» »

Cepilni kriz za cepilec uniforest

Cepilni kriz za cepilec uniforest

dolenc35 ::

Mogoce ve kdo kje bi se dalo dobiti cepilni kriz za cepilec uniforest titanium?
Ker se nikjer ne prodaja,mende zakonsko prepovedano.
Ce bi kdo mel kaksen predlog,hvala ze v naprej.

Gejspodar ::

Za križe še nisem slišal, da bi bili prepovedani.

Kliči na Uniforest, če nimajo na zalogi pa ima mogoče katero izmed njihovih prodajnih mest.
Drugač pa enga lokalnega šlosarja, pa ti skup sešvasa.

koyotee ::

Ja, so prepovedani.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Gejspodar ::

koyotee je izjavil:

Ja, so prepovedani.


A imaš kakšen vir? Za svedre najdem, za tole ne...

ajdov ::

zakaj so pa prepovedani? eli5

fikus_ ::

Uradno križa za hidravlični cepilec ne moreš dobiti, so prepovedani zaradi nevarnosti! Se je zgodilo nakaj nezgod, ko je poleno vrglo proti upravljalcu cepilca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()

Machete ::

Zakaj pa je taka razlika od navadne kline? Jaz mislim, da sem ga dobil zraven cepilca, samo ne uporabljam.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

A110 ::

Hitreje je. Je pa obenem tudi več odpada in zna kak kos grše zlomiti.

dolenc35 ::

Ce ga ima.kdo viska...bi bilo dobrodoslo...:)

Zimonem ::

Machete je izjavil:

Zakaj pa je taka razlika od navadne kline? Jaz mislim, da sem ga dobil zraven cepilca, samo ne uporabljam.

Ker ko je kaka grča se sila nabira in ko stvar poči odnese proti človeku. Pri navadni klini pa na stran.

Voluharr ::

Če paše iz Lancmana 21t ti ga prodam -> ZS.

Praktično gledano ko se navadiš brez križa je hitreje kakor karnaprej natikat križ.
Backup, VPS, kolokacija: https://reavisys.si

starfotr ::

Ali na leto cepite 3000 kubikov ali kaj? Kaj se vam tako mudi. Ko bo pa prišlo do poškodb, boste pa lahko stroj ugasnili in čakali na urgenci, da vas bodo na naše stroške nazaj sestavljali.

Blinder ::

Lahko najde kdo kak clanek ali posnetek, kjer je razlozeno, kaok pride lahko do teh poskodb?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Machete ::

Cepiš bukev, lepa sočna, ponavadi gre kar sama narazen. samo da vidi klino, že pade na dva dela. ČE pa ima grčo ali kako nepravilnost, se energija povečuje in povečuje, ker želi iti narazen, pa neka vez ali grča ne pusti. Ko pa naekrat ta vez popusti se ta notranja energija spremeni v kinetično v desetinki sekunde in lahko dobro dobiš kos v glavo. Se mi je že zgodilo z navadno klino. Ni bilo krize ali poškodbe je pa lahko šus kar močan. Energije pa je toliko, da lahko pride čok notri precej vroč, če ga takoj potipaš.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

IL_DIAVOLO ::

Nevarno je toliko, kot je neroden uporabnik :)

Tudi sekira se ti lahko izpuli in imas pen na hrbtu :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

styrian ::

Machete je izjavil:

Cepiš bukev, lepa sočna, ponavadi gre kar sama narazen. samo da vidi klino, že pade na dva dela. ČE pa ima grčo ali kako nepravilnost, se energija povečuje in povečuje, ker želi iti narazen, pa neka vez ali grča ne pusti. Ko pa naekrat ta vez popusti se ta notranja energija spremeni v kinetično v desetinki sekunde in lahko dobro dobiš kos v glavo. Se mi je že zgodilo z navadno klino. Ni bilo krize ali poškodbe je pa lahko šus kar močan. Energije pa je toliko, da lahko pride čok notri precej vroč, če ga takoj potipaš.


Se strinjam, tudi z navadno klino lahko pri grčavih dobiš kaj v glavo. Se mi je že zgodilo.

dolenc35 ::

Hvala za Mal informacij.,se moram kar strinjati z vami.
Bo kar tako ostalo brez kriza, bo najbolj varno.

WaterBoy ::

Ko smo mi lupili cepilec 2 ali 3 leta nazaj smo jo tudi zraven kupili, ampak je problem v tem da je križ narejen za star cepilec, na novem je pa sekira drugačna.
Pri starem je ravna, pri novem je pa pod kotom, in zazo tudi križ ko ga daš gor, ko pro edblo daš gor ti ga zabije postrani in postane še bol nevarno, saj stranske sekire niso čeč pravokotne na tla, ampak obrnjene proti uporabmiku.

Tako da ga ne uporabljam.

mailer ::

ideja je tudi, da imaš Y nož tako kot ga vidiš sedaj. In v skrajni sili odbije kose stran od tebe ampak mora bit za cepilcem samo ena oseba.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V Veliki Britaniji odobrili izredno uporabo Pfizerjevega cepiva proti covidu-19 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
9014875 (11315) antonija
»

Ukrepi, ukrepi, se vrstijo...kaj pa finančna pomoč (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
14914918 (8756) sunshine403
»

Facebook ne bo dovoljeval proticepilskih reklam (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / NWO
10518601 (14672) imagodei

V Berlinu milijon protestnikov proti corona ukrepom?

Oddelek: Loža
352336 (1375) Mavrik
»

Strošek drv (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18331021 (26205) stara mama

Več podobnih tem