» »

NOVI Koronavirus - V ponedeljek najvišji porast okužb po začetku aprila

NOVI Koronavirus - V ponedeljek najvišji porast okužb po začetku aprila

««
4 / 26
»»

Surstromming ::

Tole lepo pojasni vse zadrzke glede cepljenja:

It's a conspiracy: Covid-19 conspiracies link to psychopathy, Machiavellianism and collective narcissism

Tudi v druzbenem pogledu lepo pojasni zakaj so se ljudje vcasih cepili, danes pa se nocejo, s socialnimi omrezji je kolicina psihopatov in narcisov presegla kriticno mejo, ker pa svojega sranja ne morejo opraviciti po normalni poti (seveda imajo zelo nerealne poglede na svoj intelekt in razgledanost), se morajo zateci k manipulacijam, kar lepo razlaga ta slika:



Celotno podrocje bi bilo treba temeljito preiskati, da se ustrezno pripravi zdravstvene institucije, sploh psihiatrijo, ker se izkazuje, da je med mladimi nadpovprecno veliko psihopatov in narcisov, verjetno vidimo samo vrh ledene gore.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

T440 ::

Nekaj branja:
https://www.cbc.ca/amp/1.6063373

https://journals.plos.org/plosone/artic...

Članka lepo pojasnita, da je tipičen nasprotnik cepljenja slabo izobražen, v povprečju spada med slabše plačane pa še nekaj korelacije je s popivanjem preko vikendov :D

za kontekst, zakaj je debata z njimi brezplodna

Reycis ::

Jaz nisem cepljen in sem močno proti pa sem vseeno opazil, da v tej skupini prevladijejo neproduktivni, komplikatorji, luzerji, tako ali drugače moteni. Dejansko ne vem če bi mi sploh bila všeč družba kjer bi vsi cepljeni šli preč. Mogoče pa so samo pametno tiho.
Diversity is our greatest strength

Reycis ::

Po podatkih sledilnika so presežne smrti v zadnjih 12 mesecih (od septembra 2021) v starostnih skupinah do 0-51 in 52-71 za več kot 50% višje napram povprečju 2015-2019 in so tudi krepko višje kot so bile v vrhuncu epidemije v jeseni 2020.

Podatki so več kot jasni ampak treba je tudi razumet naravo ljudi. Velika večina ljudi, ki so se cepili bodo še naprej zagovarjali svojo odločitev kot pravilno in bodo še naprej hodili na boosterje. Nič jih ne bo prepričalo. Če bi jutri vsi cepljeni razen oni umrli, bi večina svojo odločitev še vedno zagovarjala kot pravilno. Moji ožji sodelavci so vsi cepljeni. Ko so začeli talat boosterje sem jih vprašal če bodo šli in so rekli, da še ne vedo. Rekel sem jim: jaz nebi šel. Vsi so šli. Od takrat naprej se v RL sploh več ne pogovarjam o temu. Del mene sicer še vedno ni čisto prepričan in tudi si ne želi, da bi vsi cepljeni kar umrli. Bomo videli kaj bo, življenje gre naprej.
Diversity is our greatest strength

darkolord ::

Podatki so več kot jasni ampak treba je tudi razumet naravo ljudi. Velika večina ljudi, ki se niso cepili bodo še naprej zagovarjali svojo odločitev kot pravilno in bodo še vztrajali. Nič jih ne bo prepričalo. Če bi jutri vsi necepljeni razen oni umrli, bi večina svojo odločitev še vedno zagovarjala kot pravilno.

T440 ::

Fable: DON'T ARGUE WITH "DONKEYS"

The donkey said to the tiger:

- "The grass is blue".

The tiger replied:

- "No, the grass is green."

The discussion heated up, and the two decided to submit him to arbitration, and for this they went before the lion, the King of the Jungle.

Already before reaching the forest clearing, where the lion was sitting on his throne, the donkey began to shout:

- "His Highness, is it true that the grass is blue?".

The lion replied:

- "True, the grass is blue."

The donkey hurried and continued:

- "The tiger disagrees with me and contradicts and annoys me, please punish him."

The king then declared:

- "The tiger will be punished with 5 years of silence."

The donkey jumped cheerfully and went on his way, content and repeating:

- "The Grass Is Blue"...

The tiger accepted his punishment, but before he asked the lion:

- "Your Majesty, why have you punished me?, after all, the grass is green."

The lion replied:

- "In fact, the grass is green."

The tiger asked:
- "So why are you punishing me?".

The lion replied:

- "That has nothing to do with the question of whether the grass is blue or green.

The punishment is because it is not possible for a brave and intelligent creature like you to waste time arguing with a donkey, and on top of that come and bother me with that question."

The worst waste of time is arguing with the fool and fanatic who does not care about truth or reality, but only the victory of his beliefs and illusions. Never waste time on arguments that don't make sense...

There are people who, no matter how much evidence and evidence we present to them, are not in the capacity to understand, and others are blinded by ego, hatred and resentment, and all they want is to be right even if they are not.

When ignorance screams, intelligence is silent. Your peace and quiet are worth more.

darkolord ::

Gregor P ::

Počeli bomo to kar bo pač oblast skupaj z uradnimi zdravstvenimi institucijami zaukazala oz. priporočila; letos je to:
- število okužb narašča, jesenski val se je začel;
- številke bodo po projekcijah - naraščale tam do druge polovice oktobra, povečujejo se tudi hospitalizacije;
- kužnost omikrona sicer "velikanska", a je hospitalizacij relativno malo
- položaj v intenzivkah zaostaja in je precej ugoden;
- kar je spremenilo pravila igre, je različica omikron, ki ni tako huda
- izrednih razmer ni;
- imamo zdaj močna orodja, to je prilagojeno cepljenje, zaščititi je treba vse rizične skupine, imamo zdravila, imamo jasne protokole;
- pripravljeni smo na vse scenarije, sledimo številkam, a kar si želimo, je, iti čez to jesen in zimo naprej s farmakološkimi ukrepi – zdravljenjem, preprečevanje hudih potekov bolezni in preventivnim cepljenjem;
- ne bomo ustavljali zdravstvenega sistema;
- če smo bolni, ostanemo doma;
- s covidom se bo treba naučiti živeti;

- ostanimo zdravi in sprejmimo to novo realnost.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Pithlit ::

Gregor P je izjavil:

Počeli bomo to kar bo pač oblast skupaj z uradnimi zdravstvenimi institucijami zaukazala oz. priporočila; letos je to:

ostanimo zdravi in sprejmimo to novo realnost.

Eni smo že, drugi pa še kr nabijajo čeprav jim nihče nič noče.
Life is as complicated as we make it...

Slopek ::

Tole zadnje, pa dam prav ženski.

Zdravstvo je med korono delalo odlično. Sem si roko polomil in bil obravnavan res takoj, saj je bilo vse popolnoma prazno. Tudi kontrole in vse ostalo je potekale bp, saj sem bil vedno sam na vseh hodnikih bolnice. Dobesedno in tudi dokumentirano imam.
No pomembno je, da nikoli nisem čakal niti minute. Odlično delovanje slovenskega zdravstva. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

kamiKaZaA ::

Ko sem že mislil, da sem Superman, ker ne morem nikakor fasati tega hudiča, pa me je le sreča pobožala in sem se po 2,5 letih okužil s tem najbolj zajebanim virusom v zgodovini človeštva, kjer smo zapirali gospodarstvo in silili ljudi v množična cepljenja. Kako je potekalo moje zdravljenje? Po dveh dnevih je bilo vsega konec s počivanjem in zaužiteljem ogromnih količin čaja z limono in medom. Bilo je malo vročine, malo glavobola, par šmrkljev je priteklo iz nosa in ni bilo potrebe po nobenem lekadolu, katerega eni narkomani tako vestno radi omenjajo v tej temi.

Zanimivo mi je bilo, da me ni bolelo grlo ali pa da bi kašljal. Če je to ta najbolj zajeban virus v zgodovini človeštva, sem jaz to že fasal pred 25. leti, pa pred 20., pa pred 8. leti... zmes pa zbolel tudi s kakšnim hujšim virusom, kjer sem povrhu kašljal in me je konkretno bolelo grlo.

Zaradi takšnega virusa smo mi zapirali gospodarstvo in terorizirali ljudi? Ker je 0,0001% ljudi imelo komplikacije pri prebolevanju. Tu upam, da bomo res po preklicu pandemije s strani WHO ustanovili neodvisna sodišča in sodili vsem za ta največji nateg v zgodovini človeštva, kjer se bodo prvi na zatožni klopi znašli ljudje iz WHO, sledili bodo politiki z njihovo nastavljeno "st(r)oko" in še par bogatašev tipa Bill Gates...

Gregor P ::

Torej ti si zdaj prebolel ta zadnjo najbolj milo a tudi najbolj kužno različico B5, čisto tako mimogrede; tako da večjih zapletov niti ne bi smel imeti ;)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

ripmork ::

Če ne bi lani proti koncu leta uletel Omikron (precej švohnejša, a nalezljivejša različica), bi bila dandanes Covid situacija po svetu in v Sloveniji bistveno drugačna. Morda tudi zate @KamiKaZaA.

sbawe64 ::

Uradni list 125/2022

ZNB-D
https://www.uradni-list.si/_pdf/2022/Ur...
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Gregor P ::

Ali lahko prosim nehaš nakladat? ;((

Cepiva delujejo točno tako za kar so bila namenjena. In to je to. Ni tukaj nobenih mističnih učinkovitosti ali teorij zarot v ozadju.

Virus pa je tudi "močno" delal na tem, da preživi v našem okolju. In recept za njega je, visoka kužnost, manjša smrtnost - kar je tudi logično.

In na tej točki smo sedaj.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

sbawe64 ::

Tudi zloglasni pct (Slo) oz vaccine passport (EU) so uvedli iz istega razloga.
Mantra: cepljeni se ne okužijo in posledično ne prenašajo naprej.


Zato je tudi von Lajdra govorila o pandemiji necepljenih:
https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Gregor P ::

Ne, rekli so da večji procent cepljenih ne bo zbolel, prenašal itd. ... nikoli, da so kar vsi cepljeni 100 % imuni na vse.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

gruntfürmich ::

tomlin je izjavil:

OB DEJANJU TRAGIČNE ZDRAVNICE SE MORAMO ZAMISLITI VSI, TUDI V SLOVENIJI!!!!!!!

"Grožnje s smrtjo proti njej in njenim zaposlenim so bile brutalna realnost. Za takšno sovraštvo proti ljudem ni

opravičila. To sovraštvo se mora končno končati,"


https://siol.net/novice/svet/zdravnica-...

edino pravilno.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

ripmork ::

Še naprej bluziš brez dokazev, da cepiva ne delujejo.

fixed.

Za antivaxxerske rusofile virus ne obstaja, Fauči je zlobnež, Ukrajina napada Rusijo, zemlja je pa ploščata.
Po vseh zloveščih in katastrofičnih antivaxxerskih napovedih bi danes moralo bit že več kot pol populacije "depopulirane" s cepivom, ampak nas je še vedno krepko čez 7 milijard. Pa zaboga ne znajo razložit, kako je to mogoče. Se bo naslednji doomsdayTM zamaknil kot Babin Vangin konec sveta.

primoz4p ::

Serious adverse events of special interest following mRNA COVID-19 vaccination in randomized trials in adults
Abstract

Introduction
In 2020, prior to COVID-19 vaccine rollout, the Brighton Collaboration created a priority list, endorsed by the World Health Organization, of potential adverse events relevant to COVID-19 vaccines. We adapted the Brighton Collaboration list to evaluate serious adverse events of special interest observed in mRNA COVID-19 vaccine trials.

Methods
Secondary analysis of serious adverse events reported in the placebo-controlled, phase III randomized clinical trials of Pfizer and Moderna mRNA COVID-19 vaccines in adults (NCT04368728 and NCT04470427), focusing analysis on Brighton Collaboration adverse events of special interest.

Results
Pfizer and Moderna mRNA COVID-19 vaccines were associated with an excess risk of serious adverse events of special interest of 10.1 and 15.1 per 10,000 vaccinated over placebo baselines of 17.6 and 42.2 (95 % CI -0.4 to 20.6 and -3.6 to 33.8), respectively. Combined, the mRNA vaccines were associated with an excess risk of serious adverse events of special interest of 12.5 per 10,000 vaccinated (95 % CI 2.1 to 22.9); risk ratio 1.43 (95 % CI 1.07 to 1.92). The Pfizer trial exhibited a 36 % higher risk of serious adverse events in the vaccine group; risk difference 18.0 per 10,000 vaccinated (95 % CI 1.2 to 34.9); risk ratio 1.36 (95 % CI 1.02 to 1.83). The Moderna trial exhibited a 6 % higher risk of serious adverse events in the vaccine group: risk difference 7.1 per 10,000 (95 % CI -23.2 to 37.4); risk ratio 1.06 (95 % CI 0.84 to 1.33). Combined, there was a 16 % higher risk of serious adverse events in mRNA vaccine recipients: risk difference 13.2 (95 % CI -3.2 to 29.6); risk ratio 1.16 (95 % CI 0.97 to 1.39).

Discussion
The excess risk of serious adverse events found in our study points to the need for formal harm-benefit analyses, particularly those that are stratified according to risk of serious COVID-19 outcomes. These analyses will require public release of participant level datasets.

darkolord ::

Vinski Kamen ::

Izgleda, da farmakomafija le ni tako močna, kot se dela:

Ongoing EPPO investigation into the acquisition of COVID-19 vaccines in the EU
The European Public Prosecutor’s Office (EPPO) confirms that it has an ongoing investigation into the acquisition of COVID-19 vaccines in the European Union. This exceptional confirmation comes after the extremely high public interest. No further details will be made public at this stage.

https://www.eppo.europa.eu/en/news/ongo...

Gregor P ::

Pomeni le, da pravna država v EU deluje.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

sbawe64 ::

1) Tukaj bom naredil eno nit, kjer bom zbral najbolj zanimiva vprašanja iz posebnega odbora za pandemijo C19, ki se je odvijal v europarlamentu in na katerem je bila predstavnica Pfizerja (Bourla se ni upal priti)..
Nit bom sproti dopolnjeval danes, jutri..

link:
https://twitter.com/Amabiel1/status/157...

Trenutno 23 objav.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

immortan ::

maske niso slabe. nosi jih pa neboš bolan

dice7 ::

Common side effects of M-M-R II
injection site reactions (pain, redness, swelling, or a lump), fever, rash, headache, dizziness, joint or muscle pain, nausea, vomiting, or diarrhea.

diphtheria
the vaccine is followed by swelling of the entire arm or leg
long-term seizures, coma, lowered consciousness, or permanent brain damage may happen after DTaP vaccination.

tetanus
Nervous system side effects have included neurological complications including cochlear lesion, brachial plexus neuropathies, paralysis of the radial nerve, paralysis of the recurrent nerve, accommodation paresis, Guillain-Barre syndrome, and EEG disturbances with encephalopathy.

pertussis
fainting, loss of consciousness going into shock, a seizure (within 3 days)

polio
extreme drowsiness, fainting, a seizure

Upam, da ste dovolj woke, da ste se izognili zgornjim pastem elite. Ljudje na ulicah ze desetletja dobesedno padajo po tleh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

ripmork ::

Primerjava presežnih smrti iz ZDA med demokrati in republikanci (pretežna masa antivakserjev je pri slednjih). Liniji sta si vedno bolj narazen, dlje ko je trajalo obdobje (ne)cepljenja.


Vir

dice7 ::

Myocarditis Risk Seven Times Higher With COVID-19 Infection Than Vaccines
Kdo bi si mislil, da je nosenje nagobcnikov se vedno najbolj ucinkovita resitev

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

feryz ::

Evo, friško od danes. Sem mislil, da to več ne obstaja, ampak očitno ...
Moja punca v službi. Nekaj pokašljuje. In vseeno jo ne morem spoditi domov. Pa naj sedi tukaj.

Je pa, jasno, 2x cepljena. Zato ima edina korona pri nas. Ostali smo ok.
A je še 100% bolniška za tole? Že prvi dan?

Gregor P ::

feryz je izjavil:

Evo, friško od danes. Sem mislil, da to več ne obstaja, ampak očitno ...
Moja punca v službi. Nekaj pokašljuje. In vseeno jo ne morem spoditi domov. Pa naj sedi tukaj.

Je pa, jasno, 2x cepljena. Zato ima edina korona pri nas. Ostali smo ok.
A je še 100% bolniška za tole? Že prvi dan?
... ostali boste najbrž zboleli kasneje čez kakšne 3 dni, ali pa tudi ne. Predvidevam pa, da to ni še za bolniško, moraš iti na uradno testiranje oz. je verjetno malo tudi odvisno do tvojega osebnega zdravnika.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

LeQuack ::

V NYC bodo morali odpuščene necepljene zaposliti nazaj, plus še plačo za nazaj bodo dobili, plus še dodatno bodo lahko tožili državo. Totalen fail od zatiranja prebivalstva, ki sedaj prihaja na plano.

https://nypost.com/2022/10/25/judge-tos...

"Under terms of the ruling, dated Monday, the fired sanitation workers were to be "reinstated to their full employment status" as of 6 a.m. Tuesday.
They're also "entitled to back pay in salary from the date of termination" and were directed to submit a proposed judgment against the city by Nov. 10."
Quack !

Gregor P ::

Vi zgleda živite v nekem vzporednem svetu in se očitno niti ne zavedate, da ste postali žrtve raznih manipulacij, teorij zarot in lažnih novic - to je daleč hujše od samo hlapčevstva; treba je namreč poiskati resno pomoč za vaše dobro.:'(
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

cias ::

Gregor P je izjavil:

Vi zgleda živite v nekem vzporednem svetu in se očitno niti ne zavedate, da ste postali žrtve raznih manipulacij, teorij zarot in lažnih novic - to je daleč hujše od samo hlapčevstva; treba je namreč poiskati resno pomoč za vaše dobro.:'(


Folk je res glup, 3x cepljen zboli za korono in še zmeraj goni da se je treba cepit.

kamiKaZaA ::

cias je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Vi zgleda živite v nekem vzporednem svetu in se očitno niti ne zavedate, da ste postali žrtve raznih manipulacij, teorij zarot in lažnih novic - to je daleč hujše od samo hlapčevstva; treba je namreč poiskati resno pomoč za vaše dobro.:'(


Folk je res glup, 3x cepljen zboli za korono in še zmeraj goni da se je treba cepit.

Še več. Ta isti folk je tako zabit, da še pol prilepi neke študije, da imaš 7x več možnosti za miokarditis, če zboliš s korono kot pa če se cepiš, a dejansko ne obstaja človeka, ki bi se cepil in potem ne bi vsaj 1x zbolel s korono. :))

Never Go Full Retard :D

Zakaj se pol cepiš? Da dobiš korono in imaš 7x več možnosti za miokarditis kot če se ne cepiš in ne zboliš vsaj 2 leti, medtem, ko je 2x ali 3x cepljeni v istem času prebolel že vsaj 2-4 korone in si za mnogokratnike povečal možnost za miokarditis . :P

Zato pa imamo danes presežene smrti med mladimi cepljenimi medtem, ko se necepljeni ne soočajo s temi težavami (preseženo smrtnostjo). Case closed.

cias ::

kamiKaZaA je izjavil:

Case closed.


Jaz mislim da sta korona in cepivo enako problematična. Že od prašičje gripe je folk imel srčne težave, covid virus ponavadi udari na dihala, kaže pa da covid19 zelo rad cilja na srce. Ker cepljeni še zmeraj fašejo virus so cepiva le biznis, so pa bile ene študije da capljenim upade imunski sistem, torej…

globoko grlo ::

Čak mal, šppred prašičjo smo mel pa ptičjo, al je blo obratno?
Vglavnem graf "resnosti" pri teh farmacevtskih gripah gre v nebo, next one bo pa res hud, prosto po biliju.
Aja, pa ne pozabt, da smo mel že čez 90K mrtvih samo v parih mescih kle v naši kokoški.
Aja2, naslednja 2 tedna sta... sej vemo, ane.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

nirburu ::

Gregor P je izjavil:

Vi zgleda živite v nekem vzporednem svetu in se očitno niti ne zavedate, da ste postali žrtve raznih manipulacij, teorij zarot in lažnih novic - to je daleč hujše od samo hlapčevstva; treba je namreč poiskati resno pomoč za vaše dobro.:'(


A to slučajno misliš na vas in MSM?

feryz ::

Jaz sem imel prejšnji teden ponovno test na korono. Sodelavka jo je fasala, cepljena, relativno bolna, nos, grlo, bolečine. Ampak deloholika težko ustaviš, zato je vseeno hodila po 4 ure v službo. Ko so ostali izginili, se je prikazala.
Meni je seveda ravno, itak morava glave vkup tiščati zaradi narave dela. Zato sem vedel, da se ne bo dalo izogniti "visoko rizičnemu stiku", se pravi, več dni zaporedoma, več ur z okuženim na razdalji meter ali manj.
In čeprav so mi na tem forumu obljubili, naj počakam dva ali tri dni in bom ziher dobil, ali grob, ali pa vsaj potrdilo za čez mejo, ponovno nič od tega. Tudi tokrat jo nisem fasal, čeprav gre, baje, za ultra nalezljivo različico, ki preskoči nate že če samo pogledaš okuženega iz desetih metrov.

nirburu ::

Jaz imam podobno dilemo. Kako me tako ultra naletljiv virus, praktično pusti na miru že skoraj 3 leta. Tudi ko je bil "smrtonosen" alfa/delta/... sev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nirburu ()

cias ::

nirburu je izjavil:

Kako me tako ultra naletljiv virus, praktično pusti na miru že skoraj 3 leta.


Dejansko si v komi na ventilatorju že 2,9 let in le sanjaš da postaš na slotechu.

Goran's Blog ::

Excess mortality grafi...
Če si tukaj pogledamo je predvsem zaskrbljajoče https://www.euromomo.eu/graphs-and-maps starosti od 0-14 let.
Drugi niti ne tako izstopajo oziroma pri nekaterih sploh ni presežka.
Zakaj je pa tak presežek v tej starosti verjetno nam ne bo nobeden razložil.
Pa ne govorim, da je tukaj cepivo krivo saj pomoje 0-14 let je zelo malo cepljena populacije EU-ja (verjetno ne vem).

nirburu ::

V bistvu je dovolj tistih nekaj mladih, ki so najebali od cepiva, da dvignejo graf.
To bi pomenilo, da je cepivo izredno škodljivo zanje.

Kar so nam tudi že v štartu "prikrivali". Mlajši moški so doživljali več miokarditisov od starejših. Če to prenesemo na 14-telnike, potem je marsikateri starš obsodil svojega najstnika na smrt ali doživljensko srčno bolezen.

kamiKaZaA ::

Goran's Blog je izjavil:

Excess mortality grafi...
Pa ne govorim, da je tukaj cepivo krivo saj pomoje 0-14 let je zelo malo cepljena populacije EU-ja (verjetno ne vem).

Krivi so lockdowni in da se je reševalo 90+ letnike na aparatih za tistih par dodatnih tednov ali mesecev življenja, a hkrati imamo sedaj med mladimi zaradi teh korona ukrepov porast bolezni depresije in preseženo smrtnost (samomori).

Kje so študije, da so lockdowni koristili in reševali življenja?

Kdo bo odgovarjal za ukrepe kot so bili lockdowni?

StevicaM ::

cias je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Vi zgleda živite v nekem vzporednem svetu in se očitno niti ne zavedate, da ste postali žrtve raznih manipulacij, teorij zarot in lažnih novic - to je daleč hujše od samo hlapčevstva; treba je namreč poiskati resno pomoč za vaše dobro.:'(


Folk je res glup, 3x cepljen zboli za korono in še zmeraj goni da se je treba cepit.




Pac ni pomoci. V mojem kraju je poba 30 let rekreativni kolesar in nogometas 3x cepljen in 2x mozganski infarkt, onesposobljen za cel lajf. Pa se hvalil se je na FB kako dobro delo je storil ko se je cepil.

nirburu ::

Tega je zadnje čase ogromno.

StevicaM ::

Ne bom pa pozabil kaj je "stroka" delala z pacienti. Sem imel katastrofalno frakturo noge(maleola) in sem hodil z berglami na polikliniko omamljen od painkillerjev vsake 5 dni na RTG in tam stal zunaj na berglah, z gipsom, golo nogo in brez spremstva sredi zime da me poklicejo notri. Se usesti se nisem smel na klopce zunaj, ker so bile prelepljene z trakom in varovane s sintalovimi varnostniki. Pomnim kaj je povedal en pacient varnostniku, ki je prisel na kontrolo, da bo prej zbolel na mrazu z vijaki v nogi kot pa notri v cakalnici.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: StevicaM ()

nirburu ::

Kot rečeno. Nekaj uradnikov bo moralo viset preden sprejmem opravičilo.
Nazadnje smo svet zaprli za črno kugo. Da smo ga za covid je neopravičljivo.

StevicaM ::

nirburu je izjavil:

Jaz imam podobno dilemo. Kako me tako ultra naletljiv virus, praktično pusti na miru že skoraj 3 leta. Tudi ko je bil "smrtonosen" alfa/delta/... sev.



Jaz sem bil februarja en vecer nekaj nahoden sumim na omikron, ki sem ga ubil z panceto, cebulo, cesnom in kuhano rakijo. Drug dan kot nov.

Goran's Blog ::

Veliko ljudi je imun na korono, enako kot so imuni nekateri na gripo ali pa druge zadeve poznam dosti takih ljudi, vsi v družini imeli že po 2x,3x korono oni pa nič kar sploh ni nič presenetljivega.

cias ::

StevicaM je izjavil:

Ne bom pa pozabil kaj je "stroka" delala z pacienti.


To ne drži. Uporabil si preteklik, je delala. Kar ni res, ker še danes se obnašajo kot da si prišel tja morit ne na na pomoč ki si jo plačal.
««
4 / 26
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova različica koronavirusa se imenuje omikron (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
106083436 (62560) fikus_

Tretji odmerek - možno samo mRNA? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
32838161 (33255) dexterboy

Več podobnih tem