» »

Pandemija presežene umrljivosti

Pandemija presežene umrljivosti

««
3 / 20
»»

Pithlit ::

kamiKaZaA je izjavil:

Pithlit je izjavil:

solatko je izjavil:

-Wall - A se tebi že čisto blede? Seveda boš dal link te, po tvoje, moje izjave ali pa boš dokazal, da si popoln bebo. Osebno nisem kaj takega nikoli izjavil, tako, kot nekaterih drugih stvari, ki jih bedaki tvoje vrste, pripisujete meni. Čas bi bil, da s takimi nebulozami nehate.

Zakaj bi pa on moral vire talat? A ko se vas povpraša po virih je pa: "jebite se! navadite se guglat! vse je tam zunaj!". No go solatko, no go.

Ti si res funkcionalno nepismena. ;((

sladoledar -Wall podtika čisto vsem neke vpise katere nismo napisali. Sedaj pa mu je @solatko samo rekel, da laže in naj pokaže vire za te laži ali pa utihne. Ti @Pithlit pa v slogu funkcionalno nepismene osebe pošiljaš @solatko-ta, da si sam preko googla poišče te svoje neobstoječe vpise. Bravo! Ko že misliš, da nižje ne gre, pa ti dokažeš da gre. :))


-Wall je izjavil:


Naah, ne da se mi matrat. Pojdi zgoogleat.


@Pithlit - ta vpis sladoledarja -Wall je dokaz, da je on podtikal vpise @solatko-tu in da @solatko ni tega pisal (o namagnetenih osebah)!


-Wall je izjavil:


Bolnik...


Ne, ti si bolnik oz. bolnik je tisti, ki si vsakih par mesecev odpira novi račun na Slo-tech. Sem že dokazal v preteklosti, kateri so vse bili tvoji računi in pred tedni napovedal, da si boš v kratkem odprl novi račun. In točno to si naredil. Sedaj se pa sam s sabo pogovarjaš v tej temi in se tapktata po rameni (trolata oz. sam trolaš preko dveh računov forum). Klasična značilnost za psihopate. >:D

Ti si največji lažnivec na tem forumu. Ne vem kaj moderatorji počnejo da ti to početje še dovoljujejo. Kar pejd si sam pogledat kakšne odgovore si mi dajal ti ko sem te za vire prosila. Izvoli. Isto velja za vso tvojo španovijo (solatko, slopek, itd). Nimate virov za svoje budalaštine, ali ipak ste nadvse užaljeni kadar vas prosimo zanje. Seveda zahtevate vir za vsako našo trditev, ampak kaj ko so za vas vsi, popolnoma vsi, naši viri kar fejk. Tudi tisti za katere se vam ponudi da si jih pridete sami preverit na licu mesta. Tko kot moj 'green pass'.

Psihopatski narcis in patološki lažnivec si. Prove me wrong.
Life is as complicated as we make it...

Pithlit ::

kopriwa je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

kopriwa je izjavil:

Predlagam, da pišemo Dunningu in Krugerju, naj malo popravita definicijo efekta ali pa vsaj definirata nadgradnjo le-tega. Prepričan sem, da bosta dobila odličen fenomenološki opis pri OP-ju in vseh njegovih vpisih na Slo-tech. Nepredstavljivo, ni čudno da tudi psihologi odkimavajo in dajejo odpovedi en za drugim. Ni pomoči.

Pozdravljen,

še vedno čakam odgovor od tebe:

Tudi tebi postavljam isto vprašanje kot Dimniku:

Te pa odgovori: leta 2019 je umrlo 58 milijonov ljudi, leta 2020 je umrlo 63 milijonov ljudi, leta 2021 pa rekord 69 milijonov ljudi. Kaj je vzrok, da je umrlo toliko več ljudi, če pa imamo cepiva in blage seve, ter močno precepljenost sveta?

Ves čas imaš delni odgovor pred nosom, nekateri so ti ga servirali v tej temi. Pa še vedno ne dojameš ama ništa. Moram priznat, sej ti more bit kar težko, do neke mere sočustvujem s teboj.

Sej noče dojet. On je že razsvetljen.

kamiKaZaA ::

Pithlit je izjavil:


Ti si največji lažnivec na tem forumu. Ne vem kaj moderatorji počnejo da ti to početje še dovoljujejo. Kar pejd si sam pogledat kakšne odgovore si mi dajal ti ko sem te za vire prosila. Izvoli.

;((

Res si funkcionalno nepismena in ti žal ne bom mogel razložiti, da @solatko-tovi vpisi o namagnetenih ljudeh ne obstajajo kot mu jih podtika sladoledar -Wall. Torej jih ne more preko googla najti, če jih ni. Ti pa še vedno vztrajaš, da si jih naj poišče preko googla namesto, da jih lažnivi sladoledar -Wall pokaže, če sam trdi da obstajajo? ;(( Faak. 8-O

Ti si nerešljiv problem.

driver_x ::

Nekaj časa je bila ta tema še smešna, ampak ni več. Adijo.

kamiKaZaA ::

driver_x je izjavil:

Nekaj časa je bila ta tema še smešna, ampak ni več. Adijo.

Lepo da ti je smešno, ko mlajši ljudje umirajo in se išče vzroke za to preseženo umrljivost v svetu. 8-O:8)

Pithlit ::

Iščeš ti kurac. Če bi iskal bi tudi poslušal kar ti folk govori. Tako pa sam trolaš (komplet tema je trol tema).
Life is as complicated as we make it...

Dimnik ::

Ne pn je določil, da so cepiva kriva oz se napenja na vse pretege...hahaha

Kamikaza, da boš enkrat tiho....pojdi pogledat od slopeka poste, on je na vse pretege trdil, da obstajajo namagneteni po cepljenju, še kao osebno je bil z njimi, smo mu predlagali srečanje z njimi, jaz bi se peljal magari po celi slo, samo , da dokaže svojo nebulozo, ampak kot od vas antivaks, samo nabijanje. Ja, ja, samo poglej kaj ste izumljali na začetku, tudi solatko, itd....

gruntfürmich ::

kamiKaZaA je izjavil:

sedaj pa preseženo umirajo mlajši od 50 let. Kaj pravi tvoj IQ, da je vzrok temu, da sedaj umirajo mlajši (po večini fit in športni tip ljudi) ?

kje imaš podatek da po večini umirajo mlajši od 50 let zaradi zastoja srca? v mojem grafu smrti umirajo presežno samo pozimi, kar pomeni da je vzrok še vedno virus.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Slopek ::

Dimnik je izjavil:

Ne pn je določil, da so cepiva kriva oz se napenja na vse pretege...hahaha

Kamikaza, da boš enkrat tiho....pojdi pogledat od slopeka poste, on je na vse pretege trdil, da obstajajo namagneteni po cepljenju, še kao osebno je bil z njimi, smo mu predlagali srečanje z njimi, jaz bi se peljal magari po celi slo, samo , da dokaže svojo nebulozo, ampak kot od vas antivaks, samo nabijanje. Ja, ja, samo poglej kaj ste izumljali na začetku, tudi solatko, itd....

Kaj mu ti podtikaš moje pisanje? Sva namreč ločeni entiteti, a veš? Biden, fauči, CDC, nijz, vsi so govorili, da boš cepljen varen pred okužbo, pa o njih ne pišeš,da so lagali, ampak te trditve celo označuješ za laž. Jaz nimam in nisem imel prav nikakršnih namer, odvračat kogarkoli od cepljenja. Lahko cepite tudi otroke. Zakaj ne, če lahko? Še vedno pa stojim za tistem kar sem videl in prav tako še vedno lahko na podlagi vsega trdim, da necepljeni nismo prav nič bolj ogroženi s strani tega virusa, od vas cepljenih.

Dimnik ::

Uuuu, ti še vedno trdiš, da obstajajo namagneteni? Ti to resno?

darkolord ::

Avenger je izjavil:

A to veste, da so še vedno obvezne maske in testiranja v bolnici, obiski so omejeni. Še vedno in kljub vsemu, kar je zdaj jasno?
Kaj naj bi to pomenilo?

Aja, že vem - to, da če neumnosti milijonkrat ponoviš, postanejo resničnost?

Invictus ::



Saj upam, da razumete in mi ni treba dati povzetkov...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

kopriwa ::

Totalen drek od videa. "Check video description below for the link of the study." Mnja, glej ga zlomka, po videnem nikjer nobene povezave.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kopriwa ()

Invictus ::

Za nepismene res...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Slopek ::

Dimnik je izjavil:

Uuuu, ti še vedno trdiš, da obstajajo namagneteni? Ti to resno?

Predvsem pravim to, da ne podtikaj...
Prav tako se lahko obregneš ob laži faučija in vse navzdol do Kreka. Ampak vem, da to ti ni v interesu, ali pa to priznavaš? Vseeno pa nima smisla sploh debatirat o tem. Se ne pogovarjam o cepljenju in vsem tem niti v RL. Ne briga me kaj kdo počne, če mi s tem ne škoduje. Sploh pa mi ni pomembno ali je nek dimnik cepljen. Važno mi je predvsem, da jaz nisem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Dimnik ::

Kdo kaj podtika? Preberite si svoje umotvore izpred dveh let....saj ste vsi skoraj enako blejali...

Bodi mož beseda, daj nam organiziraj srećanje z namagnetenimi, ti garantiram, da nas bo kar nekaj prišlo

Po takih glupostih, se še upate oglašat....

bintih ::

gruntfürmich je izjavil:

bintih je izjavil:

Aja, da ne pozabim, bil sem cepljen po ukazu JANEZA JANŠE septembra 2021, sicer mi cepljenje niti na misel ne pride s cepivom razvitim v pol leta.

se ti vidi da si levičar, ker se lažeš. janša te ni silil, levabi pa bi te prisilno pocepili.

kamiKaZaA je izjavil:

V prejšnji pandemiji iz leta 2009 potem 2 leti pozneje nismo imeli preseženih smrti. Še več, med leti 2008 in 2012 je umiralo po 54 milijonov ljudi letno. Razlike so bile +/- 100.000 na leto. To je daleč, daleč od +11 milijonov. Torej zakaj ena pandemija ni razlik medtem, ko pri drugi dokaj podobni je razlika +11 milijonov več umrlih? To je potrebno raziskati in najti odgovore. Pravo delo za novinarje, ampak kot sem že rekel, da to ni njihov interes oz. interes njihovih lastnikov-elite.

po pandemiji seveda ni presežnih smrti, ampak je manjko smrti ker pomrejo šibki.

če pa še vedno imamo presežne smrti pa pomeni da pandemije še ni konec.

ti to ni logično? koliko IQ-ja imaš sploh ti?


GRUNT : najprej, politika me ne zanima in nisem ne levi ne desni. JANŠA je lani izdal ODLOK po katerem se morajo cepit VSI v javni upravi.
To da me ti obtožuješ, da lažem, da je prvič in zadnjič od tebe, ne poznava se in ti tega NE dovolim, jasno !!

T440 ::

Ja, Janša je bil tukaj šlampast in je izdal odlok, ki ni bil skladen z zakonom o nalezljivih boleznih (zato, je sodišče odlok seveda preklicalo). K sreči je sedaj nova, svobodna zasedba državnega zbora ustrezno uskladila zakon o nalezljivih boleznih, tako da tovrstni odloki v prihodnje ne bodo več neskladni :)) in bo moč plesati brez ovir.

FrRoSt ::

kamiKaZaA je izjavil:

driver_x je izjavil:

Nekaj časa je bila ta tema še smešna, ampak ni več. Adijo.

Lepo da ti je smešno, ko mlajši ljudje umirajo in se išče vzroke za to preseženo umrljivost v svetu. 8-O:8)


To res NI smešno!! ;)

Je pa smešno VSE ostalo! 8-)

Od tega, da niso dajali podatkov o starosti in cepljenosti umrlih in hospitaliziranih, kot da jih sploh nebi mogli zbrati, kaj šele objaviti, .... pa vse do tega, kako to vpliva nate in tebi podobne.

KAJ bi v končni fazi sploh rad slišal!?? :O

Da bo ustrezalo tvojim prepričanjem in verovanju!??
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

kamiKaZaA ::

FrRoSt je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

driver_x je izjavil:

Nekaj časa je bila ta tema še smešna, ampak ni več. Adijo.

Lepo da ti je smešno, ko mlajši ljudje umirajo in se išče vzroke za to preseženo umrljivost v svetu. 8-O:8)


To res NI smešno!! ;)

Je pa smešno VSE ostalo! 8-)

Od tega, da niso dajali podatkov o starosti in cepljenosti umrlih in hospitaliziranih, kot da jih sploh nebi mogli zbrati, kaj šele objaviti, .... pa vse do tega, kako to vpliva nate in tebi podobne.

KAJ bi v končni fazi sploh rad slišal!?? :O

Da bo ustrezalo tvojim prepričanjem in verovanju!??

Da nisi ti bil sedaj tako vzhičen in si se prijavil z napačnim računom, ko si mi odgovarjal na post? :)

Et tu, Kopriva! 8-)

Zgodovina sprememb…

solatko ::

Pithlit - Ne zahtevam virov, temveč dokaz, da sem to izjavo res, kadarkoli podal jaz. Vaši viri niso bili fake, trditve, ki so se nahajale v teh uradnih virih pa so bile ravno toliko resnične, kot trditve katoliške cerkve o nastanku sveta in bogu, ki naj bi bil zmožen to narediti. Vi pa ste na vsak vir, ki ga je dal kdorkoli, trdili, da so fake, če se razprave na njih niso skladale z agendo covid. Ljudje lahko v vsako informacijo dvomimo in mi smo ob reklamah za cepivo podvomili v resničnost navedb, saj so preveč spominjale na reklame za Hofer, Lidl, Spar,....., skratka prelepo, da bi lahko bilo resnično, po drugi strani pa ste vi stali za vsako njihovo nebulozo in kaj je najhuje, da to počnete še danes, ko že cel svet ve, da ni vse zlato, kar se sveti.

Dimnik - O magnetih in podobno ste v glavnem govorili vaxerji in potem to pripisovali nam, saj ste v večini hudi sledilci družbenih omrežij, na katerih nas večina ne sodeluje. Zato zahtevam, da mi poišče mojo izjavo, ki je nikoli nisem dal. Kar se tiče moje demence pa zaenkrat spomin deluje odlično. Hvala za skrb. Solatko je pisal o tem, da se on pač ne bo cepil in zakaj ne, teorije pa sem potrjeval glede na dejstva, ki so se dogajala v svetu pa tudi pri nas, samo pri nas je cenzura delala še bolje kot v nekaterih drugih državah.

grobijan - Si kdaj pomislil na to, za koliko smrti je kriv covid in za koliko druge bolezni in je bil covid samo zraven, če sploh, v obdobju hude panike glede netopirčkovega virusa?

-Wall - Kot zmeraj, nekaj neresnic in obtožb napišeš, potem pa se ti ne, da iskat, ker pa si tup ko q...c pa niti ne pomisliš, da morda kakšne tvoje izjave ni dal solatko ampak nekdo drug. Če bi bil svečkar, bi od tebe zahteval opravičilo, od moderatorjev pa, da ti prilimajo naziv, ker si pravi lažnivi Kljukec.

3p - Statistika ne meri stanja umrlih, glede cepljenj. Logika ti pove, da v državah, kjer je precepljenje veliko, nebi smelo biti presežnih smrti pa so naključno ravno tam. Če pa imaš možnost najti podatek o cepljenosti umrlih pa na dan z njim.
Delo krepa človeka

kamiKaZaA ::

solatko je izjavil:


3p - Statistika ne meri stanja umrlih, glede cepljenj. Logika ti pove, da v državah, kjer je precepljenje veliko, nebi smelo biti presežnih smrti pa so naključno ravno tam. Če pa imaš možnost najti podatek o cepljenosti umrlih pa na dan z njim.

+1

To je najbolj zanimivo pri vsem. Imajo vse podatke, smo v digitalni dobi in lahko bi napisali za vsakega umrlega od leta 2021 naprej, če je bil cepljen proti covid ali ne in bi se lepo videla statistika koliko katerih umira. Primer: umrl moški, star 28 let, cepljen. Umrla ženska, stara 93 let, necepljena... Pa več kot očitno to ni v interesu. Le zakaj?

Zgodovina sprememb…

Slopek ::

Dimnik je govoril, da cepivo preprečuje okužbo in prenos. Gotovo verjame še danes.

kamiKaZaA ::

Slopek je izjavil:

Dimnik je govoril, da cepivo preprečuje okužbo in prenos. Gotovo verjame še danes.

Oooooo, to se pa spomnim. Kot pokvarjena plošča so ponavljali besede takratne "stroke". Kasneje pa ko je "stroka" spremenila definicjo, pa več niso pisali, da cepivo preprečuje okužbo in prenos, pred tem pa v eno. >:D

T440 ::

Stroka ni nikoli rekla, da cepivo preprecuje okuzbo in prenos, to ste trdili antivaxxerji. Stroka je trdila, da cepivo zmanjsuje verjetnost okuzbe in prenosa (ter zmanjsa verjetnost tezjega poteka bolezni) in .... presenečenje :D.... podatki, na katere se antivaxxerji ves čas sklicujete potrjujejo dejansko stališče stroke, le da se ves čas trudite jih napačno interpretirati (in se vsi ostali že prav čudimo, kako ste lahko tako konsistentni v svojih budalaštinah).

Dimnik ::

Solatko, pa kaj lažeš.....si sploh prebral poste, preden spet pametuješ. Lepo dokazujete, kako blejete nekaj na pamet.

Slopek, je lepo zatrjeval, da obstajajo namagneteni po cepljenju, a bo šlo?
Če bi prebral poste, malo nazaj, bi videl, da slopek, še vedno stoji za svojimi besedami, kar je res neverjetno, ampak antivaks, se trudite biti neumni in svoje lajnate....

Sicer vemo, da te demenca daje, ampak to najdeš par postov višjeker izpred dveh let verjamem, da se ne spomniš

kamiKaZaA je izjavil:

Slopek je izjavil:

Dimnik je govoril, da cepivo preprečuje okužbo in prenos. Gotovo verjame še danes.

Oooooo, to se pa spomnim. Kot pokvarjena plošča so ponavljali besede takratne "stroke". Kasneje pa ko je "stroka" spremenila definicjo, pa več niso pisali, da cepivo preprečuje okužbo in prenos, pred tem pa v eno. >:D


Lažnivca, zdaj se ti je slopek pridružilnisi več sam

Slopek je izjavil:

Dimnik je govoril, da cepivo preprečuje okužbo in prenos. Gotovo verjame še danes.


Antivaks v svojem sijaju.....upsv svojih lažeh

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

Slopek ::

Dimnik je izjavil:

Solatko, pa kaj lažeš.....si sploh prebral poste, preden spet pametuješ. Lepo dokazujete, kako blejete nekaj na pamet.

Slopek, je lepo zatrjeval, da obstajajo namagneteni po cepljenju, a bo šlo?
Če bi prebral poste, malo nazaj, bi videl, da slopek, še vedno stoji za svojimi besedami, kar je res neverjetno, ampak antivaks, se trudite biti neumni in svoje lajnate....

Sicer vemo, da te demenca daje, ampak to najdeš par postov višjeker izpred dveh let verjamem, da se ne spomniš

kamiKaZaA je izjavil:

Slopek je izjavil:

Dimnik je govoril, da cepivo preprečuje okužbo in prenos. Gotovo verjame še danes.

Oooooo, to se pa spomnim. Kot pokvarjena plošča so ponavljali besede takratne "stroke". Kasneje pa ko je "stroka" spremenila definicjo, pa več niso pisali, da cepivo preprečuje okužbo in prenos, pred tem pa v eno. >:D


Lažnivca, zdaj se ti je slopek pridružilnisi več sam

Slopek je izjavil:

Dimnik je govoril, da cepivo preprečuje okužbo in prenos. Gotovo verjame še danes.


Antivaks v svojem sijaju.....upsv svojih lažeh

Če nekaj trdim jaz, ne pomeni, da tako tudi tisti, ki vozi enak avto, ti teslo posploševalsko.
Stroka JE trdila, da cepivo preprečuje vse povezano z virusom. Ste res na glavo padli, da ste pozabili? Aja, cepili ste se. Stojim za vsem kar pravim, za razliko od vaše stroke, za katero še sami ne veste več, kako je propagiralo to cepivo.

Dimnik ::

Teslo si sam, potrjuješ iz posta v post.

Ti se imaš za oh in ah....potem pa stojiš za tem, da obstajajo namagneteni po cepljenju, kar si trdil izpred dveh let....pa kdo je zdaj nor? Na tvojem mestu l, se sploh nebi več oglašal, ampak nadaljuj, bo spet materiala čez dve leti...

Slopek ::

Dimnik je izjavil:

Teslo si sam, potrjuješ iz posta v post.

Ti se imaš za oh in ah....potem pa stojiš za tem, da obstajajo namagneteni po cepljenju, kar si trdil izpred dveh let....pa kdo je zdaj nor? Na tvojem mestu l, se sploh nebi več oglašal, ampak nadaljuj, bo spet materiala čez dve leti...

Ok, lahko sem nor, ampak stroka JE vseeno trdila kar pravim da je, za kar obstajajo dokazi, pa katere se ti ne bo treba voziti, niti ne bomo izpostavljali prizadetih. Sploh se pa nimam za kar praviš, saj sem samo navaden necepljen forumaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

kamiKaZaA ::

Alojz Ihan je lagal. Pa poglejmo sedaj kako je takrat lagal:

"Dosedanji rezultati kažejo, da dajejo cepiva visoko zaščito, med potekom študij zelo redko zbolevajo ljudje, ki so dobili cepivo (laž, cepljeni so kar hitro en za drugim zbolevali), v nasprotju s tistimi, ki so prejeli placebo (jaz 2,5 leti nisem zbolel). Na primer podatki o delovanju cepiva, ki jih je predložil Pfizer komisiji FDA, kažejo, da cepivo že po 10 dneh po prvem cepljenju pri cepljeni populaciji skoraj ustavi okužbe, medtem ko okužbe pri placebo skupini strmo naraščajo (tabela Pfizer) (spet ena laž, cepljeni so zbolevali kot za šalo). Samo želimo si lahko, da bi tako učinkovito cepivo čim prej dobili v domovih za starejše občane (cepljeni so kot za šalo umirali v domovih v začetku leta 2021) in v dveh tednih ustavili morijo, ki se bo brez cepiva vlekla še mesece."

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

Število umrlih v Sloveniji:

2020 januar, ko še ni bilo korone: 1.975 umrlih
2021 januar, ko se je decembra 2020 začelo masovno cepljenje starejših in je korona že mutirala v blažji sev: 2.642 umrlih (+34% več kot leta 2020)

Še en dokaz več, da je zgoraj Alojz Ihan lagal. Ko smo začeli cepiti starejše v domovih so mesec pozneje smrti strmo narastle.

"Samo želimo si lahko, da bi tako učinkovito cepivo čim prej dobili v domovih za starejše občane in v dveh tednih ustavili morijo, ki se bo brez cepiva vlekla še mesece."

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

Še ena laž. Tokrat Mario Fafangel:

Pred dnevi so se sicer pojavile informacije o tem, da naj bi starostniki v domovih za starejše zboleli po cepljenju. Ali lahko po cepljenju torej zbolijo ali ne? Fafangel ob tem odločno: "Ne, ne moremo zboleti zaradi cepljenja. Samo cepivo je narejeno tako, da ne tvegaš okužbe in razviješ imunost. Po cepljenju zaradi cepiva ne moreš zboleti za covidomto je znanstveno dognano in nemogoče."

Uuuuuu, rečeno je bilo, da po cepljenju ne moreš zboleti za covid. Pa je temu res tako? Glejte kako so lagali na začetku, da bi čim več ljudi prepričali v učinkovitost cepiva.

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

Cepiva še vedno niso FDA potrjena, ampak so samo za "emergency use only".
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

kamiKaZaA ::

Invictus je izjavil:

Cepiva še vedno niso FDA potrjena, ampak so samo za "emergency use only".

True.

To že celi čas pišem in takoj ko bo WHO preklical pandemijo bodo to izgubila in se več ne bodo smela tržiti (prodajati) dokler ne dajo skozi 10+ let testiranj, kar je praksa pri vseh cepivih preden gredo v masovno uporabo. To je tudi razlog zakaj še WHO ni preklical pandemije.

driver_x ::

kamiKaZaA je izjavil:

Še ena laž. Tokrat Mario Fafangel:

Pred dnevi so se sicer pojavile informacije o tem, da naj bi starostniki v domovih za starejše zboleli po cepljenju. Ali lahko po cepljenju torej zbolijo ali ne? Fafangel ob tem odločno: "Ne, ne moremo zboleti zaradi cepljenja. Samo cepivo je narejeno tako, da ne tvegaš okužbe in razviješ imunost. Po cepljenju zaradi cepiva ne moreš zboleti za covidomto je znanstveno dognano in nemogoče."

Uuuuuu, rečeno je bilo, da po cepljenju ne moreš zboleti za covid. Pa je temu res tako? Glejte kako so lagali na začetku, da bi čim več ljudi prepričali v učinkovitost cepiva.


Ali lahko to citiram in uporabim na predavanjih?

kamiKaZaA ::

driver_x je izjavil:


Ali lahko to citiram in uporabim na predavanjih?

Zakaj to mene sprašuješ? Kaj imam jaz s tem? Piši Fafangelu, on je to izjavil za medije. Jaz sem samo prepisal njegove izjave.

Redkvica77 ::

kamiKaZaA je izjavil:

FrRoSt je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

driver_x je izjavil:

Nekaj časa je bila ta tema še smešna, ampak ni več. Adijo.

Lepo da ti je smešno, ko mlajši ljudje umirajo in se išče vzroke za to preseženo umrljivost v svetu. 8-O:8)


To res NI smešno!! ;)

Je pa smešno VSE ostalo! 8-)

Od tega, da niso dajali podatkov o starosti in cepljenosti umrlih in hospitaliziranih, kot da jih sploh nebi mogli zbrati, kaj šele objaviti, .... pa vse do tega, kako to vpliva nate in tebi podobne.

KAJ bi v končni fazi sploh rad slišal!?? :O

Da bo ustrezalo tvojim prepričanjem in verovanju!??

Da nisi ti bil sedaj tako vzhičen in si se prijavil z napačnim računom, ko si mi odgovarjal na post? :)

Et tu, Kopriva! 8-)


Dobro ti špila v glavi.. hjoj

kopriwa ::

kamiKaZaA je izjavil:

driver_x je izjavil:


Ali lahko to citiram in uporabim na predavanjih?

Zakaj to mene sprašuješ? Kaj imam jaz s tem? Piši Fafangelu, on je to izjavil za medije. Jaz sem samo prepisal njegove izjave.

Vrhunski primer tvoje nepismenosti. Že v osnovni šoli so vidl, da se nima smisla ukvarjat s teboj in so te s tisto 3-ko naprej spuščal v višje razrede.

kamiKaZaA ::

kopriwa je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

driver_x je izjavil:


Ali lahko to citiram in uporabim na predavanjih?

Zakaj to mene sprašuješ? Kaj imam jaz s tem? Piši Fafangelu, on je to izjavil za medije. Jaz sem samo prepisal njegove izjave.

Vrhunski primer tvoje nepismenosti. Že v osnovni šoli so vidl, da se nima smisla ukvarjat s teboj in so te s tisto 3-ko naprej spuščal v višje razrede.

Še en kiks glede ocen. Ampak imej veselje, če te veseli, da vse kar napišeš za druge, da ne drži. ;)

driver_x ::

kamiKaZaA je izjavil:

driver_x je izjavil:


Ali lahko to citiram in uporabim na predavanjih?

Zakaj to mene sprašuješ? Kaj imam jaz s tem? Piši Fafangelu, on je to izjavil za medije. Jaz sem samo prepisal njegove izjave.


Meni je zanimiv tvoj citat.

kamiKaZaA ::

driver_x je izjavil:


Meni je zanimiv tvoj citat.

Ne da se mi igrati nekih igric v šifrah, če ne misliš direktno povedati kaj te žuli...

Redkvica77 ::

Zajec še vedno teče po gozdu.

Ne kuri ražnja.

Kamikaza ze tule v svoji temi izražaš smol dick energy. Da bi ti prišel na vodilni položaj bi izvajal sadizem. Še dobro da si glup ko točak.

Z lepimi pozdravi,

Prepognise

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

Še malo brainwash-a s strani MSM. Šli so tako daleč, da so to covid cepivo primerjali po učinkovitosti s cepivi črnih koz in davice. ;((

Absolutno podpiram vsa otroška cepljenja, ne moreš pa primerjati tega covid zmazka z ostalimi cepivi. Pa kaj si ti nor, kako so nam prali možgane decembra 2020, ko so začeli s cepljenjem.

Cepljeni so bili že prvi trije Slovenci,...
...
"Cepivo in cepljenje zagotovo predstavljata enega izmed ključnih mejnikov za boj proti nalezljivim boleznim. Vsi poznamo kar nekaj bolezni, ki smo jih s cepljenjem izkoreninili (črne koze) ali omejili. Pojavlja se veliko dvomov v cepljenje, kar je po svoje razumljivo, saj mlajša generacija ne pozna več teh nevarnih bolezni. Spomnim se svoje mame, ki je poznala veliko oseb, ki so umrle zaradi davice, ki so imele otroško paralizo … Oni so vedeli, kaj cepljenje prinaša. Mislim, da je prav, da se tega spomnimo in tem znanstvenikom, ki so pomagali v boju proti tej epidemiji, tudi zaupamo," je pozvala.


...

Izjava druge osebe:
"Cepivo bo bistveno okrepilo odpornost proti obolevnosti. Če številno trenutno bolnih ne bo prepričalo največjih dvomljivcev, potem res ne vem, kaj jih bo," je še povedal Krek.

...
"Verjamem, da je to začetek konca epidemije," je dejala Lejkova, Beovićeva pa, da ves čas epidemije sicer pazi, da govori realno, "ampak danes pa moram reči, da sem navdušena".

...
Beovićeva je dogodek označila za izjemen uspeh znanosti in vsega človeštva. "Kot imamo izkušnje tudi v Sloveniji, je to epidemijo zelo zelo težko premagati z omejitvenimi ukrepi, na ta način se ne da živeti. Zato bomo zdržali še nekaj mesecev, medtem se bomo, mislim da, uspešno cepili in epidemija bo samo še spomin, kako smo te čase preživeli," je prepričana.

To je bilo izjavljeno 27.12.2020. Je bilo res konec vsega, ko smo dosegli precepljenost poleti leta 2021?

Redkvica77 ::

in ti opletaš s funkcionalno nepismenostjo? Tebe dajejo osnove, kot so bralno razumevanje, pusti pismenost, to boš osvojil kasneje v 4 razredu večerne šole.

Opran s Perwollom...

Zgodovina sprememb…

driver_x ::

kamiKaZaA je izjavil:

driver_x je izjavil:


Meni je zanimiv tvoj citat.

Ne da se mi igrati nekih igric v šifrah, če ne misliš direktno povedati kaj te žuli...


No, pa dajva. Lepo po vrsti. Najprej s svojimi besedami povej, kaj je tukaj izjavil Mario Fafangel:
Ne, ne moremo zboleti zaradi cepljenja. Samo cepivo je narejeno tako, da ne tvegaš okužbe in razviješ imunost. Po cepljenju zaradi cepiva ne moreš zboleti za covidom – to je znanstveno dognano in nemogoče.

kamiKaZaA ::

Redkvica77 je izjavil:

in ti opleta# s funkcionalno nepismenostjo? Tebe dajejo osnove, kot so bralno razumevanje, pusti pismenost to boš osvojil kasneje v 4 razredu večerne šole.

@Dimnik - koliko namigov boš še moral dobiti, da boš ugotovil, da je Redkvica77 v resnici novi račun od sladoledarja-Wall.

Potrebuješ dokaz: imaš ga. Polpismeni sladoledar -Wall je pred parimi dnevi napisal "7 razred", danes pa v tej temi polpismeni Redkvica77 "v 4 razredu".

Napiše se: 7. razred in ne 7 razred. Napiše se v 4. razredu in ne v 4 razredu. Piko je potrebno dati za številko in ker tega nisem napisal pred parimi dnevi je Redkvica77=-Wall ponovil isto napako. :))

Oba (Redkvica77 in -Wall) omenjata šolo in razrede, ter ne znata napisati tega pravilno. Koliko dokazov še potrebuješ, da boš spregledal, da je Redkvica77 novi račun od -Wall.

Redkvica77 preden mi naslednjič začneš pametovati pismenosti, raje najprej pred svojim pragom pometi in začni pravilno pisati. >:D

kamiKaZaA ::

driver_x je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

driver_x je izjavil:


Meni je zanimiv tvoj citat.

Ne da se mi igrati nekih igric v šifrah, če ne misliš direktno povedati kaj te žuli...


No, pa dajva. Lepo po vrsti. Najprej s svojimi besedami povej, kaj je tukaj izjavil Mario Fafangel:
Ne, ne moremo zboleti zaradi cepljenja. Samo cepivo je narejeno tako, da ne tvegaš okužbe in razviješ imunost. Po cepljenju zaradi cepiva ne moreš zboleti za covidom – to je znanstveno dognano in nemogoče.

Dobil je izjemno korektno vprašanje (Pred dnevi so se sicer pojavile informacije o tem, da naj bi starostniki v domovih za starejše zboleli po cepljenju. Ali lahko po cepljenju torej zbolijo ali ne?), na katero pa ni odgovoril, ampak je začel preumserjati odgovor. Opletati. Kot to počnejo pokvarjeni politiki na TV.

Torej na vprašanje ali lahko zboliš po cepljenju je odgovoril, da jabolka rastejo na drevesu oz. preneseno, da cepivo ne povzroča okužbe. Ni pa bilo vprašanje ali cepivo povzroča okužbe, ampak ali po cepljenju lahko zboliš. Za mene je to zavajanje z njegove strani, ker ni odgovoril direktno in korektno na vprašanje.

Naslednjič, če ne bo direktnega vprašanja, sploh več ne odgovarjam!

Pithlit ::

kamiKaZaA je izjavil:

driver_x je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

driver_x je izjavil:


Meni je zanimiv tvoj citat.

Ne da se mi igrati nekih igric v šifrah, če ne misliš direktno povedati kaj te žuli...


No, pa dajva. Lepo po vrsti. Najprej s svojimi besedami povej, kaj je tukaj izjavil Mario Fafangel:
Ne, ne moremo zboleti zaradi cepljenja. Samo cepivo je narejeno tako, da ne tvegaš okužbe in razviješ imunost. Po cepljenju zaradi cepiva ne moreš zboleti za covidom – to je znanstveno dognano in nemogoče.

Dobil je izjemno korektno vprašanje (Pred dnevi so se sicer pojavile informacije o tem, da naj bi starostniki v domovih za starejše zboleli po cepljenju. Ali lahko po cepljenju torej zbolijo ali ne?), na katero pa ni odgovoril, ampak je začel preumserjati odgovor. Opletati. Kot to počnejo pokvarjeni politiki na TV.

Torej na vprašanje ali lahko zboliš po cepljenju je odgovoril, da jabolka rastejo na drevesu oz. preneseno, da cepivo ne povzroča okužbe. Ni pa bilo vprašanje ali cepivo povzroča okužbe, ampak ali po cepljenju lahko zboliš. Za mene je to zavajanje z njegove strani, ker ni odgovoril direktno in korektno na vprašanje.

Naslednjič, če ne bo direktnega vprašanja, sploh več ne odgovarjam!

Ti si budala. Konkretna.
Life is as complicated as we make it...

spegli ::

kletni troli na delu

Redkvica77 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Redkvica77 je izjavil:

in ti opleta# s funkcionalno nepismenostjo? Tebe dajejo osnove, kot so bralno razumevanje, pusti pismenost to boš osvojil kasneje v 4 razredu večerne šole.

@Dimnik - koliko namigov boš še moral dobiti, da boš ugotovil, da je Redkvica77 v resnici novi račun od sladoledarja-Wall.

Potrebuješ dokaz: imaš ga. Polpismeni sladoledar -Wall je pred parimi dnevi napisal "7 razred", danes pa v tej temi polpismeni Redkvica77 "v 4 razredu".

Napiše se: 7. razred in ne 7 razred. Napiše se v 4. razredu in ne v 4 razredu. Piko je potrebno dati za številko in ker tega nisem napisal pred parimi dnevi je Redkvica77=-Wall ponovil isto napako. :))

Oba (Redkvica77 in -Wall) omenjata šolo in razrede, ter ne znata napisati tega pravilno. Koliko dokazov še potrebuješ, da boš spregledal, da je Redkvica77 novi račun od -Wall.

Redkvica77 preden mi naslednjič začneš pametovati pismenosti, raje najprej pred svojim pragom pometi in začni pravilno pisati. >:D



Pusti pravopis, na tvojem mestu bi usmeril ves fokus v bralno razumevanje in psihično pomoč.

kamiKaZaA je izjavil:

driver_x je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

driver_x je izjavil:


Meni je zanimiv tvoj citat.

Ne da se mi igrati nekih igric v šifrah, če ne misliš direktno povedati kaj te žuli...


No, pa dajva. Lepo po vrsti. Najprej s svojimi besedami povej, kaj je tukaj izjavil Mario Fafangel:
Ne, ne moremo zboleti zaradi cepljenja. Samo cepivo je narejeno tako, da ne tvegaš okužbe in razviješ imunost. Po cepljenju zaradi cepiva ne moreš zboleti za covidom – to je znanstveno dognano in nemogoče.

Dobil je izjemno korektno vprašanje (Pred dnevi so se sicer pojavile informacije o tem, da naj bi starostniki v domovih za starejše zboleli po cepljenju. Ali lahko po cepljenju torej zbolijo ali ne?), na katero pa ni odgovoril, ampak je začel preumserjati odgovor. Opletati. Kot to počnejo pokvarjeni politiki na TV.

Torej na vprašanje ali lahko zboliš po cepljenju je odgovoril, da jabolka rastejo na drevesu oz. preneseno, da cepivo ne povzroča okužbe. Ni pa bilo vprašanje ali cepivo povzroča okužbe, ampak ali po cepljenju lahko zboliš. Za mene je to zavajanje z njegove strani, ker ni odgovoril direktno in korektno na vprašanje.

Naslednjič, če ne bo direktnega vprašanja, sploh več ne odgovarjam!


Have mercy M'lord...

Zgodovina sprememb…

««
3 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

NOVI Koronavirus - V ponedeljek najvišji porast okužb po začetku aprila (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Loža
1252204926 (79024) BigWhale

Resnejši stranski učinki po cepljenju ali Covidu-19 (pričevanja resničnih zgodb) (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Problemi človeštva
75897946 (75384) AliRes

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60477263 (58765) BigWhale

Več podobnih tem