» »

NOVI Koronavirus - V ponedeljek najvišji porast okužb po začetku aprila

NOVI Koronavirus - V ponedeljek najvišji porast okužb po začetku aprila

««
24 / 26
»»

-Wall ::

Mato989 je izjavil:

da vidiš kako nepomembna je ta cifra...


Mato, potem pa izvoli, sprehod do Drave, na sredo mostu pa se vrzi notri. En gor ali dol se sploh ne pozna. Dokazi, da resno mislis.

Mato989 ::

-Wall je izjavil:

Mato989 je izjavil:

da vidiš kako nepomembna je ta cifra...


Mato, potem pa izvoli, sprehod do Drave, na sredo mostu pa se vrzi notri. En gor ali dol se sploh ne pozna. Dokazi, da resno mislis.


Kdo pravi da se morjo ubit, pravim samo da ni panike dokelr jih ne umira več kot se rodi in pada populacija...

Jaz ne trdim da se je treba it fentat če si zdrav... samo ne zapirat zdravih da bi švohni dalj časa živeli... poglej kaj se dogaja na Kitajskem... imeli so rigorozne lockdowne in kaj zdaj IZBRUH brez primere... zato ker ne pustimo naravi da oddela svojo pot vsaj v nekem obsegu ki je potreben da se prekuži in potamani neprimerne za premagat virus.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

-Wall ::

Mato989 je izjavil:

-Wall je izjavil:

Mato989 je izjavil:

da vidiš kako nepomembna je ta cifra...


Mato, potem pa izvoli, sprehod do Drave, na sredo mostu pa se vrzi notri. En gor ali dol se sploh ne pozna. Dokazi, da resno mislis.


Kdo pravi da se morjo ubit, pravim samo da ni panike dokelr jih ne umira več kot se rodi in pada populacija...

Jaz ne trdim da se je treba it fentat če si zdrav... samo ne zapirat zdravih da bi švohni dalj časa živeli... poglej kaj se dogaja na Kitajskem... imeli so rigorozne lockdowne in kaj zdaj IZBRUH brez primere... zato ker ne pustimo naravi da oddela svojo pot vsaj v nekem obsegu ki je potreben da se prekuži in potamani neprimerne za premagat virus.


Poglej Mato, ne rabis razlagat, kot si razlozil, si popolnoma nepomembna stevilka. Moja teorija je, da je to bullshit, zato sem predlagal poizkus, ali sam verjames v sranje, ki ga pridigas. Cakam na tvoj sprehod do Drave, ali pa nehaj pisati neumnosti.

Razen tega, ce bi malo bolje prebral o "IZBRUHu brez primere", bi videl, da je tezava, da njihove bolnice tega ne morejo sfolgat. Kar je pribljizno, kar je pocela prejsna vlada (edina zadeva, ki jo je desna vlada naredila prav v zadnjih 30 letih), umirjala je situacijo, da so bolnice lahko "sfolgale". Zblojen narod na protestih, pa je hotel to kar se je zdaj zgodilo na kitajskem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

Pithlit ::

Mato989 je izjavil:

Ja imaš prav in kaj je narobe s twem dejstvom...

To ni nič takega KER je ljudi preveč... če bi 10 let vsako leto umrlo 165 mil ljudi za spremembo bi po 10 letih še zmeraj bilo skoraj 8 milijard folka... tako obrni, da vidiš kako nepomembna je ta cifra...

Narobe sta dve stvari.

Prva je ta da si narcisoiden psihopat: dokler se tebi ne zgodi ti je švedsko jedno za vse.

Druga je pa ta da najbolj osnovne matematike ne sfolgaš. Pri 165mio mrtvih na letnem nivoju ima svetovna populacija nekje 15 do 20mio deficita (saj veš kaj ta beseda pomeni?). Kje si ti našel 100mio na leto plusa (1000mio v 10. letih) veš samo in izključno ti.

Ti je Wall lepo povedal. Če praviš da je na svetu preveč ljudi, in se ti zdi povsem sprejemljivo da jih na leto po re 165mio... lahko komot pri sebi začneš. Ti nihče ne brani da narediš vsaj nekaj dobrega za ta svet.

Aja pa ko bo narava na tebi naslednjič orala ledino... ne hodit k zdravniku. Pa ko se bo to zgodilo bilo kateremu od tvojih ljubljenih (sicer, glede na narcisoiden psihopatsko motnjo, dvomim da imaš take ljudi okoli sebe), pač reči "jebiga... če bo bo, če ne pa ne... Pustimo naravi svojo pot."
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

Mato989 ::

Pithlit je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ja imaš prav in kaj je narobe s twem dejstvom...

To ni nič takega KER je ljudi preveč... če bi 10 let vsako leto umrlo 165 mil ljudi za spremembo bi po 10 letih še zmeraj bilo skoraj 8 milijard folka... tako obrni, da vidiš kako nepomembna je ta cifra...

Narobe sta dve stvari.

Prva je ta da si narcisoiden psihopat: dokler se tebi ne zgodi ti je švedsko jedno za vse.

Druga je pa ta da najbolj osnovne matematike ne sfolgaš. Pri 165mio mrtvih na letnem nivoju ima svetovna populacija nekje 15 do 20mio deficita (saj veš kaj ta beseda pomeni?). Kje si ti našel 100mio na leto plusa (1000mio v 10. letih) veš samo in izključno ti.

Ti je Wall lepo povedal. Če praviš da je na svetu preveč ljudi, in se ti zdi povsem sprejemljivo da jih na leto po re 165mio... lahko komot pri sebi začneš. Ti nihče ne brani da narediš vsaj nekaj dobrega za ta svet.


Kaki plus, jaz semn rekel če bi jih vsako leto od danes 10 let umiralo 165mil na leto bi po 10 letih bila populacija Sveta še vedno zanemarljivo NIŽJA... razumeš?

Tistih vaših bedarij da začneš pri sebi pač ignoriram, ker vedno priletite z enako foro ven... zato se o tem pač ne da pogovarjat... zmanjšanje populacije mora bit na račun bolehnih in neozdravljivih, NE PA ZDRAVIH 30 letnikov... razumeš... Če bom pa imel kronično težavo ali pa bom pristal na vozičku ali bom karkoli takega bom pa poskrbel da bom šel na evtanazijo, do takrat ko bom jaz 60+ bodo verjetno že na voljo tudi v SLO...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Pithlit ::

"zanemarljivo" bravo.
Life is as complicated as we make it...

-Wall ::

Mato989 je izjavil:

Tistih vaših bedarij da začneš pri sebi pač ignoriram, ker vedno priletite z enako foro ven... zato se o tem pač ne da pogovarjat... zmanjšanje populacije mora bit na račun bolehnih in neozdravljivih, NE PA ZDRAVIH 30 letnikov... razumeš... Če bom pa imel kronično težavo ali pa bom pristal na vozičku ali bom karkoli takega bom pa poskrbel da bom šel na evtanazijo, do takrat ko bom jaz 60+ bodo verjetno že na voljo tudi v SLO...


Mato, pa si se vprasal zakaj vedno pridemo ven, da zacni pri sebi? Namrec ocitno, ti je ze kdo povedal, pa se vedno nisi skapiral.

Mogoce je pa nam, ko uporabimo tvoje lastno razmisljanje, ravno tako vseeno zate, kot je tebi vseeno za vse ostale?

Po drugi strani, pa ti lastno razmisljanje ni vec tako zelo vsec, ko se ga uporabi na tebi.

Mogoce si pa samo dvolicni hinavec, ki pridiga neke svoje teorije, dokler niso uporabljene na tebi?

Mato989 je izjavil:

NE PA ZDRAVIH 30 letnikov...


Ti nisi zdrav 30 letnik. Bolj v glavo premaknjenega 15 letnika se nisem srecal in njim bi se pripisoval taksno razmisljanje. Da pa pri 30 letih razmisljas na tak nacin si pa zelo konkretno moten in zaostal v razvoju, primer najmanj za psihiatrijo.

Tako, da pot pod noge... smer Drava.

Aja tocno, to sva ze ugotovila, da si samo "talk the talk" ne pa tudi "walk the walk".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

-Wall ::

Mimogrede Mato989, tole je definicija psihopatije iz wikipedije, mogoce kaj od tega prepoznas na sebi:

Psychopathy, sometimes considered synonymous with sociopathy, is characterized by persistent antisocial behavior, impaired empathy and remorse, and bold, disinhibited, and egotistical traits.


Nepovezano, ce koga vidis, da ob tebi zazeha, ali zazehas tudi sam?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

Mato989 ::

Mato, pa si se vprasal zakaj vedno pridemo ven, da zacni pri sebi? Namrec ocitno, ti je ze kdo povedal, pa se vedno nisi skapiral.

Mogoce je pa nam, ko uporabimo tvoje lastno razmisljanje, ravno tako vseeno zate, kot je tebi vseeno za vse ostale?

Po drugi strani, pa ti lastno razmisljanje ni vec tako zelo vsec, ko se ga uporabi na tebi.

Mogoce si pa samo dvolicni hinavec, ki pridiga neke svoje teorije, dokler niso uporabljene na tebi?


Ne nikakor nisem dvoličen, ker za sebe govorim enako, tu je to kar se VI motite... Jaz govorim da za VSE vključno z mano velja to da če ne bi mogli premagat Covida pač naj UMREMO... jaz ne govorim da bi moral jaz bit zdravljen drugi pa ne... če bi to trdil, bi pač bil dvoličnež kot govoriš ti... ampak jaz govorim tudi za sebe in tu je bistvena razlika.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

-Wall ::

Mato989 je izjavil:

Mato, pa si se vprasal zakaj vedno pridemo ven, da zacni pri sebi? Namrec ocitno, ti je ze kdo povedal, pa se vedno nisi skapiral.

Mogoce je pa nam, ko uporabimo tvoje lastno razmisljanje, ravno tako vseeno zate, kot je tebi vseeno za vse ostale?

Po drugi strani, pa ti lastno razmisljanje ni vec tako zelo vsec, ko se ga uporabi na tebi.

Mogoce si pa samo dvolicni hinavec, ki pridiga neke svoje teorije, dokler niso uporabljene na tebi?


Ne nikakor nisem dvoličen, ker za sebe govorim enako, tu je to kar se VI motite... Jaz govorim da za VSE vključno z mano velja to da če ne bi mogli premagat Covida pač naj UMREMO... jaz ne govorim da bi moral jaz bit zdravljen drugi pa ne... če bi to trdil, bi pač bil dvoličnež kot govoriš ti... ampak jaz govorim tudi za sebe in tu je bistvena razlika.


Se pravi si ze na walk the walk proti Dravi?

Mato989 ::

-Wall je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Mato, pa si se vprasal zakaj vedno pridemo ven, da zacni pri sebi? Namrec ocitno, ti je ze kdo povedal, pa se vedno nisi skapiral.

Mogoce je pa nam, ko uporabimo tvoje lastno razmisljanje, ravno tako vseeno zate, kot je tebi vseeno za vse ostale?

Po drugi strani, pa ti lastno razmisljanje ni vec tako zelo vsec, ko se ga uporabi na tebi.

Mogoce si pa samo dvolicni hinavec, ki pridiga neke svoje teorije, dokler niso uporabljene na tebi?


Ne nikakor nisem dvoličen, ker za sebe govorim enako, tu je to kar se VI motite... Jaz govorim da za VSE vključno z mano velja to da če ne bi mogli premagat Covida pač naj UMREMO... jaz ne govorim da bi moral jaz bit zdravljen drugi pa ne... če bi to trdil, bi pač bil dvoličnež kot govoriš ti... ampak jaz govorim tudi za sebe in tu je bistvena razlika.


Se pravi si ze na walk the walk proti Dravi?


ja, če bom moral vsak dan tablete jest, če pa ne rabim nič zdr. pomoči pa pač ne... logično...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

-Wall ::

Mato989 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Se pravi si ze na walk the walk proti Dravi?


ja, če bom moral vsak dan tablete jest, če pa ne rabim nič zdr. pomoči pa pač ne... logično...


Aha, se pravi so ta PRAVI kriterij tablete. Zanimivo vedeti. Se pravi, ce ne jes tablet se ne gres samomorit. Si preprican, da psihopatija ni kriterij?

Kako pa ves, da so preostali, ki bi po tvojem morali pomreti, jedli tablete?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

Mato989 ::

-Wall je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Se pravi si ze na walk the walk proti Dravi?


ja, če bom moral vsak dan tablete jest, če pa ne rabim nič zdr. pomoči pa pač ne... logično...


Aha, se pravi so ta PRAVI kriterij tablete. Zanimivo vedeti. Se pravi, ce ne jes tablet se ne gres samomorit. Si preprican, da psihopatija ni kriterij?

Kako pa ves, da so preostali, ki bi po tvojem morali pomreti, jedli tablete?



Če si zdrav ti covid ni nardil nič... tak da to je to...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

-Wall ::

Mato989 je izjavil:

-Wall je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Se pravi si ze na walk the walk proti Dravi?


ja, če bom moral vsak dan tablete jest, če pa ne rabim nič zdr. pomoči pa pač ne... logično...


Aha, se pravi so ta PRAVI kriterij tablete. Zanimivo vedeti. Se pravi, ce ne jes tablet se ne gres samomorit. Si preprican, da psihopatija ni kriterij?

Kako pa ves, da so preostali, ki bi po tvojem morali pomreti, jedli tablete?


Če si zdrav ti covid ni nardil nič... tak da to je to...


Ok, torej je kriterij zdravje. Tvoje dusevno zdravje je resno moteno, torej gres v Dravo skocit?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

Mato989 ::

-Wall je izjavil:

Mato989 je izjavil:

-Wall je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Se pravi si ze na walk the walk proti Dravi?


ja, če bom moral vsak dan tablete jest, če pa ne rabim nič zdr. pomoči pa pač ne... logično...


Aha, se pravi so ta PRAVI kriterij tablete. Zanimivo vedeti. Se pravi, ce ne jes tablet se ne gres samomorit. Si preprican, da psihopatija ni kriterij?

Kako pa ves, da so preostali, ki bi po tvojem morali pomreti, jedli tablete?


Če si zdrav ti covid ni nardil nič... tak da to je to...


Ok, torej je kriterij zdravje. Tvoje dusevno zdravje je resno moteno, torej gres v Dravo skocit?


Ti nisi fit za ocenjevanje mojega zdravja... boš moral prvo dokazat da lahko ocenjuješ... medtem ko ima večina umrlih takšne in drugačne kronične težave ali so pa slabotni... to pa je defakto... ker zdravega 70 letnika pač ni ali izjemno redki.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

-Wall ::

Mato989 je izjavil:

-Wall je izjavil:

Mato989 je izjavil:

-Wall je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Se pravi si ze na walk the walk proti Dravi?


ja, če bom moral vsak dan tablete jest, če pa ne rabim nič zdr. pomoči pa pač ne... logično...


Aha, se pravi so ta PRAVI kriterij tablete. Zanimivo vedeti. Se pravi, ce ne jes tablet se ne gres samomorit. Si preprican, da psihopatija ni kriterij?

Kako pa ves, da so preostali, ki bi po tvojem morali pomreti, jedli tablete?


Če si zdrav ti covid ni nardil nič... tak da to je to...


Ok, torej je kriterij zdravje. Tvoje dusevno zdravje je resno moteno, torej gres v Dravo skocit?


Ti nisi fit za ocenjevanje mojega zdravja... boš moral prvo dokazat da lahko ocenjuješ... medtem ko ima večina umrlih takšne in drugačne kronične težave ali so pa slabotni... to pa je defakto... ker zdravega 70 letnika pač ni ali izjemno redki.


Naredi anketo, ce si zabit psihopat, pa prilepi zraven svoje izjave in da taksne kvasis pri 30 letih, pa bos dobil obisk iz psihiatrije zagotovo.

Ze to, da mislis, da nisi dusevno moten, pri tem, da ves kaj pises, je dokaz da SI dusevno moten.

In dusevna motenost je kronicna tezava, ki se jo sicer blazi s tabletami, za katere si pa tudi ze povedal, da se bos samomoril, ce jih bos jedel.

Torej, skoci ze enkrat v Dravo. Izpolnil si vse lastne kriterije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

Mato989 ::

Nisem... ker nimam uradne diagnoze, konec debate... ti pa nisi primerno usposobljen da bi jo podal =)

Tako da kriterij je nično izpolnjen
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

-Wall ::

.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

Unchancy ::

@Mato: če nimaš uradne diagnoze, to še ne pomeni, da nisi dušvno moten.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

Mato989 ::

Unchancy je izjavil:

če nimaš uradne diagnoze, to še ne pomeni, da nisi dušvno moten.


Seveda ne, ampak to ali sem ali ne ne odloča Wall niti nihče ki ni usposobljen... torej kriterij ni zadoščen
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Unchancy ()

-Wall ::

Unchancy je izjavil:

@Mato: če nimaš uradne diagnoze, to še ne pomeni, da nisi dušvno moten.


Razen tega, ne vidim nobenega razloga, da ce se on za druge odloca, zakaj se mi ne bi za njega. Po enakih vatlih in njegovih pogojih.

Skratka, za v Dravo, ali je pa samo en velik nakladac.

Unchancy ::

Mato989 je izjavil:

Unchancy je izjavil:

če nimaš uradne diagnoze, to še ne pomeni, da nisi dušvno moten.


Seveda ne, ampak to ali sem ali ne ne odloča Wall niti nihče ki ni usposobljen... torej kriterij ni zadoščen

Napačna tipka.

Mislim da je precejšen konsenz na forumu.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Mato989 ::

-Wall je izjavil:

Unchancy je izjavil:

@Mato: če nimaš uradne diagnoze, to še ne pomeni, da nisi dušvno moten.


Razen tega, ne vidim nobenega razloga, da ce se on za druge odloca, zakaj se mi ne bi za njega. Po enakih vatlih in njegovih pogojih.

Skratka, za v Dravo, ali je pa samo en velik nakladac.


Jaz se za nikogar ne odločam, narava se odloči, vi bi pa to preprečili z nekimi administrativnimi prepovedmi za vse...

Unchancy je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Unchancy je izjavil:

če nimaš uradne diagnoze, to še ne pomeni, da nisi dušvno moten.


Seveda ne, ampak to ali sem ali ne ne odloča Wall niti nihče ki ni usposobljen... torej kriterij ni zadoščen

Napačna tipka.

Mislim da je precejšen konsenz na forumu.


Precejšen konsenz na forumu je vreden isto kot nikakršen konsenz =)

Kakorkoli dzaj vaju ignoriram... bistvo ostaja, Wall in Unchancy trollčka pa nadaljujta v svojem sijaju!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

-Wall ::

Mato989 je izjavil:

Jaz se za nikogar ne odločam, narava se odloči


To sam vidis, da ne deluje, ji moras pomagati, le skoci v Dravo, pa bomo videli, kako bo odlocila.

(mogoce tale izjava ni bila najbolj primerna, psihopatski bedak bo zdaj z nozem skakal po Ptuju in ubijal invalide, upokojence,...)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

Unchancy ::

Mato989, ti si kot verižno trčenje s smrtnimi žrtvami - mimoidoči pogledajo grozoto nehote.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

primoz4p ::

-Wall je izjavil:

Unchancy je izjavil:

@Mato: če nimaš uradne diagnoze, to še ne pomeni, da nisi dušvno moten.


Razen tega, ne vidim nobenega razloga, da ce se on za druge odloca, zakaj se mi ne bi za njega. Po enakih vatlih in njegovih pogojih.

Skratka, za v Dravo, ali je pa samo en velik nakladac.

Tretja točka 120. člena kazenskega zakonika torej?
http://www.pisrs.si/Pis.web/pregledPred...

Napeljevanje k samomoru in pomoč pri samomoru

120. člen

(1) Kdor koga naklepoma napelje k samomoru ali mu pomaga pri njem in ga ta stori, se kaznuje z zaporom od šestih mesecev do petih let.

(2) Kdor stori dejanje iz prejšnjega odstavka proti mladoletni osebi, ki je že stara štirinajst let, ali proti osebi, katere sposobnost razumeti pomen svojega dejanja ali imeti v oblasti svoje ravnanje je bila bistveno zmanjšana, se kaznuje z zaporom od enega do desetih let.

(3) Če je dejanje iz prvega odstavka tega člena storjeno proti mladoletni osebi, ki še ni stara štirinajst let, ali proti osebi, ki ni mogla razumeti pomena svojega dejanja ali imeti v oblasti svojega ravnanja, se storilec kaznuje kot za uboj ali umor.

(4) Kdor surovo ali nečloveško ravna s kom, ki mu je podrejen ali od njega odvisen in zaradi takega ravnanja stori samomor, se kaznuje z zaporom od šestih mesecev do petih let.

(5) Kdor komu pomaga pri samomoru in ga ta stori, pa so pri tem dane posebne olajševalne okoliščine, se kaznuje z zaporom do treh let.

(6) Če je kdo zaradi kakšnega dejanja iz prejšnjih odstavkov samomor samo poskušal, sme sodišče storilca kaznovati mileje.

nirburu ::

Fantje in kao-dekleta ne se kregat. Pithlit, Wall in Unchancy so zgolj trolčki, ki blentajo eno in isto.

A dejstvo je, da smo anti-covid-vaxerčki eventuelno manj škodili družbi kot oni. Tistih 1,5% babic ki smo pobili je, se strinjam z Matotom, zanemarljivo v celotni sliki.
Gospodarski in zdravstveni šok, ki je sledil po ukrepih jih je pobil mnogo mnogo več in jih še pobija.

Zraven pa nabijamo presežne smrti ta najmlajših.
https://covid-19.sledilnik.org/sl/stats...

Sicer zanimivo, zadnji mesec je bilo nekaj časa nazaj 80% presežka, sedaj piše 60%. Kaj so tej ljudje oživeli od mrtvih?
Ali se gredo zdravstvene ustanove kreativnega knjigovodstva.

-Wall ::

primoz4p je izjavil:

-Wall je izjavil:

Unchancy je izjavil:

@Mato: če nimaš uradne diagnoze, to še ne pomeni, da nisi dušvno moten.


Razen tega, ne vidim nobenega razloga, da ce se on za druge odloca, zakaj se mi ne bi za njega. Po enakih vatlih in njegovih pogojih.

Skratka, za v Dravo, ali je pa samo en velik nakladac.

Tretja točka 120. člena kazenskega zakonika torej?
http://www.pisrs.si/Pis.web/pregledPred...


Aha, se vidi, da imas tudi dikcijo zakonika ravno tako zblojeno kot dojemanje cepiva. Psihopatski manipulator.

nirburu je izjavil:

Fantje in kao-dekleta ne se kregat. Pithlit, Wall in Unchancy so zgolj trolčki, ki blentajo eno in isto.


Trolcki ne, ampak izpostavljeno, da si dusevno moten psihopat, manipulator in narcis, podobno kot je pokazala raziskava:
Covid-19 conspiracies link to psychopathy, Machiavellianism and collective narcissism

nirburu je izjavil:

Ali se gredo zdravstvene ustanove kreativnega knjigovodstva.

In spet isce zarote... Niburu, si prebral studijo zgoraj linkano in probas pokljukati cisto vse tocke? :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

solatko ::

Pithlit - Seveda za tvoje trditve nimaš nobenih resnih dokazov, saj jih ne moreš imeti, ker obdukcij covidnih bolnikov niso delali. Od 7mio umrlih, jih je zaradi covid-19 umrlo koliko? Povprečna starost 75+. Res si dobra manipulatorka, skoraj enaka kot pravi covid znanstveniki.
Delo krepa človeka

coffeetime12 ::

Se še kdo spomni MSM kovid šamponiranja? Spodnji posnetek pokaže yada dada Pfizer Bourle:



Medtem EU komisija ne želi pokazati pogodbe z mafijsko farmacijo:



Uporaba šamponiranja se nato pokaže še v EU parlamentu:



New Yorški sodnik odredi, da se zaposlenii, ki niso bili cepljeni, vrnejo na delo z izplačilom za nazaj [še komikom je jasno]:



Medtem patološka skupnost zgroženo ugotavlja, da so posledice cepljenja zastrašujoče [če se ni zgodilo vam še ne pomeni, da se ni drugim]:

Nenadoma umrli

Varno in učinkovito: Drugo mnenje

In da se nikoli ne pozabi:



Tolikor kot je farmacevtski industriji do vašega zdravja, je orožarski industriji do miru

Zgodovina sprememb…

coffeetime12 ::

-Wall je izjavil:

coffeetime12:

Saj lepo, da se ukvarjas s splosno korupcijo v svetu (recimo lahko bi se malo Ukrajino in Zelenskya+amerisko administracijo), ampak kaj ce bi o tem odprl drugo temo?

?

-Wall je izjavil:

Ce pa si hotel lepiti te videe v zvezi s cepivom, si pa naredil tole:



Skratka, neumnost (saj razumes, da je slika zgoraj neumnost, ceprav je graf? Razumes, ne? Upam...), ze neskoncnokrat videno s strani psihopatskih narcisticnih manipulantov, ki vlacijo stvari kup, potem pa jih povezujejo, ceprav so nepovezane.

Se enkrat: "correlation is not causation".


Kakšno povezavo ima tvoja projekcija z realnostjo? Ljubitelji farmacije [ne znanosti], kovid dogmatike, kod, nadzora, pripadnost kultu, omejitev, izgub služb ... imate, vsaj izgleda tako, težave z realnostjo. Zadnjič, v opomin in nevarnostjo zanikanja:


Zgodovina sprememb…

coffeetime12 ::

-Wall je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Jaz se za nikogar ne odločam, narava se odloči


To sam vidis, da ne deluje, ji moras pomagati, le skoci v Dravo, pa bomo videli, kako bo odlocila.

(mogoce tale izjava ni bila najbolj primerna, psihopatski bedak bo zdaj z nozem skakal po Ptuju in ubijal invalide, upokojence,...)

Halooo, modi? Tu imate neuravnovešeno osebo! Je forum RES padel tako nizko?

sbawe64 ::

coffeetime12
Medtem EU komisija ne želi pokazati pogodbe z mafijsko farmacijo:


Medtem v Izraelu podpisane pogodbe s Pfizerjem sploh ne najdejo

Israel Ministry of Health in court yesterday: "We cannot locate the signed agreement with Pfizer. It has gone missing."
https://twitter.com/DrEliDavid/status/1...
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Miki N ::

sbawe64 je izjavil:

coffeetime12
Medtem EU komisija ne želi pokazati pogodbe z mafijsko farmacijo:


Medtem v Izraelu podpisane pogodbe s Pfizerjem sploh ne najdejo

Israel Ministry of Health in court yesterday: "We cannot locate the signed agreement with Pfizer. It has gone missing."
https://twitter.com/DrEliDavid/status/1...



Fajzerjeva pogodba:

kamiKaZaA ::

Pokojni Siniša Mihajlović (športnik-fuzbaler) je leta 2019, ko še ni bilo korone zbolel za agresivnim rakom. In takrat so pisali o čudežu, da le redki premagajo tak rak kot je on. No potem je prišla koronca in žal se je Mihajlović cepil s čudežnim cepivom Pfizer. In to 3x. Cepivo je tako močno uničilo imunski sistem, da se je rak ponovil konec leta 2022 in bil usoden zanj.

25. nov 2021 - Siniša Mihajlović primio treću dozu: Preminuo prijatelj koji nije hteo vakcinu
https://rs.n1info.com/sport-klub/fudbal...

Že sami mediji so šamponirali narod, da se je treba cepiti, ker poglejte, necepljeni umirajo, Mihajlović pa 3x cepljen živ in zdrav (prebolel agresivnega raka pred 3. leti). No, žal leto dni pozneje je tudi za njega bila usodna "vakcina".

Zdravnica pokojnega Mihajlovića: "Česa takšnega še nisem videla"
https://www.zurnal24.si/sport/nogomet/z...
"Spopadal se je s strašno boleznijo, najbolj agresivno, kar sem jih kdajkoli videla. Njegova velika lekcija oziroma sporočilo, ki ga je pustil za seboj, je, da se ne smemo nikoli predati. Pogumno moramo naprej."

Seveda je bil šok za zdravnico, ker še česa takšnega ni videla. Saj je logično, če pa pred letom 2020 se ljudje niso cepili s Pfizerjem. Žal še bo več takšnih agresivnih oblik raka v prihodnosti s kombinacijo Pfizer cepiv.

Drugače pa Siniša počivaj v miru. Še zdaj mi je ostal v spominu tvoj gol sredi Ljudskega Vrta (Liga prvakov 1999/2000), ko si nam ga zabil iz prostega strela in je Simka samo obstal in gledal žogo. Eurogol. Ne spomnim se ravno, ker je že dolgo tega, ampak mislim da si takrat tudi požel aplavz za ta gol. Vsaj jaz vem, da sem bil tisti, ki je zaploskal, ne spomnim pa se koliko še ostalih. Nekaj sigurno.

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

Edit: sedaj sem našel ta video

ripmork ::

kamiKaZaA je izjavil:

Pokojni Siniša Mihajlović (športnik-fuzbaler) je leta 2019, ko še ni bilo korone zbolel za agresivnim rakom. In takrat so pisali o čudežu, da le redki premagajo tak rak kot je on. No potem je prišla koronca in žal se je Mihajlović cepil s čudežnim cepivom Pfizer. In to 3x. Cepivo je tako močno uničilo imunski sistem, da se je rak ponovil konec leta 2022 in bil usoden zanj.


Antivaxxerji res ne izgubite prilike, da ne bi čisto vsakemu ki umre, podtaknili to sranje.



Levkemija je ena zajebana bolezen. Vem, ker sem izgubil bližnjega družinskega člana zaradi te bolezni. Ko enkrat preide v akutno fazo pozabite na leta, govorimo o mesecih, tednih. Neverjetno dolgo je zdržal pokojni Siniša, lahka mu zemlja.

kamiKaZaA ::

ripmork je izjavil:


Antivaxxerji res ne izgubite prilike, da ne bi čisto vsakemu ki umre, podtaknili to sranje.



Ta tvoj vir: Petar02741491 je res vrhunski ;((

In potem ti nam praviš FB doktori, a sam vlačiš še hujše vire v to temo (virtualne osebe brez imena in priimka!). 8-O

Poglej kaj so mediji pisali:

Leta 2020 oz. po več kot letu dni boja s to zahrbtno boleznijo
Kruz: Mihajlović pobijedio leukemiju, on je zvijer!
"Siniša nije čovjek, on je zvijer. Pozvao sam ga prije nekoliko nedjelja. Hvala bogu, leukemija djeluje da je ostala iza njega. Njegova i moja porodica su veoma bliske, pa se i naše supruge često čuju telefonom", rekao je Kruz za italijanski Korijere dela sera.
https://www.portalanalitika.me/clanak/k...

Leta 2022
VELIKI SINIŠA: Mihajlović ponovo POBEDIO LEUKEMIJU!
Lečenje srpskog trenera pokazalo sjajne rezultate.
https://www.republika.rs/sport/fudbal/3...



Pfizer cepivo pa ima več kot očitno dober kodni zapis, da zjebe še tako velikega borca (mu dokončno uniči imunski sistem). Torej lahko pridemo do zaključka: lahko premagaš še nevem kako agresivnega raka, cepiva Pfizer ne moreš.

Zgodovina sprememb…

ripmork ::

lol, srbski mediji - skoraj tako zanesljivi kot ruski. Če nekaj napišejo, je skoraj zagotovo ravno obratno res.

Lej, verjemi kar češ. Jaz sem to bolezen pobližje spoznal in sem se že večkrat čudil, kako mu znese (da bi mu le še naprej, da ne bo narobe razumljeno). Ker brez presaditve mozga ozdravljenja praviloma ni, ta postopek je pa tudi precej riskanten. Kronična oblika z remisijami je drugo, akutna faza je pa tempirana bomba. Ampak ja, zLoBna CePiVa!111

kamiKaZaA ::

ripmork je izjavil:

lol, srbski mediji - skoraj tako zanesljivi kot ruski. Če nekaj napišejo, je skoraj zagotovo ravno obratno res.

Bučko bučkasti. Dal sem srbske medije, da bo drugim bolj razumljivo. Srbski mediji so povzemali italijanske medije. Poročen je bil z Italijanko, katera mu je rodila 5 otrok. Živel je v Italiji. Zdravil se je v Italiji. Pisali so italijanski mediji. Bučko to si preberi:

rekao je Kruz za italijanski Korijere dela sera

Torej povzemali so ta medij Corriere dela Sera: https://www.corriere.it/

Leta 2020, ko še ni bilo cepiva so pisali o čudežu italijanski mediji (Corriere dela Sera), da je prebolel takšno agresivno obliko raka. Potem so pa konec leta prišla še bolj čudežna Pfizer cepiva.

Če bi ti bil funkcionalno pismen, bi to razbral iz zgornjega komentarja, da so srbski mediji povzemali italijanske. Kakšne izgovore boš sedaj iskal? Da so italijanski mediji isti kot ruski?

kamiKaZaA je izjavil:


Leta 2020 oz. po več kot letu dni boja s to zahrbtno boleznijo
Kruz: Mihajlović pobijedio leukemiju, on je zvijer!
"Siniša nije čovjek, on je zvijer. Pozvao sam ga prije nekoliko nedjelja. Hvala bogu, leukemija djeluje da je ostala iza njega. Njegova i moja porodica su veoma bliske, pa se i naše supruge često čuju telefonom", rekao je Kruz za italijanski Korijere dela sera.
https://www.portalanalitika.me/clanak/k...

Zgodovina sprememb…

kopriwa ::

Zgornji kamikazini zapisi so zreli za odstranitev. Klasični primer zavajanja teoretikov zarot in gobezdanja o stvareh o katerih nimajo nikakršnega znanja (pretvarjajmo se še naprej, da kaj sploh vedo). Lahko ga pošljete k izbranemu onkologu, ki mu bo razložil kakšen je najverjetnejši potek bolezni ne glede na to ali je bolnik cepljen proti kovidu ali ne. Potem pa z njim nazaj v psihiatrično ustanovo. Za dobro družbe, se ve.

kamiKaZaA ::

kopriwa je izjavil:

Zgornji kamikazini zapisi so zreli za odstranitev. Klasični primer zavajanja teoretikov zarot in gobezdanja o stvareh o katerih nimajo nikakršnega znanja (pretvarjajmo se še naprej, da kaj sploh vedo). Lahko ga pošljete k izbranemu onkologu, ki mu bo razložil kakšen je najverjetnejši potek bolezni ne glede na to ali je bolnik cepljen proti kovidu ali ne. Potem pa z njim nazaj v psihiatrično ustanovo. Za dobro družbe, se ve.

Kak dolgo še?

-Wall ::

coffeetime12 je izjavil:

-Wall je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Jaz se za nikogar ne odločam, narava se odloči


To sam vidis, da ne deluje, ji moras pomagati, le skoci v Dravo, pa bomo videli, kako bo odlocila.

(mogoce tale izjava ni bila najbolj primerna, psihopatski bedak bo zdaj z nozem skakal po Ptuju in ubijal invalide, upokojence,...)

Halooo, modi? Tu imate neuravnovešeno osebo! Je forum RES padel tako nizko?


Dobro vprasanje, naj ti odgovorim:
- Mato989 je psihopat. Preberi malo izjave za nazaj, pa ti bo jasno. In, ce bos prebral malo konteksta (ne, ne bom youtube videa snemal zate), bos ugotovil, da mu v fris mecem njegove bolane fore.
- Ja, forum je res padel tako nizko, s preprostim dejanjem, da niso bili vsi posti antivaxerjev izbrisani takoj, ko so se pojavili.

p.s.: spet si nalimal kup youtube sranja, ki govori samo o korupciji. Skratka ne nabijaj, ali pa si odpri svojo temo.

kamiKaZaA je izjavil:

kopriwa je izjavil:

Zgornji kamikazini zapisi so zreli za odstranitev. Klasični primer zavajanja teoretikov zarot in gobezdanja o stvareh o katerih nimajo nikakršnega znanja (pretvarjajmo se še naprej, da kaj sploh vedo). Lahko ga pošljete k izbranemu onkologu, ki mu bo razložil kakšen je najverjetnejši potek bolezni ne glede na to ali je bolnik cepljen proti kovidu ali ne. Potem pa z njim nazaj v psihiatrično ustanovo. Za dobro družbe, se ve.

Kak dolgo še?


Dokler se vas ne spravi v psihiatricne ustanove in/ali prenehate razsirajti svoje psihopatske manipulacije po slo-techu.
Covid-19 conspiracies link to psychopathy, Machiavellianism and collective narcissism

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

ripmork ::

@kamiKaZaA: aja, kje je pa original italijanski članek? "Vjeruj šta piše / rekao je kruz", baš jaki vir.

Vem kako je, ko se po več letih kronične oblike levkemija nenadoma spremeni v akutno fazo, ko se bolnik čez noč neha odzivat na zdravila. In potem je stvar mesecev, ne let. Pa nobenih cepiv ne rabi bit vpletenih. Kot rečeno, zajebana bolezen.

Da je Mihajlovič umrl zaradi cepiv nimaš nobenega dokaza, skratka. Sam teorije potegnjene iz petnih žil, ker je glih slučajno vmes bila korona.

kamiKaZaA ::

-Wall je izjavil:


Dokler se vas ne spravi v psihiatricne ustanove in/ali prenehate razsirajti svoje psihopatske manipulacije po slo-techu.

O kakšnih manipulacijah ti? Mihajlović se je leto dni boril z zahrbtno boleznijo in vsi so ga že odpisali. Potem čudežno (borec kakšen je bil) ozdravi. Italijanski mediji pišejo o čudežu. Potem pride čudež s cepivi Pfizer. Mihajlović se cepi. 3x se je. Bolezen se mu po cepljenju še 1x ponovi. Še enkrat jo premaga. Torej 2x je premagal raka. A ne moreš ti premagati 3x cepiva Pfizer. To so vse dejstva, ki so se zgodila in če človek 2x premaga nekaj kar se premagati ne da kar tako in se potem 3x cepi s Pfizer, ter v tretje pri prebolevanju raka umre, kaj je potem krivo za njegovo smrt oz. za že tretjo ponovitev bolezni v dveh letih?

Še to: nikoli ne bomo vedeli, če se Mihajlović ne bi cepil, če bi se mu rak po letu 2020 tako hitro ponovil ali pa sploh, če se bi ponovil in ne bi umrl čez 20+ let od starosti, ko bi dosegel/presegel povprečno starost umrljivih.

Dimnik ::

Kamikaza spet širi laži, kot je njegova navada, zraven pa še dela zaključke na podlagi tega.

Moderatorji?

kamiKaZaA ::

ripmork je izjavil:

@kamiKaZaA: aja, kje je pa original italijanski članek? "Vjeruj šta piše / rekao je kruz", baš jaki vir.

;((

Ti si res bučko, da si tega ne znaš najti. Evo ti italijanske vire (Corriere dela Sera):

Leta 2019, ko je dobil diagnozo:
https://www.corriere.it/sport/19_luglio...

Leta 2020, ko se je zgodil čudež:
https://www.corriere.it/sport/20_settem...

Boš zdaj ti noj končno potegnil glavo iz peska?

-Wall ::

kamiKaZaA je izjavil:

-Wall je izjavil:


Dokler se vas ne spravi v psihiatricne ustanove in/ali prenehate razsirajti svoje psihopatske manipulacije po slo-techu.

O kakšnih manipulacijah ti? Mihajlović se je leto dni boril z zahrbtno boleznijo in vsi so ga že odpisali. Potem čudežno (borec kakšen je bil) ozdravi. Italijanski mediji pišejo o čudežu. Potem pride čudež s cepivi Pfizer. Mihajlović se cepi. 3x se je. Bolezen se mu po cepljenju še 1x ponovi. Še enkrat jo premaga. Torej 2x je premagal raka. A ne moreš ti premagati 3x cepiva Pfizer. To so vse dejstva, ki so se zgodila in če človek 2x premaga nekaj kar se premagati ne da kar tako in se potem 3x cepi s Pfizer, ter v tretje pri prebolevanju raka umre, kaj je potem krivo za njegovo smrt oz. za že tretjo ponovitev bolezni v dveh letih?

Še to: nikoli ne bomo vedeli, če se Mihajlović ne bi cepil, če bi se mu rak po letu 2020 tako hitro ponovil ali pa sploh, če se bi ponovil in ne bi umrl čez 20+ let od starosti, ko bi dosegel/presegel povprečno starost umrljivih.


Fake news in klasicen antivaxerski bullshit.

Da sploh ne omenjam, da znate psihopatski manipulativni narcisi vse jezike tega sveta, samo, da ni anglescina in ni strani kdo ze identificiral kot stran, ki plasira bullshit, zato, da poveca gledanost oglasov in s tem svoj zasluzek. Daj se kaksno srbsko, hrvasko ali bosansko stran nalepi. Ali pa solatko, on je za balkan prav specializiran.

Matr ste zabiti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

kamiKaZaA ::

-Wall je izjavil:

Daj se kaksno srbsko, hrvasko ali bosansko stran nalepi. Ali pa solatko, on je za balkan prav specializiran.

Dajem jezike, ki so razumljivi večini. In dal sem tudi uradni italijanski vir, katerega si je tako želel @ripmork, sedaj pa več ne ve, kako bi zavrnil italijsnake medije (vsi izgovori so mu že pošli).

In ker je Mihajlović živel, si ustvaril družino in se zdravil v Italiji, je logično, da so se italijanski mediji razpisali o tem, drugi pa so jih povzemali. Ali ti pričakuješ, da se bo novinar iz *Tunguzije razpisal o tem?

*namesto Tunguzije vstavi poljubno državo

ripmork ::

kamiKaZaA: hvala za linke. Sem si pomagal z google translate-om (očitno je imel transplantacijo mozga, a se je potem bolezen ponovila). Sam še vedno nikjer nimaš nobenega dokaza glede cepiv.

kamiKaZaA je izjavil:

Boš zdaj ti noj končno potegnil glavo iz peska?

Jo imam že ves čas; realno življenje je kompleksna stvar, kjer ni enoznačnih odgovorov. Svet, v katerem so za vse kriva cepiva ali pa kjer vsako bolezen ozdravi himalajska sol, to pa je primer tiščanja glave v pesek.

kamiKaZaA je izjavil:

Še to: nikoli ne bomo vedeli, če se Mihajlović ne bi cepil, če bi se mu rak po letu 2020 tako hitro ponovil ali pa sploh...

No evo, si si sam odgovoril.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()
««
24 / 26
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova različica koronavirusa se imenuje omikron (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
106083412 (62536) fikus_

Tretji odmerek - možno samo mRNA? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
32838157 (33251) dexterboy

Več podobnih tem