» »

Pandemija presežene umrljivosti

Pandemija presežene umrljivosti

««
4 / 20
»»

gruntfürmich ::

bintih je izjavil:

To da me ti obtožuješ, da lažem, da je prvič in zadnjič od tebe, ne poznava se in ti tega NE dovolim, jasno !!

da si ne boš še kaj naredil... virtualno seveda...;((
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

kopriwa ::

Medtem ko OP drugim očita nepismenost in dlakocepljenje, že od naslova teme naprej govori o "preseženi umrljivosti". Presegel je samo samega sebe, đizs krajst. Z njegove strani sledi trditev, da je ves čas govoril o presežni umrljivosti (ali smrtnosti).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kopriwa ()

Pithlit ::

Saj pravim. Če so okol njega vsi nepismeni, je lahko problem pač drugje.
Life is as complicated as we make it...

kamiKaZaA ::

Pithlit je izjavil:

Saj pravim. Če so okol njega vsi nepismeni, je lahko problem pač drugje.

Kje sem napisal vsi? Tistih par preštetih na prste ene roke sem poimensko omenil. To so potem za tebe vsi v tej temi? ;((

Daj ne smeši se. Pa te funkcionalno nepismene in polpismene omenjam samo zaradi tebe, ker to ti vedno pišeš drugim, ko ti zmanjka argumentov, za razliko od tebe jaz dam zraven še tehtne argumente posameznikov, kateri kažejo funkcionalno nepismenost. >:D;)

Zgodovina sprememb…

Avenger ::

T440 je izjavil:

Stroka ni nikoli rekla, da cepivo preprecuje okuzbo in prenos, to ste trdili antivaxxerji. Stroka je trdila, da cepivo zmanjsuje verjetnost okuzbe in prenosa (ter zmanjsa verjetnost tezjega poteka bolezni) in .... presenečenje :D.... podatki, na katere se antivaxxerji ves čas sklicujete potrjujejo dejansko stališče stroke, le da se ves čas trudite jih napačno interpretirati (in se vsi ostali že prav čudimo, kako ste lahko tako konsistentni v svojih budalaštinah).


Drži, da je stroka je trdila, da cepivo zmanjšuje verjetnost okužbe in prenosa in nikoli ni govorila v absolutih. To, da so "antivaxxerji" trdili, da cepivo preprečuje okužbo in prenos" je pa zelo nenavadna obtožba, namreč točno to so trdili nekateri bolj odmevni levičarski mediji oz. voditelji oddaj npr. Rachel Maddow.

Lahko na kratko navedeš, kaj je takoj, ko so imeli cepivo v rokah, trdila stroka, v številkah. Torej, če gre za znanstven proces, morajo biti številke, ki jih dajo v javnost utemeljene z raziskavo, študijo in trditev je bila, da cepivo zmanšuje verjetnost:
-okužbe za x%
-prenosa za y%

Ali so te verjetnosti enake za vse starostne skupine?

Ali so ti procenti od prve objave ostali isti, ali so se spreminjali - če so se, na podlagi česa in če so bili prvič podani napačni, ali so potem prilagodili (slabo) metodologijo?

Ali smo zdaj (danes) v situaciji, ko je precepljenost dovolj velika, da smo pridobili čredno imunost in če ne, zakaj nismo še vedno v pandemiji?
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Utk ::

Predvsem je bilo bistveno to, trdili so da bomo s cepljenjem lahko normalno živeli kot prej. Potem se je pa to odmikalo na drugi, tretji, četrti odmerek, v resnici smo pa lahko normalno živeli naprej šele ko je virus oslabel - pa dvomim, da je s tem kaj dost imelo cepivo. Kar so že od začetka govorili antivaxxxerji.

kamiKaZaA ::

Zanimivo kaj se spet v MSM pojavlja. Nosite maske, da se zaščitite. Sam pa opažam, da mogoče 1 ali 2 na 100 mimoidočih nosita masko v zaprtih prostorih (trgovski centri, trgovine...).

kopriwa ::

Utk je izjavil:

Predvsem je bilo bistveno to, trdili so da bomo s cepljenjem lahko normalno živeli kot prej. Potem se je pa to odmikalo na drugi, tretji, četrti odmerek, v resnici smo pa lahko normalno živeli naprej šele ko je virus oslabel - pa dvomim, da je s tem kaj dost imelo cepivo. Kar so že od začetka govorili antivaxxxerji.

Antivaksi ste imeli 1001 trditev in če se je kaj od tega uresničilo to sigurno ni bilo zato ker bi vi dejansko kaj vedeli. Ker ste nule na tem področju. In po vaših trditvah sodeč ste po pravilu nule kar na vseh področjih.

Redkvica77 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Zanimivo kaj se spet v MSM pojavlja. Nosite maske, da se zaščitite. Sam pa opažam, da mogoče 1 ali 2 na 100 mimoidočih nosita masko v zaprtih prostorih (trgovski centri, trgovine...).



Jaz jo še vedno nosim in tudi opazim dnevno v trgovini ko grem po sirov burek z ajvarjem za malico tudi več čez 25 ljudi z masko. Živim bolj zahodno, predvidevam da si iz vzhoda.

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

kopriwa je izjavil:

Utk je izjavil:

Predvsem je bilo bistveno to, trdili so da bomo s cepljenjem lahko normalno živeli kot prej. Potem se je pa to odmikalo na drugi, tretji, četrti odmerek, v resnici smo pa lahko normalno živeli naprej šele ko je virus oslabel - pa dvomim, da je s tem kaj dost imelo cepivo. Kar so že od začetka govorili antivaxxxerji.

Antivaksi ste imeli 1001 trditev in če se je kaj od tega uresničilo to sigurno ni bilo zato ker bi vi dejansko kaj vedeli. Ker ste nule na tem področju. In po vaših trditvah sodeč ste po pravilu nule kar na vseh področjih.

Uresničilo se je predvsem zato ker od 1001 za lase privlečeno teorije... 1 ali dve lahko celo dejansko apliciraš na dogajanje (mal težje pa je zadevo dejansko dokazat da je zaradi cepiva).
Life is as complicated as we make it...

T440 ::

Avenger je izjavil:

T440 je izjavil:

Stroka ni nikoli rekla, da cepivo preprecuje okuzbo in prenos, to ste trdili antivaxxerji. Stroka je trdila, da cepivo zmanjsuje verjetnost okuzbe in prenosa (ter zmanjsa verjetnost tezjega poteka bolezni) in .... presenečenje :D.... podatki, na katere se antivaxxerji ves čas sklicujete potrjujejo dejansko stališče stroke, le da se ves čas trudite jih napačno interpretirati (in se vsi ostali že prav čudimo, kako ste lahko tako konsistentni v svojih budalaštinah).


Drži, da je stroka je trdila, da cepivo zmanjšuje verjetnost okužbe in prenosa in nikoli ni govorila v absolutih. To, da so "antivaxxerji" trdili, da cepivo preprečuje okužbo in prenos" je pa zelo nenavadna obtožba, namreč točno to so trdili nekateri bolj odmevni levičarski mediji oz. voditelji oddaj npr. Rachel Maddow.

Lahko na kratko navedeš, kaj je takoj, ko so imeli cepivo v rokah, trdila stroka, v številkah. Torej, če gre za znanstven proces, morajo biti številke, ki jih dajo v javnost utemeljene z raziskavo, študijo in trditev je bila, da cepivo zmanšuje verjetnost:
-okužbe za x%
-prenosa za y%

Ali so te verjetnosti enake za vse starostne skupine?

Ali so ti procenti od prve objave ostali isti, ali so se spreminjali - če so se, na podlagi česa in če so bili prvič podani napačni, ali so potem prilagodili (slabo) metodologijo?

Ali smo zdaj (danes) v situaciji, ko je precepljenost dovolj velika, da smo pridobili čredno imunost in če ne, zakaj nismo še vedno v pandemiji?

Študij je bilo objavljenih precej, tako za različne proizvajalce cepiv kot za različne populacije. Še vedno se jih da najti na netu, precej je bilo tudi linkanih tukaj, ampak teh linkov za nazaj sam ne bom šel iskat. Kogar res zanimajo, jih bo vsekakor že našel, ampak itak bo uletel kamikazaa in pojasnil, da so študije brez veze ker so bili vanje vključeni proizvajalci, da so brez veze, ker populacija ni bila povsem točno takšna kot si v tem hipu zamišlja, da bi bila fajn da bi bila, ter so itak brez veze ker farmacija bad, WHO bad, itd…. Iskat linke za ljudi, ki itak ne razumejo kaj berejo, se mi ne da več.

Pithlit ::

Avenger je izjavil:

T440 je izjavil:

Stroka ni nikoli rekla, da cepivo preprecuje okuzbo in prenos, to ste trdili antivaxxerji. Stroka je trdila, da cepivo zmanjsuje verjetnost okuzbe in prenosa (ter zmanjsa verjetnost tezjega poteka bolezni) in .... presenečenje :D.... podatki, na katere se antivaxxerji ves čas sklicujete potrjujejo dejansko stališče stroke, le da se ves čas trudite jih napačno interpretirati (in se vsi ostali že prav čudimo, kako ste lahko tako konsistentni v svojih budalaštinah).


Drži, da je stroka je trdila, da cepivo zmanjšuje verjetnost okužbe in prenosa in nikoli ni govorila v absolutih. To, da so "antivaxxerji" trdili, da cepivo preprečuje okužbo in prenos" je pa zelo nenavadna obtožba, namreč točno to so trdili nekateri bolj odmevni levičarski mediji oz. voditelji oddaj npr. Rachel Maddow.

Lahko na kratko navedeš, kaj je takoj, ko so imeli cepivo v rokah, trdila stroka, v številkah. Torej, če gre za znanstven proces, morajo biti številke, ki jih dajo v javnost utemeljene z raziskavo, študijo in trditev je bila, da cepivo zmanšuje verjetnost:
-okužbe za x%
-prenosa za y%

Ali so te verjetnosti enake za vse starostne skupine?

Ali so ti procenti od prve objave ostali isti, ali so se spreminjali - če so se, na podlagi česa in če so bili prvič podani napačni, ali so potem prilagodili (slabo) metodologijo?

Ali smo zdaj (danes) v situaciji, ko je precepljenost dovolj velika, da smo pridobili čredno imunost in če ne, zakaj nismo še vedno v pandemiji?

Precepljenost ni dovolj velika za čredno imunost. Poleg tega se že od začetka govori da pri virusih tega tipa verjetno nikoli ne bomo tega dosegli ker preprosto preveč mutirajo. Podobno kot je praktično nemogoče doseč čredno imunost proti gripi. Za razliko od oslovskega kašlja ali rdečk (ki sta prav tako zlo zajebano bolezni, ampak povzročitelj praktično ne mutira)...

Zato ker smo v endemiji.
Life is as complicated as we make it...

aviator ::

Starka s koso pac kosi po boomerjih.
Nebi napihovali in temu rekel pandemija, stari ljudje pac enkrat umrejo, in povojnikov je pac veliko.

Letniki 1946 so sedaj stari ze 76 let.
Tudi v Sloveniji bo namesto 19,20k kot do sedaj zacelo umirati 30,35k ljudi letno.

-Wall ::

kamiKaZaA je izjavil:

Zanimivo kaj se spet v MSM pojavlja. Nosite maske, da se zaščitite. Sam pa opažam, da mogoče 1 ali 2 na 100 mimoidočih nosita masko v zaprtih prostorih (trgovski centri, trgovine...).



Nic posebnega, v omikanih dezelah, tipa Japonska, se to pocne ze od nekdaj, nosi masko. Ker vsak naredi vse, da ne ogroza drugega, kar je necastno dejanje.

No tukaj imamo pa velike usmrajene antivaxerske pizde, ki naredijo vse, da ogrozajo druge. Od laganja naprej. In se ponosni so na to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

Redkvica77 ::

-Wall je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Zanimivo kaj se spet v MSM pojavlja. Nosite maske, da se zaščitite. Sam pa opažam, da mogoče 1 ali 2 na 100 mimoidočih nosita masko v zaprtih prostorih (trgovski centri, trgovine...).



Nic posebnega, v omikanih dezelah, tipa Japonska, se to pocne ze od nekdaj, nosi masko. Ker vsak naredi vse, da ne ogroza drugega, kar je necastno dejanje.

No tukaj imamo pa velike usmrajene antivaxerske pizde, ki naredijo vse, da ogrozajo druge. Od laganja naprej.


+1

Voham jih do sem.

Koliko bolezni mora širit tale kamikaza antivax nikoli cepljen, fuj..

Zgodovina sprememb…

-Wall ::

Lol redkvica, za trolanje se pa vsaj toliko potrudi, kot se je OP :))

Redkvica77 ::

Ni mogoče, to ni troll to je življensko poslanstvo.

Kamikaza je Jezus?

Tudi svetovnega prvaka je napovedal...

Zgodovina sprememb…

-Wall ::

Redkvica77 je izjavil:

Ni mogoče, to ni troll to je življensko poslanstvo.

Kamikaza je Jezus?


Ne, kamikaza je: "It's a conspiracy: Covid-19 conspiracies link to psychopathy, Machiavellianism and collective narcissism" enako kot vsi ostali antivaxerji tule, ki samo vlecejo surlo, da so jih rumeni tisk in fejstbukovi nategovali dve leti in si poizkusajo popravit svojo (ze tako v pizdi) samopodobo. Namesto, da bi sprejeli, da so bili osli, ki so jih veckrat peljali na led in nadaljevali zivljenje z zavedanjem, da ne rabijo biti osli se n-tic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

Slopek ::

Hahaha...sploh ne štekaš, da si bil nategnjen ti, saj je več kot očitno, da cepljenje sploh ni bilo potrebno. Ampak nekateri ste se ustrašili, da se znajdete med tistimi 90.000imi, katere je obljubljal vrhunski strokovnjak. Mogoče ste šli pa samo na morje, ali pa reševali babice. Mogoče ste kot uzorni državljani reševali kar cel propadli zdravstveni sistem? Vsa čast vam. Res!

Kayzon ::

Mi doma vsi necepljeni,nihce ni imel covida. Res je pa da skrbimo za zdravje,smo fit itd..

Redkvica77 ::

Ti si res terminator.

Redkvica77 ::

Še dobro da korona ni bila tako smrtonosna in nam je ostal cvet inteligence. Lahko smo srečni... khm

Zgodovina sprememb…

fm13 ::

Kayzon je izjavil:

Mi doma vsi necepljeni,nihce ni imel covida. Res je pa da skrbimo za zdravje,smo fit itd..

Očitno niste prišli v stik z virusom.

Pithlit ::

fm13 je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Mi doma vsi necepljeni,nihce ni imel covida. Res je pa da skrbimo za zdravje,smo fit itd..

Očitno niste prišli v stik z virusom.

Al pa so preboleli asimptomatsko. V tem primeru so ga pač trosili naokoli, tko kot kar nekaj cepljenega in necepljenega folka.
Life is as complicated as we make it...

kamiKaZaA ::

Jaz sem jeseni 2021 delal test na protitelesa covida in sem krepko prekoračil ta protitelesa, ter dobil dokaz, da sem prebolel korono asimptomatsko. Zdravnik mi na podlagi tega potrdila ni želel izdati status prebolevnika in sem se celo jesen/zimo moral testirati dokler ni prišla pomlad, nove volitve in nova vlada, ki je vse ukinila.

Letos septembra pa sem prvič uradno zbolel, čeprav glede na protitelesa od lani po vsej logiki ponovno zbolel za covid.

Zgodovina sprememb…

Redkvica77 ::

Moj sosed jo je staknil včeraj in je zelo slab, tudi ta sev ni tako blag. Se pa govori da je na Kitajskem zdaj mutiral v nekaj hujšega.. Ne pozabite ni še konec.

Jaz pa še nisem zbolel pa tudi cepljen nisem. Pa sem se testiral in nosil masko in pogrešam maske. Maske so ok, kot da si ninđa neke vrste men je fajn.

Zgodovina sprememb…

fm13 ::

Pithlit je izjavil:

fm13 je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Mi doma vsi necepljeni,nihce ni imel covida. Res je pa da skrbimo za zdravje,smo fit itd..

Očitno niste prišli v stik z virusom.

Al pa so preboleli asimptomatsko. V tem primeru so ga pač trosili naokoli, tko kot kar nekaj cepljenega in necepljenega folka.

Tako je, argumenti (smo fit, skrb za zdravje) so pa v rangu takih "korelacij", kot je že omenjal Wall...

kamiKaZaA ::

Redkvica77 je izjavil:

Moj sosed jo je staknil včeraj in je zelo slab, tudi ta sev ni tako blag. Se pa govori da je na Kitajskem zdaj mutiral v nekaj hujšega.. Ne pozabite ni še konec.

Ni na Kitajskem trenutno največja nevarnost, ampak na Bližnjem vzhodu. Prihaja pa to nezadržno tudi k nam. Sliši na ime MERS-CoV ali krajše mers oz. kamelja gripa.

Desetkrat bolj smrtonosen od covida-19. Opozorila navijačem SP.

Koronavirus bližnjevzhodnega respiratornega sindroma (MERS-CoV ali krajše mers), imenovan tudi kamelja gripa, je novejša vrsta v rodu betakoronavirusov, z enovijačno RNK pozitivne smeri. Doslej se je izkazal za vsaj desetkrat bolj smrtonosnega od Sars-CoV-2, ki je povzročil zadnjo pandemijo.
 

https://www.zurnal24.si/zdravje/desetkr...

T440 ::

fm13 je izjavil:

Pithlit je izjavil:

fm13 je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Mi doma vsi necepljeni,nihce ni imel covida. Res je pa da skrbimo za zdravje,smo fit itd..

Očitno niste prišli v stik z virusom.

Al pa so preboleli asimptomatsko. V tem primeru so ga pač trosili naokoli, tko kot kar nekaj cepljenega in necepljenega folka.

Tako je, argumenti (smo fit, skrb za zdravje) so pa v rangu takih "korelacij", kot je že omenjal Wall...

Saj samo mislijo, da so fit. 'Fit' za kako lažje delo v skladišču, to je to.
Malo bolj resni športniki pa čutijo posledice Covida še kar dolgo potem, sploh ko gre pulz preko 170...
Kot rečeno, za skladiščnike tipa kamikazaa, nekaj vesoljskega.

kamiKaZaA ::

Smrtonosni virus že v Evropi: umrl je Francoz

Po smrti prvega od dveh obolelih Francozov je Svetovna zdravstvena organizacija, WHO, zagnala vik in krik, da je na obzorju morebiti nova skrajno nevarna pandemija, ki bi lahko celo zdesetkala svetovno prebivalstvo. Začelo se je lani poleti v Savdski Arabiji, zdaj med drugim ugibajo, ali je novi smrtonosni koronavirus kako povezan s kamelami.

Podobno paniko so pred desetimi leti zagnali ob izbruhu sarsa, obolenju dihalnih poti, na Kitajskem. Kamelja gripa naj bi bila podobna skrivnostni kitajski bolezni, za katero je po svetu od leta 2003 zbolelo 8000 ljudi, 800 pa jih je umrlo. V Savdski Arabiji naj bi zaradi nje umrlo že več kot dvajset ljudi, število obolelih narašča. Virus so odkrili pred enim letom, simptomi so podobni kot pri gripi, bolezen pa lahko vodi v hudo pljučnico.

Tako mimogrede članek je iz leta 2013 oz. 3 leta po preklicu pandemije prašičje gripe:
https://old.slovenskenovice.si/novice/s...

Da vidimo, če bo sedaj podobno ali bodo hujši ukrepi kot so bili leta 2013, če pripešači ta kamelja gripa v Evropo.

Redkvica77 ::

Aww shit we go agen? Spet se bo potrebno cepit.. Smrtonosen virus je boste vztrajali antivax ppl? Ali se boste cepili proti kamelcam?

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

Redkvica77 je izjavil:

Ali se boste cepili proti kamelcam?

Ne pijem kameljega mleka, samo kravje tako, da jaz se ne morem okužiti. Zakaj bi se sploh cepil potemtakem? >:D:))

Če koga zanima zgodovina MERS-CoV je tukaj nekaj osnove in začetki tega "novega" koronavirusa:
MERS-CoV @ Wikipedia

Redkvica77 ::

torej si pripravljen umrret za prepričanje antivax?

globoko grlo ::

Mogoče je že blo, sam za une bl trde sorte, še 1x :)





Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Kayzon ::

Pithlit je izjavil:

fm13 je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Mi doma vsi necepljeni,nihce ni imel covida. Res je pa da skrbimo za zdravje,smo fit itd..

Očitno niste prišli v stik z virusom.

Al pa so preboleli asimptomatsko. V tem primeru so ga pač trosili naokoli, tko kot kar nekaj cepljenega in necepljenega folka.


Aj goni se nekam idiot,testirali smo se dobesedno vsak dan.

Vi ste tisti ki ste samozavestno hodili naokrog in prenasali virus.

LeQuack ::

kamiKaZaA je izjavil:

Redkvica77 je izjavil:

Moj sosed jo je staknil včeraj in je zelo slab, tudi ta sev ni tako blag. Se pa govori da je na Kitajskem zdaj mutiral v nekaj hujšega.. Ne pozabite ni še konec.

Ni na Kitajskem trenutno največja nevarnost, ampak na Bližnjem vzhodu. Prihaja pa to nezadržno tudi k nam. Sliši na ime MERS-CoV ali krajše mers oz. kamelja gripa.

Desetkrat bolj smrtonosen od covida-19. Opozorila navijačem SP.

Koronavirus bližnjevzhodnega respiratornega sindroma (MERS-CoV ali krajše mers), imenovan tudi kamelja gripa, je novejša vrsta v rodu betakoronavirusov, z enovijačno RNK pozitivne smeri. Doslej se je izkazal za vsaj desetkrat bolj smrtonosnega od Sars-CoV-2, ki je povzročil zadnjo pandemijo.
 

https://www.zurnal24.si/zdravje/desetkr...


Zakaj še ni lockdownov?
Quack !

globoko grlo ::

Aja, vse splaniran, po fuzbalu direkt za 4 stene 4 ever.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Redkvica77 ::

kdaj je fuzbal?

driver_x ::

kamiKaZaA je izjavil:

driver_x je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

driver_x je izjavil:


Meni je zanimiv tvoj citat.

Ne da se mi igrati nekih igric v šifrah, če ne misliš direktno povedati kaj te žuli...


No, pa dajva. Lepo po vrsti. Najprej s svojimi besedami povej, kaj je tukaj izjavil Mario Fafangel:
Ne, ne moremo zboleti zaradi cepljenja. Samo cepivo je narejeno tako, da ne tvegaš okužbe in razviješ imunost. Po cepljenju zaradi cepiva ne moreš zboleti za covidom – to je znanstveno dognano in nemogoče.

Dobil je izjemno korektno vprašanje (Pred dnevi so se sicer pojavile informacije o tem, da naj bi starostniki v domovih za starejše zboleli po cepljenju. Ali lahko po cepljenju torej zbolijo ali ne?), na katero pa ni odgovoril, ampak je začel preumserjati odgovor. Opletati. Kot to počnejo pokvarjeni politiki na TV.

Torej na vprašanje ali lahko zboliš po cepljenju je odgovoril, da jabolka rastejo na drevesu oz. preneseno, da cepivo ne povzroča okužbe. Ni pa bilo vprašanje ali cepivo povzroča okužbe, ampak ali po cepljenju lahko zboliš. Za mene je to zavajanje z njegove strani, ker ni odgovoril direktno in korektno na vprašanje.

Naslednjič, če ne bo direktnega vprašanja, sploh več ne odgovarjam!


Namen mojega vprašanja je bil, da ti pokažem, da ne razumeš prebranih izjav. To si ostalim sicer dokazal že ob prvi navedbi omenjene izjave. V drugo tudi nisi odgovoril na zelo konkretno zastavljeno vprašanje, ampak si nekaj ovinkaril in se izmikal. Jaz tudi ne maram ljudi, ki govorite, brez da bi kaj povedali.

Redkvica77 je izjavil:

kdaj je fuzbal?


A so naši še v igri za naslov?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: driver_x ()

Pithlit ::

Kayzon je izjavil:

Pithlit je izjavil:

fm13 je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Mi doma vsi necepljeni,nihce ni imel covida. Res je pa da skrbimo za zdravje,smo fit itd..

Očitno niste prišli v stik z virusom.

Al pa so preboleli asimptomatsko. V tem primeru so ga pač trosili naokoli, tko kot kar nekaj cepljenega in necepljenega folka.


Aj goni se nekam idiot,testirali smo se dobesedno vsak dan.

Vi ste tisti ki ste samozavestno hodili naokrog in prenasali virus.


Pa polna so vas usta kolk so testi krneki. A zdej k ti paše so pa bog I batina! Bravo, čestitam. Spet si se obrnil točno kamor je veter zapihal.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

FrRoSt ::

Redkvica77 je izjavil:

torej si pripravljen umrret za prepričanje antivax?


:)):)):))

On je prepričan, da bodo preživeli samo tisti, ki niso cepljeni!! 8-)

Cepljeni bodo pomrli!! 8-)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

Pithlit ::

FrRoSt je izjavil:

Redkvica77 je izjavil:

torej si pripravljen umrret za prepričanje antivax?


:)):)):))

On je prepričan, da bodo preživeli samo tisti, ki niso cepljeni!! 8-)

Cepljeni bodo pomrli!! 8-)

Lani, do božiča.
Life is as complicated as we make it...

-Wall ::

Mimogrede, dogaja se antivaxerski desant na moderatorje :))

globoko grlo je izjavil:

Mogoče je že blo, sam za une bl trde sorte, še 1x :)


Lol, a si si tole ze prebral psihopatski manipulatorski narcis?

It's a conspiracy: Covid-19 conspiracies link to psychopathy, Machiavellianism and collective narcissism

Pithlit je izjavil:

FrRoSt je izjavil:

Redkvica77 je izjavil:

torej si pripravljen umrret za prepričanje antivax?


:)):)):))

On je prepričan, da bodo preživeli samo tisti, ki niso cepljeni!! 8-)

Cepljeni bodo pomrli!! 8-)

Lani, do božiča.


Mhm, ker dikcija je jasna, "Nova Svetovna Ureditev(tm)" hoce pobiti vse, ki delujejo za dobro skupne druzbe in so pripravljeni preizkusiti, ohjojojoj, "nepreizkuseno(tm)" cepivo, antivaxerske anarhiste, patoloske laznjivce, manipulatorje, psihopate, narcise, paranoike, sizofrenike pa bo pustila preziveti, ker bojo potem veliko lazje vladali svetu. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

-Wall ::

Slopek je izjavil:

Hahaha...sploh ne štekaš, da si bil nategnjen ti, saj je več kot očitno, da cepljenje sploh ni bilo potrebno.

Lol, 4x cepljen, nisem dobil ne covida, ne magnetizma, pa tudi na bluetooth signal se vedno ne odgovarjam, se manj na 5g.

Mislim, da tudi mrtev nisem, ceprav nikoli ne ves... >:D

Mislim, da ti nekaj ne stekas :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

Neon87 ::

-Wall je izjavil:

Slopek je izjavil:

Hahaha...sploh ne štekaš, da si bil nategnjen ti, saj je več kot očitno, da cepljenje sploh ni bilo potrebno.

Lol, 4x cepljen, nisem dobil covida. Mislim, da ti nekaj ne stekas :))


Ne veš, da ga nisi, ker si imel PCT in nikoli nisi rabil T.
Jaz sicer tudi 3krat ne bi vedel, da imam to smrtonosno bolezen.
C ste pač za mene še zmeraj ovce in pri sebi se zavedate, da so vas nategnili za brezveze.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

-Wall ::

Neon87 je izjavil:

-Wall je izjavil:

Slopek je izjavil:

Hahaha...sploh ne štekaš, da si bil nategnjen ti, saj je več kot očitno, da cepljenje sploh ni bilo potrebno.

Lol, 4x cepljen, nisem dobil covida. Mislim, da ti nekaj ne stekas :))


Ne veš, da ga nisi, ker si imel PCT in nikoli nisi rabil T.
Jaz sicer tudi 3krat ne bi vedel, da imam to smrtonosno bolezen.
C ste pač za mene še zmeraj ovce in pri sebi se zavedate, da so vas nategnili za brezveze.


Ne bo drzalo, testiral sem se vsakic, ko sem zasmrkal. Pa skoraj vsak mesec pariram kaksno bluetooth napravo, tako, da tudi to bi opazil.

Ze lahko, da vidis ovce vse okrog sebe, ampak za psihiatrijo si pa psihopat, manipulant in narcis: Covid-19 conspiracies link to psychopathy, Machiavellianism and collective narcissism

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

Slopek ::

-Wall je izjavil:

Slopek je izjavil:

Hahaha...sploh ne štekaš, da si bil nategnjen ti, saj je več kot očitno, da cepljenje sploh ni bilo potrebno.

Lol, 4x cepljen, nisem dobil ne covida, ne magnetizma, pa tudi na bluetooth signal se vedno ne odgovarjam, se manj na 5g.

Mislim, da tudi mrtev nisem, ceprav nikoli ne ves... >:D

Mislim, da ti nekaj ne stekas :))

Ne štekam predvsem to, kako smo lahko necepljeni še živi. Stroka je pravila drugače....ti pa verjameš, da nisi zbolel ker si cepljen?

-Wall ::

Slopek je izjavil:

-Wall je izjavil:

Slopek je izjavil:

Hahaha...sploh ne štekaš, da si bil nategnjen ti, saj je več kot očitno, da cepljenje sploh ni bilo potrebno.

Lol, 4x cepljen, nisem dobil ne covida, ne magnetizma, pa tudi na bluetooth signal se vedno ne odgovarjam, se manj na 5g.

Mislim, da tudi mrtev nisem, ceprav nikoli ne ves... >:D

Mislim, da ti nekaj ne stekas :))

Ne štekam predvsem to, kako smo lahko necepljeni še živi. Stroka je pravila drugače....ti pa verjameš, da nisi zbolel ker si cepljen?


To je pac se ena manipulacija vec s strani psihopatskih narcisov. Kar pravi tudi stroka, s cimer se strinjam, ne morete biti samo tako neumni.
Covid-19 conspiracies link to psychopathy, Machiavellianism and collective narcissism

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

Slopek ::

Wall sem se pravkar odločil, da se ne bom več zaletaval z glavo v zid. Res upam, da te čimprej pobere in da se nikoli ne srečava, drekač psihopatski.

-Wall ::

Slopek je izjavil:

Wall sem se pravkar odločil, da se ne bom več zaletaval z glavo v zid. Res upam, da te čimprej pobere in da se nikoli ne srečava, drekač psihopatski.


Kaj, ce bi se raje soocil s svojim problemom in raje poiskal strokovno pomoc, namesto, da mene krivis za lastne tezave? Ker ne glede, a se zaletavas z glavo v zid, svojih psihiatricnih tezav s tem se nisi odpravil oz. te samo glava po nepotrebnem boli pa buske imas. Skratka izrazito neproduktivno, raje dojami, da imas narcisticno motnjo in posledicno previsoko mnenje o sebi, pa bos do psihopatije in manipulativnosti zlahka prisel. Potem samo se do zdravnika stopis...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()
««
4 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

NOVI Koronavirus - V ponedeljek najvišji porast okužb po začetku aprila (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Loža
1252201909 (76007) BigWhale

Resnejši stranski učinki po cepljenju ali Covidu-19 (pričevanja resničnih zgodb) (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Problemi človeštva
75895975 (73413) AliRes

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60475420 (56922) BigWhale

Več podobnih tem