» »

Pioneer DVD-R

Pioneer DVD-R

Rott-von-weiler ::

pioneer je dal ven dvd-r tretje generacije vem pa samo za ceno okrog 800evrov pa me zanima če gdo ve kaj več kaki link al pa kaj druga v zvezi s poceni pekačem:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

G[e]c ::

V jokerju bo opisana zadeva kukr vem ce nisi narocen ti bom pa 15 povedu kako pa kej je s tem

Rott-von-weiler ::

hvala za informacijo bom jas tega jokerja nabavo mene predvsem zanimajo ti dvd-r ali pa philipsov dvd-rw za arhiviranje slikovnega materiala ker pomoje je tu prihodnost pa še cene so dostopne širši množici če seveda ta 800evrov drži:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

G[e]c ::

BlackHole ::

Začetna cena je nkaj manj kot 1000 am. dolarjev. Dobra zadeva bo tole, DVD kopije. To pa bo zbirka.

G[e]c ::

Sam ves kaj je beda k so DVD-R plosce drage k svina zdele tm kr po 8k sit so, pol bo dobr k padejo tm na 1000 sit.

Dami ::

Dvomim da bojo cene praznih dvd kdaj padle na jurja. Seveda upam na to, sam vseen bo kr neki cajta preteklo.

Rott-von-weiler ::

jas sn nekje prebral da naj bi stale okrog 30dem to pa je že sprejemljiva cena:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

G[e]c ::

2990 bojo zdej filmi na DVDju v Big Bang Mega
Ves da morjo plosce prazne past tud pod jurja, sej je blo isto z cdji.

Freak ::

Gec: A to te najnovejši- zakon filmi al ta stari filmi?

G[e]c ::

Ne vem tocno lepo bi blo sam pomoje bojo to filmi regije 2, ki so ze zdej 4-5k sit.

matevzm ::

Evo, za zacetek so se pojavili na Japonskem Sony CRX200E. To je Sonyjev DDCD (Double Density CD), gor gre 1.3G. Ni DVD-R, a smer je prava. POgon je $240, prazen CD $2, RW 3.64. Glede na to, da je to Japonska in da je Sony ne ravno poceni firma je tole kar fino.

G[e]c ::

Evo dons sm dobu Jokerja. Tale zadeva DVD -RW pece navadnje cdja brez burn proofa 8x, DVDje pece z burn profa 2x. DVD je zapecen v pol ure. Bur Proof zadevo podpira sam takrat k se pece dvd k se pa cd pa ne >:D DVD RW se ni glih dobr podprt bo baje z naslednjim biosom pece pa z 1x.

Ploscki prazni bojo od 2000 sit do 2500 sit.

Cena pogona je 171 000 sit.

Oznaka pogona pa je Superdrive A03( IDE).

Bere pa cdje z 24x hitrostjo dvdje pa z 4x.



Zadeva je cist huda za moje pojme sam predraga je se za zdele bo pa pomoje kmal kej cnej pa bolsi pogoni ker tale ni glih ne vem kaj lahko bi saj pisu cdje z 12x pa bols bral.

http://www.pioneerelectronics.com/Pione...

Rott-von-weiler ::

zadeva je res strupena samo eno leto bi blo pomoje dobro počakat da odpravijo porodne težave pol pa nakup:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

Matty ::

Se kaksen proizvajalec bo dal ven DVD-rw, pa bomo na zeleni veji... ker cim vec bo prodanih enot, tem vecje bo tudi povprasevanje po njih in seveda praznih DVDjih... posledicno bodo tudi padle cene praznih DVDjev...

Po moje lahko poleti 2002 pricakujemo prve take enote krepko pod 100k sit... Drugace je pa to ogromen napredek... s cirka 5k dem na 1.7k dem...

Rott-von-weiler ::

dvd-rw ma na novo philips samo žal al pa nežal kot zunanjo komponento o ceni pa se mi niti ne sanja:O
-------------------------------
piši kao što govoriš


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dvd pekač (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kaj kupiti
28527253 (13012) GrimReaper
»

Kje pa vi kupujete DVDR/DVDRW medije? (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Kaj kupiti
169297280 (26382) pingo76
»

NEC dvd-rw 3500/3520/3540 (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Strojna oprema
1496100894 (25403) nuclear
»

Liteon DVD-R kaj prida? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
35220234 (11750) svejk
»

kateri dvd writer ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14912925 (8246) Caligula

Več podobnih tem