» »

COVID19 - cesar je gol in bos, a še vedno strumno koraka v novi lockdown

COVID19 - cesar je gol in bos, a še vedno strumno koraka v novi lockdown

««
«
1 / 6
»»

l0g1t3ch ::

Malo razmišljam o situaciji okrog tega covida in vseh povezanih teorij zarot in nasploh vsega dogajanja.

Osebno se mi vse bolj zdi, da da so vsi ukrepi samo še sami sebi namen. Da jih imamo zgolj zato, ker če bi jih čez noč odpravili bi se preveč ljudi začelo spraševat zakaj smo jih sploh uvedli in bi začele leteti glave.
Po paniki začetek lanskega leta in strašenju z nekaj deset tisoč umrlimi samo v Sloveniji, se je izkazalo da je smrtnost na ravni gripe. In sedaj se gremo te omejitve in cepljenja samo še zato, da nekako upravičimo začetni preplah.
Nihče nima jajc priznat, da začetna panika je bila pretirana, dobilo nas je spuščenih hlač in smo zagnali paniko. Strašenje z masovnim umiranjem, mrtvih toliko da jih sploh kurit ne morejo, trupla kar po cesti, itd, itd...

In ker so na začetku naredili tako paniko in preplah, uničili toliko življenj, gospodarstva, ... sedaj nihče noče priznat napake in končat te mizerije ampak se vse skupaj vleče naprej, da se prikrije to pretirano reakcijo na začetku. V smislu če se bomo dovolj dolgo pretvarjali da smo oblečeni nam bodo mogoče verjeli da smo res. Pa čeprav so že pogruntali da korakamo goli in bosi.

P.S. Ne zanikam da SARS-CoV-2 virus obstaja. Niti ne zanikam Covid-19 bolezni.
Menim pa da je bilo začetno poročanje in odziv povsem neprimeren in da sedaj ves cirkus peljemo naprej samo še zaradi inercije.
  • zaklenil: BigWhale ()

multivac ::

Jaz tudi ne zanikam, da virus obstaja in da ima malce povečane negativne lastnosti od gripe. Ampak tu se zgodba konča.

Vse ostalo je plan.
In ni še končan.

Lockdowni nimajo nobenega smisla.
Preventivni ukrepi nimajo merljivega učinka.
Covidni pasuši nimajo nikakršnega smisla.

Pandemija, se uporablja, tako kot so nam povedali...za spreminjanje svetovnega reda.

Dri3r ::

Po svetu že potekajo protesti zaradi nesmiselnosti COVID ukrepov. Bomo kmalu videli kako se bo to tam razpletlo.
dri3r

multivac ::

Dri3r je izjavil:

Po svetu že potekajo protesti zaradi nesmiselnosti COVID ukrepov. Bomo kmalu videli kako se bo to tam razpletlo.


Problem je, da protesti, ki ne odnesejo oblastnikov, nimajo efekta.
Macron bo recimo za kak teden malo omilil retoriko, pol ko ljudje pozabijo pa bo spet implementiral.

Naši voditelji so vsi posredno ali neposredno kompromitirani.

l0g1t3ch ::

multivac je izjavil:

Jaz tudi ne zanikam, da virus obstaja in da ima malce povečane negativne lastnosti od gripe. Ampak tu se zgodba konča.

Vse ostalo je plan.
In ni še končan.

Lockdowni nimajo nobenega smisla.
Preventivni ukrepi nimajo merljivega učinka.
Covidni pasuši nimajo nikakršnega smisla.

Pandemija, se uporablja, tako kot so nam povedali...za spreminjanje svetovnega reda.


Čeprav moje pisanje zgleda kot neka teorija zarote, to ni.
Niti ne verjamem v teorije zarote. To o novem svetovnem redu je en velik bikov kakec. In da ne pozabim o živjo Vostok_1 ....

BBCW ::

multivac je izjavil:

Jaz tudi ne zanikam, da virus obstaja in da ima malce povečane negativne lastnosti od gripe. Ampak tu se zgodba konča.

Vse ostalo je plan.
In ni še končan.

Lockdowni nimajo nobenega smisla.
Preventivni ukrepi nimajo merljivega učinka.
Covidni pasuši nimajo nikakršnega smisla.

Pandemija, se uporablja, tako kot so nam povedali...za spreminjanje svetovnega reda.


taki debili k si ti ste neverjetni. 10 let v žepu že nosiš telefon, kjer te lahko na komando poslušajo, gledajo in ti sledijo na sekret, ampak ti najdeš teorijo zarote v pandemiji, ki je dejstvo.

in kakšen bo nov svetovni red, majmun? dej prlimaj tist youtube video, ki si ga pogledal, da se skup nasmejemo.

nov svetovni red je, da so debili dobil dostop do interneta in jih lahko zdej remotely pere možgane vsak, ki ima 5 minut časa in 5 IQ točk več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BBCW ()

multivac ::

l0g1t3ch je izjavil:

multivac je izjavil:

Jaz tudi ne zanikam, da virus obstaja in da ima malce povečane negativne lastnosti od gripe. Ampak tu se zgodba konča.

Vse ostalo je plan.
In ni še končan.

Lockdowni nimajo nobenega smisla.
Preventivni ukrepi nimajo merljivega učinka.
Covidni pasuši nimajo nikakršnega smisla.

Pandemija, se uporablja, tako kot so nam povedali...za spreminjanje svetovnega reda.


Čeprav moje pisanje zgleda kot neka teorija zarote, to ni.
Niti ne verjamem v teorije zarote. To o novem svetovnem redu je en velik bikov kakec. In da ne pozabim o živjo Vostok_1 ....


Je že kdo razložil zakaj bi to bil bikov kakec?

A tebi se ne zdi, da nekdo to izkorišča za spremembe?
Kaj pa so covid pasuši za v trgovino?

l0g1t3ch ::

Moje mnenje je samo to, da smo se ob začetku nafukali, da se je zagnala nesorazmerna in nepremišljena panika.
Sedaj pa iz inercije vse skupaj pelje naprej.

Nihče ne upa biti tisti, ki bo prvi rekel OK fantje zajebal smo pretiraval smo od začetka.
Kaj takega bi bil političen samomor.
Zato pa še kar debatiramo o novih ukrepih in valovih, ker pač inercija. To nam je prišlo že v navado.

multivac ::

BBCW je izjavil:

multivac je izjavil:

Jaz tudi ne zanikam, da virus obstaja in da ima malce povečane negativne lastnosti od gripe. Ampak tu se zgodba konča.

Vse ostalo je plan.
In ni še končan.

Lockdowni nimajo nobenega smisla.
Preventivni ukrepi nimajo merljivega učinka.
Covidni pasuši nimajo nikakršnega smisla.

Pandemija, se uporablja, tako kot so nam povedali...za spreminjanje svetovnega reda.


taki debili k si ti ste neverjetni. 10 let v žepu že nosiš telefon, kjer te lahko na komando poslušajo, gledajo in ti sledijo na sekret, ampak ti najdeš teorijo zarote v pandemiji, ki je dejstvo.

in kakšen bo nov svetovni red, majmun? dej prlimaj tist youtube video, ki si ga pogledal, da se skup nasmejemo.

nov svetovni red je, da so debili dobil dostop do interneta in jih lahko zdej remotely pere možgane vsak, ki ima 5 minut časa in 5 IQ točk več.


Nov svetovni red bo tak, da poleg tega, da ti bo vlada špijonirala za mobitelom, ti bo tokrat tudi preprečila aktivnosti.

l0g1t3ch je izjavil:

Moje mnenje je samo to, da smo se ob začetku nafukali, da se je zagnala nesorazmerna in nepremišljena panika.
Sedaj pa iz inercije vse skupaj pelje naprej.

Nihče ne upa biti tisti, ki bo prvi rekel OK fantje zajebal smo pretiraval smo od začetka.
Kaj takega bi bil političen samomor.
Zato pa še kar debatiramo o novih ukrepih in valovih, ker pač inercija. To nam je prišlo že v navado.


Misliš, da je res zgolj inercija?
Čemu pol vlade uvajajo nove ukrepe, še hujše oblike?
Če so falili, potem bi morali počasi opuščati vse skupaj in si pridobiti nazaj zaupanje.

Še to. Kam v to sliko naj torej postavimo neizvoljene mogotce, ki nam pravijo kaj in kako bo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

3p ::

l0g1t3ch je izjavil:

Malo razmišljam o situaciji okrog tega covida in vseh povezanih teorij zarot in nasploh vsega dogajanja.

Osebno se mi vse bolj zdi, da da so vsi ukrepi samo še sami sebi namen. Da jih imamo zgolj zato, ker če bi jih čez noč odpravili bi se preveč ljudi začelo spraševat zakaj smo jih sploh uvedli in bi začele leteti glave.
Po paniki začetek lanskega leta in strašenju z nekaj deset tisoč umrlimi samo v Sloveniji, se je izkazalo da je smrtnost na ravni gripe. In sedaj se gremo te omejitve in cepljenja samo še zato, da nekako upravičimo začetni preplah.
Nihče nima jajc priznat, da začetna panika je bila pretirana, dobilo nas je spuščenih hlač in smo zagnali paniko. Strašenje z masovnim umiranjem, mrtvih toliko da jih sploh kurit ne morejo, trupla kar po cesti, itd, itd...


Taisto so goli tisti, ki po letu še vedno menijo, da sta gripa in covid nekje tu-tu.

Gripa povzroči letno, recimo, toliko žrtev kot prometne nesreče. Covid okoli 40x toliko. Bi se vozil po cestah, če bi letno v nesrečah umrlo 4000 ljudi?

Ukrepi so bili itak delno pretirani, žal v veliki meri tudi neučinkoviti za preprečevanje okužb. Cel svet je reagiral panično, v smislu "mi pa ja zdaj mamo pametne telefone, nismo mislili, da se nam lahko kaj takega zgodi, a ni appa za to?" A zdaj po letu+ so se najbolj izpostavljeni, največji ignoratni in tisti z nekaj smole že prekužili, in so ob naslednjih okužbah manj dovzetni za resne probleme. Cepivo je na voljo, in kdor se je hotel cepiti, se je cepil.
Kaj naj še zdaj? Zadeve pač ne morejo biti zaprte v nedogled in prav je, da se odpirajo. Se pa reč zaradi nizke precepljenosti lahko in povišane nalezljivosti še enkrat ponovi. Še vedno namreč, upam, ciljamo na to, da lahko zdravstveni sistem obdela vse, ki bi potencialno potrebovali pomoč. Vse ostalo je pač vrnitev v prazgodovino.

Primerjava s cestami gre lahko tudi naprej. Vsi udeleženci prometnih nesreč seveda ne umrejo. Eni jih odnesejo s kako prasko ali pa le z zvitim plehom. Problem pa je v tem, da imamo ob 4000 mrtvih verjetno še razreda 10x toliko ljudi, ki bojo zaradi covida imeli trajnejše ali trajne zdravstvene probleme. Kar ignoramusi pač veselo ignorirate.

l0g1t3ch ::

multivac je izjavil:



Misliš, da je res zgolj inercija?
Čemu pol vlade uvajajo nove ukrepe, še hujše oblike?
Če so falili, potem bi morali počasi opuščati vse skupaj in si pridobiti nazaj zaupanje.


Ja mislim.
Kot rečeno, nihče ne bo dal glave na tnalo in reku zajebal smo. Prej bi rekel da prav nasprotno, treba je čimbolj pokazat da je stvar resna zajebana, da se dela in ukrepa. In da nikakor nismo pretiravali ob začetku.

Če bi začeli opuščati vse skupaj na hitro je mnogo večja možnost da bodo ljudje (ali še več njih) začeli spraševat na kaki podlagi in zakaj je bila začetna panika in kje so zdej tisti kupi trupel.

Pa delal sem na toliko velikih projektih da nikakor ne verjamem v neko veliko vseobsegajočo organizacijo, ki usklajeno manipulira cel svet.
Prehitro je že na manjših projektih polno parcialnih interesov in drugačnih pogledov in nasprotovanj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

multivac ::

3p je izjavil:


...


Za debate o naravi virusa imaš drugo temo. To o 4000 pa ne drži. Imaš podatke v drugi temi.

l0g1t3ch ::

Tole si mislim o teorijah zarot.

multivac ::

l0g1t3ch je izjavil:

multivac je izjavil:



Misliš, da je res zgolj inercija?
Čemu pol vlade uvajajo nove ukrepe, še hujše oblike?
Če so falili, potem bi morali počasi opuščati vse skupaj in si pridobiti nazaj zaupanje.


Ja mislim.
Kot rečeno, nihče ne bo dal glave na tnalo in reku zajebal smo. Prej bi rekel da prav nasprotno, treba je čimbolj pokazat da je stvar resna zajebana, da se dela in ukrepa. In da nikakor nismo pretiravali ob začetku.

Če bi začeli opuščati vse skupaj na hitro je mnogo večja možnost da bodo ljudje (ali še več njih) začeli spraševat na kaki podlagi in zakaj je bila začetna panika in kje so zdej tisti kupi trupel.

Pa delal sem na toliko velikih projektih da nikakor ne verjamem v neko veliko vseobsegajočo organizacijo, ki usklajeno manipulira cel svet.
Prehitro je že na manjših projektih polno parcialnih interesov in drugačnih pogledov in nasprotovanj.


Jz mislim, da inercije je nekaj, ampak dodatno moč jim dajejo interesi iz ozadja.

Če ne vrjameš v zarote, ti pošljem na PM en video?

TheBlueOne ::

Kakor kaze bo Avstrija pokazala koliko pametni ali neumni so ukrepi, ker bo regulirala glede na zasedenost bolnisnic. Temu tezko ugovarjajo se taki teoretiki zarot.

Zgodovina sprememb…

l0g1t3ch ::

l0g1t3ch je izjavil:

Tole si mislim o teorijah zarot.

multivac ::

TheBlueOne je izjavil:

Kakor kaze bo Avstrija pokazala koliko pametni ali neumni so ukrepi, ker bo regulirala glede na zasedenost bolnisnic. To tezko ugovarjajo se taki teoretiki zarot.


To bomo videli pozimi.
Skrbi me zgolj kako bodo beležili podatke.
Če že sedaj podatkovno diskriminirajo necepljene, kaj bo šele pozimi.
Upam, da bo sama masa onemogočila korupcijo.

TheBlueOne ::

multivac je izjavil:



Jz mislim, da inercije je nekaj, ampak dodatno moč jim dajejo interesi iz ozadja.

Če ne vrjameš v zarote, ti pošljem na PM en video?


Kdo so strici iz ozadja?

Video iz YT pac ni dovolj. Tudi ce se pokaze, da je kaksna zarota resnicna, to dalec ne pomeni, da so vse.

multivac je izjavil:

3p je izjavil:


...


Za debate o naravi virusa imaš drugo temo. To o 4000 pa ne drži. Imaš podatke v drugi temi.


Verjetno tvoje podatke? Ce jih trosis povsod to se ne pomeni, da so kredibilni, ker jih potem najdes povsod.

Zgodovina sprememb…

sparklyslo ::

multivac je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Kakor kaze bo Avstrija pokazala koliko pametni ali neumni so ukrepi, ker bo regulirala glede na zasedenost bolnisnic. To tezko ugovarjajo se taki teoretiki zarot.


To bomo videli pozimi.
Skrbi me zgolj kako bodo beležili podatke.
Če že sedaj podatkovno diskriminirajo necepljene, kaj bo šele pozimi.
Upam, da bo sama masa onemogočila korupcijo.


Najbolje bo, da boš ti vsakega pacienta strokovno pregledal in potrdil ali ima težave zaradi COVIDA ali pa ne.
To bo gotovo najbolj realna ocena, ker v Avstriji so znani po korupciji in umazanih zarotah

Zgodovina sprememb…

multivac ::

TheBlueOne je izjavil:

multivac je izjavil:



Jz mislim, da inercije je nekaj, ampak dodatno moč jim dajejo interesi iz ozadja.

Če ne vrjameš v zarote, ti pošljem na PM en video?


Kdo so strici iz ozadja?

Video iz YT pac ni dovolj. Tudi ce se pokaze, da je kaksna zarota resnicna, to dalec ne pomeni, da so vse.


Zakaj misliš, da ni stricev iz ozadja?

sparklyslo je izjavil:

multivac je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Kakor kaze bo Avstrija pokazala koliko pametni ali neumni so ukrepi, ker bo regulirala glede na zasedenost bolnisnic. To tezko ugovarjajo se taki teoretiki zarot.


To bomo videli pozimi.
Skrbi me zgolj kako bodo beležili podatke.
Če že sedaj podatkovno diskriminirajo necepljene, kaj bo šele pozimi.
Upam, da bo sama masa onemogočila korupcijo.


Najbolje bo, da boš ti vsakega pacienta strokovno pregledaš in potrdiš ali ima težave zaradi COVIDA ali pa ne.
To bo gotovo najbolj realna ocena, ker v Avstriji so znani po korupciji in umazanih zarotah


V bistvu so.
Ampak kot rečeno. Prezgodaj je še, da se vsi veselimo svoje zmage.
Počakajmo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

Sc0ut ::

Gre se bolj zato, da ni jasno zakaj kljub cepljenju in prebolevnosti se vedno lockdown. Imam obcutek da tud ce bi bli 95proc precepljeni bi vseeno bil lockdown. Pocasi bo treba na korono gledat kot gripo.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

multivac ::

Pa to vam pravim.

Sta dve verziji zakaj:

1. Inercija
2. Agenda

Glede inercije imam močne dvome.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Nikonja ::

zato ker je v SLo 30% cepljenih in cca 15% prebolevnikov - večina ni še ne prebolela in ne cepljena !

multivac ::

Nikonja je izjavil:

zato ker je v SLo 30% cepljenih in cca 15% prebolevnikov - večina ni še ne prebolela in ne cepljena !


Ni res.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: PARTyZAN ()

TheBlueOne ::

multivac je izjavil:



Zakaj misliš, da ni stricev iz ozadja?


Neumen termin, ki mece vse v isti kos in je prirocen izgovor, da ga uporabis, ko nimas kaj konkretnega. Verjetno tvoj trol lik tukaj pac preizkusa kako se bolj tehnicni ljudje odzivamo na nepotrjene bedarije.

Zame pac ni dovolj, da reces, "Vse ja fake, ker strici iz ozadja", potem pa "Vsi vemo, da imas vplivneze." in "ko sestejes oboje je nujno, da je vse fake". Kar pa seveda ne drzi vode.

Nikonja ::

multivac je izjavil:

Nikonja je izjavil:

zato ker je v SLo 30% cepljenih in cca 15% prebolevnikov - večina ni še ne prebolela in ne cepljena !


Ni res.


ja je res !

multivac ::

TheBlueOne je izjavil:

multivac je izjavil:



Zakaj misliš, da ni stricev iz ozadja?


Neumen termin, ki mece vse v isti kos in je prirocen izgovor, da ga uporabis, ko nimas kaj konkretnega. Verjetno tvoj trol lik tukaj pac preizkusa kako se bolj tehnicni ljudje odzivamo na nepotrjene bedarije.

Zame pac ni dovolj, da reces, "Vse ja fake, ker strici iz ozadja", potem pa "Vsi vemo, da imas vplivneze." in "ko sestejes oboje je nujno, da je vse fake". Kar pa seveda ne drzi vode.


Kaj bi tebe prepričalo, da so res strici iz ozadja?

Nikonja ::

dokazi mogoče !

multivac ::

Kakšni morajo biti tej dokazi?

Nikonja ::

pa da ni YT filmček ali FB post!

multivac ::

Kaj pa?

Nikonja ::

ti moraš dokazat ne jaz, ti trdiš da so, ne jaz !

sparklyslo ::

Poznamo politike, ki stalno omenjajo strice iz ozadja :D

multivac ::

Sprašujem te, kaj je zate verodostojen dokaz?

Nikonja ::

video posnetek tega strica iz ozadja kako govori da je on stric iz ozadja !

PrimoZ_ ::

l0g1t3ch je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Tole si mislim o teorijah zarot.



Odlična ponazoritev Multivac(vostok_1) miselnega procesa.
Sedaj me bo sicer spljuval da sem slep in ovca... :)

multivac ::

Nikonja je izjavil:

video posnetek tega strica iz ozadja kako govori da je on stric iz ozadja !


Kdaj v zgodovini so strici iz ozadja javno povedali, da so oni strici iz ozadja?

Nikonja ::

spet, ti trdiš da obstajajo in da kontrolirajo vse!
Prosim dej mi dokaz, karkoli imaš ?

TheBlueOne ::

multivac je izjavil:



Kaj bi tebe prepričalo, da so res strici iz ozadja?


Kaj sploh so? Ce so to lobisti, potem vem kdo so in kaj je interes pri kaksni doticni zadevi.

Ce pa se povsod, kjer nimas za povedati kaj konkretnega, kar je pri tebi vecinoma, sklicujes nanje in neke druge nepotrjene cudnosti, potem pac ne kupim tega vzorca razmisljanja.

multivac ::

Nikonja je izjavil:

spet, ti trdiš da obstajajo in da kontrolirajo vse!
Prosim dej mi dokaz, karkoli imaš ?


Sprašujem te, kaj ej zate verodostojen dokaz?

Dokler mi ne poveš, ti ne morem pokazati.

TheBlueOne je izjavil:

multivac je izjavil:



Kaj bi tebe prepričalo, da so res strici iz ozadja?


Kaj sploh so? Ce so to lobisti, potem vem kdo so in kaj je interes pri kaksni doticni zadevi.

Ce pa se povsod, kjer nimas za povedati kaj konkretnega, kar je pri tebi vecinoma, sklicujes nanje in neke druge nepotrjene cudnosti, potem pac ne kupim tega vzorca razmisljanja.


Glej zgoraj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

Nikonja ::

hahaha seveda mi nimaš kaj dat ker nimaš nič, čisto nič !

multivac ::

Povej mi, kaj je zate verodostojen dokaz?

PrimoZ_ ::

multivac je izjavil:

Povej mi, kaj je zate verodostojen dokaz?


Daj na plano kar smatraš za dokaze.
Pa bomo že presodili a je prepričljivo al ne.

multivac ::

Ne.

Povejte mi, kaj (kakšne sorte dokaz) bi vas prepričalo?

Nikonja ::

drek ti bo dal ker nima nič, enkao kot vsi podobni !

multivac ::

Kj bi te prepričalo?

PrimoZ_ ::

Tvoj modus operandi:
Kar berete/poslušate/gledate vi je fejk

Kar pa jaz je pa pravo.
Dej počl bomo od smeha.

Miki N ::

Nobene zarote ni - na delu je precej osnovna človeška "psihologija", ki smo ji lahko priča vedno.

Preveč ljudi ima preveč interesov - bolj ali manj dobrih - da bi čez tole kar potegnili zastor in odprli izhodna vrata gledališča.

Politiki - neznosna lahkota vladanja in easy living, sploh še rabijo poletne počitnice?
Mediji - sanje o pretekli slavi (še smo relevantni!).
Zdravstvo - sladki bonbončki.
Paničarji in vacinaciji - polnjenje praznine življenja, kot bi rekli pesniki.
In še kdo... teh skupin je ogromno in po mojem predstavljajo večino družbe, ne samo pri nas.

Poleg tega so sedaj države vložile toliko prestiža, da neuspeh ni več opcija. Kot je že OP opazil - zdaj ne moreš več reči "ah, pozabite vse skupaj" - po mojem smo že leto naprej od tega, najmanj. Pri politikih in Stroki je sploh zastavljeno toliko ugleda, da si po mojem sploh več ne upajo niti pomisliti, kaj bi bilo, če ne bo obveljala njihova. Čeprav.. kaj točno mislijo, da se bi zgodilo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

multivac ::

PrimoZ_ je izjavil:

Tvoj modus operandi:
Kar berete/poslušate/gledate vi je fejk

Kar pa jaz je pa pravo.
Dej počl bomo od smeha.


Povejte mi kriterije?

PrimoZ_ ::

Strašne skrivne organizacije, ki jih razkrivajo na YT klovni iz kleti.

Smeh.
««
«
1 / 6
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prihajajo mRNA-cepiva proti gripi (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
96884951 (23139) OutOfTheBox

Prisilno cepljenje (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
671106951 (99562) BigWhale

Precepljenosti na COVID ni, kaj sedaj... (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47756591 (51802) RedDrake

Resni stranski učinki Covid-19 cepiv (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
30431633 (27411) zmaugy

Več podobnih tem