» »

Kako mladi preživijo (te) mesec?

Kako mladi preživijo (te) mesec?

1
...
3 4
5
»

Mato989 ::

Hypathia je izjavil:

GupeM je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Najbolje, potem, da greš skočit iz strehe, sicer ne boš nikoli zanesljivo vedel, ali bi pristal na betonu ali lahko letiš kot ptič.

Hmm... Me zanima zakaj potem toliko ljudi kadi. Povsod poslušaš, da je kajenje slabo. Pozimi gledaš kadilce kako hodijo ven na mraz kadit, medtem ko si ti lepo na toplem. Ko pridejo nazaj, smrdijo kot pepelnik. Kašljajo. Zapravljajo denar. Ves čas so obremenjeni s tem, da imajo čike in ogenj pri sebi. Živčni so, če ne dobijo svoje doze. Kadilci sami ti govorijo, da ne začni kadit, ker ni vredno. Same negativne stvari. Pa folk vseeno proba in ugotovi, da jim je kul. Kasneje mnenje verjetno spremenijo, ali pa tudi ne.

Če trdiš, da mora vsak poskusiti cigareto, da se lahko odloči ali mu je fajn kaditi ali ne, se pač motiš in to ti lahko dokažem na lastnem primeru. Cigaretni dim mi že od malega smrdi, zato ne kadim in to odločitev sem sprejela na podlagi logičnega sklepanja.


Zagotovo pa ne moreš (ga ni junaka) ki bi na podlagi logičnega sklepanja določil čisto vsako stvar in brez preizkusi ali poskušanja ugotovil perfekcijo... ena izmed njih je spolna kompatibilnost partnerja in kaj ti paše v postelji... v nekaterih ali dosti primerih tudi hrana, okusi, itd...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

GupeM ::

Hypathia je izjavil:

Če trdiš, da mora vsak poskusiti cigareto, da se lahko odloči ali mu je fajn kaditi ali ne, se pač motiš in to ti lahko dokažem na lastnem primeru. Cigaretni dim mi že od malega smrdi, zato ne kadim in to odločitev sem sprejela na podlagi logičnega sklepanja.

Večini ljudi cigaretni dim smrdi. Tudi marsikomu od tistih, ki zdaj kadijo je včasih smrdel (pa še zdaj jim). Pa so vseeno probali, pa so videli da je fajn.

In tudi ti bi mogoče ugotovila, da je občutek po pokajenem cigaretu tako čudovit, da bi potrpela tudi tisti smrdeči dim, ki ti je zdaj tako nagravžen.

Koliko ljudi pa je včasih govorilo da ne marajo teči. "Zakaj bi se matral pa tekel, saj imam že itak na šihtu polno dela pa preveč sem zmatran še za to. Pa še ves si prešvican pol ..." Ampak ko enkrat poskusijo in ugotovijo da mogoče pa ni tako švoh, se pa kar radi vračajo k teku. Nekateri kasneje cele maratone prelaufajo, čeprav pred tem niso hoteli niti slišati za tek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Hypathia ::

Kajenje je škodljivo in tudi močno zasvojljivo, zakaj bi potem nek razumen človek poskušal z njim in tvegal odvisnost, če ga v osnovi niti ne zanima. Prav tako lahko že v naprej veš, da bodo nekateri ljudje slabi zate, če imajo popolnoma drugačne vrednote, lastnosti, ki jih preziraš, ne dosegajo osnovnih standardov, zakaj bi se torej zapletal z njimi, tratil čas in pričakoval čudežni preobrat.

Po drugi strani je pa tek za človeka zdrav, preizkušanje zdravih strani ni problematično, čeprav se je treba tudi pri njih predhodno poučiti o osnovah.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Hypathia ::

Mato989 je izjavil:


Zagotovo pa ne moreš (ga ni junaka) ki bi na podlagi logičnega sklepanja določil čisto vsako stvar in brez preizkusi ali poskušanja ugotovil perfekcijo... ena izmed njih je spolna kompatibilnost partnerja in kaj ti paše v postelji... v nekaterih ali dosti primerih tudi hrana, okusi, itd...

Nisem nikjer trdila, da 100% lahko, za razliko od tistih, ki pravijo, da moraš "sprobat" vse, da lahko izbereš najbolj primernega, pa trdim, da lahko, če veš kaj hočeš in na kaj moraš biti pozoren, 90% tipov odpikaš na prvo žogo, samo s parimi se je vredno konkretno zaplest. In kolikor gledam naokoli pare, ki na videz najbolje funkcionirajo, se je takšna metoda izbire izkazala za najboljšo.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

matobeli ::

V teoriji obstaja itak samo en popoln tip. Janez Janša.

Hypathia ::

Smola zate, da ni gej.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

matobeli ::

Enako?

Hypathia ::

Enako misliš. Lepo, ampak so še drugi kiti v morju.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

GupeM ::

Hypathia je izjavil:

Kajenje je škodljivo in tudi močno zasvojljivo, zakaj bi potem nek razumen človek poskušal z njim in tvegal odvisnost, če ga v osnovi niti ne zanima. Prav tako lahko že v naprej veš, da bodo nekateri ljudje slabi zate, če imajo popolnoma drugačne vrednote, lastnosti, ki jih preziraš, ne dosegajo osnovnih standardov, zakaj bi se torej zapletal z njimi, tratil čas in pričakoval čudežni preobrat.

Po drugi strani je pa tek za človeka zdrav, preizkušanje zdravih strani ni problematično, čeprav se je treba tudi pri njih predhodno poučiti o osnovah.

Aha... Kaj pa vera? Je ta slaba ali dobra? Obstajajo namreč ljudje, ki so bili zelo verni, pa so ugotovili, da jim je v življenju brez vere bolje. Ampak dokler tega niso poskusili, niso vedeli.

Obstajajo pa tudi ljudje, ki se jim je zgodilo obratno. Zapriseženi ateisti, ki so kasneje začeli verjeti. Pa so ugotovili, da jim je tako bolje. Ampak dokler tega niso poskusili, niso vedeli.

Obstajajo celo takšni, ki so šli z ene vero v drugo, da so šele takrat ugotovili, da so se prej motili. Ali pa so šele takrat spoznali, da prej ne bi smeli dvomiti. Ampak dokler tega niso poskusili, niso vedeli.

In mimogrede, nekateri so celo spoznali, da jim tek škodi, tako da ni nujno, da je tek vedno koristen.

Pa še to: Obstajajo ženske, ki so hotele to, kar hočeš ti. Fukača, ki jih bo podpiral finančno in jih bo razvajal. Pa po možnosti jih čim večkrat pustil same doma, da se lahko še drugje malo fukarijo. Pa so kasneje ugotovile, da je mogoče bolj pomembno to, da ji moški zna prisluhniti, pa četudi ob kozarcu ritoznojčana. Bolje kot da sama joka ob kozarcu šampanjca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Hypathia ::

GupeM je izjavil:


Aha... Kaj pa vera? Je ta slaba ali dobra? Obstajajo namreč ljudje, ki so bili zelo verni, pa so ugotovili, da jim je v življenju brez vere bolje. Ampak dokler tega niso poskusili, niso vedeli.

Obstajajo pa tudi ljudje, ki se jim je zgodilo obratno. Zapriseženi ateisti, ki so kasneje začeli verjeti. Pa so ugotovili, da jim je tako bolje. Ampak dokler tega niso poskusili, niso vedeli.

Obstajajo celo takšni, ki so šli z ene vero v drugo, da so šele takrat ugotovili, da so se prej motili. Ali pa so šele takrat spoznali, da prej ne bi smeli dvomiti. Ampak dokler tega niso poskusili, niso vedeli.

Težko verjamem, da je kdo zamenjal vero zaradi boljšega počutja, potem ko je kakor poskusil biti drugačne vere, takšna spoznanja so po navadi rezultat globokega razmisleka, ali pa počasnega opuščanja in razvodenitve.

GupeM je izjavil:

Pa še to: Obstajajo ženske, ki so hotele to, kar hočeš ti. Fukača, ki jih bo podpiral finančno in jih bo razvajal. Pa po možnosti jih čim večkrat pustil same doma, da se lahko še drugje malo fukarijo. Pa so kasneje ugotovile, da je mogoče bolj pomembno to, da ji moški zna prisluhniti, pa četudi ob kozarcu ritoznojčana. Bolje kot da sama joka ob kozarcu šampanjca.

Sanja se ti ne, kaj jaz hočem, če smo pa že pri zgodbicah, je pa ena bolj zimzelenih tista o start-up ženah, ki se naivno žrtvujejo in nesebično pomagajo k uspehu partnerja, potem so pa odpuščene ker k boljšemu statusu seveda spada tudi boljša/novejša žena. Od teh dveh jo je po mojem bolje odnesla sponzoruša, čeprav tudi njih ne podpiram.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

GupeM ::

Hypathia je izjavil:


Težko verjamem, da je kdo zamenjal vero zaradi boljšega počutja, potem ko je kakor poskusil biti drugačne vere, takšna spoznanja so po navadi rezultat globokega razmisleka, ali pa počasnega opuščanja in razvodenitve.

Briga me kaj ti verjameš. Zanimajo me dejstva.

Hypathia je izjavil:


Sanja se ti ne, kaj jaz hočem, če smo pa že pri zgodbicah, je pa ena bolj zimzelenih tista o start-up ženah, ki se naivno žrtvujejo in nesebično pomagajo k uspehu partnerja, potem so pa odpuščene ker k boljšemu statusu seveda spada tudi boljša/novejša žena. Od teh dveh jo je po mojem bolje odnesla sponzoruša, čeprav tudi njih ne podpiram.

Ti si ena zgodbica. Ampak zelo slaba.

Hypathia ::

GupeM je izjavil:


Zanimajo me dejstva.

OK, zdaj razumem zakaj si tako varčen z njimi.

GupeM je izjavil:


Ti si ena zgodbica. Ampak zelo slaba.

Ja, to pa verjamem, da sem s tvojega zornega kota slaba zgodba.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

LukiYo ::

23 let je šele začetek "kariere". Tudi sam sem začel podobno samostojno pot z začetniško plačo 15 let nazaj. Na trenutke sem moral praskat kovančke.
Potem pa je sorazmerno z znanjem in izkušnjami ta znesek postal vsakič malo večji. Tako, da naj potrpi, in naj se dnevno usposablja za kariero.

Vmes naj pazi na pasti hitrih kreditov z visokimi obrestmi, malenkostne rubeže s stroški večjimi od samega dolga, drage opomine itd.
Lešinarji prvo zvohajo take, ki živijo na pragu zmožnosti in ravno ti na žalost kasirajo najbolj ostudne obresti/penale.

sds ::

Hypathia je izjavil:

Kajenje je škodljivo in tudi močno zasvojljivo, zakaj bi potem nek razumen človek poskušal z njim in tvegal odvisnost, če ga v osnovi niti ne zanima. Prav tako lahko že v naprej veš, da bodo nekateri ljudje slabi zate, če imajo popolnoma drugačne vrednote, lastnosti, ki jih preziraš, ne dosegajo osnovnih standardov, zakaj bi se torej zapletal z njimi, tratil čas in pričakoval čudežni preobrat.

Po drugi strani je pa tek za človeka zdrav, preizkušanje zdravih strani ni problematično, čeprav se je treba tudi pri njih predhodno poučiti o osnovah.


Zmeren tek je zdrav. Kar pocnejo danes narcisi glede teka, ni vec zdravo.
I have no mouth, and I must scream

V-i-p ::

Fsegula62 je izjavil:

Hvala vsem, debatirava sedaj na kavici vaše komentarje. :)

- Fitnes bo ostal, ker je to edina stvar zaradi katere se počuti mega super
- Neflix gre stran
- T-2 Zamenja z HOT mobilnim internetom 200 GB
- Telekom pa odplačuje telefon še 11 mesecev.
- Avto pa zamenja s skirojem do hladnih dni ali nove službe (jaz mu posodim Xiaomija)

In še najpomembnejše pospešeno išče boljše plačano službo.

Sicer, čez noč se ne bo zgodil čudež.
Čez čas bi pa se že moralo kaj poznati.
Še vedno pa lahko nadaljujete temo z nasveti za ostale.

No super, bravo. Povej mu še, da ima HOT giga po novem za isto ceno 300gb, kar je praktično 10gb na dan. Za normalnega uporabnika, ki hodi v službo in ni 24/7 na netu je to vrh glave ;).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Malidelničar ::

V-i-p: Kolikšen delež ima kaj Hofer na področju mobilne telefonije in interneta?
Zanimivo mi je, da omenjeni osebek še nima urejenega Hofer paketa? Zame bi na njegovem mestu to bila že zdavnaj samoumevna izbira.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

FireSnake ::

Hypathia je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Kako mora biti težak šele za človeka, ki se prodaja za en coffee to go iz bencin pumpe. Za zmago v debati boš morala pa še nekaj žgancev pojest.


Pač če ti voljnost za fuk gledaš ko pridobitno dejavnost mora bit seks s tabo popolnoma zanič.

Ker to se pač počne ker je obema fajn, ne pa kot kompenzacija. Če si dva pašeta se lahko fukata kot zajca in pri tem je denar brezpredmeten.

Folk, sploh ženske, ki imajo praviloma ožje časovno okno, ki svoja 20ta zapravijo za f*karjenje z neperspektivnimi tipi, namesto za iskanje kvalitetnega partnerja za dolgoročno zvezo, ki je večini še vedno cilj, praviloma nimajo dobrega končnega rezultata.


Aha, zato si ti še vedno sam.
Hvala za razlago.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

endelin ::

Hot hofer za 10eur je res sladek paket.
Seveda je problem ker ne morejo dobit na kredo mobilnega telefona po želji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dilema glede hiše (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
998798 (5729) stara mama
»

Triki za prišparati nekaj denarja (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25730792 (21515) Uporabnik
»

Mesečni stroški bivanja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
11224316 (20170) zobnik
»

Življenski stroški (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
691124403 (107284) Mato989

Več podobnih tem