» »

Kako usposobiti mikrofon na slušalkah

Kako usposobiti mikrofon na slušalkah

WallSreet ::

Sicer se na te stvari ne spoznam ampak sem probal že praktično vse in mi mikrofon na slušalki še vedno ne dela kljub temu da pri preverjanju zazna nek zvok.

Zvočniki delajo normalno


Ko grem pod recording se stvari začnejo zapletati


Ko zeleno in roza podaljšek vključim v računalnik mi začnejo slušalke brenčati da mi skoraj bobniče prebije. Front mic mi zazna tudi če imaš zelen podaljšek v zvočniku in roza podaljšek spredaj v računalniku.

Ko grem preverjati konfiguracije in ko kliknem na ikono set up mic potem kliknem na headset microphone ko kliknem naprej mi pa pokaže da naj vse skupaj testiram in ko testiram se tista zelena črtica skoraj ne premakne kljub temu da zazna nek zvok. Ko sprobam slušalko mi računalnik ne zazna zvoka.


Torej kaj delam narobe? Bi morda moral kabel vklopiti za računalnikom?
  • spremenilo: WallSreet ()

WallSreet ::

Slo-Tech fell off

Kaj bo kdo pomagal ali moram popizdit :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

martinko18 ::

Si že sprobal priključiti slušalke na drug PC?

Če nisi še sprobal sprobaj in poročaj...

Mogoče je pa lahko tudi tole: https://forums.tomsguide.com/threads/bu... (malo za info :) )

Han ::

Manjkajo podatki: starost in model slušalk, na katero zvočno oziroma plato priklapljaš, katero ohišje... 8-O

WallSreet ::

Oprema je precej stara vsaj kar se tiče računalnika. Slušalke so xplore music rdečo-črne. Zvočniki so prav tako že kar stari beli logitec zvočniki. Če poznaš rešitev z besedo na dan. Kišta je spire že zelo stara vendar ne vidim razloga zakaj mikrofon na slušalkah nebi delal. Verjetno gre bolj zato da uporabljam napačni "recording" zgoraj na drugi sliki. Ne vem...

Han ::

Zgoraj ne vidim nobene slike.

martinko18 ::

Han je izjavil:

Zgoraj ne vidim nobene slike.

Slike moraš ročno odpreti pa ti jih pokaže, ampak ne verjamem da boš iz teh slik kaj dobil :)

Han ::

Firefox ne pokaže nobene slike niti povezave...

Glugy ::

Mogoče ti tole ne bo nič pomagal ampak kolikor sem jz vidu ima dost kompov in spredi in zadi vhod za mikrofon in zvočnike/slušalke. Ko je men spredi začel zafrkavat ( k je kr en šum znotraj kompa se slišal na slušalkah) sem prklopil zadaj pa je lepo delalo.
Vidm da imaš FrontMic omogočen, Microphone pa ne. Probaj oba omogočit pa zamenjat vhod če še vedno ne dela.
Drgač pa se dajo tud take slušalke kupt k so na USB in naj bi bile manj občutljive potem.

A je možno da si priklopa za mikrofon in zvočnik po nesreči zamenjal? Pa probaj onemogočit pa omogočit mikrofon v nastavitvah če to kej naredi.

martinko18 ::

Han je izjavil:

Firefox ne pokaže nobene slike niti povezave...

 1slika

1slika

 2slika

2slika

 3slika

3slika



Čeprav veliko neboš mogel s tem, boš vsaj videl katere slikce je nalepil :)

solatko ::

Če imaš samo en jack 3,2mm, ga ne moreš vklopit na računalnik, ki ima za mikrofon in zvočnik poseben vklop. To lahko priklopiš na nove prenosnike in telefon. Moral boš kupit USB slušalke z mikrofonom.
Delo krepa človeka


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Priklop pinov

Oddelek: Strojna oprema
131200 (779) fruc900
»

Mikrofon + zvočnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
213482 (3116) čuhalev
»

V čem je razlika med AC 97 in HD Audio

Oddelek: Pomoč in nasveti
142165 (1537) PrihajaNodi
»

TeamSpeak Problem

Oddelek: Programska oprema
71299 (1195) BigWhale
»

Vpliv 3D zvoka na izrisovanje slik (FPS) (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zvočne kartice
597912 (6707) matjash

Več podobnih tem