» »

Sekanje drv/uporaba cepilca

Sekanje drv/uporaba cepilca

1 2 3
4
»

koyotee ::

kuall je izjavil:

fikus_ je izjavil:

To je pa v stili kualla, vsaj glede njegovaga piusanja, da cepi drva z zaletom. :))

Fizike se ne da pretentati, s slabšo tehniko cepljenja je samo poraba energije večja. Kar tekanje okrog in potem mahanje s sekiro zagotovo ni optimalna tehnika.

uporabiš še mišice v nogah, tak da je optimalna tehnika. ampak uporabi se samo v skrajno zajebanih primerih.
tistih drv brez teka ne bi mogel razklati. tak da... slo techovci imate itak trde buče za zanimive ideje, tega sem že vajen. čim je kaj drugače so kratki stiki v bučah. vzorec se ponavlja. :)
ali pa enkrat sem dal nasvet, da če te zebe med tuširanjem delaj ene 50 počepov pred tuširanjem, pa te ne bo zeblo. so bili tudi kratki stiki v bučah. nasvet se sliši malo smešen ampak deluje.
moji nasveti so nenavadni ampak delujejo.

Uporabi možgane, lol, ti si nesposoben
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

kuall ::

poweroff je izjavil:

Eh, kuall, res si zakompleksan in zafrustriran. No, mogoče pa samo še rabiš malo odrasti.

zakaj se vedno znova počutim kot larry david?
pove ji resnico una mu pa v besu govori, da je zakompleksan in da mora odrasti. resnica boli, ne?

poweroff ::

Meni je predvsem zanimivo, kako opletaš z oznako "povprečnež" za ljudi, ki jih sploh ne poznaš, ne veš kaj delajo, niti kaj so dosegli.

Kar največ pove o... tebi. 8-)
sudo poweroff

kuall ::

to pišeš o sebi? delaš neke psihoanalize o meni, ko me sploh ne poznaš.
zgleda, da sem zadel resnico s povprečnežem, ker ga še kar ne moreš pozabit.

poweroff ::

LOL
sudo poweroff

l0g1t3ch ::

Stvari za katere je kuall do sedaj dokazal da nima pojma:
- programiranje
- cepljenje drv

Kaj bo naslednje ? :))

kuall ::

saj je še veliko tem, kjer ste me hijene združeno napadle kot v tej temi, malo pobrskaj. upam, da samo trolate in niste res tako neumni.

tole se zgodi, ko pacificblue uporabi pravi kot in moment:


medtem pa takole jaz koljem:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

kuall ::

val46 je izjavil:

In kakšna je razlika med tekom s sekiro in živalsko asociacijo? Mi pametni, ali kot nam ti praviš, povprečneži, si kupimo cepilec in se ne mučimo. Ti pa zaradi mene še naprej uporabljaj te tvoje "živalske prijeme" pa tekaj s sekiro okrog, delaj počepe pod tušom in se v vrata z glavo zabijaj zaradi mene, če ne znaš prijet za kljuko in odpret vrat!

tule ti je uspelo napisat toliko neumnosti na besedo, da ne vem kje začet. ali sploh razumeš besedo asociacija?

PacificBlue ::

kuall je izjavil:

saj je še veliko tem, kjer ste me hijene združeno napadle kot v tej temi, malo pobrskaj. upam, da samo trolate in niste res tako neumni.

tole se zgodi, ko pacificblue uporabi pravi kot in moment:


medtem pa takole jaz koljem:


:))
Drva sem cepil že kot majhen otrok, ko še sploh ni bilo cepilcev in se je po 20m3 scepilo na roke.
Lahko te toliko stvari naučim, da bi bilo kar veselje.
Ne furat zdaj neko zamero, ne obvladamo zdaj vsi vsega.

kuall ::

če ni dovolj velike sile ti sekiro odbije nazaj v glavo, zato pa pišeš neumnosti po forumu, ker te je sekira prevečkrat usekala po glavi. :)

D3m ::

Zato se pa uporabi železno kajlo in kladivo, če ni hidravličnega cepilca. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

val46 ::

kuall je izjavil:

val46 je izjavil:

In kakšna je razlika med tekom s sekiro in živalsko asociacijo? Mi pametni, ali kot nam ti praviš, povprečneži, si kupimo cepilec in se ne mučimo. Ti pa zaradi mene še naprej uporabljaj te tvoje "živalske prijeme" pa tekaj s sekiro okrog, delaj počepe pod tušom in se v vrata z glavo zabijaj zaradi mene, če ne znaš prijet za kljuko in odpret vrat!

tule ti je uspelo napisat toliko neumnosti na besedo, da ne vem kje začet. ali sploh razumeš besedo asociacija?


Ti da česa ne veš? Ne verjamem...ker glede na tvoje ideje in znanja ki jih opisuješ, znaš vse. 3x bolje od nas ostalih. Drugače pa ja, popolnoma razumem kaj pomeni beseda asociacija. Najbrž ti ne veš, ker pišeš neumnosti oz ideje, ki nimajo ničesar skupnega z realnostjo.
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero ogrevanje za hiso (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21937721 (14361) fikus_
»

Se splača nakup gozda za ogrevanje? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15719792 (15016) energetik
»

Cepilni kriz za cepilec uniforest

Oddelek: Loža
181274 (753) mailer
»

Vremenske nevsecnosti in lastniki gozdov (in drugi) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
28335414 (30234) louser
»

Strošek drv (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18331124 (26308) stara mama

Več podobnih tem