» »

Pandemija presežene umrljivosti

Pandemija presežene umrljivosti

««
5 / 20
»»

m0LN4r ::

kamiKaZaA je izjavil:

Svet je v zadnjih dveh letih zajela presežena umrljivost. Leta 2019 je umrlo 58 milijonov ljudi. Leta 2020 ob pojavu korone 63 milijonov ljudi. In leta 2021 ob odlični precepljenosti sveta "More than 5.47 billion people worldwide have received a Covid-19 vaccine, equal to about 71.3 percent of the world population." in blažjimi sevi korone je umrlo na koncu 69 milijonov ljudi. Kar je +11 milijonov več kot leta 2019. Še podatek za leta med 2000 in 2019, takrat je umiralo med 53-58 milijonov ljudi letno.

Kaj je torej vzrok za tako povečano umrljivost v letu 2021 napram letom 2000-2019?

Zakaj se svet sooča v zadnjem času s preseženo umrljivostjo pri mlajših od 50. let?

Je krivo morda cepivo? Morda long-covid? Kaj tretjega? Zakaj več ni panike in omembe v medijih, da imamo dosti višjo umrljivost kot v letu 2020?

Prosim že vnaprej, da se troli ognete te debate. Naj bo ta tema tudi odprta v letu 2023, da vidimo, če se stvar izboljšuje za leto 2022 ali pa še bomo vedno imeli preseženo umrljivost. To se mi zdi resen problem trenutno v svetu in zaskrbljujoče. Potrebno bo najti odgovore oz. vzroke za preseženo umrljivost. Vsaka debata pri iskanju vzrokov bo dobrodošla.

Prav tako povezovanja, če imajo višjo preseženo umrljivost države, ki so bolj precepljene ali manj precepljene ali pa je stanje vsepovsod isto neglede na precepljenost. Torej potrebno bo spremljati posamezne države, iskati podatke o precepljenosti in iskati vzroke za preseženo umrljivost.

Kaj pa v procentih, ker prebivalstvo je v tem casu narascalo, pa premajhen casovni okvir bi se temu reklo, za karkoli resnega.
Na zahodu prevladuje debelost, depresija, razvajenost, ljudje so vedno vec za racunalnikom in telefoni imajo vedno slabsi genski naravni imunski sistem, revscina v kapitalizmu...
Marsikaj.
Vec ljudi, vec smrti al ni tako?
Zdaj je zacela umirati vojna generacija 1930-1960

T440 je izjavil:

Predvsem od korone dalje umira zdrava pamet, razum in logika. Obstoj raznih kamikazaa accountov je dokaz tega.
preprosto ne morejo biti troli, ker noben trol ni tako vztrajen, pač pa gre za trupla z dostopom do tipkovnice in brez živih možganskih celic.

Kriv je internet, reddit, snapchat, insta in tiktok, prevec hrane, premal gibanja - consume, consume, consume, consume, consume, consume, consume.
Ni druge.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

m0LN4r ::

PS:
Aja, se ena. Umirajo zaradi ICE avtov, zdaj so prisle ven posledice. INZENIIIIR !
Bi vozili EVje, ljudje nebi umirali.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

-Wall ::

m0LN4r je izjavil:

PS:
Aja, se ena. Umirajo zaradi ICE avtov, zdaj so prisle ven posledice. INZENIIIIR !
Bi vozili EVje, ljudje nebi umirali.


To bo to ja :)) Stevilo smrti narasca skupaj s stevilom ICE avtomobilov, tako, da so, po cisto pravem, pravovernem antivaxerskem nacinu razmiljanja, ICE avtomobili razlog.

globoko grlo ::

Jest vas res ne stekam, v Floridi bojo tozil Faucija, v UK se pripravljajo na prepoved cepljenjana otrok s tem sranjem, za zacetek.
Med tem WHO financira farma industrija in pol nej verjamem, da WHO dela za dobro ljudi? Kolk raznih zivalskih grip smo mel? In rezultat teh grip? Miljarde, sam ne za nas, ane.

Se vosu gre 1x na led, mi (ja, vsi skupaj) smo sli pa kokrat?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Neon87 ::

-Wall je izjavil:

Neon87 je izjavil:

-Wall je izjavil:

Slopek je izjavil:

Hahaha...sploh ne štekaš, da si bil nategnjen ti, saj je več kot očitno, da cepljenje sploh ni bilo potrebno.

Lol, 4x cepljen, nisem dobil covida. Mislim, da ti nekaj ne stekas :))


Ne veš, da ga nisi, ker si imel PCT in nikoli nisi rabil T.
Jaz sicer tudi 3krat ne bi vedel, da imam to smrtonosno bolezen.
C ste pač za mene še zmeraj ovce in pri sebi se zavedate, da so vas nategnili za brezveze.


Ne bo drzalo, testiral sem se vsakic, ko sem zasmrkal. Pa skoraj vsak mesec pariram kaksno bluetooth napravo, tako, da tudi to bi opazil.

Ze lahko, da vidis ovce vse okrog sebe, ampak za psihiatrijo si pa psihopat, manipulant in narcis: Covid-19 conspiracies link to psychopathy, Machiavellianism and collective narcissism


Tebi bi lahko dal WHO nagrado za vzornega Zemljana. Predlagam, da greš še po 5. dozo, da bo za ziher.

Slopek ::

m0LN4r je izjavil:

PS:
Aja, se ena. Umirajo zaradi ICE avtov, zdaj so prisle ven posledice. INZENIIIIR !
Bi vozili EVje, ljudje nebi umirali.

Gremo temu rečt kar Smart car in takrat, ko bodo nesreče teh, zaradi domnevno daljinsko izklopljenih zavor ali karkoli drugega, kar bi bilo povezano z remote jobom, bi se pa lahko začeli spraševati. Vem, da bi nekateri radi videli, da bi vse ostalo pri domnevah, saj vozite pametni avto. Aja ne, on pelje vas :)))

gruntfürmich ::

kopriwa je izjavil:

Utk je izjavil:

Predvsem je bilo bistveno to, trdili so da bomo s cepljenjem lahko normalno živeli kot prej. Potem se je pa to odmikalo na drugi, tretji, četrti odmerek, v resnici smo pa lahko normalno živeli naprej šele ko je virus oslabel - pa dvomim, da je s tem kaj dost imelo cepivo. Kar so že od začetka govorili antivaxxxerji.

Antivaksi ste imeli 1001 trditev in če se je kaj od tega uresničilo to sigurno ni bilo zato ker bi vi dejansko kaj vedeli. Ker ste nule na tem področju. In po vaših trditvah sodeč ste po pravilu nule kar na vseh področjih.

problem je ker so antivaxerji zadeli VEČINO POMEMBNIH trditev, ki so v koš vrgli vso tezo o pomembnosti cepljenja.

to pa koristni idioti ne dojamete.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Pithlit ::

globoko grlo je izjavil:

Jest vas res ne stekam, v Floridi bojo tozil Faucija, v UK se pripravljajo na prepoved cepljenjana otrok s tem sranjem, za zacetek.
Med tem WHO financira farma industrija in pol nej verjamem, da WHO dela za dobro ljudi? Kolk raznih zivalskih grip smo mel? In rezultat teh grip? Miljarde, sam ne za nas, ane.

Se vosu gre 1x na led, mi (ja, vsi skupaj) smo sli pa kokrat?

In? Civilnih iniciativ je malo morje. Nikakor pa jim to dejstvo, samo po sebi, ne daje nobene teže.

Ti lahko tud JJ-a tožiš če ti paše.
Life is as complicated as we make it...

Dimnik ::

-Wall je izjavil:

Slopek je izjavil:

Hahaha...sploh ne štekaš, da si bil nategnjen ti, saj je več kot očitno, da cepljenje sploh ni bilo potrebno.

Lol, 4x cepljen, nisem dobil ne covida, ne magnetizma, pa tudi na bluetooth signal se vedno ne odgovarjam, se manj na 5g.

Mislim, da tudi mrtev nisem, ceprav nikoli ne ves... >:D

Mislim, da ti nekaj ne stekas :))


Wall, daj povej po resnici, saj veš, da slopeka ne moremo okol prinest....namagneten si sigurno, tebe nič ne vleče na kovino? Jaz priznam, slopek in kompanjoli imajo prav, mene kar prilima na radiatorje v hiši, se jih moram izogibat v velikem loku, pa ključev od avta, hiše, sploh ne morem izgubit, so vedno na meni,jem pa z plastičnim priborom

-Wall ::

Neon87 je izjavil:

-Wall je izjavil:

Neon87 je izjavil:

-Wall je izjavil:

Slopek je izjavil:

Hahaha...sploh ne štekaš, da si bil nategnjen ti, saj je več kot očitno, da cepljenje sploh ni bilo potrebno.

Lol, 4x cepljen, nisem dobil covida. Mislim, da ti nekaj ne stekas :))


Ne veš, da ga nisi, ker si imel PCT in nikoli nisi rabil T.
Jaz sicer tudi 3krat ne bi vedel, da imam to smrtonosno bolezen.
C ste pač za mene še zmeraj ovce in pri sebi se zavedate, da so vas nategnili za brezveze.


Ne bo drzalo, testiral sem se vsakic, ko sem zasmrkal. Pa skoraj vsak mesec pariram kaksno bluetooth napravo, tako, da tudi to bi opazil.

Ze lahko, da vidis ovce vse okrog sebe, ampak za psihiatrijo si pa psihopat, manipulant in narcis: Covid-19 conspiracies link to psychopathy, Machiavellianism and collective narcissism


Tebi bi lahko dal WHO nagrado za vzornega Zemljana. Predlagam, da greš še po 5. dozo, da bo za ziher.


Saj bom tudi sel, a ves, nisem fejstbukov in antivaxerji se mi gabijo s svojim scaremongeringom in kretenizmi, ki jim noben pri zdravi pameti ne more verjeti, tako, da se takih malenkosti ne bojim.

Je bolj preprosto zdravnikom (vecini, se razume) farmaciji in organom kontrole verjeti, kot pa zaostalim nerazvitim pubertetnikom, ki mi obljubljajo magnetizem, 5g, bluetooth, smrt in podobno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

Slopek ::

Dimnik, cepljenje je bilo nepotrebno in tolk so vas nategnili, da ste si šli v telo vbrizgavati nepreverjene zvarke. Kako se bo to, za ta virus nepotrebno cepivo obneslo, pa čez par let...za enkrat ne kaže dobro. Ampak mogoče, pa je bilo le potrebo za dosego nekega cilja. Harrari to lepo pove, le razumeš ne, kar me sploh ne čudi.

-Wall ::

Slopek je izjavil:

Dimnik, cepljenje je bilo nepotrebno in tolk so vas nategnili, da ste si šli v telo vbrizgavati nepreverjene zvarke. Kako se bo to, za ta virus nepotrebno cepivo obneslo, pa čez par let...za enkrat ne kaže dobro. Ampak mogoče, pa je bilo le potrebo za dosego nekega cilja. Harrari to lepo pove, le razumeš ne, kar me sploh ne čudi.


Neumnost in spet manipulacija, nepreverjene, ja seveda, iz luze so zajeli :)) :)) :)) In spet narcis ven buta "jaz sem pameten, ker razumem, cemur se vecji del sveta smeje".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

Slopek ::

Testirali so bore malo ali nič, če niso niti vedeli(proizvajalci cepiva), ali boš še prenašal ali ne.
Cepljenje je bilo nepotrebno, saj se ni uresničilo nič, kar je stroka napovedovala. Nepotrebno!

-Wall ::

Slopek je izjavil:

Testirali so bore malo ali nič, če niso niti vedeli(proizvajalci cepiva), ali boš še prenašal ali ne.
Cepljenje je bilo nepotrebno, saj se ni uresničilo nič, kar je stroka napovedovala. Nepotrebno!


Bla bla bla, leto in pol staro nakladanje. Danes si pa pac izpadel naiven tepec, ne razumem pa, zakaj vztrajas. Lepo utihnes, se potuhnes in upas, da vsi pozabijo kaksne neumnosti si kvasil. Zakaj bi svojo sramoto se naprej oglaseval, tudi po tem, ko so ze vsi videli, da si nasedel 4chanu in se nekaj bolnikom iz socialnih medijev?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

kopriwa ::

Slopek je izjavil:

Dimnik, cepljenje je bilo nepotrebno in tolk so vas nategnili, da ste si šli v telo vbrizgavati nepreverjene zvarke. Kako se bo to, za ta virus nepotrebno cepivo obneslo, pa čez par let...za enkrat ne kaže dobro. Ampak mogoče, pa je bilo le potrebo za dosego nekega cilja. Harrari to lepo pove, le razumeš ne, kar me sploh ne čudi.

Huh, tega Harrarija se je za bati, cepljenim napoveduje težke čase. Najprej je blo, da bomo še v istem letu pocrkal, potem je bla agenda 2023, zdej čez par let, ampak sigurno, res sigurno pa čez 75let večina gre pod rušo. Genius! Harrari, zapomnte si ta ime!!1!!

-Wall ::

kopriwa je izjavil:

Slopek je izjavil:

Dimnik, cepljenje je bilo nepotrebno in tolk so vas nategnili, da ste si šli v telo vbrizgavati nepreverjene zvarke. Kako se bo to, za ta virus nepotrebno cepivo obneslo, pa čez par let...za enkrat ne kaže dobro. Ampak mogoče, pa je bilo le potrebo za dosego nekega cilja. Harrari to lepo pove, le razumeš ne, kar me sploh ne čudi.

Huh, tega Harrarija se je za bati, cepljenim napoveduje težke čase. Najprej je blo, da bomo še v istem letu pocrkal, potem je bla agenda 2023, zdej čez par let, ampak sigurno, res sigurno pa čez 75let večina gre pod rušo. Genius! Harrari, zapomnte si ta ime!!1!!


Kaj, a ti se nisi mrtev? Jaz zase nisem cisto preprican... bom sel cez nekaj mesecev se po 5. odmerek, da se prepricam, bom gledal, ce pri vbrizgavanju kaj po tleh tece.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

Beli_Zajcek ::

Tema je odprta prezgodaj in posledično so jo troli iz kleti zasmetili. Podobno kot kakršnakoli tema o vojni v Ukrajini.

Prezgodaj je pa zato, ker se o narativi ne razpravlja. V narativo in našo stroko MORAŠ verjeti. Naša stroka je najbolj požrtvovalna na svetu, njim ne gre za denar temveč življenja! Stavkali bodo sicer zgolj zato, ker so mladi zdravniki bojda plačani za vbogajme, tako da tudi tu se vidi kako se vedno postavijo na stran malega zatiranega človeka.

Slopek ::

-Wall je izjavil:

Slopek je izjavil:

Testirali so bore malo ali nič, če niso niti vedeli(proizvajalci cepiva), ali boš še prenašal ali ne.
Cepljenje je bilo nepotrebno, saj se ni uresničilo nič, kar je stroka napovedovala. Nepotrebno!


Bla bla bla, leto in pol staro nakladanje. Danes si pa pac izpadel naiven tepec, ne razumem pa, zakaj vztrajas. Lepo utihnes, se potuhnes in upas, da vsi pozabijo kaksne neumnosti si kvasil. Zakaj bi svojo sramoto se naprej oglaseval, tudi po tem, ko so ze vsi videli, da si nasedel 4chanu in se nekaj bolnikom iz socialnih medijev?

Sram je lahko tebe, ker si nasedel propagandi in se po nepotrebnem cepil z nepreverjenih zvarkom.
Cepiva so po pričanju Pfizerja, bila nepreverjena glede prenosa. Kaj bi sploh lahko testirali? Vašo neumnost in podložnost!

-Wall ::

Beli_Zajcek je izjavil:

Tema je odprta prezgodaj in posledično so jo troli iz kleti zasmetili. Podobno kot kakršnakoli tema o vojni v Ukrajini.

Prezgodaj je pa zato, ker se o narativi ne razpravlja. V narativo in našo stroko MORAŠ verjeti. Naša stroka je najbolj požrtvovalna na svetu, njim ne gre za denar temveč življenja! Stavkali bodo sicer zgolj zato, ker so mladi zdravniki bojda plačani za vbogajme, tako da tudi tu se vidi kako se vedno postavijo na stran malega zatiranega človeka.


V bistvu se problem skriva drugje. Takim lahko verjame samo enak ali pa res skrajno neumen in lahkoveren: Covid-19 conspiracies link to psychopathy, Machiavellianism and collective narcissism

Slopek je izjavil:

-Wall je izjavil:

Slopek je izjavil:

Testirali so bore malo ali nič, če niso niti vedeli(proizvajalci cepiva), ali boš še prenašal ali ne.
Cepljenje je bilo nepotrebno, saj se ni uresničilo nič, kar je stroka napovedovala. Nepotrebno!


Bla bla bla, leto in pol staro nakladanje. Danes si pa pac izpadel naiven tepec, ne razumem pa, zakaj vztrajas. Lepo utihnes, se potuhnes in upas, da vsi pozabijo kaksne neumnosti si kvasil. Zakaj bi svojo sramoto se naprej oglaseval, tudi po tem, ko so ze vsi videli, da si nasedel 4chanu in se nekaj bolnikom iz socialnih medijev?

Sram je lahko tebe, ker si nasedel propagandi in se po nepotrebnem cepil z nepreverjenih zvarkom.
Cepiva so po pričanju Pfizerja, bila nepreverjena glede prenosa. Kaj bi sploh lahko testirali? Vašo neumnost in podložnost!


Ja, ja vidimo, tule je dokaz:


Pa mimogrede, zakaj si umiril dikcijo, zakaj noces vec razkrivati svojega magnetizma, 5gjevstva ipd. Ce je bilo pred letom in pol to vredu, zakaj bi se zdaj omejeval. Reci naglas in ponosno, verjamem bullshitu!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

Dimnik ::

Še ena antivaks....od solatkoja, takrat so nas cepili s fiziološko ne cepivom, ampak, sedaj pa je vseeno bilo cepivo, ker umiramo od cepiva, zdaj samo še morajo pogruntat datum, ker teh je bilo ohoho v dveh letih.....ej, sami sebe ne skapirate, kaj nakladate, ampak sedaj morate zagovarjat svoje gluposti..

Pithlit ::

Slopek je izjavil:

Dimnik, cepljenje je bilo nepotrebno in tolk so vas nategnili, da ste si šli v telo vbrizgavati nepreverjene zvarke. Kako se bo to, za ta virus nepotrebno cepivo obneslo, pa čez par let...za enkrat ne kaže dobro. Ampak mogoče, pa je bilo le potrebo za dosego nekega cilja. Harrari to lepo pove, le razumeš ne, kar me sploh ne čudi.

Vir?
Life is as complicated as we make it...

-Wall ::

Dimnik je izjavil:

Še ena antivaks....od solatkoja, takrat so nas cepili s fiziološko ne cepivom, ampak, sedaj pa je vseeno bilo cepivo, ker umiramo od cepiva, zdaj samo še morajo pogruntat datum, ker teh je bilo ohoho v dveh letih.....ej, sami sebe ne skapirate, kaj nakladate, ampak sedaj morate zagovarjat svoje gluposti..


Absolutno jih ne rabijo zagovarjati.

Sicer mi je v veselje, ker se lahko hahljam, ampak treba jim pa ni. Jaz bi bil na njihovem mestu tiho.

Ampak, ce hocejo se naprej bedake delati iz samih sebe, pa naj, bo bolj veselo. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

kamiKaZaA ::

@-Wall je spet začel trolati na polno. In spet bo dosegel pri moderatorjih, da se bo tema zaklenila :'(, namesto da se njega odstrani iz te teme, ker je problematičen trol.

-Wall ::

kamiKaZaA je izjavil:

@-Wall je spet začel trolati na polno. In spet bo dosegel pri moderatorjih, da se bo tema zaklenila :'(, namesto da se njega odstrani iz te teme, ker je problematičen trol.

Zanimivo, ce ne zagovarjam bullshita, ki ga ti zagovarjas in mu celo jasno recem neumnost, vam pa zblojeni naivci, sem pa trol. :))

Pithlit ::

kamiKaZaA je izjavil:

@-Wall je spet začel trolati na polno. In spet bo dosegel pri moderatorjih, da se bo tema zaklenila :'(, namesto da se njega odstrani iz te teme, ker je problematičen trol.

In to izjavi največji lažnivec na forumu? Pol bo pa že držalo.

Glede na to da je to troll tema, ja, je za zaklenit.
Life is as complicated as we make it...

Dimnik ::

Teme se zaklepajozaradi takšnih kot si ti. Temo o kovidu si ti glavni krivec, si nabijal par dni in evo, no seveda si takoj odprl novo temo z namenom, ampak ta, se počasi bliža svojemu koncu, kar bo prav.

-Wall ::

Pithlit je izjavil:

Glede na to da je to troll tema, ja, je za zaklenit.


Trol tema je res, ne vem, pa ce je za zaklenit.

Je lep studijski material, ker, ko kaj resnega staknemo (ebola recimo spet razsaja po Kongu), bojo tocno te isti kreteni prisli ven z enakimi neumnostmi in je fino, ce imas pripravljen cegel (prenesen pomen, da ne bo tisti coffeekomediant spet kaj narobe razumel), da jim ga takoj nabijes v laznjiv fris. Preden naredijo se vec skode, kot so jo ze.

Razen tega pa ni nic slabega, ce tudi splosna javnost dobi vpogled, kaksnemu podnu so verjeli, zdaj, ko ni vec moderno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

Avenger ::

Nihče ne more pri zdravi pameti trdit, da je v sistemu, kjer imaš zakonodajalca, ki z različnimi orodji usmerja populacijo in s sredstvi, ki jih pobira od populacije nabavi produkte, ki jih proizvaja profitna organizacija, ki posledično, kljub neskončno premetenemu računovodstvu beleži neverjetne profite, vse narejeno z altruističnim ciljem vladajočih, preprosto, za narodov blagor. Že samo to.

Priložnost za enormne profite v gospodarstvu, vladar s korenčkom in palico in ljudstvo. Je vladar absolutno nepodkupljiv? Je Slovenija v tem suverena? Tako kot je suverena v odločitvi ali bo gospodarsko sodelovala z Rusijo ali ne?

Če pogledamo v podobne sfere, standardno, klasično zdravstvo, UKC Ljubljana, ima do vsega tega država zelo mačehovski, dušebrižniški odnos. Čakalne vrste kot so že dolgo časa so popolnoma skregane z ustavo in z vso logiko. Če je državi res tako zelo mar do ljudstva in jim je vsako življenje tako zelo pomembno, da v hipu ustavijo državo za "14 dni", ali se to ne bi odražalo tudi v drugih zgodbah? Pa se ne.

Altruizem držav se kaže tudi v podpori Ukrajini. Kako se lahko grejo dogovore, da Slovenija pošlje v Ukrajino stare tanke M-55S in potem od Nemčije dobila Leopard 2, Puma in GTK boxer, kar so Nemci zavrnili, so pa ponudili starejše oklepnike Fuchs in Marder, kar je zavrnila Slovenija, zdaj naj bi dobili neke cisterne in tovornjake, veliko manj kot so izposlovale druge države, razlog naj bi bil v tem, da naši tanki v praksi niso (bili) uporabni, dobavljeni so bili brez streliva, Ukrajinci pa ga tudi niso imeli in ga nimajo. Ostale države so izposlovale boljše pogoje menjave, star vojaški šrot na bojišče in so dobili kupon za popust na novo orožje, kar reši dve muhi na en mah, država iz EU se znebi starega orožja, Amerika, ki je de facto v vojni z Rusijo pa pomaga Ukrajini izboljšati vojaško pozicijo, poveča njen dolg in profitira s prodajo nove vojaške tehnike državam EU. Ja, čisto človekoljubje na vseh straneh.

In še vedno nekateri neomajno verjamete v to, da države hočejo samo najboljše za svoje državljane, da so popolnoma nepodkupljivi, da je znanost popolnoma nepodkupljiva in da znanstveni proces deluje. Kot da denar in interesi in pritiski, lobiji, podkupnine, ne obstaja. Žalostno.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Slopek ::

Pithlit je izjavil:

Slopek je izjavil:

Dimnik, cepljenje je bilo nepotrebno in tolk so vas nategnili, da ste si šli v telo vbrizgavati nepreverjene zvarke. Kako se bo to, za ta virus nepotrebno cepivo obneslo, pa čez par let...za enkrat ne kaže dobro. Ampak mogoče, pa je bilo le potrebo za dosego nekega cilja. Harrari to lepo pove, le razumeš ne, kar me sploh ne čudi.

Vir?

Najprej to o nepreverjenih cepivih.


Harrari:

-Wall ::

Avenger je izjavil:

Nihče ne more pri zdravi pameti trdit, da je v sistemu, kjer imaš zakonodajalca, ki z različnimi orodji usmerja populacijo in s sredstvi, ki jih pobira od populacije nabavi produkte, ki jih proizvaja profitna organizacija, ki posledično, kljub neskončno premetenemu računovodstvu beleži neverjetne profite, vse narejeno z altruističnim ciljem vladajočih, preprosto, za narodov blagor. Že samo to./.../


U, nov raziskovalec korupcije in ekonomije. Zelo lepo, kaj, ce bi si novo temo odprl, ker tule ne govorimo o tem, se pa seveda vsakdo na tem svetu lahko strinja, da so ljudje koruptivni.

Tole si poglej, tvegam in upam, da bos razumel:



Namrec, to si hotel povedati. Da sladoled povzroca soncne opekline.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

-Wall ::

Slopek je izjavil:


Najprej to o nepreverjenih cepivih.


Ze v prvem stavku na polno brcnil v temo. Ta bullshit si lahko posiljal naokrog pred ~2 letoma, danes je 68.7% sveta cepljenega (5.47 miljarde ljudi) in to izpade samo se ena velika neumnost.

Cas te je povozil slopek, ne bos se mogel vec modernega delati z enakim sranjem, kot si ga siril ~2 leti nazaj. Saj verjamem, da ti je bilo fino, ko je nekdo celo poslusal tvoje neumnosti, samo te slave je konec in danes je vecini jasno, da so bile samo neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Slopek ()

kopriwa ::

Končno smo spoznali slovitega Harrarija. Dan je popoln.

Pithlit ::

Slopek je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Slopek je izjavil:

Dimnik, cepljenje je bilo nepotrebno in tolk so vas nategnili, da ste si šli v telo vbrizgavati nepreverjene zvarke. Kako se bo to, za ta virus nepotrebno cepivo obneslo, pa čez par let...za enkrat ne kaže dobro. Ampak mogoče, pa je bilo le potrebo za dosego nekega cilja. Harrari to lepo pove, le razumeš ne, kar me sploh ne čudi.

Vir?

Najprej to o nepreverjenih cepivih.


Harrari:

Prvi video si bom pogledala. Zgodovinar ki nabija o farmaciji/imunologiji pa pač ni verodostojen vir in s tem ne bom izgubljala časa.
Life is as complicated as we make it...

kamiKaZaA ::

3p je izjavil:


Tiste prašičje in ptičje gripe so bile prehitro zagnan alarm. Seveda ni bilo presežnih smrti, ker je epidemija ekspresno ugasnila.

Ampak paniko še danes delajo s temi ptičjimi gripami. Poglej kakšne naslove pišejo.

Članek od včeraj zvečer:

Agencija za sigurnost hrane: Europom hara najgora ptičja gripa ikad
https://www.index.hr/vijesti/clanak/age...

Več kot očitno se kaže vzorec, da mediji namerno napihnejo stvar, da čimbolj držijo narod v strahu, ker prestrašenemu narodu lažje vladaš in lažje uvedeš nove spremembe oz. lažje pristanemo zaradi straha na nove spremembe in na novo normalnost. :8):'(

Avenger ::

-Wall je izjavil:


U, nov raziskovalec korupcije in ekonomije. Zelo lepo, kaj, ce bi si novo temo odprl, ker tule ne govorimo o tem, se pa seveda vsakdo na tem svetu lahko strinja, da so ljudje koruptivni.

Tole si poglej, tvegam in upam, da bos razumel:



Namrec, to si hotel povedati. Da sladoled povzroca soncne opekline.


Od kje taka agresija in ad hominemi, ali jemlješ moje razmišljanje kot osebni napad?

Vsekakor sem mnenja, da so stvari zelo povezane med seboj, ne samo da je korelacija ampak tudi kavzacija, korupcija brez logičnih nasprotij zlahka pripelje do situacije v naslovu teme, korupcija poskrbi za kalno vodo, diskreditira in supresira raziskovalce korupcije, kanalov za te možnosti je mnogo, neizpodbitno dokazovanje pa je izjemno oteženo, ker skoraj ni možnosti, da ne bi bilo na nek način za dokazovalca škodljivo.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Slopek ::

Pithlit je izjavil:

Slopek je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Slopek je izjavil:

Dimnik, cepljenje je bilo nepotrebno in tolk so vas nategnili, da ste si šli v telo vbrizgavati nepreverjene zvarke. Kako se bo to, za ta virus nepotrebno cepivo obneslo, pa čez par let...za enkrat ne kaže dobro. Ampak mogoče, pa je bilo le potrebo za dosego nekega cilja. Harrari to lepo pove, le razumeš ne, kar me sploh ne čudi.

Vir?

Najprej to o nepreverjenih cepivih.


Harrari:

Prvi video si bom pogledala. Zgodovinar ki nabija o farmaciji/imunologiji pa pač ni verodostojen vir in s tem ne bom izgubljala časa.

Harrari je precej več, kot praviš, da je, zato, ti ogled res priporočam.

-Wall je izjavil:

Slopek je izjavil:


Najprej to o nepreverjenih cepivih.


Ze v prvem stavku na polno brcnil v temo. Ta bullshit si lahko posiljal naokrog pred ~2 letoma, danes je 68.7% sveta cepljenega (5.47 miljarde ljudi) in to izpade samo se ena velika neumnost.

Cas te je povozil slopek, ne bos se mogel vec modernega delati z enakim sranjem, kot si ga siril ~2 leti nazaj. Saj verjamem, da ti je bilo fino, ko je nekdo celo poslusal tvoje neumnosti, samo te slave je konec in danes je vecini jasno, da so bile samo neumnosti.

Bedak! Ta video je star dva meseca. Cepil si se povsem po nepotrebnem. No, vsaj kar se virusa tiče, za drugo, pa še ne vemo.
Čas je povozil predvsem tebe in tudi posluša te nihče ne, saj večina cepljenih ni za ponovno poživitev. Torej....denar bo treba služiti deugače. :)))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

-Wall ::

Avenger je izjavil:

-Wall je izjavil:


U, nov raziskovalec korupcije in ekonomije. Zelo lepo, kaj, ce bi si novo temo odprl, ker tule ne govorimo o tem, se pa seveda vsakdo na tem svetu lahko strinja, da so ljudje koruptivni.

Tole si poglej, tvegam in upam, da bos razumel:



Namrec, to si hotel povedati. Da sladoled povzroca soncne opekline.


Od kje taka agresija in ad hominemi, ali jemlješ moje razmišljanje kot osebni napad?

Vsekakor sem mnenja, da so stvari zelo povezane med seboj, ne samo da je korelacija ampak tudi kavzacija, korupcija brez logičnih nasprotij zlahka pripelje do situacije v naslovu teme, korupcija poskrbi za kalno vodo, diskreditira in supresira raziskovalce korupcije, kanalov za te možnosti je mnogo, neizpodbitno dokazovanje pa je izjemno oteženo, ker skoraj ni možnosti, da ne bi bilo na nek način za dokazovalca škodljivo.


Napad? Ad hominemi?? Govoril si o korupciji, ker pa ni vzrocne povezave s presezeno umrljivostjo, kakor je tudi ni z cepivi, sem povedal, da raziskujes korupcijo in ekonomijo.

In ne, korupcija ne poskrbi za kalno vodo, imas lahko kalno vodo s korupcijo ali brez in bistro vodo s korupcijo ali brez nje. Skratka nepovezano.

Ali si offtopic, ali pa dokazujes opekline s sladoledom.

Slopek je izjavil:

Bedak! Ta video je star dva meseca. Cepil si se povsem po nepotrebnem. No, vsaj kar se virusa tiče, za drugo, pa še ne vemo.
Čas je povozil predvsem tebe in tudi posluša te nihče ne, saj večina cepljenih ni za ponovno poživitev. Torej....denar bo treba služiti deugače. :)))


Ja in govori o problemu izpred ~2 let. Kdorkoli danes trdi, pri 5.47 miljarde cepljenih, da cepivo ni preizkuseno je nekaj narobe z njim.

Seveda, saj razumem, spet manipulacije in prikazovanje irelevantnih virov. Wtf, zgodovinar. Daj se enega obramboslovca, za dobro mero.

Slopek, poglej, vase sranje poslusamo in beremo ze dve leti. Na te tvoje kilave fore nihce vec ne pade.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

Pithlit ::

Slopek je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Slopek je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Slopek je izjavil:

Dimnik, cepljenje je bilo nepotrebno in tolk so vas nategnili, da ste si šli v telo vbrizgavati nepreverjene zvarke. Kako se bo to, za ta virus nepotrebno cepivo obneslo, pa čez par let...za enkrat ne kaže dobro. Ampak mogoče, pa je bilo le potrebo za dosego nekega cilja. Harrari to lepo pove, le razumeš ne, kar me sploh ne čudi.

Vir?

Najprej to o nepreverjenih cepivih.


Harrari:

Prvi video si bom pogledala. Zgodovinar ki nabija o farmaciji/imunologiji pa pač ni verodostojen vir in s tem ne bom izgubljala časa.

Harrari je precej več, kot praviš, da je, zato, ti ogled res priporočam.

-Wall je izjavil:

Slopek je izjavil:


Najprej to o nepreverjenih cepivih.


Ze v prvem stavku na polno brcnil v temo. Ta bullshit si lahko posiljal naokrog pred ~2 letoma, danes je 68.7% sveta cepljenega (5.47 miljarde ljudi) in to izpade samo se ena velika neumnost.

Cas te je povozil slopek, ne bos se mogel vec modernega delati z enakim sranjem, kot si ga siril ~2 leti nazaj. Saj verjamem, da ti je bilo fino, ko je nekdo celo poslusal tvoje neumnosti, samo te slave je konec in danes je vecini jasno, da so bile samo neumnosti.

Bedak! Ta video je star dva meseca. Cepil si se povsem po nepotrebnem. No, vsaj kar se virusa tiče, za drugo, pa še ne vemo.
Čas je povozil predvsem tebe in tudi posluša te nihče ne, saj večina cepljenih ni za ponovno poživitev. Torej....denar bo treba služiti deugače. :)))

Aja? Harrari je več kot zgodovinar? Ima diplomo iz farmakologije? Imunologije? Bilo kaj zdravstvenega?
Life is as complicated as we make it...

Slopek ::

-Wall je izjavil:

Avenger je izjavil:

-Wall je izjavil:


U, nov raziskovalec korupcije in ekonomije. Zelo lepo, kaj, ce bi si novo temo odprl, ker tule ne govorimo o tem, se pa seveda vsakdo na tem svetu lahko strinja, da so ljudje koruptivni.

Tole si poglej, tvegam in upam, da bos razumel:



Namrec, to si hotel povedati. Da sladoled povzroca soncne opekline.


Od kje taka agresija in ad hominemi, ali jemlješ moje razmišljanje kot osebni napad?

Vsekakor sem mnenja, da so stvari zelo povezane med seboj, ne samo da je korelacija ampak tudi kavzacija, korupcija brez logičnih nasprotij zlahka pripelje do situacije v naslovu teme, korupcija poskrbi za kalno vodo, diskreditira in supresira raziskovalce korupcije, kanalov za te možnosti je mnogo, neizpodbitno dokazovanje pa je izjemno oteženo, ker skoraj ni možnosti, da ne bi bilo na nek način za dokazovalca škodljivo.


Napad? O cem govoris? Govoril si o korupciji, ker pa ni vzrocne povezave s presezeno umrljivostjo, kakor je tudi ni z cepivi, sem povedal, da raziskujes korupcijo in ekonomijo. In ne korupcija ne poskrbi za kalno vodo, imas lahko kalno vodo s korupcijo ali brez in bistro vodo s korupcijo ali brez nje.

Skratka ali si offtopic, ali pa dokazujes opekline s sladoledom.

Slopek je izjavil:

Bedak! Ta video je star dva meseca. Cepil si se povsem po nepotrebnem. No, vsaj kar se virusa tiče, za drugo, pa še ne vemo.
Čas je povozil predvsem tebe in tudi posluša te nihče ne, saj večina cepljenih ni za ponovno poživitev. Torej....denar bo treba služiti deugače. :)))


Ja in govori o problemu izpred ~2 let. Kdorkoli danes trdi, pri 5.47 miljarde cepljenih, da cepivo ni preizkuseno je nekaj narobe z njim.

Seveda, saj razumem, spet manipulacije in prikazovanje virov s cudnimi napisi. To smo ze vse videli, se bos moral malo modernizirat slopek.

To imaš pa prav, ampak s tem si ti testiranec in ne hvala, nočem tega kar imaš ti.
@pithlit. Poslušala si Kreka in Jelka, pa lahko tudi harrarija :)))

kamiKaZaA ::

Slopek je izjavil:


@pithlit. Poslušala si Kreka in Jelka, pa lahko tudi harrarija :)))

+1

Bingo! 8-)

-Wall ::

Slopek je izjavil:

-Wall je izjavil:


Ja in govori o problemu izpred ~2 let. Kdorkoli danes trdi, pri 5.47 miljarde cepljenih, da cepivo ni preizkuseno je nekaj narobe z njim.

Seveda, saj razumem, spet manipulacije in prikazovanje virov s cudnimi napisi. To smo ze vse videli, se bos moral malo modernizirat slopek.

To imaš pa prav, ampak s tem si ti testiranec in ne hvala, nočem tega kar imaš ti.


A je pomembno? Cepivo je danes stestirano na verjetno najvecjem vzorcu v cloveski zgodovini, ergo, govoris neumnosti, ki niso vec relevantne.

Ne samo to, zlahka se gres lahko cepiti, ker zdaj cepivo je stestirano tako, da so tvoji strahovi pred 5g, bluetoothom, magnetnostjo in ostali bullshit, ki si ga ~2 leti prodajal, odvec.

Ampak ne bos nehal mar ne, to, da imas usive argumente oz. jih nimas te do zdaj ni ustavilo, zakaj bi te zdaj?

Si bos, po stari navadi, neko novo vrazeverje omislil, neko novo pravljico za naivce strasit, imam prav? >:D

kamiKaZaA je izjavil:

Slopek je izjavil:


@pithlit. Poslušala si Kreka in Jelka, pa lahko tudi harrarija :)))

+1

Bingo! 8-)


Bingo? En poceni poizkus izmotavanja nekredibilnih virov in se ena logicna zabloda. Tudi, ce je poslusala solato in korenje, to nic ne spremeni, da je Harrari mazac, ki blebeta o stvareh, kjer ni kredibilen vir in vidva ga poslusata.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

Slopek ::

Cepivo ni stestirano, saj test še poteka. Lažeš, da sam sebi verjameš. Si pač subjekt v fazi testiranja, kar sploh ni problematično, če ni bi lagal in tega prodajal.
Glede kredebilnosti vpletenih osebkov pa raje ne bi, saj vemo koga se je pa predvsem slišalo tisti čas. Vsi so mu sledili, ker on pa res ve. Kill Bill!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

T440 ::

Torej antivax inteligenca:
- v mestu divja požar, veliko hiš (pa čeprav starejših in malo slabše grajenih) je v ognju, ogenj se širi eksponentno in jasno je, da bo slej ko prej zajel tudi vašo hišo (~ pandemija);
- vaš sosed (ki je lociran med vami in ognjem), prične svojo hišo, katere še ni zajel ogenj, zalivati z vodo (~je zdrav, a se je cepil);
- vi se mu posmehujete, ker si dela stroške z vodo, pa še garažna vrata je poškodoval z vodo (~antivaxx odnos do cepljenih, ki so imeli po cepljenju reakcijo);
- ogenj pride do njegove hiše, ker je namočena, jo ogenj le v manjši meri oplazi (nekaj škode je), potem pa ugasne (~ ja tudi cepljeni so zboleli, a v povprečju manj in z manj hudim potekom bolezni, pa pomembno so znižali hitrost širjenja bolezni);
- vi sedaj vsem razlagate, kako požar sploh ni bil hud (saj je vendar ugasnil kar sam od sebe, pa tudi v preteklosti so že bili požari, a ne), pa kako si je sosed z vodo samo povzročil še več škode, medtem ko ste bili vi pametni in niste storili nič in imate sedaj posledično najboljši rezultat (nobene škode).

That's it. Sam se vedno ste v povprecju preglupi, da bi tudi to razumeli.

-Wall ::

Slopek je izjavil:

Cepivo ni stestirano, saj test še poteka. Lažeš, da sam sebi verjameš. Si pač subjekt v fazi testiranja, kar sploh ni problematično, če ni bi lagal in tega prodajal.


Japajade, pavliha :)) Se kar zivis v 2020, pridi iz kleti in kupi nov koledar. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

Slopek ::

-Wall je izjavil:

Slopek je izjavil:

Cepivo ni stestirano, saj test še poteka. Lažeš, da sam sebi verjameš. Si pač subjekt v fazi testiranja, kar sploh ni problematično, če ni bi lagal in tega prodajal.


Japajade, pavliha :))

Koliko časa je potrebno, da cepivo pride na trg? Je ta faza že mimo?

-Wall ::

Slopek je izjavil:

-Wall je izjavil:

Slopek je izjavil:

Cepivo ni stestirano, saj test še poteka. Lažeš, da sam sebi verjameš. Si pač subjekt v fazi testiranja, kar sploh ni problematično, če ni bi lagal in tega prodajal.


Japajade, pavliha :))

Koliko časa je potrebno, da cepivo pride na trg? Je ta faza že mimo?


A mislis, da me zanima? Stestirano je na 5.47 milarde ljudi, sam nisem dobil covida in cepil se bom se naprej. Tvoje tehnikalije tipa "yes, but" me ne zanimajo, to lahko celo zivljenje govoris.

Ampak mislim, da se premalo pogovarjamo o magnetnosti teh 5.47 miljarde ljudi, a je mozno, da bi vplivala na zemljino orbito?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

Slopek ::

Še 1x!!! Ni stestirano, ampak se testira in res ne vidim problema, niti podlage za nadaljno debato, ker te več kot očitno, to ne moti.
Ne motijo te niti preiskave okoli vsega tega, ampak spet, je/bo to predvsem tvoj problem.

-Wall ::

Slopek je izjavil:

Še 1x!!! Ni stestirano, ampak se testira in res ne vidim problema, niti podlage za nadaljno debato, ker te več kot očitno, to ne moti.
Ne motijo te niti preiskave okoli vsega tega, ampak spet, je/bo to predvsem tvoj problem.


Saj sem ti povedal, da me ne zanima. To pac antivaxerji spet malo spreminjate "teorije"(tm), nic novega, spada, k manipulativnosti.

Dajmo raje o cem bolj cool, a se ti ne zdi, da taksno fantasticno novo magnetno polje, ki ga ustvari 5.47 miljarde namagnetenih ljudi, lahko resno vpliva na zemljino orbito? Mogoce je to za predebatirat na FBju/TikToku. Kaj, ce se zaletimo v sonce, kaj pa ce potegne Luno iz orbite, da strmoglavi na Zemljo? Tukaj ti ne bo pomagalo ali si cepljen ali ne in zadevo bi moral obravnavati s skrajno resnostjo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

Slopek ::

-Wall je izjavil:

Slopek je izjavil:

Še 1x!!! Ni stestirano, ampak se testira in res ne vidim problema, niti podlage za nadaljno debato, ker te več kot očitno, to ne moti.
Ne motijo te niti preiskave okoli vsega tega, ampak spet, je/bo to predvsem tvoj problem.


Saj sem ti povedal, da me ne zanima. To pac antivaxerji spet malo spreminjate "teorije"(tm), nic novega, spada, k manipulativnosti.

Zanima te pa moje mnenje? Toliko, da se vsajaš nekaj.
Vse možne definicije so bile spremenjene ravno za namen cepljenja :))). Ja, anti COVID cepilci smo krivi za vse :)))

-Wall ::

Slopek je izjavil:

-Wall je izjavil:

Slopek je izjavil:

Še 1x!!! Ni stestirano, ampak se testira in res ne vidim problema, niti podlage za nadaljno debato, ker te več kot očitno, to ne moti.
Ne motijo te niti preiskave okoli vsega tega, ampak spet, je/bo to predvsem tvoj problem.


Saj sem ti povedal, da me ne zanima. To pac antivaxerji spet malo spreminjate "teorije"(tm), nic novega, spada, k manipulativnosti.

Zanima te pa moje mnenje? Toliko, da se vsajaš nekaj.
Vse možne definicije so bile spremenjene ravno za namen cepljenja :))). Ja, anti COVID cepilci smo krivi za vse :)))


Ja, za sirjenje norih teorij, ki so se izkazale za cisto sranje zagotovo.

In se razume, da sprasujem za mnenje eksperta za nore teorije in cisto sranje. Vprasam najbolj kvalificiranega, kar jih poznam.

Ceprav... kamiKaZaA, kaj pa ti pravis, lahko 5.47 namagnetenih cepljenih spremeni orbito Zemlje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()
««
5 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

NOVI Koronavirus - V ponedeljek najvišji porast okužb po začetku aprila (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Loža
1252206151 (80249) BigWhale

Resnejši stranski učinki po cepljenju ali Covidu-19 (pričevanja resničnih zgodb) (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Problemi človeštva
75898622 (76060) AliRes

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60478135 (59637) BigWhale

Več podobnih tem