» »

HDMI povezava med TV in računalnikom

HDMI povezava med TV in računalnikom

Jnou ::

Pozdravljeni,

računalnik imam povezan z TV, ki torej služi kot monitor. Več kot pol leta od nakupa novega Tv je to delovalo brez problemov, danes pa se je ob nalaganju nečesa na USB ključek zaslon na TV stemnil. Po ponovnem prižigu računalnika se le za par sekund pojavi logo HP kot vedno ob prižigu nato pa se izgubi signal. To lahko ponavljam v nedogled pa je situacija vedno ista. Računalnik sem priklopil na drug monitor in tam normalno dela, preveril sem tudi HDMI kable (kabel, ki je bil prej v dotičnem TV sem dal v Xbox in dela, poizkusil sem povezati z popolnoma drugim kablom dotični TV in računalnik ampak brez uspeha), menjal sem luknje v TV in Xbox vedno dela, računalnik pa vedno izgubi signal. Sem popolnoma brez idej kje je problem, lepo prosim za kakšno idejo.

Hvala

MisterM ::

Si probal znižati ločljivost?

Jnou ::

Sem, sem računalnik priklopil na drug monitor, zamenjal ločljivost, ga priklopil nazaj na problematično TV in še vedno brez signala.

Hvala za nasvet, ima kdo še kakšno idejo?

MisterM ::

Poskusi TV priklopiti kot drugi zaslon. Če dobiš sliko iz preden ti naloži OS, bo najbrž problem z gonilniki.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1962571680 (11009) Dominator
»

HDMI (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5111046 (3611) acookook
»

HDMI

Oddelek: Zvok in slika
5928 (746) Machete
»

Povezava VGA na HDTV preko HDMI (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5219823 (9336) kozorog
»

Problem z zaslonom

Oddelek: Pomoč in nasveti
19963 (963) zcetrt

Več podobnih tem