» »

Kako povečati glasnost

Kako povečati glasnost

Scaramouche ::

Zvočniki so šli, vzel sem podaljšek, ampak ne moreš dvigniti glasnosti dovolj tudi če greš v win nastavitve, ima kdo dober program za priporočiti?

Fsegula62 ::

Scaramouche je izjavil:

Zvočniki so šli, vzel sem podaljšek, ampak ne moreš dvigniti glasnosti dovolj tudi če greš v win nastavitve, ima kdo dober program za priporočiti?


? Zgleda, da si tudi kakšen kozarček preveč vzel. Kaj točno želiš vprašati?

Scaramouche ::

Fsegula62 je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

Zvočniki so šli, vzel sem podaljšek, ampak ne moreš dvigniti glasnosti dovolj tudi če greš v win nastavitve, ima kdo dober program za priporočiti?


? Zgleda, da si tudi kakšen kozarček preveč vzel. Kaj točno želiš vprašati?


Kaj ne razumeš, slušalke imam povezane direktno v računalnik, hočem program da dvigne glas tako kot so ga zvočniki!

bambam20 ::

Scaramouche je izjavil:

Zvočniki so šli, vzel sem podaljšek, ampak ne moreš dvigniti glasnosti dovolj tudi če greš v win nastavitve, ima kdo dober program za priporočiti?


Imaš željo biti naglušen?

Scaramouche ::

bambam20 je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

Zvočniki so šli, vzel sem podaljšek, ampak ne moreš dvigniti glasnosti dovolj tudi če greš v win nastavitve, ima kdo dober program za priporočiti?


Imaš željo biti naglušen?


Glasba na youtube je tako tiho da sem mislil da so slušalke šle!
Na Vlc vsaj ima boost!

bbobst ::

Scaramouche je izjavil:

Fsegula62 je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

Zvočniki so šli, vzel sem podaljšek, ampak ne moreš dvigniti glasnosti dovolj tudi če greš v win nastavitve, ima kdo dober program za priporočiti?


? Zgleda, da si tudi kakšen kozarček preveč vzel. Kaj točno želiš vprašati?


Kaj ne razumeš, slušalke imam povezane direktno v računalnik, hočem program da dvigne glas tako kot so ga zvočniki!

Kdo sploh razume, kaj hočeš ?
Zvočniki so šli ..., kam, torej kište ?
Vzel si podaljšek... kakšen, a za 220 ?
Torej imaš recimo zanič zvočnike povezane preko 220 podaljška na računalnik in bi rad da špila.
Kje v tvojem primeru ja podaljšek, če imaš slušalke direktno povezane na računalnik?
Jao ljudje, dajte se naučit vsaj nekih osnov ,kako se kaj napiše, da bralci razumejo.

Scaramouche ::

bbobst je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

Fsegula62 je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

Zvočniki so šli, vzel sem podaljšek, ampak ne moreš dvigniti glasnosti dovolj tudi če greš v win nastavitve, ima kdo dober program za priporočiti?


? Zgleda, da si tudi kakšen kozarček preveč vzel. Kaj točno želiš vprašati?


Kaj ne razumeš, slušalke imam povezane direktno v računalnik, hočem program da dvigne glas tako kot so ga zvočniki!

Kdo sploh razume, kaj hočeš ?
Zvočniki so šli ..., kam, torej kište ?
Vzel si podaljšek... kakšen, a za 220 ?
Torej imaš recimo zanič zvočnike povezane preko 220 podaljška na računalnik in bi rad da špila.
Kje v tvojem primeru ja podaljšek, če imaš slušalke direktno povezane na računalnik?
Jao ljudje, dajte se naučit vsaj nekih osnov ,kako se kaj napiše, da bralci razumejo.


Nima veze ali je direkt ali podaljšek, nimam več zvočnikov ki so imeli priključek za slušalke, na zvočniku je ojačevalec, tako da zdaj ni vmesnika!

Rad bi zvedel kako z programom to narediti, ker očitno VLC to ima!

bobiii16 ::

JA če ojačevalca ni potem tudi tudi muzike ne bo. Kaj ni to enostavno

Ben Dover ::

Voicemeter

iso2000 ::

Za windows sistem:
Za nastavitve zvoka na nivoju sistema mogoče tole:
https://sourceforge.net/projects/equali...
Plugin za Chrome, če je problem yt:
https://chrome.google.com/webstore/deta...

bambam20 ::

Nisem še videl slušalk, ki bi jih direktno priklopil v računalnik, da bi bil zvok prepotiho. Tukaj mor abiti potem problem v zvočni kartici.

Gagatronix ::

Najverjtneje je slusalke priklopil v Line-out, ki nima ojacanega outputa.

KTr1sk ::

Scaramouche je izjavil:

Fsegula62 je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

Zvočniki so šli, vzel sem podaljšek, ampak ne moreš dvigniti glasnosti dovolj tudi če greš v win nastavitve, ima kdo dober program za priporočiti?


? Zgleda, da si tudi kakšen kozarček preveč vzel. Kaj točno želiš vprašati?


Kaj ne razumeš, slušalke imam povezane direktno v računalnik, hočem program da dvigne glas tako kot so ga zvočniki!

mogoče misliš software za glasnost, ki lahko povečuješ in manjšaš z koleščkom na miški v opravilni vrstici? Ta program redno uporabljam :
https://www.softpedia.com/get/Multimedi...
https://irzyxa.blogspot.com/p/downloads...
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

eventyrer ::

ah dajte no.

Slušalke je priključil v izhod za zvočnike. Ta izhod audio signala nima dovolj ojačanega (ideja je da jih bo ojačal ojačevalec v zvočnikih) zato OP sliši zelo šibek zvok preko slušalk.
To je običajno zelen izhod.

Sluašlke je treba priključiti na izhod za slušalke, kjer pa je signal primerno ojačan (in zato glasen).
Ta je običajno na prednji strani računalnika.

Zgodovina sprememb…

Scaramouche ::

eventyrer je izjavil:

ah dajte no.

Slušalke je priključil v izhod za zvočnike. Ta izhod audio signala nima dovolj ojačanega (ideja je da jih bo ojačal ojačevalec v zvočnikih) zato OP sliši zelo šibek zvok preko slušalk.
To je običajno zelen izhod.

Sluašlke je treba priključiti na izhod za slušalke, kjer pa je signal primerno ojačan (in zato glasen).
Ta je običajno na prednji strani računalnika.

Tudi če dam v prednji del je ista glasnost!

Gagatronix ::

Si ziher, da nimas kakega volume controla na samih slusalkah ? ;>

Scaramouche ::

Gagatronix je izjavil:

Si ziher, da nimas kakega volume controla na samih slusalkah ? ;>


https://www.lorexcenter.si/izdelki/sony...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako usposobiti mikrofon na slušalkah

Oddelek: Pomoč in nasveti
101534 (1246) solatko
»

Zvočniki Logitech Z-5500 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
33048463 (16957) Matej_K
»

[2.1] Katere Zvočnike? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Zvok in slika
44188030 (40505) staher
»

Logitech kvaliteta no more? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
6911736 (8894) boolsheat
»

zamenjava audio kanalov

Oddelek: Pomoč in nasveti
51147 (1051) Tine:)

Več podobnih tem