» »

WIFI trdi disk

WIFI trdi disk

aleško18 ::

Pozdravljeni,

Ali kdo kaj ve okoli WIFI trdih diskov? Uporabil bi ga za predvajanje vsebin na PC-ju, android telefonu, android TV-ju in/ali android tv boxu. Dejansko bi WIFI trdi disk postal kot nekakšen domač medijski stražnik na katerega bi imel dostop tudi od zunaj.
Se pravi pretakanje datotek, filmov, pesmi na vse napisane naprave iz enega WIFI trdega diska. Pa seveda mora imeti možnost povezave na disk z android aplikacijo iz android TV-ja in/ali android tv boxa in android telefona.

Zanima me, če ima kdo s tem kakršnekoli izkušnje. Ali bi bil za to kar bi jaz rad moral razmišljati o kakem drugem sistemu. Če ja o katerem?
Gledal sem SSK 2TB Portable NAS External Wireless Hard Drive

Rias Gremory ::

Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

aleško18 ::

Ali ima kateri NAS za domačo uporabo tudi možnost dostopa z android TV / box in android telefoni?

Se pravi, da se z android aplikacijo (nameščeno na android TV / box in android telefonU) povežeš na NAS in recimo gledaš film (povezava preko WIFI), NAS pa je povezan preko WIFI ali LAN ja na omrežju katero ima dostop do interneta.

Če ja kateri NAS priporočaš in prosim navodila za izvedbo tega.

bauci ::

Imam NAS Synology 418play (obstaja tudi 218 play za dva diska) in omogoča vse to. Na Android ali IOS napravo namestiš programsko opremo od Synology in potem lahko dostopaš do filmov, slik in glasbe iz teh naprav. Tudi preko wi-fi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Eon Telemach in Android box (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15448960 (714) Ulixes
»

Smart TV in aplikacija EON (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
341138546 (10337) zitrus
»

NVIDIA Shield (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Konzole
828144759 (9088) ruski76

Android tv box (strani: 1 2 3 4145 146 147 148 )

Oddelek: Zvok in slika
73561088432 (348439) Mavrik

Več podobnih tem