš, FB doktor, antivaxer, levenuh,.. takoj brisan iz vseh tem o covid-u, si prislužil naziv PNG, ker sem včasih na vse žalitve (noben od žalilcev ni dobil naziva in redki so bili iz tem izključeni, pač domena modre ribe), tudi sam odgovoril žaljivo.
Ko so se pričeli kazat določeni znaki slabosti cepiv, se je to vse pospravljalo pod preprogo in še danes, začuda, če bi se hotel cepit, moram najprej dobit prvo cepivo za sev alfa in potem šele boster, torej po kmečki logiki prva doza vsebuje nekaj, kar je nujno potrebno, da cepivo deluje po željah izdelovalcev in naročnikov, kaj je to bomo izvedeli po 73.-eh letih. Vse ostalo je igračkanje s statistiko, netočnimi ali vsaj napihnjenimi podatki, brez natančnih primerjalnih obdelav,..... in zanikanju možnih negativnih posledic cepljenj, ki se pojavijo po daljšem obdobju od pika.
Poleg tega so bili nekateri prisiljeni v cepljenje, kljub temu, da so zadevo preboleli, če so hoteli normalno opravljat svoje delo. Popolne resnice ne bomo nikoli izvedeli, ne s strani proizvajalcev in naročnikov, kot tudi tistih, ki morda niso v celotni igri sodelovali, so pa bili na tak ali drugačen način obveščeni od razvoja virusa naprej.


Solatko, se strinjam. Ne se cepit in ce se nimas facetwitograma in tiktoka, si jih cimprej omisli in razlozi vsem, da si magneten, da se ti koza lusci iz telesa itd. Pa bodi pri tem cimbolj glasen, cepiva so cisto zlo in prepricaj cimvec ljudi v to. Povej jim o vseh zarotah farmacije, genskih spremembah, zaroti dalnicarjev, zlocinskih imunologih,... Slej, ko prej bo usekalo kaj mocnejsega od covida in takrat bo naravnost odlicno, ce se cimvec enakomislecih kot ti, ne cepi.

Tokom zadnjih dveh let sem se naucil ceniti anticepilstvo in sem jih popolnoma napacno spravljal k pameti, moja velika napaka. Nekako je treba spet darwinovo selekcijo pripeljati med ljudi in anticepilstvo je za to naravnost odlicno. Znebili se bomo vseh, ki so preneumni, da bi sirili svoje gene naprej in kar je najboljse: za to se bojo odlocili sami.

Ce bos res ucinkovit (mogoce zdruzi moci z kamikazo), dobis Darwin Award ( https://darwinawards.com/rules/ ) in vedno te bom omenil kot dobrotnika clovestva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 133127 ()

kamiKaZaA ::

133127 je izjavil:

Nekako je treba spet darwinovo selekcijo pripeljati med ljudi in anticepilstvo je za to naravnost odlicno. Znebili se bomo vseh, ki so preneumni, da bi sirili svoje gene naprej in kar je najboljse: za to se bojo odlocili sami.

Toliko samo kdo so nestrpneži, ki bi pobijali drugače misleče. Ta komentar si bo dobro shraniti, ko boste naslednjič ponovno lagali, da necepljeni pozivamo po pobojih...

133127 ::

kamiKaZaA je izjavil:

133127 je izjavil:

Nekako je treba spet darwinovo selekcijo pripeljati med ljudi in anticepilstvo je za to naravnost odlicno. Znebili se bomo vseh, ki so preneumni, da bi sirili svoje gene naprej in kar je najboljse: za to se bojo odlocili sami.

Toliko samo kdo so nestrpneži, ki bi pobijali drugače misleče. Ta komentar si bo dobro shraniti, ko boste naslednjič ponovno lagali, da necepljeni pozivamo po pobojih...


Ne, zakaj nestrpnezi? Tvoj tecen sosed naredi samomor in zdaj si nestrpnez, ker si vesel, da si se ga znebil in ne zalujes za njim oz. ti olajsa zivljenje s svojo lastno odlocitvijo? Halo?

Nikogar ne bi pobijali, saj ti pravim, zadeva je perfektna, samo nehamo vas spravljati k pameti, pa boste za vse sami poskrbeli.

Samo pusti se vas, da zivite v svojem svetu, je pa cisto nakljucje, da se antivaxerstvo soupada se z drugimi pojavi: razmahom idiokracije, prenaseljenostjo,... in jih tudi elegantno resuje, tako, da je zadeva naravnost odlicna.

Tudi izredno pozitivna za clovestvo.

In zdaj sem nestrpen, ker bi ti rad samemu sebi skodil? Niti pod razno, dam ti vso pravico, do lastne izbire.

Moram pa le povedati, da bom pa vesel, ce bos izbral anticepilsko pot, ce si bos vsecke na druzabnih omrezjih sluzil z prepricevanjem drugih "intelektualcev", da se ne cepijo. Ti kar...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 133127 ()

133127 ::

Lej ti dam se en primer, tule imas flateartherja, ki se je sam odlocil zgraditi raketo in se izstreliti, da dokaze svoje zblojene teorije zarote.

Pac je strmoglavil, po svoji lastni neumnosti in odlocitvi.

In zapustil svet malo boljsi.

Kdo sem jaz, da bi mu govoril, da se bo ubil zaradi neumnih teorij, po tem, ko se potencialno se prenapeto obnasa do mene itd. Leti pticek, leti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 133127 ()

kamiKaZaA ::

133127 je izjavil:

Lej ti dam se en primer, tule imas flateartherja, ki se je sam odlocil zgraditi raketo in se izstreliti, da dokaze svoje teorije zarote.

Pac je strmoglavil, po svoji lastni neumnosti in odlocitvi.

In zapustil svet malo boljsi.

Kdo sem jaz, da bi mu govoril, da se bo ubil zaradi neumnih teorij. Leti pticek, leti.

Bučko, kje sem jaz napisal, da verjamem v ploščato Zemljo?

In nima smisla debatirati s takšnimi osebki, ki podtikajo laži drugim iz svojih ust. Ne hvala, ne grem se več debat z novo registriranimi troli.

133127 ::

kamiKaZaA je izjavil:

133127 je izjavil:

Lej ti dam se en primer, tule imas flateartherja, ki se je sam odlocil zgraditi raketo in se izstreliti, da dokaze svoje teorije zarote.

Pac je strmoglavil, po svoji lastni neumnosti in odlocitvi.

In zapustil svet malo boljsi.

Kdo sem jaz, da bi mu govoril, da se bo ubil zaradi neumnih teorij. Leti pticek, leti.

Bučko, kje sem jaz napisal, da verjamem v ploščato Zemljo?

In nima smisla debatirati s takšnimi osebki, ki podtikajo laži drugim iz svojih ust. Ne hvala, ne grem se več debat z novo registriranimi troli.


Ne vidim dosti razlike med tabo in njim, enaka mentaliteta, enako zanikanje znanosti... ampak seveda ti ne menis tako. Torej "leti pticek leti".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 133127 ()

Conqueeftado ::

To je odlična taktika. Moramo jih čim bolj spodbujat, problem je le kolateralna škoda. A sem vseeno pripravljen plačat to ceno za genocid mongloidov, ki teptajo to zemljo. No risk no gain..

Zgodovina sprememb…

133127 ::

Conqueeftado je izjavil:

To je odlična taktika. Moramo jih čim bolj spodbujat, problem je le kolateralna škoda. A sem vseeno pripravljen plačat to ceno za genocid mongloidov, ki teptajo to zemljo. No risk no gain..


Ja, prav noro je bilo, da smo jih sploh kdaj karkoli prepricevali. Pustis. Kolateralna skoda sicer je problem, ampak z mRNA cepivi se je hitra izdelava genskih terap... pardon, cepiv ;), hudo izboljsala, tako, da upam, da je ne bo dosti.

Win-win.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 133127 ()

Conqueeftado ::

Naslednjo pandemijo jih pustimo in spodbujamo! Kdaj je na urniku? Kdo ve? Tale Mariborsku virus se mi zdi naraven, ker je preveč ubijalski. Elita si ne bi upala spustit v kozmos tako mogočnega virusa, takrat ko bo smrtnost okoli 5% ali pod bomo vedeli,da gre za konstrukt iz Davosa. Potem pa tiho in spodbujat, da pocrkajo kot male smrdljive podgane v rovu.

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

133127 je izjavil:

Ja, prav noro je bilo, da smo jih sploh kdaj karkoli prepricevali. Pustis. Kolateralna skoda ...

Koliko necepljenih v tej temi je umrlo?

@moderatorji - kaj boste spet dopustili, da 2 novo registrirana trola (mogoče od istega uporabnika) zasmetita spet to temo?

Conqueeftado ::

@moderatorji Lep pozdrav!

Lp Silvo

Zgodovina sprememb…

133127 ::

kamiKaZaA je izjavil:

133127 je izjavil:

Ja, prav noro je bilo, da smo jih sploh kdaj karkoli prepricevali. Pustis. Kolateralna skoda ...

Koliko necepljenih v tej temi je umrlo?


Ne vem, ugibam, da covid ni bil dovolj ucinkovit? Saj bo prislo se kaj drugega, za Marburg so ze testirali cepivo na prvem cloveku.

Kaksna trola? Saj ves cas trobis, kako imas pravico do samoodlocanja, jaz ti pa ves cas pravim tocno to. Strinjam se s tabo in celo aplaudiram, da delis svoje znanje s cimvecjim stevilom ljudi tvojih zivljenskih nazorov in intelekta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 133127 ()

Conqueeftado ::

Jaz se tudi strinjam! Samo otrok ne delat...

Zgodovina sprememb…

133127 ::

Conqueeftado je izjavil:

Jaz se tudi strinjam! Samo otrok ne delat...

Saj jih ne bojo cepili... zadeva je odlicna, problem, ki bo resil samega sebe. In resili ga bojo oni sami. Nikomur ni treba narediti absolutno nic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 133127 ()

133127 ::

kamiKaZaA je izjavil:

@moderatorji - kaj boste spet dopustili, da 2 novo registrirana trola (mogoče od istega uporabnika) zasmetita spet to temo?

https://slo-tech.com/forum/t809548/p787...

Trol - Whomf-Bwomf: https://slo-tech.com/profili/133127

Trol - Silvo12: https://slo-tech.com/profili/133282


Toliko o tem komediantu, kamiKaZaA ze celo temo govori, kako so cepiva neucinkovita, zarota, da se ima sam pravico odlocit, da bo cepljen, ko mu pa nekdo pritrdi pa cisto ven pade.

Conqueeftado ::

Kamikazi se je dokončno odpeljalo, povsod vidi Zmaugije, BenDoverje, Billa Gejtsa in cepiva. Zrelo za tablete in terapije..

Pa tako lepo se je debata razvila, seveda v prid cepilcev, ker anticepilci nimajo argumentov ali dokazov. Popolna zmaga znanosti in medicine na podlagi številk, črno na belem.

Do naslednjič...

Zgodovina sprememb…

133127 ::

Conqueeftado je izjavil:

Kamikazi se je dokončno odpeljalo, povsod vidi Zmaugije, BenDoverje, Billa Gejtsa in cepiva.


Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 133127 ()
««
20 / 20
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

NOVI Koronavirus - V ponedeljek najvišji porast okužb po začetku aprila (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Loža
1252205301 (79399) BigWhale

Resnejši stranski učinki po cepljenju ali Covidu-19 (pričevanja resničnih zgodb) (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Problemi človeštva
75898194 (75632) AliRes

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60477509 (59011) BigWhale

Več podobnih tem