» »

Pandemija presežene umrljivosti

Pandemija presežene umrljivosti

««
2 / 20
»»

3p ::

kamiKaZaA je izjavil:

3p je izjavil:

Preden vam mentalno zdravje še dodatno načnejo teorije zarot. Odkod vam podatki o presežni umrljivosti, ki se je ne da razložiti z epidemijo?

Če gledate sledilnikove podatke o presežni smrtnosti v skupini do 50 let, mi deluje, da ima sledilnik, enostavno, napako v podatkih za 2015-2019.

Za leto 2021 smo imeli +11 milijonov več umrlih kot leta 2019. Išče se odgovor zakaj tako veliko odstopanje? Sicer je že bilo par dobrih odgovorov, ampak naj se debata dalje nadaljuje s čim manj vmešavanji trolov, kateri so se močno mobilizirali za to temo.


V starostnem razredu do 50 let? Na planetu zemlja?

Ti podatki NFW da obstajajo. Razen tega: epidemija. (Aja, je ni bilo.)

In preden čaraš dalje. Da, gotovo je bilo nekaj smrti zaradi cepljenja. Tudi tedne in mesece po cepljenju. In seveda nekaj 100x več smrti zaradi covida. Ja, tudi tedne in mesece po prebolevanju ljudje umirajo za posledicami.

kamiKaZaA ::

3p je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

3p je izjavil:

Preden vam mentalno zdravje še dodatno načnejo teorije zarot. Odkod vam podatki o presežni umrljivosti, ki se je ne da razložiti z epidemijo?

Če gledate sledilnikove podatke o presežni smrtnosti v skupini do 50 let, mi deluje, da ima sledilnik, enostavno, napako v podatkih za 2015-2019.

Za leto 2021 smo imeli +11 milijonov več umrlih kot leta 2019. Išče se odgovor zakaj tako veliko odstopanje? Sicer je že bilo par dobrih odgovorov, ampak naj se debata dalje nadaljuje s čim manj vmešavanji trolov, kateri so se močno mobilizirali za to temo.


V starostnem razredu do 50 let? Na planetu zemlja?

Ti podatki NFW da obstajajo. Razen tega: epidemija. (Aja, je ni bilo.)

In preden čaraš dalje. Da, gotovo je bilo nekaj smrti zaradi cepljenja. Tudi tedne in mesece po cepljenju. In seveda nekaj 100x več smrti zaradi covida. Ja, tudi tedne in mesece po prebolevanju ljudje umirajo za posledicami.

Ta graf ko pogledaš vidiš da je nenormalna rast od leta 2020:

https://ourworldindata.org/grapher/numb...

FrRoSt ::

kamiKaZaA je izjavil:

3p je izjavil:

Preden vam mentalno zdravje še dodatno načnejo teorije zarot. Odkod vam podatki o presežni umrljivosti, ki se je ne da razložiti z epidemijo?

Če gledate sledilnikove podatke o presežni smrtnosti v skupini do 50 let, mi deluje, da ima sledilnik, enostavno, napako v podatkih za 2015-2019.

Za leto 2021 smo imeli +11 milijonov več umrlih kot leta 2019. Išče se odgovor zakaj tako veliko odstopanje? Sicer je že bilo par dobrih odgovorov, ampak naj se debata dalje nadaljuje s čim manj vmešavanji trolov, kateri so se močno mobilizirali za to temo.


:)):)):)) SEVEDA!! :)):)):))

Celo na slotechu so zaznali številne nove povečane prijave računov!! ;)

 zaznaja je povečana količina trolov!!

zaznaja je povečana količina trolov!!

Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

3p ::

kamiKaZaA je izjavil:

Ta graf ko pogledaš vidiš da je nenormalna rast od leta 2020


Čestitke. Pandemijo si odkril.

Dve leti nazaj si bil med tistimi, ki so trdili, da presežne smrtnosti ni bilo. Če se ne motim. Če se motim, pa, evo, se vnaprej opravičujem.

kamiKaZaA ::

3p je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Ta graf ko pogledaš vidiš da je nenormalna rast od leta 2020


Čestitke. Pandemijo si odkril.

Dve leti nazaj si bil med tistimi, ki so trdili, da presežne smrtnosti ni bilo. Če se ne motim. Če se motim, pa, evo, se vnaprej opravičujem.

Pred dvemi leti sem trdil, da bo presežena smrt maksimalno +10%, bolj +5% kot +10% in da to ni nič takega za pandemijo covid. Na koncu je bila okoli +15%, +16%, kar pomeni da se nisem dosti zmotil. sploh, ker se je takrat uradno omenjalo, da bo 90.000 mrtvih, če se ne cepimo oz. +300% presežena smrtnost se je omenjala od stroke.

Kakšni pa so bili odgovori od drugih? Da je to brutalno (+10% preseženost smrti), nikoli videno, nedopustno in da je potrebno v lockdowne in podobno. Danes pa so ti isti tiho kot bubice, ko imamo še večjo preseženo smrtnost ob omicron sevu in cepivih.

-Wall ::



kamiKaZaA je izjavil:

Danes pa so ti isti tiho kot bubice, ko imamo še večjo preseženo smrtnost ob omicron sevu in cepivih.


Nimamo je (je dal antivaxer zraven se omicron sev, da bo bolj uravnotezeno izpadel :)), cez kaksno stran pa ga bo prirocno izpustil. ). Spet probas povezati sladoled s soncnimi opeklinami. Oz. prodajo z obritimi glavami. Se bos obril?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

joze67 ::

-Wall je izjavil:



Kar pocne kamiKaZaA in vsi anticepilci (ne, med njih ne spadajo tisti, ki se bojijo igle), je, da vztrajno trdijo kako sladoled povzroca soncne opekline.

In bolj kot se jim smejis, bolj trmasto vztrajajo.

"Correlation is not causation"

Prav imajo. Če bi ne imel sladoleda, bi se že davno pobral z žgočega sonca. Tako ga pa ravno prav hladi in osveži.

owon22 ::

solatko je izjavil:

-Wall - Trol, avtor teorije o sladoledu si ti, sedaj pa jo podtikaš drugim, klasični desničar z IQ ugasnjene žarnice. V letih 2020-2021 je po "uradnih" podatkih, večina urmlih zaradi covid-a, tudi tisti, ki so umrli samo s covid-om, vse za potrebe experimentalnega cepiva. Razne magnetke, 5G,.... ste v teme o covidu prinesli troli, ki ste se tekli cepit zaradi greenpass-a, zato vas nihče ne jemlje resno, tako kot covid strokovnjakov ne, vključno s teorije okuženega netopirčka.

Cupakabra123 - Čudno, sem necepljen in covid-a nisem staknil do septembra letos, ko sem se okužil na praznovanju 70. letnice kolega z 40. večinoma cepljenih udeležencev, tretjina celo iz A. Dva dni malo utrujenosti, test pozitiven, pri necepljeni prijateljici negativen, kljub enakim simptomom. Vsi cepljeni so imeli težji potek od naju.

DarwiN - Večina smrti je bilo v prvem in drugem valu, ko cepiva še ni bilo in je pobralo vse, ki so imeli cel kup pridruženih bolezni in 70+ let, je pa to služilo za opomin vsem, do dojenčkov. V resnici bi bilo mrtvih ravno toliko kot jih je bilo, če niti eden nebi bil cepljen, saj cepiva dokazano niso preprečevala nič, se je pa drastično povečala umrljivost cepljenih, do takrat pretežno zdravih ljudi, zaradi težav s srcem in strdki. Seveda se počne vse, da se to dovje cepljenje in kardiološkimi težavami nebi slučajno povezalo. Verjetno bo čas pokazal svoje. Pravijo, da popolnega zločina ni, verjetno tudi tako množičnega ne in pričakujem ukrepanje dolgih rok pravosodja vseh držav.

TheBlueOne - Neumnost so bile predvsem trditve "strokovnjakov" o čudežnem delovanju cepiv, dokler se ni pokazalo, da je vse fake, vključno z nevarnostjo bolezni z 0,1 smrtnosti med okuženimi, smrtnost med 65+let pa je vila 0,4% višja, kot od vsakoletne gripe. Ventilatorji, oziroma nestrokovno ravnanje z njimi pa je k tej smrtnosti dodala velik procent. Do konca delte, se je cepilo z sevom za alfa wuhan. Obdukcij umrlih se ni delalo in avtomatično je bil za vse smrti kriv virus, tudi pri tistih, ki so se cepili po navodilih "strokovnjakov".

FoxKnox - Pri redno rekreiranih, aktivnih ljudeh, boš težko našel preseženo težo.

Je že kar nekaj dokumentarcev o presežnih smrtih:

Died Suddenly (2022):
https://rumble.com/v1wac7i-world-premie...

Uninformed Consent (2022):
https://odysee.com/@QuantumRhino:9/Unin...

Safe and Effective: A Second Opinion (Documentary, 2022):
https://odysee.com/@Adverse:c/Safe-and-...

Profesor psihologije Mattias Desmet je predstavil korelacijo med nacizmom in korona histerijo:


Redkvica77 ::

joze67 je izjavil:

-Wall je izjavil:



Kar pocne kamiKaZaA in vsi anticepilci (ne, med njih ne spadajo tisti, ki se bojijo igle), je, da vztrajno trdijo kako sladoled povzroca soncne opekline.

In bolj kot se jim smejis, bolj trmasto vztrajajo.

"Correlation is not causation"

Prav imajo. Če bi ne imel sladoleda, bi se že davno pobral z žgočega sonca. Tako ga pa ravno prav hladi in osveži.



Kako potem deluje sončna krema? Jaz tu vidim zaroto? Folk??? Če sladoled peče potem ne vem zakaj bi si mazal hrbet??

Tema je zanimiva in jo spremljam.

Zgodovina sprememb…

-Wall ::

Redkvica77 je izjavil:

joze67 je izjavil:

-Wall je izjavil:



Kar pocne kamiKaZaA in vsi anticepilci (ne, med njih ne spadajo tisti, ki se bojijo igle), je, da vztrajno trdijo kako sladoled povzroca soncne opekline.

In bolj kot se jim smejis, bolj trmasto vztrajajo.

"Correlation is not causation"

Prav imajo. Če bi ne imel sladoleda, bi se že davno pobral z žgočega sonca. Tako ga pa ravno prav hladi in osveži.



Kako potem deluje sončna krema? Jaz tu vidim zaroto? Folk??? Če sladoled peče potem ne vem zakaj bi si mazal hrbet??

Tema je zanimiva in jo spremljam.


Narobe uporabljate kremo za soncenje, cisto skregano s svojim "razmisljanjem" (ja ja, saj vem, da je nevron za intelekt ze davno odmrl).

Ce sladoled povzroci soncne opekline in krema za soncenje preprecuje povzrocanje opeklin, je edino pravilno, da kremo pojes v cimvecjih kolicinah in se izogibas sladoledu, pa te sonce ne bo zapeklo.

Po antivaxerski logiki, se razume. Dober tek.

Naslednji moron, prosim...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

Redkvica77 ::

Jaz sem mnenja da bodo vse te smrti pripisali long term covidu oz. posledicam dejansko pa se je aktiviralo cepivo in počasi ubija. Depopulacija je še vedno v teku. Jaz sem spregledal.

-Wall ::

Redkvica77 je izjavil:

Jaz sem mnenja da bodo vse te smrti pripisali long term covidu oz. posledicam dejansko pa se je aktiviralo cepivo in počasi ubija. Depopulacija je še vedno v teku. Jaz sem spregledal.


Ne nisi. Samo povezal si en nepovezan bullshit z drugim nepovezanim bullshitom. Skratka, nazri se kreme za soncenje, kar ti propagiras zna tudi otrok v vrtcu. Kar precej jasno pojasni, kam spadas.

In po pravici povedano, ce kdo depopulira kretene kot si ti, ni nicesar slabega v tem. Clovestvo samo profitira, doloceni geni niso niti za na gnoj.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

kamiKaZaA ::

-Wall je izjavil:

Redkvica77 je izjavil:

Jaz sem mnenja da bodo vse te smrti pripisali long term covidu oz. posledicam dejansko pa se je aktiviralo cepivo in počasi ubija. Depopulacija je še vedno v teku. Jaz sem spregledal.


Ne nisi. Samo povezal si en nepovezan bullshit z drugim nepovezanim bullshitom. Skratka, nazri se kreme za soncenje, kar ti propagiras zna tudi otrok v vrtcu. Kar precej jasno pojasni, kam spadas.

Alarm!

Redkvica77 - Čas prve prijave danes - 19.12.2022 17:35:08

Več kot očitno je Redkvica77 novi troll račun od sladoledarja -Wall.

In sedaj se bo s samim seboj pogovarjal v tej temi kot so zadnji 4 njuni skupni komentarji. Na to sem danes opozarjal, da bodo troli s polno silo udarili po tej temi in škoda, da moderatorji to dopuščajo in na koncu zaklenejo takšno temo, namesto da onemogočijo komentiranje očitnim trolom v tej temi.

Dimnik ::

Uuu brihta, spet nekaj na pamet obtožuješ, a maš dokaz, da je to od njega drugi račun? Spet smo pri tvoji bolezni, katere se ne zavedaš.

Glede trolov, si ti prvi, ki bi moral bit v temah, kjer izumljaš teorije in pametuješ na pamet, prvi blokiran

Upam, da se tema izbriše, ne samo zaklene, čimprej.

kamiKaZaA ::

3p je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Ta graf ko pogledaš vidiš da je nenormalna rast od leta 2020


Čestitke. Pandemijo si odkril.

Meni je samo zanimivo, da sem v svojem življenju že preživel 2 pandemiji in se niti enkrat cepil, čeprav so tudi ekstra hitro razvili cepiva. Nazadnje smo imeli pandemijo prašičje gripe. In sicer je WHO razglasil pandemijo od marca 2009 do avgusta 2010, ko je sledil preklic pandemije.

Vse je bilo podobno kar se okužb tiče, le da se zdravi človek ni testiral in dokazoval vsakih 24ur, da je zdrav. Torej kdor ni imel simptomov, je normalno funkcioniral. Kdor je dobil simptome je doma odležal in se pozdravil. Prišla so tudi cepiva dokaj hitro cepiva v letu 2010 in do leta 2012 se je cepilo 81 milijonov ljudi.

Sedaj pa poglejmo graf umrljivost od leta 2008 do leta 2012:



Število umrlih po letih:
2008: 54 milijonov
2009: 54 milijonov
2010: 54 milijonov
2011: 54 milijonov
2012: 54 milijonov

Zanimivo, da torej ni bilo lockdownov, ni bilo mask, ni bilo testiranj, zdravstvo je delovalo, trgovine so delovale in ni bilo 2 leti od izbruha +11 milijonov več umrlih. Torej ni bilo preseženih smrti. Več kot očitno so pri tej sedanji pandemiji nekaj močno narobe naredili, da je sedaj tako visoka presežena umrljivost.

Lahko da je lockdown kriv? Tega med prašičjo pandemijo ni bilo. Lahko je višja precepljenost kriva? Med prašičjo gripo se je cepilo 81 milijonov ljudi samo. Lahko je kriv long-covid? Kaj pa vem?

Je pa vse to zrelo za debato in da se najde vzrok ali vzroki zakaj imamo sedaj v letu 2021 +11 milijonov preseženih smrti med prejšnjo pandemijo pa ni bilo nekih odstopanj.

Je pa že med prašičjo gripo bila prevara. Prevara je bila razglasitev pandemije s strani WHO. Namreč tukaj se je začelo, ko so spremenili definicijo za sprejetje pandemije. Prej je veljalo ob eksponentni rasti smrti, se razglasi pandemija. Smo videli, da med leti 2008-2012 ni bilo eksponentne rasti smrti. In že tu so goljufali, ko so šli spremeniti definicijo iz eksponentne rasti smrti na eksponentno rast okužb. WHO ne bi smel nikoli spremeniti orginalne definicije za razglasitev pandemije.

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

Je pa že med prašičjo gripo bila prevara. Prevara je bila razglasitev pandemije s strani WHO. Namreč tukaj se je začelo, ko so spremenili definicijo za sprejetje pandemije. Prej je veljalo ob eksponentni rasti smrti, se razglasi pandemija. Smo videli, da med leti 2008-2012 ni bilo eksponentne rasti smrti. In že tu so goljufali, ko so šli spremeniti definicijo iz eksponentne rasti smrti na eksponentno rast okužb. WHO ne bi smel nikoli spremeniti orginalne definicije za razglasitev pandemije.

Le zakaj je WHO spremenil definicijo za razglasitev pandemije? Če tega ne bi storil potem niti leta 2009 niti leta 2020 ne bi mogli razglasiti pandemije. Če se ne bi razglasila pandemija, ne bi bilo teh ukrepov in cepiv z izrednimi dovoljenji, ampak bi morali 10+ let razvijati in testirati cepiva. WHO se je več kot očitno prodal lobistom in v zameno za podkupnine spremenil definicijo za razglasitev pandemije. Če tega ne bi bilo, bi mi od leta 2020 pa do danes normalno živeli brez lockdownov in izredno odobrenih cepiv.

Lepo nas je ta WHO nategnil. In lepo še nas nateguje, ko ni preklical pandemije. Zakaj je ni preklical? Ker takoj, ko jo bo preklical bodo sedanja covid cepiva izgubila izredno dovoljenje in bo trajala vsaj še 5+ let preden bodo pridobila redna dovoljenja za trženje.

Redkvica77 ::

A ne bi blo lažje te 5G nanočipe podtaknit v otroška cepiva, ki so že obvezna? Ta elita je dost zabita in smo jih spregledali.

Zgodovina sprememb…

TESKAn ::

Ne samo to, z nano 5G čipi bojo pobili 'ovčjo' populacijo, ki se ne upora in naredi vse po nareku elite. To je next level, da pobiješ 'nenevarne ovce' in preživijo samo 'volkovi', ki so te spregledali.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

kamiKaZaA ::

Redkvica77 je izjavil:

A ne bi blo lažje te 5G nanočipe podtaknit v otroška cepiva, ki so že obvezna? Ta elita je dost zabita in smo jih spregledali.

Teoretično samo:

Brihta, če bi pobili vse novorojenčke oz. otroke kdo bi potem delal/skrbel/stregel elito, ko bi vsi odrasli umrli? Elita nas potebuje, a vseeno ne toliko kot nas je. Bi preživela tudi, če bi nas bilo manj. Brez nas pa tudi ona umre, ker ne zna zemlje okopavat, zmesit kruh, žarnice zamenjat, si riti obrisat...

borut_p ::

Glede na to, koliko tablet ta stari pojejo, bi lahko tudi tja not neki uturili in bi bilo vse skupaj zelo poceni.

Redkvica77 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Redkvica77 je izjavil:

A ne bi blo lažje te 5G nanočipe podtaknit v otroška cepiva, ki so že obvezna? Ta elita je dost zabita in smo jih spregledali.

Teoretično samo:

Brihta, če bi pobili vse novorojenčke oz. otroke kdo bi potem delal/skrbel/stregel elito, ko bi vsi odrasli umrli? Elita nas potebuje, a vseeno ne toliko kot nas je. Bi preživela tudi, če bi nas bilo manj. Brez nas pa tudi ona umre, ker ne zna zemlje okopavat, zmesit kruh, žarnice zamenjat, si riti obrisat...


Pa sej je smart nano 5G chip, ki ve kakšen kader se potrebuje.. moten

Zgodovina sprememb…

solatko ::

-Wall - A se tebi že čisto blede? Seveda boš dal link te, po tvoje, moje izjave ali pa boš dokazal, da si popoln bebo. Osebno nisem kaj takega nikoli izjavil, tako, kot nekaterih drugih stvari, ki jih bedaki tvoje vrste, pripisujete meni. Čas bi bil, da s takimi nebulozami nehate.
Delo krepa človeka

Pithlit ::

solatko je izjavil:

-Wall - A se tebi že čisto blede? Seveda boš dal link te, po tvoje, moje izjave ali pa boš dokazal, da si popoln bebo. Osebno nisem kaj takega nikoli izjavil, tako, kot nekaterih drugih stvari, ki jih bedaki tvoje vrste, pripisujete meni. Čas bi bil, da s takimi nebulozami nehate.

Zakaj bi pa on moral vire talat? A ko se vas povpraša po virih je pa: "jebite se! navadite se guglat! vse je tam zunaj!". No go solatko, no go.
Life is as complicated as we make it...

Dimnik ::

Solatkoja smo ugotovili, da ga daje demenca...jutri bo spet isto spraševal

In ja, solatko, pojdite si pogledat poste izpred dveh let, kaj ste vse izumljali v svojih glavah in se podpirali med seboj, potem pa vsakih nekaj časa nove gluposti, vse do sedaj, in še nadaljujete....

grobijan ::

Drugače sladoled lahko povzroči tudi opekline, ..če je dovolj mrzel. Just sayin..

kamikaza a glede presežnih smrti si tudi kaj pomislil na tiste, ki so imeli že zaradi drugih bolezni zelo oslabljen imunski sistem, pa so jih ubili "samo prehladek" antivekserčki, ki so se lepo brez mask sprehajali naokoli? Pa tisti, ki niso uspeli nadaljevati zdravljenj, ker niso dočakali obiska pri zdravniku?

-Wall ::

kamiKaZaA je izjavil:

-Wall je izjavil:

Redkvica77 je izjavil:

Jaz sem mnenja da bodo vse te smrti pripisali long term covidu oz. posledicam dejansko pa se je aktiviralo cepivo in počasi ubija. Depopulacija je še vedno v teku. Jaz sem spregledal.


Ne nisi. Samo povezal si en nepovezan bullshit z drugim nepovezanim bullshitom. Skratka, nazri se kreme za soncenje, kar ti propagiras zna tudi otrok v vrtcu. Kar precej jasno pojasni, kam spadas.

Alarm!

Redkvica77 - Čas prve prijave danes - 19.12.2022 17:35:08

Več kot očitno je Redkvica77 novi troll račun od sladoledarja -Wall.

In sedaj se bo s samim seboj pogovarjal v tej temi kot so zadnji 4 njuni skupni komentarji. Na to sem danes opozarjal, da bodo troli s polno silo udarili po tej temi in škoda, da moderatorji to dopuščajo in na koncu zaklenejo takšno temo, namesto da onemogočijo komentiranje očitnim trolom v tej temi.


Bolnik...

solatko je izjavil:

-Wall - A se tebi že čisto blede? Seveda boš dal link te, po tvoje, moje izjave ali pa boš dokazal, da si popoln bebo. Osebno nisem kaj takega nikoli izjavil, tako, kot nekaterih drugih stvari, ki jih bedaki tvoje vrste, pripisujete meni. Čas bi bil, da s takimi nebulozami nehate.


Naah, ne da se mi matrat. Pojdi zgoogleat.

kamiKaZaA je izjavil:

Redkvica77 je izjavil:

A ne bi blo lažje te 5G nanočipe podtaknit v otroška cepiva, ki so že obvezna? Ta elita je dost zabita in smo jih spregledali.

Teoretično samo:

Brihta, če bi pobili vse novorojenčke oz. otroke kdo bi potem delal/skrbel/stregel elito, ko bi vsi odrasli umrli? Elita nas potebuje, a vseeno ne toliko kot nas je. Bi preživela tudi, če bi nas bilo manj. Brez nas pa tudi ona umre, ker ne zna zemlje okopavat, zmesit kruh, žarnice zamenjat, si riti obrisat...


Tebe malo manj. Zato je naravnost noro, da bi sli pobiti cepljene, obdrzala pa najvecji gnoj v cloveski zgodovini, ki bo delal same tezave se leta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

gruntfürmich ::

kamiKaZaA je izjavil:

Torej posredno so vse vlade zgrešile z ukrepi. Naša recimo (SDS) je zamenjala celotno stroko in nastavila svojo "stroko", da so potem bili vsi ukrepi s strani politike lansirani in ne strokovnjakov za to. To je že prvi problem in od tu naprej bi se sedaj moralo zahtevati, da sodišča ukrepajo in da se sodi tistim, ki so odgovorni za sedanjo preseženo umrljivost. Isto bi se moralo storiti v ostalih državah, če so delale podobne stvari kot SDS fašistična sekta.

Čeprav mi Golob ni všeč, niti ga nisem volil, pa je sedaj dober vsaj v tem, da ne zganja več lockdownerske histerije in smo začeli živeti s covidom kot tudi ostalimi (na tisoče in tisoče) virusi. Še 100x rajši vidim, da Golob ali podobni njemu vodijo državo kot pa da pride še samo 1x SDS na oblast. SDS je rak rana naše države in pot, katera vodi v propad (prepad).

In sam menim, da so bili zagrešeni zločini s strani SDS s samimi ukrepi med korono in da bi jim sedaj bilo potrebno soditi na sodišču za te njihove zločine...

si pozabil da so bili ravno levičarji za to, da se obvezno pocepi vse živo in nas zašvasa v stanovanja ali si samo dementen in malo bebast?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

kamiKaZaA ::

Pithlit je izjavil:

solatko je izjavil:

-Wall - A se tebi že čisto blede? Seveda boš dal link te, po tvoje, moje izjave ali pa boš dokazal, da si popoln bebo. Osebno nisem kaj takega nikoli izjavil, tako, kot nekaterih drugih stvari, ki jih bedaki tvoje vrste, pripisujete meni. Čas bi bil, da s takimi nebulozami nehate.

Zakaj bi pa on moral vire talat? A ko se vas povpraša po virih je pa: "jebite se! navadite se guglat! vse je tam zunaj!". No go solatko, no go.

Ti si res funkcionalno nepismena. ;((

sladoledar -Wall podtika čisto vsem neke vpise katere nismo napisali. Sedaj pa mu je @solatko samo rekel, da laže in naj pokaže vire za te laži ali pa utihne. Ti @Pithlit pa v slogu funkcionalno nepismene osebe pošiljaš @solatko-ta, da si sam preko googla poišče te svoje neobstoječe vpise. Bravo! Ko že misliš, da nižje ne gre, pa ti dokažeš da gre. :))


-Wall je izjavil:


Naah, ne da se mi matrat. Pojdi zgoogleat.


@Pithlit - ta vpis sladoledarja -Wall je dokaz, da je on podtikal vpise @solatko-tu in da @solatko ni tega pisal (o namagnetenih osebah)!


-Wall je izjavil:


Bolnik...


Ne, ti si bolnik oz. bolnik je tisti, ki si vsakih par mesecev odpira novi račun na Slo-tech. Sem že dokazal v preteklosti, kateri so vse bili tvoji računi in pred tedni napovedal, da si boš v kratkem odprl novi račun. In točno to si naredil. Sedaj se pa sam s sabo pogovarjaš v tej temi in se tapktata po rameni (trolata oz. sam trolaš preko dveh računov forum). Klasična značilnost za psihopate. >:D

TheBlueOne ::

kamiKaZaA je izjavil:



Ali športniki res niso umirali, ko še ni bilo cepiva za covid-19?
https://siol.net/digisvet/novice/ali-sp...


Pa si sploh prebral clanek? Lepo debunka te pomisleke.

kamiKaZaA ::

TheBlueOne je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:



Ali športniki res niso umirali, ko še ni bilo cepiva za covid-19?
https://siol.net/digisvet/novice/ali-sp...


Pa si sploh prebral clanek? Lepo debunka te pomisleke.

Članek je vrhunski, ker v njem omenijo, da se je pojavilo v svetu povečano umrljivost mladih (dajo dokaz da je res), hkrati pa 1001 izgovor, da je to tudi bilo prej in da to kar kroži po spletu je del te statistike vzet iz leta 2019 in na ta način opravičujejo, da je vse v redu. A imamo +11 milijonov več umrlih kot leta 2019.

Point pa je, da si želel videti članek, kateri govori, da mladi ljudje preseženo umirajo in sem ti ga dal, ker je ta najboljši predvsem, ker so noter sami izgovori po domače vsebuje brainwash.

TheBlueOne ::

Aja? Ta del te ne zmoti?

za veliko večino naštetih športnikov avtor objave tudi zgolj domneva, da so bili cepljeni. Ta podatek namreč navaja le za peščico oseb. Med 180 umrlimi, mlajšimi od 40 let, je bilo tako potrjeno cepljenih le 22.


Naceloma samo to vse postavi na glavo.

kamiKaZaA ::

TheBlueOne je izjavil:

Aja? Ta del te ne zmoti?

za veliko večino naštetih športnikov avtor objave tudi zgolj domneva, da so bili cepljeni. Ta podatek namreč navaja le za peščico oseb. Med 180 umrlimi, mlajšimi od 40 let, je bilo tako potrjeno cepljenih le 22.


Naceloma samo to vse postavi na glavo.

Niti malo, ker je novinar vzel poljubni (premali) vzorec ven (180 umrlih), a v letu 2021 je bilo +11 milijonov več umrlih. Zakaj smo imeli +11 milijonov več umrlih, bi morali v prvi vrsti ti isti novinarji raziskati. Pa kot kaže ni interesa in sploh ni nikjer člankov o tem. Nobene panike. Nič. Mladi ljudje (dosti njih fit in športnikov) pod 50 let pa preseženo umirajo.

V prejšnji pandemiji iz leta 2009 potem 2 leti pozneje nismo imeli preseženih smrti. Še več, med leti 2008 in 2012 je umiralo po 54 milijonov ljudi letno. Razlike so bile +/- 100.000 na leto. To je daleč, daleč od +11 milijonov. Torej zakaj ena pandemija ni razlik medtem, ko pri drugi dokaj podobni je razlika +11 milijonov več umrlih? To je potrebno raziskati in najti odgovore. Pravo delo za novinarje, ampak kot sem že rekel, da to ni njihov interes oz. interes njihovih lastnikov-elite.

Zgodovina sprememb…

TheBlueOne ::

Zadeve ne delujejo tako. Ti predvidevas:

1. Nek glup medij objavi tisto stevilko s 180 umrlimi.
2. Medij z renomejem ugotovi, da je samo 22 potrjeno cepljenih.
3. kamiKaZaA pricakuje, da bo ugledni medij ceprav je ugotovil, da podatki v osnovi ne stimajo in s tem zakljucki nimajo osnove, delal neke mega analize.

Realnost je taka:

1. Nek glup medij objavi tisto stevilko s 180 umrlimi.
2. Medij z renomejem ugotovi, da je samo 22 potrjeno cepljenih.
3. Nihce ne jemlje glupega medija resno.

Kje so potem pravi podatki, da presezno umirajo? Na kateri del siolovega clanka se sklicujes? Ali pa na kateri del iz resni.ca ali kjerkoli se je to pojavilo?

kamiKaZaA ::

TheBlueOne je izjavil:


Kje so potem pravi podatki, da presezno umirajo? Na kateri del siolovega clanka se sklicujes? Ali pa na kateri del iz resni.ca ali kjerkoli se je to pojavilo?

Jaz se sklicujem na uradni podatek iz leta 2021, kjer je zabeleženo, da je umrlo +11 milijonov več ljudi kot leta 2019. To so te presežene smrti in potrebno bo najti odgovore oz. vzroke zakaj je prišlo do takšnega presežka. In na vzorcu 180 umrlih ne moremo delati zaključke za 11.000.000 umrlih.

TheBlueOne ::

kamiKaZaA je izjavil:


Jaz se sklicujem na uradni podatek iz leta 2021, kjer je zabeleženo, da je umrlo +11 milijonov več ljudi kot leta 2019. To so te presežene smrti in potrebno bo najti odgovore oz. vzroke zakaj je prišlo do takšnega presežka. In na vzorcu 180 umrlih ne moremo delati zaključke za 11.000.000 umrlih.


Kje je umrlo +11 mio? Globalno? EU? Torej v tem siolovem clanku ni srza? Das prosim kaksem link na tole tarelevantno zadevo?

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

TheBlueOne je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:


Jaz se sklicujem na uradni podatek iz leta 2021, kjer je zabeleženo, da je umrlo +11 milijonov več ljudi kot leta 2019. To so te presežene smrti in potrebno bo najti odgovore oz. vzroke zakaj je prišlo do takšnega presežka. In na vzorcu 180 umrlih ne moremo delati zaključke za 11.000.000 umrlih.


Kje je umrlo +11 mio? Globalno? EU? Torej v tem siolovem clanku ni srza? Das prosim kaksem link na tole tarelevantno zadevo?

V svetu je leta 2021 umrlo +11 milijonov ljudi več kot leta 2019. Pa to sem že večkrat napisal in tudi pripel grafe. Bom teže še enkrat.

Število umrlih v svetu po letih:
2019 - 58 milijonov
2020 - 63 milijonov
2021 - 69 milijonov (+11 milijonov več kot leta 2019 ob cepivih in lažjimi sevi kot iz leta 2020, kjer smo šele decembra 2020 dobili cepivo in začeli za masovnim cepljenjem sveta)

Med leti 2000 in 2019 je umiralo letno med 53-58 milijonov ljudi.

Vir in graf:
https://ourworldindata.org/grapher/numb...



Kakšen je sedaj tvoj komentar, ko pogledaš graf in primerjaš obdobje iz leta 2021 z letom 2019? Hvala za odgovor.

kamiKaZaA ::

Izvoli še enkrat graf umrljivosti od leta 2008 do 2012. Prejšnja pandemija je bila 2009-2010. Tukaj pa ni bilo preseženih smrti kot sedaj, ko imamo 2 leti pozneje +11 milijonov več umrlih. Pa smo od leta 2010 do leta 2012 cepili 81 milijonov ljudi po svetu proti prašičji gripi.



Število umrlih po letih (+/- 100.000):
2008: 54 milijonov
2009: 54 milijonov
2010: 54 milijonov
2011: 54 milijonov
2012: 54 milijonov

TheBlueOne ::

kamiKaZaA je izjavil:



Kakšen je sedaj tvoj komentar, ko pogledaš graf in primerjaš obdobje iz leta 2021 z letom 2019? Hvala za odgovor.


Potrebujes vec podatkov. Ce hoces pokazati korelacijo s cepivi moras pri vseh drzavah pogledati koliksna je "presezna smrtnost" in koliko je cepljenih. Ce je problem cepivo, morajo biti recimo drzave EU med najbolj problematicne ali pa vsaj v primerjavi s tretnjim svetom. Ce je vec mrtvih v revnih in slabse precepljenih drzavah bo prej kriva novo ekonomska realnost, kar nontop opozarjajo pri ZN ampak je tebi verjetno bolj fino iskati argumente za resni.ca nebuloze.

In se potem nisi 100% ker smo zaradi samega covida imeli kar nekaj sprememb. Recimo menda dosti slabsa telesna pripravljenost, vec depresije itn. Kar pa ni posledica cepiva ampak same pandemije in ukrepov.

Zgodovina sprememb…

bintih ::

Cupakabra123 je izjavil:

Ko mi folk rece, da je ze tretjic fasal covid me ne preseneca zakaj je taka umrljivost. Ljudje ne pazijo na svoje zdravje. Jaz sem 3x cepljen, nosil sem maske, se drzal razdalje, in nisem se imel covida.


Moj fotr nosil maske, spomladi cepljen tretjič, prejšni tedn zbolel. Moja žena in hči pa necepljeni, moja dela celo v zdravstvu, jest zbolel letos januarja, onidve pa nič, pa živimo v isti hiši, logično.

Aja, da ne pozabim, bil sem cepljen po ukazu JANEZA JANŠE septembra 2021, sicer mi cepljenje niti na misel ne pride s cepivom razvitim v pol leta.

gruntfürmich ::

kamiKaZaA je izjavil:

Jaz se sklicujem na uradni podatek iz leta 2021...

https://www.euromomo.eu/graphs-and-maps...

tu je edino videti, da pozimi še vedno kosi covid...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

kamiKaZaA ::

Jaz sem letos septembra prvič zbolel za covid. 2 dni pa sem bil zdrav kot riba. Pred tem pa 1 dan malo vročine (37,5 °C). Pa masko sem nosil pod brado in nisem paničaril glede tega virusa. Sem si rekel če zbolim, bom zbolel isto kot s kakšno drugo virozo, kjer je potrebno doma odležati, ker zdravil za virozo ni. In se nisem obremenjeval s tem covidom.

gruntfürmich ::

bintih je izjavil:

Aja, da ne pozabim, bil sem cepljen po ukazu JANEZA JANŠE septembra 2021, sicer mi cepljenje niti na misel ne pride s cepivom razvitim v pol leta.

se ti vidi da si levičar, ker se lažeš. janša te ni silil, levabi pa bi te prisilno pocepili.

kamiKaZaA je izjavil:

V prejšnji pandemiji iz leta 2009 potem 2 leti pozneje nismo imeli preseženih smrti. Še več, med leti 2008 in 2012 je umiralo po 54 milijonov ljudi letno. Razlike so bile +/- 100.000 na leto. To je daleč, daleč od +11 milijonov. Torej zakaj ena pandemija ni razlik medtem, ko pri drugi dokaj podobni je razlika +11 milijonov več umrlih? To je potrebno raziskati in najti odgovore. Pravo delo za novinarje, ampak kot sem že rekel, da to ni njihov interes oz. interes njihovih lastnikov-elite.

po pandemiji seveda ni presežnih smrti, ampak je manjko smrti ker pomrejo šibki.

če pa še vedno imamo presežne smrti pa pomeni da pandemije še ni konec.

ti to ni logično? koliko IQ-ja imaš sploh ti?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

Presežne smrti gledena katero leto?

Letošnje presežne smrti so že normala glede na lansko...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Avenger ::

A to veste, da so še vedno obvezne maske in testiranja v bolnici, obiski so omejeni. Še vedno in kljub vsemu, kar je zdaj jasno?
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

kamiKaZaA ::

Invictus je izjavil:

Presežne smrti gledena katero leto?

Letošnje presežne smrti so že normala glede na lansko...

Ne drži. Letos (2022) še vedno imamo presežene smrti. In presežena smrt se ne gleda na lansko leto ampak na povprečje 5. let. In tu še vedno umira par milijonov več od povprečja. Po pandemiji iz leta 2010 ni bilo preseženih smrti. Sedaj pa smo imeli za leto 2020 več kot +5 milijonov preseženih smrti in za leto 2021 več kot +11 milijonov preseženih smrti. Povprečje teh dveh let (2020-2021) je torej več kot +8 milijonov umrlih na leto več napram letom 2015-2019. Za leto 2022 pa v kratkem (čez par mesecev) dobimo podatke.

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

gruntfürmich je izjavil:

[
1.) po pandemiji seveda ni presežnih smrti, ampak je manjko smrti ker pomrejo šibki.

2.) če pa še vedno imamo presežne smrti pa pomeni da pandemije še ni konec.

3.) ti to ni logično? koliko IQ-ja imaš sploh ti?

1.) Drži. Glavno vprašanje za tebe: vsi šibki so umrli leta 2020, sedaj pa preseženo umirajo mlajši od 50 let. Kaj pravi tvoj IQ, da je vzrok temu, da sedaj umirajo mlajši (po večini fit in športni tip ljudi) ?

2.) Odvisno. Če ljudje preseženo umirajo zaradi virusa, potem še pandemije ni konec. Če pa ljudje preseženo umirajo zaradi zastoja srca in če se najde vzrok, da so to cepiva, pa potem to več ni pandemija oz. vzrok za smrti pandemija.

3.) Vse mi je logično in delam logične zaključke. Imam dovolj visok IQ, da vidim, da tu nekaj ne štima, če imamo sedaj za leto 2021 +11 milijonov preseženih smrti pri prejšnji pandemiji pa ni bilo preseženih smrti 2 leti pozneje.

3p ::

kamiKaZaA je izjavil:


Ne drži. Letos (2022) še vedno imamo presežene smrti. In presežena smrt se ne gleda na lansko leto ampak na povprečje 5. let. In tu še vedno umira par milijonov več od povprečja. Po pandemiji iz leta 2010 ni bilo preseženih smrti.


Glej, saj počasi ti bo prišlo. Kmalu po začetku epidemije so vsi iz stroke vpili, da gre za najresnejšo pandemijo po španski gripi. Na drugi strani ste bili internetni doktorji, ki so vam maske povzročale mozolje in drugače omejevale lepoto vašega obličja.

Tiste prašičje in ptičje gripe so bile prehitro zagnan alarm. Seveda ni bilo presežnih smrti, ker je epidemija ekspresno ugasnila.
---
Za domačo nalogo

1) Preveri ali umira več cepljenih ali necepljenih
2) Interpretiraj rezultate

kopriwa ::

Predlagam, da pišemo Dunningu in Krugerju, naj malo popravita definicijo efekta ali pa vsaj definirata nadgradnjo le-tega. Prepričan sem, da bosta dobila odličen fenomenološki opis pri OP-ju in vseh njegovih vpisih na Slo-tech. Nepredstavljivo, ni čudno da tudi psihologi odkimavajo in dajejo odpovedi en za drugim. Ni pomoči.

kamiKaZaA ::

kopriwa je izjavil:

Predlagam, da pišemo Dunningu in Krugerju, naj malo popravita definicijo efekta ali pa vsaj definirata nadgradnjo le-tega. Prepričan sem, da bosta dobila odličen fenomenološki opis pri OP-ju in vseh njegovih vpisih na Slo-tech. Nepredstavljivo, ni čudno da tudi psihologi odkimavajo in dajejo odpovedi en za drugim. Ni pomoči.

Pozdravljen,

še vedno čakam odgovor od tebe:

Tudi tebi postavljam isto vprašanje kot Dimniku:

Te pa odgovori: leta 2019 je umrlo 58 milijonov ljudi, leta 2020 je umrlo 63 milijonov ljudi, leta 2021 pa rekord 69 milijonov ljudi. Kaj je vzrok, da je umrlo toliko več ljudi, če pa imamo cepiva in blage seve, ter močno precepljenost sveta?

kopriwa ::

kamiKaZaA je izjavil:

kopriwa je izjavil:

Predlagam, da pišemo Dunningu in Krugerju, naj malo popravita definicijo efekta ali pa vsaj definirata nadgradnjo le-tega. Prepričan sem, da bosta dobila odličen fenomenološki opis pri OP-ju in vseh njegovih vpisih na Slo-tech. Nepredstavljivo, ni čudno da tudi psihologi odkimavajo in dajejo odpovedi en za drugim. Ni pomoči.

Pozdravljen,

še vedno čakam odgovor od tebe:

Tudi tebi postavljam isto vprašanje kot Dimniku:

Te pa odgovori: leta 2019 je umrlo 58 milijonov ljudi, leta 2020 je umrlo 63 milijonov ljudi, leta 2021 pa rekord 69 milijonov ljudi. Kaj je vzrok, da je umrlo toliko več ljudi, če pa imamo cepiva in blage seve, ter močno precepljenost sveta?

Ves čas imaš delni odgovor pred nosom, nekateri so ti ga servirali v tej temi. Pa še vedno ne dojameš ama ništa. Moram priznat, sej ti more bit kar težko, do neke mere sočustvujem s teboj.
««
2 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

NOVI Koronavirus - V ponedeljek najvišji porast okužb po začetku aprila (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Loža
1252201892 (75990) BigWhale

Resnejši stranski učinki po cepljenju ali Covidu-19 (pričevanja resničnih zgodb) (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Problemi človeštva
75895967 (73405) AliRes

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60475400 (56902) BigWhale

Več podobnih tem